New York Giants

49 feliratkozó

több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Devon Kennard OLB. Lehetett volna rosszabb is. A Schofield igazolást visszafújtuk, de a próbálkozás után nem lepődök meg egy pass rush képességekkel rendelkező lb érkezésén.
több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
újabb depth töltelék LB -"-
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Devon Kennard...blitz képességekkel rendelkező OLB. SLB lehet nálunk, ebből Jameel McClain az egyetlen. Mondjuk USC, az pedig nem ad okot a bizakodásra😀 | Go Cal! Na jó, ezenkívül is sok a bust ott... |


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ahogy nézem, a csapatok többsége itt már vadul reachel relatíve ismeretlen játékosokért, úgyh készülök lélekben, megpróbálom nem felhúzni magam.
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Mivel Will Hill-nek reszeltek, érhető egy S pick...ironroy
Azzal nincs baj, de (legalább) 3 játékost tudnék mondani, akit magasabban rangsoroltam. Will Hill meg majd kiderül. Nem tudjuk még mi lesz, szar ez a helyzet nagyon.Asbee
szemét Reese meg figyelmen kívül hagyta a draft-boardodat 😊Szesze
CBS: 11 strong safety (külön rangsorolják FS-t és SS-t), 307-dik játékos, 7-FA
Draftcountdown: 19. prospect
Optimumscouting: ???
Én: 6-7. kör

Mindenki döntse el maga ki hogy értékeli a választást, de azért ez inkább egy Cooper Taylorra hajazó pick. Az már az én hibám, hogy kételkedni merek ezekben a hátsó körös húzásokban, azok úgyis olyan "jól" sültek el eddig (megnézném más boardját is ha már én felvállaltam).Asbee
jójó, értem én h reach volt, csak viccesen hangzott ahogy leírtad 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mivel Will Hill-nek reszeltek, érhető egy S pick...ironroy
Azzal nincs baj, de (legalább) 3 játékost tudnék mondani, akit magasabban rangsoroltam. Will Hill meg majd kiderül. Nem tudjuk még mi lesz, szar ez a helyzet nagyon.Asbee
szemét Reese meg figyelmen kívül hagyta a draft-boardodat 😊Szesze
CBS: 11 strong safety (külön rangsorolják FS-t és SS-t), 307-dik játékos, 7-FA
Draftcountdown: 19. prospect
Optimumscouting: ???
Én: 6-7. kör

Mindenki döntse el maga ki hogy értékeli a választást, de azért ez inkább egy Cooper Taylorra hajazó pick. Az már az én hibám, hogy kételkedni merek ezekben a hátsó körös húzásokban, azok úgyis olyan "jól" sültek el eddig (megnézném más boardját is ha már én felvállaltam).


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Mivel Will Hill-nek reszeltek, érhető egy S pick...ironroy
Azzal nincs baj, de (legalább) 3 játékost tudnék mondani, akit magasabban rangsoroltam. Will Hill meg majd kiderül. Nem tudjuk még mi lesz, szar ez a helyzet nagyon.Asbee
szemét Reese meg figyelmen kívül hagyta a draft-boardodat 😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mivel Will Hill-nek reszeltek, érhető egy S pick...ironroy
Azzal nincs baj, de (legalább) 3 játékost tudnék mondani, akit magasabban rangsoroltam. Will Hill meg majd kiderül. Nem tudjuk még mi lesz, szar ez a helyzet nagyon.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Mivel Will Hill-nek reszeltek, érhető egy S pick...
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
ha eddig összességében nézzük akkor szükség volt egy jó WR-re ! megvan! egy jó C-re! megvan !
ezek elég biztosnak tűnnek így kívülről is! tehát erős 2 need tuti megoldva! sztem Brtomleyt is szeretnénk már idén komolyabban bevetni ezért nem vacakoltunk vele! akiket szerettünk volna behúztuk egyből nem bíztuk a véletlenre... van Reesnek saját elképzelése és ez nem feltétlen baj! ha csak a boardok alapján kellene draftolni a tuti sikerhez akkor én is megoldanám... 😀
4. körtől meg már ki jön az ugye majdnem mindegy...
elég lutri ahogy írtátok is!
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Van benn jobb safety ez tuti. Majd utánanézek még rendesen, Berhe kimaradt nekem, csak a neve ismerős. Viszont úgy látszik ezt a kísérletezést ezekben a körökben nem tudjuk kihagyni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Who is that guy?gyurczi
Ez már trend lesz h az 5. körös picket noname S-re csesszük el?? Sokkal jobb játékosok voltak benn. A 7. kör/fa-re várták. Nehezen maradok szalonképes. Rossz pick.
Na jó, picit elhamarkodtam...nfl.com 4-5. körre várta. Nekem akkor sem tetszik a húzás, jobbat is hozhattunk volna.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Who is that guy?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Tegnapról elfelejtettem belinkelni a két ismertetőt:

2/43: Weston Richburg, C, Colorado State
3/74: Jay Bromley, DT, Syracuse

És kész a legújabb is:

