New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
szimpi a csávó, szükség is volt rá, nem reach, úgyh ezzel minden oké
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Peyton Hillis pakolhatAsbee
vagy CoxSzsziszka
Most Hillis-t mondanám, Coxról nem hiszem h 1 év után lemondunk


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
a stúdióban ülő főiskolás edző dicséri nagyon...
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Peyton Hillis pakolhatAsbee
vagy Cox
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Peyton Hillis pakolhat


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
na megjött az RB húzás is ahogy várható volt
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Andre Williams RB. Jó érték.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Bromleyról ez már nem igazán mondható el. Nem a személyével van bajom, értem én, hogy megtetszett a vezetőségnek, nagyon akartuk és az is lehet, hogy a bent maradt DT-k közül ő lesz majd a legjobb, de ez a srác a negyedikben is simán behúzható lett volna

De persze In Reese we trust, sok tehetség bent van még. Én a TE poszt miatt nem aggódok annyira, Beckham érkezésével van épp elég ember aki el tudja kapni a labdát és hátha robbant még a TE-k JPPje vagy valaki más.Henderson
így van, ha egy körrel később húzzuk akkor semmi gáz az egésszel.. így tényleg csak akkor lesz védhető, ha nagyon beválik
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én Bromley nevét megjegyeztem valamikor pár hete, igaz az 5-7. körös prospectek között. Kb. annyit is ér. Remélem azért be fog válni, mert az ilyen húzások miatt basszuk el rendszeresen a draftokat. Egyébként elég durva kis háttérsztorija van, jövő héten majd valószínűleg lesz róla egy hosszabb írás.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
3. napra már nehéz posztot is tippelni. Én megint azt mondom h OL-be elég sok jó prospect van még benn, nem lenne meglepő, ha jönne még vki a falba.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hazafelé a vonaton azt beszéltük Empty-vel, hogy igazából Bromley mögött van teljesítmény, legalábbis annyi, ami alapján fel szoktak tenni prospecteket a térképre. ehhez képest őt komolyan a világon sehol sem láttam érdemleges névként megszellőztetni, pedig nem egy szakit követek. Utoljára a Shrine Game alatt láttam leírva a nevét twitteren, nagyon under the radar húzás volt ez.
viszont ha Easley sértült marad, Sutton meg dagi, akkor lehet jobb interior rusher lesz náluk 😀

több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Meg igazából megtippelni egy játékost igazán csak az 1. körben lehet h ki lesz az. Onnantól kezdve lottó az egész.Asbee
Pont ezt akartam írni, hogy a 2-5 kör totál lutri, nem tudsz olyat húzni akiből 100% hogy jó játékos lesz és tudni lehet, hogy nincs nála későbbi körben jobb. Pl. Marvin Austin mekkora steal volt, de ott van ellenben Linval Joseph. Sajnos Reese-nek nincs akkora szerencséje, hogy gyakran eltalálja a tutit. A hátsó körösökkel meg nem hibázol, mert ha nem jön be az egyáltalán nem gáz.
Ez a draft messze nem a best case scenario, de azért nem rossz.
Ráadásul arról meg a csapatunk esetében nem beszélhetünk, hogy azonnal bevethető játékost kellene húzni, mert a rookie védő program ezerrel megy nálunk.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Meg igazából megtippelni egy játékost igazán csak az 1. körben lehet h ki lesz az. Onnantól kezdve lottó az egész.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Henderson New York Giants 1 010
Lehet rícsezni, de a FO ült le beszélni vele, ők járták körül a legalaposabban, ezért az ő véleményük megalapozottabb. Jó ez a drat eddig, needre jöttek a játékosok, majdnem mind az értékük helyén, az eredményt meg csekkoljuk 3 év múlva. Ha Hankins pótolja Linvalt akkor Bromley simán jó lehet a rotációba. Többet játszani amúgy is csak két év múlva fog, magunkat ismerve.gyurczi
Én is szeretnék ennyire pozitívan tekinteni erre a draftra, de egyszerűen akárhogy nézem nem tudok. Hogy Richburg reach volt e vagy sem mindegy, ha az is volt nem túl nagy, kellet valaki a fal közepére, és később már nagy valószínűséggel nem lett volna bent neki örülök is. Bromleyról ez már nem igazán mondható el. Nem a személyével van bajom, értem én, hogy megtetszett a vezetőségnek, nagyon akartuk és az is lehet, hogy a bent maradt DT-k közül ő lesz majd a legjobb, de ez a srác a negyedikben is simán behúzható lett volna, itt meg jöhetett volna egy Will Clarke vagy Kareem Martin. Szerintem.
Abba meg már bele se merek gondolni, hogy ha posztokat nézzük egy Beckham-Bromley vagy Donald-Moncrief páros lehet e eredményesebb.

De persze In Reese we trust, sok tehetség bent van még. Én a TE poszt miatt nem aggódok annyira, Beckham érkezésével van épp elég ember aki el tudja kapni a labdát és hátha robbant még a TE-k JPPje vagy valaki más.

