New York Jets

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Wilson fejlődésében, az is gond lehet h meghalt a QB coach!? Ha jól tudom.
több mint 2 éve
gedam 5 699
ha flacco kezd és megveritek a cincit küldünk egy 6. kört.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Joe Douglas valami jó cuccot szív, picket adni Flaccoért, ami ráadásul 5. kör is lehet 😀 Ez a baj ezzel a csapattal, ritkán használja az eszét az aktuális GM.
Hulkeinstein
Sajnos JD sem bizonyította eddig h ő a megváltó GM...2020-as draftját Becton és Hall mentheti meg, az ideit még hagyjuk, de az sem néz ki túl jól.
Az egészben az bosszant fel a legjobban, hogy TC végéig annyi idejük lett volna vet QBt hozni... itt vagyunk 7 forduló után, a Jets mérlege 1-5, kilátástalan a csapat iránya ismét, a jelenlegi stáb Gase-ék szintjén mozog. Napi szinten a nagy pofa, felkészítés zéró. Majd a nagyeszű GM-ed ad egy egy 6. kört, ami 5. kör lehet egy olyan QBért, akit nyáron visszahozhattak volna. Ja és mindezt miért? H 1-2 meccsen pályára lépjen, amíg Wilson visszatér. Félre ne értsetek, nem a 6. kör vág földhöz, hanem a logika, amit ezek művelnek megint.
Egyszerűen az agyam eldobom, hogy 6 meccs után már az ember kedvét is elveszi az új stáb is a meccsek nézésétől.
Beki
Próbálom keresni a logikát. Csak az jut eszembe hogy tényleg elhitték hogy Wilson annyira jó hogy nem kell neki mentor. Most sérülés ürügyén hoznak egyet.
Ha így van akkoris total kretenseg volt igazi csere nélkül nekiindukni a szezonnak. Mert ha igazuk lett volna és Wilson egy felisten és lesérül még jobban felcsesztem magam hogy nincs pótlása és szarrá megy a jó szezon.
nemkismiska
Ebben nincs logika... Douglas barátunkat úgy lecumiztatta az Eagles GM, hogy arra szavak nincsenek.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez akkor lesz igazán szép ha Flacco hasonlóan szar lesz mintha a takarítónőt rakták volna oda.
De akkor is ha az olasz sztár nyer mondjuk 3 meccset jó játékkal. Az meg Wilsonra vet rossz fényt.

Ez az a deal amiből nem lehet jól kijönni.

több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 223
Joe Douglas valami jó cuccot szív, picket adni Flaccoért, ami ráadásul 5. kör is lehet 😀 Ez a baj ezzel a csapattal, ritkán használja az eszét az aktuális GM.
Hulkeinstein
Sajnos JD sem bizonyította eddig h ő a megváltó GM...2020-as draftját Becton és Hall mentheti meg, az ideit még hagyjuk, de az sem néz ki túl jól.
Az egészben az bosszant fel a legjobban, hogy TC végéig annyi idejük lett volna vet QBt hozni... itt vagyunk 7 forduló után, a Jets mérlege 1-5, kilátástalan a csapat iránya ismét, a jelenlegi stáb Gase-ék szintjén mozog. Napi szinten a nagy pofa, felkészítés zéró. Majd a nagyeszű GM-ed ad egy egy 6. kört, ami 5. kör lehet egy olyan QBért, akit nyáron visszahozhattak volna. Ja és mindezt miért? H 1-2 meccsen pályára lépjen, amíg Wilson visszatér. Félre ne értsetek, nem a 6. kör vág földhöz, hanem a logika, amit ezek művelnek megint.
Egyszerűen az agyam eldobom, hogy 6 meccs után már az ember kedvét is elveszi az új stáb is a meccsek nézésétől.
Beki
Próbálom keresni a logikát. Csak az jut eszembe hogy tényleg elhitték hogy Wilson annyira jó hogy nem kell neki mentor. Most sérülés ürügyén hoznak egyet.
Ha így van akkoris total kretenseg volt igazi csere nélkül nekiindukni a szezonnak. Mert ha igazuk lett volna és Wilson egy felisten és lesérül még jobban felcsesztem magam hogy nincs pótlása és szarrá megy a jó szezon.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Joe Douglas valami jó cuccot szív, picket adni Flaccoért, ami ráadásul 5. kör is lehet 😀 Ez a baj ezzel a csapattal, ritkán használja az eszét az aktuális GM.
Hulkeinstein
Sajnos JD sem bizonyította eddig h ő a megváltó GM...2020-as draftját Becton és Hall mentheti meg, az ideit még hagyjuk, de az sem néz ki túl jól.
Az egészben az bosszant fel a legjobban, hogy TC végéig annyi idejük lett volna vet QBt hozni... itt vagyunk 7 forduló után, a Jets mérlege 1-5, kilátástalan a csapat iránya ismét, a jelenlegi stáb Gase-ék szintjén mozog. Napi szinten a nagy pofa, felkészítés zéró. Majd a nagyeszű GM-ed ad egy egy 6. kört, ami 5. kör lehet egy olyan QBért, akit nyáron visszahozhattak volna. Ja és mindezt miért? H 1-2 meccsen pályára lépjen, amíg Wilson visszatér. Félre ne értsetek, nem a 6. kör vág földhöz, hanem a logika, amit ezek művelnek megint.
Egyszerűen az agyam eldobom, hogy 6 meccs után már az ember kedvét is elveszi az új stáb is a meccsek nézésétől.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Esetleg Sanchezt reaktiválni?
Pityu Gyor
Chad Pennington. Istenem de kurva jó játékos lehetett volna ha bírja a válla...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Esetleg Sanchezt reaktiválni?

Green is green
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Flacco back, kinn vagyunk a vízből...

Green is green
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tehat szezon elejen nem kell veteran QB, jo nekunk White. Majd Josh Johnsont ott rohad PSen elvileg, erre adunk egy 6. kort Flaccoert.
Tenyleg fingja nincs ennel a csapatnal h mit akarna. Jonnek a bohoc kommentek h Mike Whiteban bizunk, majd tradelnek Flaccoert. Bezzeg a kurva meccsekre felkeszulni nem kepesek... bohocok gyulekezete.
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Joe Douglas valami jó cuccot szív, picket adni Flaccoért, ami ráadásul 5. kör is lehet 😀 Ez a baj ezzel a csapattal, ritkán használja az eszét az aktuális GM.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Yay, Flacco visszatért!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Egészséges LB, az micsoda?
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És még idén is gamepass-t kérek szülinapra, erre szétpulykáztat Minket egy gyászos Patriots(aki finoman szólva sem közép csapat)! Ááá, megnyitom a partihordót, Szép estét🥺🤕😡
Poginho
Minden bántás nélkül (ugyebár nem illik a szerencsétleneket szívatni) de ha a Pats ˇ"finoman szólva sem közép csapat" akkor a Jets mi ha ennyire el letettek popozva? 😀
ParadSEC
Félreérted, a Pats PO-gárda, még véletlenül sem középcsapat, rendben van ez a felvetés 😊

Amúgy én értékelem ezeket a szülinapi Jets-meccseket, két éve a 33. szülinapomra kaptam 33–0-t, most egy kicsit több TD-re kellett inni 😊
Wyatt
Jól kibasztunk veled azért lássuk be... 😀
Beki
Hát, szerencsére Bradyék a második félidőben leálltak, mert fájdalmas lett volna a reggel 😀

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
És még idén is gamepass-t kérek szülinapra, erre szétpulykáztat Minket egy gyászos Patriots(aki finoman szólva sem közép csapat)! Ááá, megnyitom a partihordót, Szép estét🥺🤕😡
Poginho
Minden bántás nélkül (ugyebár nem illik a szerencsétleneket szívatni) de ha a Pats ˇ"finoman szólva sem közép csapat" akkor a Jets mi ha ennyire el letettek popozva? 😀
ParadSEC
Félreérted, a Pats PO-gárda, még véletlenül sem középcsapat, rendben van ez a felvetés 😊

Amúgy én értékelem ezeket a szülinapi Jets-meccseket, két éve a 33. szülinapomra kaptam 33–0-t, most egy kicsit több TD-re kellett inni 😊
Wyatt
Jól kibasztunk veled azért lássuk be... 😀
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És még idén is gamepass-t kérek szülinapra, erre szétpulykáztat Minket egy gyászos Patriots(aki finoman szólva sem közép csapat)! Ááá, megnyitom a partihordót, Szép estét🥺🤕😡
Poginho
Minden bántás nélkül (ugyebár nem illik a szerencsétleneket szívatni) de ha a Pats ˇ"finoman szólva sem közép csapat" akkor a Jets mi ha ennyire el letettek popozva? 😀
ParadSEC
Félreérted, a Pats PO-gárda, még véletlenül sem középcsapat, rendben van ez a felvetés 😊

Amúgy én értékelem ezeket a szülinapi Jets-meccseket, két éve a 33. szülinapomra kaptam 33–0-t, most egy kicsit több TD-re kellett inni 😊

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Sherwood Achilles rotty, szezon vége.
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Wilson 2-4 week out.
Talàn mindenkinek ez a legjobb!
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 136 — én ezt meguntam
Szerintem meg nagyon vicces, hogy a tartósan, és strukturálisan jó 99-2002 közti Jets (Parcells -Al Groh-Herm Edwards-Pennington-Martin, stb) két Playoff szereplését is a Raiders állította meg, nem kicsit, nagyon.

Mondjuk, hogy Parcells miért lépett, azt én mai napig nem értem. Lehet utált GM lenni. 😀
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 223
Nos akkor ismét kiszálltam idén is.

Ez a csapat nem egy NFL szintű egyesület.

Botrányos teljesítmény két hét pihenő után. A Patriots talán még csak nem is puntolt az első félidőben. A támadó oldalon ötlettelen hívások, 4&1-re szokásos belső futás, persze hogy sikertelenül.
Wilson-tól is többet vártam, mondjuk nem sok segítséget kap ő sem a faltól.

Jövőre újra ugyanitt!
GTom
Így 6. meccs végére szerintem hozzátehetem, hogy Saleh és bandája egy dekával nem végez jobb munkát, mint Gase-ék.
Beki
És ez mitől van ?
Nem értenek hozzá?
Esetleg nem NFL szintű edzők?
VvAlekosz
Olyasmi lehet, mint amiért a Lions összes HC-ja fos zsinórban, vagy amiért Baker előtt - azt hiszem - 19 irányítója volt a Brownsnak 2001 óta. Amiért a Jax nem tud felmutatni kettőnél több normális szezont, amióta létezik. Szar franchise szar döntéseket hoz és a cukor is szarrá válik.

A Jets akkor lesz normális csapat, ha mindenkit elzavarnak a tulaj alatt. (Ugye tulajt sajnos nem lehet kirúgni.)

Csak Wilsont sajnálom, már most vége a karrierjének.
Amadeus
Azért itt nem évtizedek óta van szarzuhatag. Az elmúlt 5 szezon + ez a mostani.
Pár éve volt egy 10-6, ami ugye nem ért POt, az előtt meg vegyes, mint a legtöbb franchise. Idő kérdése... Browns és a Raiders is kijött a gödörből. De most nagyon fáj nézni.
nemkismiska
Joe Namath óta egy kalap szar ez a franchise, leszámítva Rexy első korszakát.
Amadeus
Ez nagyon erős túlzás.
Miben méred? SB győzelmekben? Akkor a legtöbb franchise egy kalap szar. (Raiders is)
PO részvételben? 2000es években ebben a tekintetben nem volt rossz. 80as se de az már kurvareg volt, inkább hagyjuk. (Raiders 1994 óta 4 szer érte el a POt)
Szezonvegi mérlegben? Az elmúlt 10 év nem szép, az említett 10-6 kivételével, utóbbi meg egyenesen okadek, előtte tök vegyes. (Raiders 2004 ota egyetlen pozitív mérleg)
Kifelejtetted a Browns meg a Jax és a Jets mellől a saját csapatod, csak ezért írtam ide, de amúgy tökre bírom őket, örülök is nektek.
nemkismiska
Attól, hogy mi nem mentünk nagyot a 90-es évek óta - bár leesett egy SB részvétel azért - az nem jelenti azt, hogy a Jetsre nem állna, amit írtam.
Amadeus
Miben méred? Mi az a szint amitől kalap szar? Önkritika, szerintem mi beletanultunk és adja a jó ég hogy pár év múlva nekünk is menjen annyira mint a Raidersnek most, tuti nem megyek oda az éppen szar csapat forumaba beleokadni hogy "szarok vagytok".
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Nos akkor ismét kiszálltam idén is.

Ez a csapat nem egy NFL szintű egyesület.

Botrányos teljesítmény két hét pihenő után. A Patriots talán még csak nem is puntolt az első félidőben. A támadó oldalon ötlettelen hívások, 4&1-re szokásos belső futás, persze hogy sikertelenül.
Wilson-tól is többet vártam, mondjuk nem sok segítséget kap ő sem a faltól.

