New York Jets

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Néha élmény volt nézni a csapatot!! White megadta a pluszt amit vártunk. Most kár a két Pats meccsért... sebaj menni kell tovább, most jön 2 kemény menet!

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Fehér Lótusz 1 meccses csoda vagy sem?
ThundersNFL a Jobbágy
Hát minimum 2 meccses, a tavalyi Bengals meccsel együtt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nahát ez viszonylag sima volt, White is jó volt, de azért ez a Bears D eléggé gyenge, jövő hét lesz a nagy fokmérő

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Fehér Lótusz 1 meccses csoda vagy sem?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Lelkes szurkoló vagyok, annyira nem is értek hozzá de játszottam Én is gurulós focit NB szinten__ A kisugárzás csapat szinten White-ra(lényegesen más☝🏼) ez érződik képernyőn keresztűl is😊
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Sziámiáú megsérült bemelegítésnél, így Nathan Peterman kezd. Hihetetlen szerencsénk van bassza meg idén a csere QBkal és ilyen Wilson félék miatt még PO sem lesz meg. 😀
Beki
Mondjuk ez Fields-el is kotelezo meccs kene, hogy legyen talent alapjan. Mondjuk a pats elleni ket meccs is az kellett volna, hogy legyen, es jott is volna, ha a QB play legalabb egy UDFA szintet megutott volna.
Apex
Kötelező szót én már nem nagyon szeretem használni az NFL-ben, mondjuk úgy h a Jets lenne az esélyesebb. 😊
Mindenesetre, ha csak nyögvenyelős W is lesz, nem tudom mit akarunk majd a Vikings és Bills ellen.
Beki
Ugy ertve kotelezo ha a PO a cel iden.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Sziámiáú megsérült bemelegítésnél, így Nathan Peterman kezd. Hihetetlen szerencsénk van bassza meg idén a csere QBkal és ilyen Wilson félék miatt még PO sem lesz meg. 😀
Beki
Mondjuk ez Fields-el is kotelezo meccs kene, hogy legyen talent alapjan. Mondjuk a pats elleni ket meccs is az kellett volna, hogy legyen, es jott is volna, ha a QB play legalabb egy UDFA szintet megutott volna.
Apex
Kötelező szót én már nem nagyon szeretem használni az NFL-ben, mondjuk úgy h a Jets lenne az esélyesebb. 😊
Mindenesetre, ha csak nyögvenyelős W is lesz, nem tudom mit akarunk majd a Vikings és Bills ellen.
több mint 1 éve
Apex New York Jets 2 939
Sziámiáú megsérült bemelegítésnél, így Nathan Peterman kezd. Hihetetlen szerencsénk van bassza meg idén a csere QBkal és ilyen Wilson félék miatt még PO sem lesz meg. 😀
Beki
Mondjuk ez Fields-el is kotelezo meccs kene, hogy legyen talent alapjan. Mondjuk a pats elleni ket meccs is az kellett volna, hogy legyen, es jott is volna, ha a QB play legalabb egy UDFA szintet megutott volna.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Sziámiáú megsérült bemelegítésnél, így Nathan Peterman kezd. Hihetetlen szerencsénk van bassza meg idén a csere QBkal és ilyen Wilson félék miatt még PO sem lesz meg. 😀
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Közben James Robinson, aki egészséges elvileg, inaktív.
Beki

Nem akarjátok ideadni azt az 5. kört érte. 😀 Még 185 futott yard kéne hozzá. Igaz, majd a Jags meccsen fut belőle legalább 100-at.

Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Közben James Robinson, aki egészséges elvileg, inaktív.
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
1:05-től ez is érdekes
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
"he's not confident in what he's doing" 😀 fogalmaazunk úgy h nem is tudja mit kell csinálni + nem is képes kivitelezni
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Ugy fest Sziamiau kezd Bearsnel ma.
Beki
Én megmondtam előre 😊 így verhetőek lennének a csikágóiak, jó lenne kihasználni!!

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Ugy fest Sziamiau kezd Bearsnel ma.
több mint 1 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
De amúgy tényleg hihetetlen, hogy egyszer nem tudunk belenyúlni a jo QB-ba bazmeg 😀
Apex
Azért a 2021-es drafton nehéz lett volna belenyúlni:

- Zach Wilson
- Trey Lance
- Justin Fields
- Mac Jones
- Kyle Trask
- David Mills
- Ian Book
- Sam Ehlinger

Melyik lenne előrelépés? 😀
Gulyasg
Fields, Jones, Mills biztosan
A többiek nagyrésze nem játszott annyit h érdemben kiderüljön. (Ian és Sam azért nem valid opciók, őket amúgy is 2.-3. számúnak húzták)