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
több mint 10 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
A bowl studióban ha mi voltunk soron , Höriék automatice vették fel a Seahawks sapkát...ozibozi
Azért Höriék is tévednek néha, pl. tavaly a Pugh pick is Hawks sapkás volt és 2011-ben az egyik podcastben kifejtette, hogy mekkora idióták vagyunk, hogy egy Jake Ballarddal a kezdőben neki merünk menni egy szezonnak és hogy nem gondoljuk komolyan, hogy ilyen játékosokkal a kezdőben SB-t akarunk nyerni....balu10
Örülök, hogy ezt nem én írtam be elsőnek, abszolút osztom a véleményed.

Nagyon kedvelem Hörit a stílusa miatt, de nem gondolom, hogy egy ennyire komplex játékban előre meg tudná mondani bárkiről, hogy mit fog letenni az asztalra. Ne várjuk, hogy innen Magyarországról reláisabb, objektívebb szakértői vélemények, értékelések érkezzenek, amikor az ebből hivatásszerűen élő amerikaiak is rengetegszer mellélőnek, pedig ők sokkal több insider infó birtokában vannak. Egyébként pedig nincs gond, mert Höriék vállaltan is csak a véleményüket mondják el, fejezik ki az egyes pickekkel kapcsolatban, az élet pedig később igazolja, hogy helyes volt-e ez a vélemény vagy nem. Mi közben meg jól szórakozunk, ez a lényeg.

Asbee-t sem fogjuk pl. "letiltani" a blogírásról, mert még egy picket (vagy posztot) sem talált el az 1-3. körben.
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Jó ez a drat eddig, needre jöttek a játékosok, majdnem mind az értékük helyéngyurczi
Azzal egyetértek h needre jöttek (Bár én a Beckham picknél beveszem a bpa dumájukat ezúttal, hiszen ott volt Donald, és láthatjuk h a DT-t ők is neednek tekintették. Szóval Reese-ék draft boardján sztem valóban magasabban volt Beckham - még akkor is, ha sztem Donaldot kellt volna hozniuk.)
Bromley viszont elég messze van attól h jó értéknek tekintsük, a legoptimistább közkézen forgó értékelés is 4-5. körösnek jósolta, tehát ez egy olyan 1,5 körös reach. Ez persze a papírforma, és én is abban reménykedem, h Reese-éknek lesz igazuk.
Egyedül a tight end poszt aggaszt...Asbee
Ne aggódj, évekig - elég jól - elvoltunk normális TE nélkül! 😀
Az elmúlt kb 6 évből 1 volt, amikor valamire való TE-nk volt (Bennett), és az az év sem volt kiugró a többihez képest. 😊
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A center poszt a vakoldali tackle után a legfontosabb a támadófalban. Walton ha egészséges, akkor korrekt megoldást jelenthet, de az elmúlt 2 évben nem játszott. Mellette Dallas Reynolds volt még rosteren és őt nem szeretném majd az 53-as keretben látni...Idén játsszon Walton, utána pedig jöhet Richburg.Asbee
És a ráadás, hogy Richburg nem csak Centerként, hanem Guardként is tud játszani.

több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Richburg pick nagyon ült és akárki akármit mond és mockolt nekünk baromira nem OT, hanem OG/C kellett és el is vittük az egyik (ha nem a) legjobb prospectet. A Bromley pick elsőre eléggé WTF, de végül is ezek közül sok (pl. Pugh és J. Williams) faszán sült el az elmúlt időkben.balu10
Absz egyetértek. Ráadásul a DT pick kellett a harmadikban, legalább annyira mint a TE, de a FO a mostanában "divatos" kifejezéssel élve "beleszeretett" a játékosba. Ahogy olvastam a 10 sack, meg a személyisége miatt akarták őt. Az hogy egy csomó embernél ez a játékos későbbi körös, az egy dolog. Lehet rícsezni, de a FO ült le beszélni vele, ők járták körül a legalaposabban, ezért az ő véleményük megalapozottabb. Jó ez a drat eddig, needre jöttek a játékosok, majdnem mind az értékük helyén, az eredményt meg csekkoljuk 3 év múlva. Ha Hankins pótolja Linvalt akkor Bromley simán jó lehet a rotációba. Többet játszani amúgy is csak két év múlva fog, magunkat ismerve.
Egyedül a tight end poszt aggaszt...Asbee
Sajnos telibeszartuk, ahogy mindig is. Aztán lehet, hogy valamelyik rosteren lévő megrázza magát azt letesz egy Ballard féle szezont az asztalra.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A center poszt a vakoldali tackle után a legfontosabb a támadófalban. Walton ha egészséges, akkor korrekt megoldást jelenthet, de az elmúlt 2 évben nem játszott. Mellette Dallas Reynolds volt még rosteren és őt nem szeretném majd az 53-as keretben látni...Idén játsszon Walton, utána pedig jöhet Richburg.