4/113: Andre Williams, RB, Boston College

Egyébként ha párhuzamba kellene állítani valakivel, akkor én Andre Brownt mondanám.Asbee
Angem is emlékeztet Andre Brownra. Sőt anno őt is a 4. körben hoztuk. Remélhetőleg Williams megragad a rosteren, és a sérülések is elkerülik.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Tegnapról elfelejtettem belinkelni a két ismertetőt:

2/43: Weston Richburg, C, Colorado State
3/74: Jay Bromley, DT, Syracuse

És kész a legújabb is:

4/113: Andre Williams, RB, Boston College

Egyébként ha párhuzamba kellene állítani valakivel, akkor én Andre Brownt mondanám.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
"Csak" az uccsó évében használták sokat.
van ahol azt írják h nem jó pass protector, de nfl.comon a következőt: "Solid anchor in pass protection"
Az igaz h keveset kapott el, de szintén az nfl.comos elemzésből: "Caught the ball extremely well at his pro day."
Gondolom ha úgy gondolná az FO, h nagyon nem megy neki a pass block (és nem is fejleszthető), akkor nem húztuk volna.Szsziszka
704 carry-je volt, az kurva sok, hasonlítsd össze többi játékossal. De amúgy fasza kis játékos, nekem tetszik ez a pick. Ő volt a legjobb RB, Heisman döntős is volt, a hiányosságai miatt pont a helyén is érkezett. Szvsz teljesen jó itt.Asbee
mivel nem all-down játékos lesz így az, h sokat használták nem különösebben gáz. De egyébként is, ha pár évre megoldja az erőfutásokat már akkor megérte. Csak tanítsák meg blokkolni, mert az kurva fontos.. (mondjuk addig vszínű pályára se kerül)
Egyébként így elnézve a videókat meg a jellemzéseket róla, tényleg fasza kis játékosnak tűnik
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"Csak" az uccsó évében használták sokat.
van ahol azt írják h nem jó pass protector, de nfl.comon a következőt: "Solid anchor in pass protection"
Az igaz h keveset kapott el, de szintén az nfl.comos elemzésből: "Caught the ball extremely well at his pro day."
Gondolom ha úgy gondolná az FO, h nagyon nem megy neki a pass block (és nem is fejleszthető), akkor nem húztuk volna.Szsziszka
704 carry-je volt, az kurva sok, hasonlítsd össze többi játékossal. De amúgy fasza kis játékos, nekem tetszik ez a pick. Ő volt a legjobb RB, Heisman döntős is volt, a hiányosságai miatt pont a helyén is érkezett. Szvsz teljesen jó itt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
"Csak" az uccsó évében használták sokat.
van ahol azt írják h nem jó pass protector, de nfl.comon a következőt: "Solid anchor in pass protection"
Az igaz h keveset kapott el, de szintén az nfl.comos elemzésből: "Caught the ball extremely well at his pro day."
Gondolom ha úgy gondolná az FO, h nagyon nem megy neki a pass block (és nem is fejleszthető), akkor nem húztuk volna.Szsziszka
negyedik körben az esetleges hiányosságokkal együtt is egy jó pick ez, szükség is volt egy ilyen RBre mert az ilyen Hillis, Jacobs igazolások csak tűzoltásra voltak jók
több mint 10 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
"Csak" az uccsó évében használták sokat. Meg vszínű nem kap majd 20 carryt meccsenként Jennings (meg remélhetőleg Wilson) mellett.
van ahol azt írják h nem jó pass protector, de nfl.comon a következőt: "Solid anchor in pass protection"
Az igaz h keveset kapott el, de szintén az nfl.comos elemzésből: "Caught the ball extremely well at his pro day."
Gondolom ha úgy gondolná az FO, h nagyon nem megy neki a pass block (és nem is fejleszthető), akkor nem húztuk volna.
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Két dolog bassza kicsit a csőrömet vele kapcsolatban: senior, ráadásul szarráhasználták és 4 év alatt 10 elkapás (2013-ban 0)Asbee
engem meg inkább az, h blokkolásban gyengeSzesze
Nem azt írják, hogy gyenge, csak hogy nem használták arra. Lehet gyorsan megtudja majd tanulni, első évében úgysem nagyon fog pályát látni.

több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Jacobs 2.0, ez a pick is tetszik. Kellett egy ilyen erőteljesebb futó, de így már azért elég sok lett belőle. Megosztva a carryt jó kis trió lehet ez a Jennings-Wilson-Williams hármas.

több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Két dolog bassza kicsit a csőrömet vele kapcsolatban: senior, ráadásul szarráhasználták és 4 év alatt 10 elkapás (2013-ban 0)Asbee
engem meg inkább az, h blokkolásban gyenge
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Két dolog bassza kicsit a csőrömet vele kapcsolatban: senior, ráadásul szarráhasználták és 4 év alatt 10 elkapás (2013-ban 0)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Peyton Hillis pakolhatAsbee
vagy CoxSzsziszka
Most Hillis-t mondanám, Coxról nem hiszem h 1 év után lemondunkAsbee
és ki tudja ki marad szeptemberre is egészséges közülük
😊
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Váó ő az első BC játékos akit draftoltunk


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER