New York Jets

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Erre most nehéz szavakat találni 😀 pedig nem is akartam megnézni a meccset, gondoltom a háttérbe benyomom aztán az első negyed végén úgy is kikapcsolom 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Nem kerek tul sokat mai meccstol, csak a Bengals legyen kedves 30 pont korul megallni. 😀
Beki
Megvolt 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Még egy ilyen meccs White-tól és lesz fejvakarás. 😀
Beki
Ezen gondolkodok én is 😀

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Még egy ilyen meccs White-tól és lesz fejvakarás. 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Nem kerek tul sokat mai meccstol, csak a Bengals legyen kedves 30 pont korul megallni. 😀
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 223
Győrben ma: zöld robogó + fekete New York Jets feliratú dzseki. Ki volt az? 😊
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Pauline cikk front office es edzoi stab helyzeterol:  www.profootballnetwork.com/the-inside-story-of-jets-gm-joe-douglas-hc-robert-saleh-and-their-2021-season/

Speciel sztem valoban az a helyzet, amit leir. LaFleurnek szemely szerint szezon vegeig adnek idot: ha addig semmi javulas, viszlat.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Corey Davis nem jatszik vasarnap.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ezt a cikket is érdemes elolvasni:  jetsxfactor.com/2021/10/27/ny-jets-blame-patriots-blowout/
It was a dead-silent day for most of the Jets’ defensive linemen. Here are the pressure totals racked up by New York’s defensive tackles and edge rushers:

Quinnen Williams: 3 pressures on 32 pass-rush snaps (9.4%)
Foley Fatukasi: 2 on 27 (7.4%)
Bryce Huff: 0 on 27 (0.0%)
Sheldon Rankins: 0 on 25 (0.0%)
John Franklin-Myers: 1 on 24 (4.2%)
Shaq Lawson: 1 on 24 (4.2%)
Tim Ward: 0 on 13 (0.0%)
Nathan Shepherd: 0 on 12 (0.0%)
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És még idén is gamepass-t kérek szülinapra, erre szétpulykáztat Minket egy gyászos Patriots(aki finoman szólva sem közép csapat)! Ááá, megnyitom a partihordót, Szép estét🥺🤕😡
Poginho
Minden bántás nélkül (ugyebár nem illik a szerencsétleneket szívatni) de ha a Pats ˇ"finoman szólva sem közép csapat" akkor a Jets mi ha ennyire el letettek popozva? 😀
ParadSEC
Félreérted, a Pats PO-gárda, még véletlenül sem középcsapat, rendben van ez a felvetés 😊

Amúgy én értékelem ezeket a szülinapi Jets-meccseket, két éve a 33. szülinapomra kaptam 33–0-t, most egy kicsit több TD-re kellett inni 😊
Wyatt
Jól kibasztunk veled azért lássuk be... 😀
Beki
Hát, szerencsére Bradyék a második félidőben leálltak, mert fájdalmas lett volna a reggel 😀
Wyatt
Bradyék??!! Te most Pats vagy Bucs drukker vagy? 😀 😀
Mondjuk így már a másik állításod is érthető: 2 éve tényleg PO-csapat volt a Patriots 😀
Zotya86
A Pats mellett Bradyékre is tudunk inni^^

több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 181
És még idén is gamepass-t kérek szülinapra, erre szétpulykáztat Minket egy gyászos Patriots(aki finoman szólva sem közép csapat)! Ááá, megnyitom a partihordót, Szép estét🥺🤕😡
Poginho
Minden bántás nélkül (ugyebár nem illik a szerencsétleneket szívatni) de ha a Pats ˇ"finoman szólva sem közép csapat" akkor a Jets mi ha ennyire el letettek popozva? 😀
ParadSEC
Félreérted, a Pats PO-gárda, még véletlenül sem középcsapat, rendben van ez a felvetés 😊

Amúgy én értékelem ezeket a szülinapi Jets-meccseket, két éve a 33. szülinapomra kaptam 33–0-t, most egy kicsit több TD-re kellett inni 😊
Wyatt
Jól kibasztunk veled azért lássuk be... 😀
Beki
Hát, szerencsére Bradyék a második félidőben leálltak, mert fájdalmas lett volna a reggel 😀
Wyatt
Bradyék??!! Te most Pats vagy Bucs drukker vagy? 😀 😀
Mondjuk így már a másik állításod is érthető: 2 éve tényleg PO-csapat volt a Patriots 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
 jetsxfactor.com/2021/10/26/ny-jets-right-guard-change/
Igazából a vak is látja, hogy tehetségtelen GVR miatt mennyi play hal el és ideje lenne a váltásnak. Nézzük csak a depth chartot:
Kezdő ötösön kívül ugye Becton IR, emellett van Feeney és vmi Isaiah Williams nevű egyén iOL-be és Edoga OT depthnek.
Drága JD barátunk legfontosabb dolga meg 6. köröket kibaszkodni Flakonért, aki a héten inaktív lesz. Egyelőre JDnek is magas ez a GM szerepkör.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ha jól látom futás fronton messze a legszarabbak vagyunk a ligában...
- legkevesebb alkalommal hívtunk futó playt
- legkevesebb futott yard a miénk
- yards / carry mutatóban 3. legszarabbak vagyunk
- nincs 20+ yardos futásunk
- leghosszabb futás terén bottom 2
több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Lehet még szánalmasabbá tenni a Flakon tradet:
Flacco won’t arrive until Friday because of personal reasons. He will attend meetings virtually this week.

Cimini: "Flacco situation is perplexing. Trade a draft pick for immediate backup help, yet he won’t show up until Friday and may not be active on Sunday. Saleh claims they knew when they made the trade that Flacco wouldn’t arrive until Friday."
Beki
én flaccot nem értem. neki mi a célja? keresett 160+ milliót a karrierje alatt, kell neki még+1? az egyetlen megoldás, hogy nem akar hazamenni.
gedam
Van ott is öt gyerek, nagy a zsivaj. Lehet egy NFL-öltöző halkabb, lehet pihizni…

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 223
Lehet még szánalmasabbá tenni a Flakon tradet:
Flacco won’t arrive until Friday because of personal reasons. He will attend meetings virtually this week.

Cimini: "Flacco situation is perplexing. Trade a draft pick for immediate backup help, yet he won’t show up until Friday and may not be active on Sunday. Saleh claims they knew when they made the trade that Flacco wouldn’t arrive until Friday."
Beki
én flaccot nem értem. neki mi a célja? keresett 160+ milliót a karrierje alatt, kell neki még+1? az egyetlen megoldás, hogy nem akar hazamenni.
gedam
Ezeknek erről szól az élete, gondolom sperma kora óta focizik kb, nehéz abbahagyni. Utána mit csinál? Lehet nem akar edző lenni sem TV szakkommentator és nem okos hogy bármit vállalkozzon. Most meg NFL QB, van identitása. Kb ez...
több mint 2 éve
gedam 5 699
Lehet még szánalmasabbá tenni a Flakon tradet:
Flacco won’t arrive until Friday because of personal reasons. He will attend meetings virtually this week.

Cimini: "Flacco situation is perplexing. Trade a draft pick for immediate backup help, yet he won’t show up until Friday and may not be active on Sunday. Saleh claims they knew when they made the trade that Flacco wouldn’t arrive until Friday."
Beki
én flaccot nem értem. neki mi a célja? keresett 160+ milliót a karrierje alatt, kell neki még+1? az egyetlen megoldás, hogy nem akar hazamenni.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez akkor lesz igazán szép ha Flacco hasonlóan szar lesz mintha a takarítónőt rakták volna oda.
De akkor is ha az olasz sztár nyer mondjuk 3 meccset jó játékkal. Az meg Wilsonra vet rossz fényt.

Ez az a deal amiből nem lehet jól kijönni.
Bazzani
Nem gondoltam, hogy lesz ezeknél is rosszabb forgatókönyv.
Lett.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Lehet még szánalmasabbá tenni a Flakon tradet:
Flacco won’t arrive until Friday because of personal reasons. He will attend meetings virtually this week.

Cimini: "Flacco situation is perplexing. Trade a draft pick for immediate backup help, yet he won’t show up until Friday and may not be active on Sunday. Saleh claims they knew when they made the trade that Flacco wouldn’t arrive until Friday."
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932

Beki
Én ezen csak nevetni tudok. Nagyon nagy bajok vannak a vezetésben legfelül ennél a franchisenál, nem Sexy Rexy ( Rex Ryan ) volt itt a probléma annó se. Én elképesztően bírtam és akkor volt itt utoljára normális edző és csapat is.
KeyG
Ryan jó edző volt nem kérdés. De könyörgöm hagyjuk ezt a nosztalgia hullámot. Az idei évből kell tanulni és tanulságokat levonni. Ez a QB történet sajnos az eddig egyöntetüen pozitívra taksált JD hibája. Az új edző fiukáink megérdemlik hogy a teljes szezont nézzük de ez siralmas eddig. Wilsonnal szemben viszont nem szabad még idén itélkezni

Green is green
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095

Beki
Én ezen csak nevetni tudok. Nagyon nagy bajok vannak a vezetésben legfelül ennél a franchisenál, nem Sexy Rexy ( Rex Ryan ) volt itt a probléma annó se. Én elképesztően bírtam és akkor volt itt utoljára normális edző és csapat is.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Wilson fejlődésében, az is gond lehet h meghalt a QB coach!? Ha jól tudom.
steelwolf
Wilsonnak szerintem a legnagyobb gondja, hogy kiment a divatból a rookie qb 1 éves padoztatása. Idő kell neki szerintem, mert az látszik, hogy nem biztos a playbookban és sokat hezitál döntések előtt.
Wester
Hozzátenném h lassan veszi észre a kínálkozó lehetőségeket és a pontatlanságot is.
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Joe Douglas valami jó cuccot szív, picket adni Flaccoért, ami ráadásul 5. kör is lehet 😀 Ez a baj ezzel a csapattal, ritkán használja az eszét az aktuális GM.
Hulkeinstein
Sajnos JD sem bizonyította eddig h ő a megváltó GM...2020-as draftját Becton és Hall mentheti meg, az ideit még hagyjuk, de az sem néz ki túl jól.
Az egészben az bosszant fel a legjobban, hogy TC végéig annyi idejük lett volna vet QBt hozni... itt vagyunk 7 forduló után, a Jets mérlege 1-5, kilátástalan a csapat iránya ismét, a jelenlegi stáb Gase-ék szintjén mozog. Napi szinten a nagy pofa, felkészítés zéró. Majd a nagyeszű GM-ed ad egy egy 6. kört, ami 5. kör lehet egy olyan QBért, akit nyáron visszahozhattak volna. Ja és mindezt miért? H 1-2 meccsen pályára lépjen, amíg Wilson visszatér. Félre ne értsetek, nem a 6. kör vág földhöz, hanem a logika, amit ezek művelnek megint.
Egyszerűen az agyam eldobom, hogy 6 meccs után már az ember kedvét is elveszi az új stáb is a meccsek nézésétől.
Beki
Pontosan ez a gond. És ez csalodás JD részéről, az előrelátás hiánya. Ráadásul egy tapasztalt QB még talán Wilsonnak is tudott volna tippeket adni...
Amugy ha már kell hozni hozhatta volna azt a hülyegyerek Newtont is hátha a nagyobb hype lendületet is adott volna 😕

Green is green
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 997
Ez akkor lesz igazán szép ha Flacco hasonlóan szar lesz mintha a takarítónőt rakták volna oda.
De akkor is ha az olasz sztár nyer mondjuk 3 meccset jó játékkal. Az meg Wilsonra vet rossz fényt.

Ez az a deal amiből nem lehet jól kijönni.
Bazzani
Tipik Jets.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Wilson fejlődésében, az is gond lehet h meghalt a QB coach!? Ha jól tudom.
steelwolf
Wilsonnak szerintem a legnagyobb gondja, hogy kiment a divatból a rookie qb 1 éves padoztatása. Idő kell neki szerintem, mert az látszik, hogy nem biztos a playbookban és sokat hezitál döntések előtt.

Lesz ez még így se!