Jövőre újra ugyanitt!
GTom
Így 6. meccs végére szerintem hozzátehetem, hogy Saleh és bandája egy dekával nem végez jobb munkát, mint Gase-ék.
Beki
És ez mitől van ?
Nem értenek hozzá?
Esetleg nem NFL szintű edzők?
VvAlekosz
Olyasmi lehet, mint amiért a Lions összes HC-ja fos zsinórban, vagy amiért Baker előtt - azt hiszem - 19 irányítója volt a Brownsnak 2001 óta. Amiért a Jax nem tud felmutatni kettőnél több normális szezont, amióta létezik. Szar franchise szar döntéseket hoz és a cukor is szarrá válik.

A Jets akkor lesz normális csapat, ha mindenkit elzavarnak a tulaj alatt. (Ugye tulajt sajnos nem lehet kirúgni.)

Csak Wilsont sajnálom, már most vége a karrierjének.
Amadeus
Igen

Nem akarom újra kezdeni, mert már sok alkalommal leírtam, én is unom + teljesen parttalan, tehetetlen itt mindenki. Rohadt frusztráló lehet a fanoknak
A tulajdonos az ancient regime tagja, ahogy a Browns, és a Lions tulajdonosai is azok. Ezek nem self-made emberek. Most érted Kraft elvette a leggazdagabb szatócs legokosabb lányát, de onnantól mindent maga épített. Jerry bácsinak is meg kellett keresnie az első 100 millát valahogy, és arkansasi parasztgyerekként ez nem volt könnyű út. A Rooney-k ebből élnek a két családnak van két nagy és sikeres csapata.

Woody III & Haslam III és az ann arbori tanárnéni, hát beleszülettek a tuttiba. Nem gyakorlott döntéshozók. Most ott a Ravens, aki egy HR cégbirodalom alapítója, feje, módszertani megalkotója. Amikor vele interjúzol, azért ott 10000 év kiválasztási gyakorlat néz veled szembe.
Paul Allen , meg (RIP) egy kibaszott zseni volt.

Most érted Haslam kapott egy csapatot, hogy ne legyen láb alatt. A tesója-ráasául az öccse- 18-ig Tennessee kormányzója. Mai napig nagyon befolyásos republikánus politikus. 19 óta viszi a családi céget, ami nem kicsi.

Tök jó, hogy a 93 éves Matha Ford Firestone átadta a hatalmat a 72 éves lányának a Ford Fielden. A jelenlegi tulajdonos egy tanárnő, nem főiskolai, nem egyetemi, és de facto vezeti a Lionst 6 éve, tehát az előző szakmai stábot, is ő hozta.

Ehhez képest Woody valóban veterán döntéshozó, de azért annyira mégsem....
Helmut Zimmer
Jerry Jones ezekhez képest maga a futball, de nyilván erősen más korszak volt. Ma már ez a Jerry Jones, Al Davis féle self-made vonal szerintem elképzelhetetlen, értsd: "gombokból" szerzel egy csapatot, ne adja az ég alapítasz egyet és a ranglétrát végig járva a csúcsra pörgeted és meggazdagszol. Itt inkább az a kérdés, hogy melyikben van annyi szakértelem és vagy annyi belátás, hogy csúcsra tudjon jutni, utóbbi alatt értem azt, hogy beismeri, hogy csak pénze van, tudása nincs és a megfelelő embereket fizeti meg döntéshozatal végett, ld. Seattle hosszú évekig.

Amúgy Haslam mintha előrelépett volna etekintetben.
Amadeus
Haslam felesége Dee lassan fontosabb nálunk,mint Jimmy. Annyi kellett,h hallgassanak az okosabbra sportügyekben (DePodesta), de erre ráment jó 8-9 év... Mielőtt Kitchenst felvettük, Depo már akkor is Stefanskit javasolta, de Haslamék bíztak a Konyhás+Baker kombóban. Amit a javukra lehet írni, h egy év után kibaszták Frédit.
Mondjuk azt hozzá kell tenni, h a stadiont is rendesen helyre pofozták majdnem 125 millióért, rengeteg költenek a communityre Clevelandben, a szurkolók között nem katasztrófa a megítélésük.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 997
Nos akkor ismét kiszálltam idén is.

Ez a csapat nem egy NFL szintű egyesület.

Botrányos teljesítmény két hét pihenő után. A Patriots talán még csak nem is puntolt az első félidőben. A támadó oldalon ötlettelen hívások, 4&1-re szokásos belső futás, persze hogy sikertelenül.
Wilson-tól is többet vártam, mondjuk nem sok segítséget kap ő sem a faltól.

Jövőre újra ugyanitt!
GTom
Így 6. meccs végére szerintem hozzátehetem, hogy Saleh és bandája egy dekával nem végez jobb munkát, mint Gase-ék.
Beki
És ez mitől van ?
Nem értenek hozzá?
Esetleg nem NFL szintű edzők?
VvAlekosz
Olyasmi lehet, mint amiért a Lions összes HC-ja fos zsinórban, vagy amiért Baker előtt - azt hiszem - 19 irányítója volt a Brownsnak 2001 óta. Amiért a Jax nem tud felmutatni kettőnél több normális szezont, amióta létezik. Szar franchise szar döntéseket hoz és a cukor is szarrá válik.

A Jets akkor lesz normális csapat, ha mindenkit elzavarnak a tulaj alatt. (Ugye tulajt sajnos nem lehet kirúgni.)

Csak Wilsont sajnálom, már most vége a karrierjének.
Amadeus
Azért itt nem évtizedek óta van szarzuhatag. Az elmúlt 5 szezon + ez a mostani.
Pár éve volt egy 10-6, ami ugye nem ért POt, az előtt meg vegyes, mint a legtöbb franchise. Idő kérdése... Browns és a Raiders is kijött a gödörből. De most nagyon fáj nézni.
nemkismiska
Joe Namath óta egy kalap szar ez a franchise, leszámítva Rexy első korszakát.
Amadeus
Ez nagyon erős túlzás.
Miben méred? SB győzelmekben? Akkor a legtöbb franchise egy kalap szar. (Raiders is)
PO részvételben? 2000es években ebben a tekintetben nem volt rossz. 80as se de az már kurvareg volt, inkább hagyjuk. (Raiders 1994 óta 4 szer érte el a POt)
Szezonvegi mérlegben? Az elmúlt 10 év nem szép, az említett 10-6 kivételével, utóbbi meg egyenesen okadek, előtte tök vegyes. (Raiders 2004 ota egyetlen pozitív mérleg)
Kifelejtetted a Browns meg a Jax és a Jets mellől a saját csapatod, csak ezért írtam ide, de amúgy tökre bírom őket, örülök is nektek.
nemkismiska
Attól, hogy mi nem mentünk nagyot a 90-es évek óta - bár leesett egy SB részvétel azért - az nem jelenti azt, hogy a Jetsre nem állna, amit írtam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 223
Nos akkor ismét kiszálltam idén is.

Ez a csapat nem egy NFL szintű egyesület.

Botrányos teljesítmény két hét pihenő után. A Patriots talán még csak nem is puntolt az első félidőben. A támadó oldalon ötlettelen hívások, 4&1-re szokásos belső futás, persze hogy sikertelenül.
Wilson-tól is többet vártam, mondjuk nem sok segítséget kap ő sem a faltól.

Jövőre újra ugyanitt!
GTom
Így 6. meccs végére szerintem hozzátehetem, hogy Saleh és bandája egy dekával nem végez jobb munkát, mint Gase-ék.
Beki
És ez mitől van ?
Nem értenek hozzá?
Esetleg nem NFL szintű edzők?
VvAlekosz
Olyasmi lehet, mint amiért a Lions összes HC-ja fos zsinórban, vagy amiért Baker előtt - azt hiszem - 19 irányítója volt a Brownsnak 2001 óta. Amiért a Jax nem tud felmutatni kettőnél több normális szezont, amióta létezik. Szar franchise szar döntéseket hoz és a cukor is szarrá válik.

A Jets akkor lesz normális csapat, ha mindenkit elzavarnak a tulaj alatt. (Ugye tulajt sajnos nem lehet kirúgni.)

Csak Wilsont sajnálom, már most vége a karrierjének.
Amadeus
Azért itt nem évtizedek óta van szarzuhatag. Az elmúlt 5 szezon + ez a mostani.
Pár éve volt egy 10-6, ami ugye nem ért POt, az előtt meg vegyes, mint a legtöbb franchise. Idő kérdése... Browns és a Raiders is kijött a gödörből. De most nagyon fáj nézni.
nemkismiska
Joe Namath óta egy kalap szar ez a franchise, leszámítva Rexy első korszakát.
Amadeus
Ez nagyon erős túlzás.
Miben méred? SB győzelmekben? Akkor a legtöbb franchise egy kalap szar. (Raiders is)
PO részvételben? 2000es években ebben a tekintetben nem volt rossz. 80as se de az már kurvareg volt, inkább hagyjuk. (Raiders 1994 óta 4 szer érte el a POt)
Szezonvegi mérlegben? Az elmúlt 10 év nem szép, az említett 10-6 kivételével, utóbbi meg egyenesen okadek, előtte tök vegyes. (Raiders 2004 ota egyetlen pozitív mérleg)
Kifelejtetted a Browns meg a Jax és a Jets mellől a saját csapatod, csak ezért írtam ide, de amúgy tökre bírom őket, örülök is nektek.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 997
Nos akkor ismét kiszálltam idén is.

Ez a csapat nem egy NFL szintű egyesület.

Botrányos teljesítmény két hét pihenő után. A Patriots talán még csak nem is puntolt az első félidőben. A támadó oldalon ötlettelen hívások, 4&1-re szokásos belső futás, persze hogy sikertelenül.
Wilson-tól is többet vártam, mondjuk nem sok segítséget kap ő sem a faltól.

Jövőre újra ugyanitt!
GTom
Így 6. meccs végére szerintem hozzátehetem, hogy Saleh és bandája egy dekával nem végez jobb munkát, mint Gase-ék.
Beki
És ez mitől van ?
Nem értenek hozzá?
Esetleg nem NFL szintű edzők?
VvAlekosz
Olyasmi lehet, mint amiért a Lions összes HC-ja fos zsinórban, vagy amiért Baker előtt - azt hiszem - 19 irányítója volt a Brownsnak 2001 óta. Amiért a Jax nem tud felmutatni kettőnél több normális szezont, amióta létezik. Szar franchise szar döntéseket hoz és a cukor is szarrá válik.

A Jets akkor lesz normális csapat, ha mindenkit elzavarnak a tulaj alatt. (Ugye tulajt sajnos nem lehet kirúgni.)

Csak Wilsont sajnálom, már most vége a karrierjének.
Amadeus
Igen

Nem akarom újra kezdeni, mert már sok alkalommal leírtam, én is unom + teljesen parttalan, tehetetlen itt mindenki. Rohadt frusztráló lehet a fanoknak
A tulajdonos az ancient regime tagja, ahogy a Browns, és a Lions tulajdonosai is azok. Ezek nem self-made emberek. Most érted Kraft elvette a leggazdagabb szatócs legokosabb lányát, de onnantól mindent maga épített. Jerry bácsinak is meg kellett keresnie az első 100 millát valahogy, és arkansasi parasztgyerekként ez nem volt könnyű út. A Rooney-k ebből élnek a két családnak van két nagy és sikeres csapata.

Woody III & Haslam III és az ann arbori tanárnéni, hát beleszülettek a tuttiba. Nem gyakorlott döntéshozók. Most ott a Ravens, aki egy HR cégbirodalom alapítója, feje, módszertani megalkotója. Amikor vele interjúzol, azért ott 10000 év kiválasztási gyakorlat néz veled szembe.
Paul Allen , meg (RIP) egy kibaszott zseni volt.

Most érted Haslam kapott egy csapatot, hogy ne legyen láb alatt. A tesója-ráasául az öccse- 18-ig Tennessee kormányzója. Mai napig nagyon befolyásos republikánus politikus. 19 óta viszi a családi céget, ami nem kicsi.

Tök jó, hogy a 93 éves Matha Ford Firestone átadta a hatalmat a 72 éves lányának a Ford Fielden. A jelenlegi tulajdonos egy tanárnő, nem főiskolai, nem egyetemi, és de facto vezeti a Lionst 6 éve, tehát az előző szakmai stábot, is ő hozta.

Ehhez képest Woody valóban veterán döntéshozó, de azért annyira mégsem....
Helmut Zimmer
Jerry Jones ezekhez képest maga a futball, de nyilván erősen más korszak volt. Ma már ez a Jerry Jones, Al Davis féle self-made vonal szerintem elképzelhetetlen, értsd: "gombokból" szerzel egy csapatot, ne adja az ég alapítasz egyet és a ranglétrát végig járva a csúcsra pörgeted és meggazdagszol. Itt inkább az a kérdés, hogy melyikben van annyi szakértelem és vagy annyi belátás, hogy csúcsra tudjon jutni, utóbbi alatt értem azt, hogy beismeri, hogy csak pénze van, tudása nincs és a megfelelő embereket fizeti meg döntéshozatal végett, ld. Seattle hosszú évekig.

Amúgy Haslam mintha előrelépett volna etekintetben.

criminal lawyer or criminal lawyer?