New York Jets

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Sajnálom hogy így alakult,megérdemeltetek volna egy normális qbt. De azon még mindig nevetek hogy valaki szerint Luck óta a legjobb qb prospect volt a drafton..
kapitnono
Én azt csak Trevornal olvastam, Wilsonra a mormon Mahomes volt mondva 😀
Wester
Ja en is ugy emlekszem, hogy ezt Trevorrol mondtak

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
"Why now? Why me? I want to play." - Robert Saleh on Zach Wilson's initial reaction to when the jets coach told him he was getting benched.
ThySoul
Ez mondjuk elég standard reakció egy játékostól.

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 104 — Kinek mit intézett a kormánya
Zach Wilson. A hisztis óvodás aki megbaszta anyádat.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Sajnálom hogy így alakult,megérdemeltetek volna egy normális qbt. De azon még mindig nevetek hogy valaki szerint Luck óta a legjobb qb prospect volt a drafton..
kapitnono
Én azt csak Trevornal olvastam, Wilsonra a mormon Mahomes volt mondva 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 833 — Keep pounding
Salehnek helyén vannak a golyói, tetszik.
Wilson meg ha nem címeres fasz (mondjuk perpill úgy tűnik), akkor ez helyrerázza az agyát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
ThySoul Buffalo Bills 1 451
"Why now? Why me? I want to play." - Robert Saleh on Zach Wilson's initial reaction to when the jets coach told him he was getting benched.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Fant és CDavis újra edz
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Sajnálom hogy így alakult,megérdemeltetek volna egy normális qbt. De azon még mindig nevetek hogy valaki szerint Luck óta a legjobb qb prospect volt a drafton..


több mint 1 éve
GTom New York Jets 236
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/g15bfqxj47sfbfqad1gi
Jets bench Zach Wilson ahead of Week 12 matchup vs. Bears; Mike White to start at QB
Mike White will start in place of a benched Zach Wilson for the Jets against the Chicago Bears in Week 12.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Azt gondoltam rövid pórázon kezd majd a Bears ellen. Wow
Wester
Én is olyasmire számítottam h félidőben vágják csak a padra.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Remélem h White vmi értékelhetőt tesz le az asztalra, mert Wilsont nem akarom többet Jets kezdő QBként látni. Úgy fest, hogy Saleh és JD is tudja, hogy ez egy PO esélyes keret lenne, de a drága QBnk nem hajlandó kihúzni a seggéből a fejét a nagy egó miatt és kb 2 win ment el rajta.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Wow, ez azért meglepett. Fáj beismerni, főleg hogy 2-3 hete még védtem a srácot, de talán ez a jó döntés. Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy egy ekkora minden szinten pocsék meccset fog összehozni, ez 100x rosszabb volt mint az első Pats meccs...ott legalább próbálkozott...ráadásul mégegy meccs ami teljes mértékben rajta ment el. Kurvára fog ez az utolsó hetekben fájni. Akkor Mike White time?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Azt gondoltam rövid pórázon kezd majd a Bears ellen. Wow

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
The Patriots have signed OT Conor McDermott off of the Jets' practice squad, per source.

XDDDDD
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
És ráadásul elvileg nyerhető meccs jönne, odaát Fields se lesz...
Pityu Gyor
Sehol nem írták h Fields nem lesz, day-to-day
Beki
Nem irták, én mondom h pihenni fog

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nem fogjak meg valszeg padra vagni, de orulok h ertelmes emberek dolgoznak a csapatnal es jeleznek a bekepzelt kis pocsnek ezzel.
Beki
Igen teljesen rendben van, hogy a meccs után nem akarta ezt Saleh impulzusból ezt eldönteni, de a dolgok átbeszélése/átnézése után erre jutottak.
Wester
Nem is csodálom, mert a korábban bedobált videós brainfartokra sem a szél, sem MLF playcallja kifogás. Ez egyedül egy Zach Wilson nevű megye 2-es QBn múlott. Ezek a dolgok hétről-hétre előjönnek tőle, amilyen arrogáns pöcs, vagy nem képes vagy nem akarja ezeket elhagyni.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Amúgy nem értem mit beszélünk itt QB kérdésről, mikor a következő Romo már a rosteren van.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Nem fogjak meg valszeg padra vagni, de orulok h ertelmes emberek dolgoznak a csapatnal es jeleznek a bekepzelt kis pocsnek ezzel.
Beki
Igen teljesen rendben van, hogy a meccs után nem akarta ezt Saleh impulzusból ezt eldönteni, de a dolgok átbeszélése/átnézése után erre jutottak.
Wester
Lehet a film megnézése után Saleh-ék is agyérgörcsöt kaptak a látottaktól. xd

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
És ráadásul elvileg nyerhető meccs jönne, odaát Fields se lesz...
Pityu Gyor
Sehol nem írták h Fields nem lesz, day-to-day
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
És ráadásul elvileg nyerhető meccs jönne, odaát Fields se lesz...

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nem fogjak meg valszeg padra vagni, de orulok h ertelmes emberek dolgoznak a csapatnal es jeleznek a bekepzelt kis pocsnek ezzel.
Beki
Igen teljesen rendben van, hogy a meccs után nem akarta ezt Saleh impulzusból ezt eldönteni, de a dolgok átbeszélése/átnézése után erre jutottak.

Szerkesztette: Wester

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nem fogjak meg valszeg padra vagni, de orulok h ertelmes emberek dolgoznak a csapatnal es jeleznek a bekepzelt kis pocsnek ezzel.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!