Liverpool Fc fan
több mint 1 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 560
Nekem Wilsonról egy korábbi nagy tehetség jut eszembe, aki leszerepelt nálunk, Geno Smith. Hasonlóan nagy volt az arc, a hibákat ő sem ismerte el, aztán ki is ütötte egy csapattárs 😀 "Ik Enemkpali". Csak nekem tűnik hasonlónak a szitu?
Gulyasg
nekem Jimmy Clausen jut eszembe róla, de ezt már a draft előtt is írtam. kinézetre és mentalitásra is

choose life
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Engem a srác nem Geno-ra, hanem egyre jobban Manzielre emlékeztet... ugyanaz az arrogáns pöcsfej kezd lenni

Green is green
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Nekem Wilsonról egy korábbi nagy tehetség jut eszembe, aki leszerepelt nálunk, Geno Smith. Hasonlóan nagy volt az arc, a hibákat ő sem ismerte el, aztán ki is ütötte egy csapattárs 😀 "Ik Enemkpali". Csak nekem tűnik hasonlónak a szitu?
Gulyasg
Aztán az is lehet jövőre megint ő lesz itt 😀
Wester
Akkor JD-t még azelőtt bassza ki Woody, mintsem ez ötlet szintjén is felmerüljön. 😀
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nekem Wilsonról egy korábbi nagy tehetség jut eszembe, aki leszerepelt nálunk, Geno Smith. Hasonlóan nagy volt az arc, a hibákat ő sem ismerte el, aztán ki is ütötte egy csapattárs 😀 "Ik Enemkpali". Csak nekem tűnik hasonlónak a szitu?
Gulyasg
Aztán az is lehet jövőre megint ő lesz itt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Gulyasg 3
Nekem Wilsonról egy korábbi nagy tehetség jut eszembe, aki leszerepelt nálunk, Geno Smith. Hasonlóan nagy volt az arc, a hibákat ő sem ismerte el, aztán ki is ütötte egy csapattárs 😀 "Ik Enemkpali". Csak nekem tűnik hasonlónak a szitu?
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Igen, kirakták a töküket az asztalra - jó döntés - ne feledjük lépéskényszerben vannak, mert Zach az ő választásuk. Idén ezt el kell dönteni: gondolom még visszakapja a kormánybotot és figyelik észhez tért-e. Plusz ezzel rendet lehet tenni az öltözőben
Azt nem értem miért White, ha biznak a srácban akkor év elején miért nem ő kezdett Flacco helyett? No mind1. Ez adhat amugy egy plusz löketet a csapatnak

Green is green
több mint 1 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
"Why now? Why me? I want to play." - Robert Saleh on Zach Wilson's initial reaction to when the jets coach told him he was getting benched.
ThySoul
Ez mondjuk elég standard reakció egy játékostól.
Wester
Nekem azt mutatja h nincs egészséges felelősségtudata, legalábbis a saját szerepét nem látja a kudarcban, hárít, másra mutogat. Ez pedig azért baj, mert a fejlődésnél sztem alapvető h lásd h miben kell fejlődni.

Ha nem egy nárcisztikus pöcs, akkor ez a padozás helyre rázhatja, ha szerencsétek van, akkor ez egy olyan pofon neki, ami után többet tesz majd bele és akkor nem vész el a tehetsége.
Ha meg nem ismeri fel ezután sem h többet kell letennie az asztalra, valamint vállalnia kell a saját hibái után a felelősséget, akkor meg el kell passzolni valahova, most még azért sztem egy második/harmadik kört akár kaphattok is érte.

Közben két hír is kijött:
Wilson nem csak padozni fog, hanem inaktív lesz a meccsen
 www.nbcsports.com/chicago/bears/jets-qb-zach-wilson-inactive-vs-bears-mike-white-named-starter

Ugyanakkor a jetses karrierjének még nincs vége:

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnálom hogy így alakult,megérdemeltetek volna egy normális qbt. De azon még mindig nevetek hogy valaki szerint Luck óta a legjobb qb prospect volt a drafton..
kapitnono
Én azt csak Trevornal olvastam, Wilsonra a mormon Mahomes volt mondva 😀
Wester
Ja en is ugy emlekszem, hogy ezt Trevorrol mondtak
Apex
Nekem megmaradt valahol vagy itt a fórumon vagy FK-n írta valaki
kapitnono
Chris Simms (még mindig) nagy Zach Wilson hivő


Ha már 1/2-es megabust QB-k:
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 111 — WHO DAT!!!!
Sajnálom hogy így alakult,megérdemeltetek volna egy normális qbt. De azon még mindig nevetek hogy valaki szerint Luck óta a legjobb qb prospect volt a drafton..
kapitnono
Én azt csak Trevornal olvastam, Wilsonra a mormon Mahomes volt mondva 😀
Wester
Ja en is ugy emlekszem, hogy ezt Trevorrol mondtak
Apex
Nekem megmaradt valahol vagy itt a fórumon vagy FK-n írta valaki