Szerintem az érték is nagyjából a helyén van. A támadófalat meg kellett erősíteni és nem lehet azt csinálni, hogy na behúzunk mást aztán majd a következő körben talán leakad valaki. Richburg nálam az első center volt a rangsorban és ezzel szerintem nem voltam egyedül. Valakinél nem ő az első, hát ez van. Kicsit olyan ez a pick, mint nálam volt draft játékon Niklas. Inkább 2. kör végébe várták mindkettőt, de a draft ezen szakaszában is bőven vállalható. Ha jó játékos lesz (és erre meg is van minden esélye), senki nem fog hőzöngeni, hogy a vártnál kicsit korábban választottuk ki. Egyedül a tight end poszt aggaszt...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A bowl studióban ha mi voltunk soron , Höriék automatice vették fel a Seahawks sapkát...ozibozi
Azért Höriék is tévednek néha, pl. tavaly a Pugh pick is Hawks sapkás volt és 2011-ben az egyik podcastben kifejtette, hogy mekkora idióták vagyunk, hogy egy Jake Ballarddal a kezdőben neki merünk menni egy szezonnak és hogy nem gondoljuk komolyan, hogy ilyen játékosokkal a kezdőben SB-t akarunk nyerni....

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Richburg pick nagyon ült és akárki akármit mond és mockolt nekünk baromira nem OT, hanem OG/C kellett és el is vittük az egyik (ha nem a) legjobb prospectet. A Bromley pick elsőre eléggé WTF, de végül is ezek közül sok (pl. Pugh és J. Williams) faszán sült el az elmúlt időkben.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A bowl studióban ha mi voltunk soron , Höriék automatice vették fel a Seahawks sapkát...ozibozi
A jó pickekre is Seahawks sapka volt csak egy másik.

több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
A bowl studióban ha mi voltunk soron , Höriék automatice vették fel a Seahawks sapkát...ozibozi
A Richburg pick azért messze nem Seahawks sapkás, sztem ott túloztak, dehát ízlések és pofonok. A Bromley pick viszont dupla Seahawks sapkás.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Valószínűleg nem sok mindenkit érdekel, de dübörög a blog😀



Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nálam Bromley a lehetséges pickek között volt, igaz csak a 3. napon. Helyi gyerek, dolgozik rendesen, a 10 sack pedig valószínűleg elvakította Reese-ék szemét. Nagyon bassza a csőrömet, hogy a tight end poszt volt majdnem az egyetlen olyan, amit mindenképp meg kellett volna oldani és semmi. Jermichael Finley-t azt mondom felejtsük el, Seahawks-nál még nem ment át a fizikai felmérőn, ráadásul a Dolphins is érdeklődött iránta és onnan is megvan a Green Bay kapocs.

Az egész draftot alulmúlni egy QB és egy CB húzással lehetne, bár ez talán nem jelent veszélyt😀 Maradt még egy-két olyan játékos akit sokra tartok, pl. a futóknál Devonta Freeman, nem rá lenne a legnagyobb szükség, de ő nagyot robbanthatna. Az is meglepő kicsit, hogy Andre Williams benn van még.

Elkapó nem fog érkezni, de vannak játékosok akik többet érnek mint pl John Brown😀 Ilyen Martavis Bryant, Jared Abbrederis, Kevin Norwood.

A tight endek közül most már csak kísérletezni lehet. Lyerla a személyisége miatt nálunk tuti kilőve. Aki a negyedik körben szóba jöhet, az Arthur Lynch, belőle akár lehetne is valami, de ebben sem vagyok biztos. Xavier Grimble jóval többre lehet képes annál, amit az egyetemen hozott, neki maradnia kellett volna még egy évet. A remény megvan nála, hogy valaki kezdő játékossá neveli, de egy USC-s játékosnál azért számoljunk el háromig mielőtt véleményt formálunk róla. Ha pedig már bebasztak Reese-ék, akkor kiválaszthatják Joe Don Duncant😀

Még egy pick a támadófalba? Érdekes lenne. Tiny Richardson, David Yankey, Cyril Richardson nevét azért írjuk fel.

A védőfalba csak egy projekt DE fér már el, Jackson Jeffcoat akár meg is érdemelne egy esélyt.

A linebackerek közül aki még nem ismerte volna, az Telvin Smith-re nézzen rá, egy hibrid LB/S szerepkör szvsz kegyetlenül feküdne neki. Csapattársa, Christian Jones is jó szolgálatot tehet, vagy pedig a nap végén Avery Williamson, esetleg Kevin Pierre-Louis.

Még a 2. körben hintettek el egy infót, hogy állítólag Brock Vereen hozzánk kerülhet majd, nem is lenne rossz választás. Craig Loston is korrekt értéket képvisel már, ő nagy hentes lenne.

Vannak itt még bőven jó kis játékosok, de ez a 3. kör ez nem tudom mi akart lenni. Nem egy csapatnak gurult el a gyógyszere és sajnos nekünk is.

A bowl studióban ha mi voltunk soron , Höriék automatice vették fel a Seahawks sapkát...ozibozi
Nézd vissza tavaly mi volt Pugh-nál...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER