New York Jets

33 feliratkozó

több mint 2 éve
GTom New York Jets 236
Maye is kiesett 3-4 hetre. Ugynoke hozzatette h pont trade deadline korul lesz full egeszseges. 😀
Beki
Lassan elmondhatjuk, hogy Mosley-n kívül nem nagyon lesz a keretben átlag feletti játékos.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Maye is kiesett 3-4 hetre. Ugynoke hozzatette h pont trade deadline korul lesz full egeszseges. 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Gyájj
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Tényleg ennyire nehéz hozzáértő edzői és management csapatot összeszedni???
Bíztam az új edző és csapatában de ez amit eddig mutat a csapat katasztrófa! Szerintem ha én vagyok az OC jobban menne a támadás,pedig azt sem tudom hányan vannak a pályán.... 😀
Inter102
Ehhez hozzávenném h az OL coach a tököm tudja mit csinál, de ilyen szintű munkát bármelyikünk tudna alkotni. Hozzáadva h JD állandóan pofázik az OL fontosságáról, de bassza meg ha valamelyik balféket padra kellene vágni / megsérülne összesen van 2 depth emberke, aki eszembe jut: Feeney és Edoga.
Az OL depth-et nem sikerült rendezni és a tavalyi draftját fel se hozzam, ha Davis nem alkot maradandót.
Megint nem haladunk jó irányba, nagyon nem...
több mint 2 éve
Inter102 New York Jets 54
Tényleg ennyire nehéz hozzáértő edzői és management csapatot összeszedni???
Bíztam az új edző és csapatában de ez amit eddig mutat a csapat katasztrófa! Szerintem ha én vagyok az OC jobban menne a támadás,pedig azt sem tudom hányan vannak a pályán.... 😀
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
xDDDDDD
több mint 2 éve
GTom New York Jets 236
Tudjátok nem is az bosszant, hogy kikapunk állandóan, mert leszarnám. Szerintem senki nem várt itt PO-t se semmilyen csodát, meg persze értem én, hogy sokáig tart a rebuild stb. stb. De azért 3 év alatt jó lenne valami progress-t látni, ami mondjuk reményt adna, vagy amitől bizakodóak lehetnénk, hogy igen ebből lehet valami, viszont ennek halovány szikrája sem látszik. Az utóbbi 2 évben 7 embert draftoltunk az első 4 kör-ből az O-ba, ne bassza már meg, hogy 3 meccs alatt 20 pontot lehet feltenni a táblára, nevetséges.
Apex
Igen... Ez az. Évek óta hallhatjuk, hogy a fal prioritás. Draftolunk, hozunk embert, tudjuk, hogy fontos egy rookie irányítónál. Erre minden évben ugyanaz, szétszopatják a falat minden meccsen. Kicsinálják az újonc irányítót pillanatok alatt és nem történik semmi, mert időt kell hagyni az edzői stábnak... Itt már most fejeknek kellene hullani, mert nagyon félrement ismét a dolog! Vagy megint várjuk a csodát??!!

Szerkesztette: GTom
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Tudjátok nem is az bosszant, hogy kikapunk állandóan, mert leszarnám. Szerintem senki nem várt itt PO-t se semmilyen csodát, meg persze értem én, hogy sokáig tart a rebuild stb. stb. De azért 3 év alatt jó lenne valami progress-t látni, ami mondjuk reményt adna, vagy amitől bizakodóak lehetnénk, hogy igen ebből lehet valami, viszont ennek halovány szikrája sem látszik. Az utóbbi 2 évben 7 embert draftoltunk az első 4 kör-ből az O-ba, ne bassza már meg, hogy 3 meccs alatt 20 pontot lehet feltenni a táblára, nevetséges.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Törölt felhasználó





Fenti négy jelenetet csak összefoglalóból kiemelném és látjuk mik a legfőbb gondok... de a kedvencem a 3. link, ahol McGovern-t megalázzák, aztak*rva...
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051

Beki
Erről beszélek.

Tönkre fogják tenni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Türelem, türelem, türelem...

Green is green
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Nem fogom szepiteni: Saleh es LaFleur a pofajukat jo lesz, ha befogjak h milyen jol edzett a csapat a heten stb., mert ez a Jets Gase szintre sullyedt jelenleg.
Wilsont meg hagyjuk is.
Beki
Egy hete írtam a Lions topikban, hogy szerintem Saleh (és persze Mr.Nagyduma Campbell) hamarossan mehetnek vissza a "balettbe ugrálni". Baszhatod a karizmát meg a kemény kiállást ha nem érted a focit.
Márpedig ez a két ember láthatólag vakon, bekötött szemmel rohangál egy sötét szobában.
Bazzani
vannak edzők, akik remek koordinátorok és pocsék HC-k. Mondjuk, hogy Campbell mennyire volt remek koordinátor.
Amadeus
Ass.HC volt tesó.
Azért az odabasz.
Lehet foghatta a playbookot is amíg a HC elszaladt budira.
Meg edzésen odaszólhatott, hogy "Hé öreg, kicsit gyorsabban fussál!".
Azért beláthatod magad is, hogy ez nem akármi.
Bazzani
Akkor ő olyasmi lehetett, mint Semlyén Zsolt Orbán Viktor mellett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem fogom szepiteni: Saleh es LaFleur a pofajukat jo lesz, ha befogjak h milyen jol edzett a csapat a heten stb., mert ez a Jets Gase szintre sullyedt jelenleg.
Wilsont meg hagyjuk is.
Beki
Egy hete írtam a Lions topikban, hogy szerintem Saleh (és persze Mr.Nagyduma Campbell) hamarossan mehetnek vissza a "balettbe ugrálni". Baszhatod a karizmát meg a kemény kiállást ha nem érted a focit.
Márpedig ez a két ember láthatólag vakon, bekötött szemmel rohangál egy sötét szobában.
Bazzani
vannak edzők, akik remek koordinátorok és pocsék HC-k. Mondjuk, hogy Campbell mennyire volt remek koordinátor.
Amadeus
Ass.HC volt tesó.
Azért az odabasz.
Lehet foghatta a playbookot is amíg a HC elszaladt budira.
Meg edzésen odaszólhatott, hogy "Hé öreg, kicsit gyorsabban fussál!".
Azért beláthatod magad is, hogy ez nem akármi.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Nem fogom szepiteni: Saleh es LaFleur a pofajukat jo lesz, ha befogjak h milyen jol edzett a csapat a heten stb., mert ez a Jets Gase szintre sullyedt jelenleg.
Wilsont meg hagyjuk is.
Beki
Egy hete írtam a Lions topikban, hogy szerintem Saleh (és persze Mr.Nagyduma Campbell) hamarossan mehetnek vissza a "balettbe ugrálni". Baszhatod a karizmát meg a kemény kiállást ha nem érted a focit.
Márpedig ez a két ember láthatólag vakon, bekötött szemmel rohangál egy sötét szobában.
Bazzani
vannak edzők, akik remek koordinátorok és pocsék HC-k. Mondjuk, hogy Campbell mennyire volt remek koordinátor.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem fogom szepiteni: Saleh es LaFleur a pofajukat jo lesz, ha befogjak h milyen jol edzett a csapat a heten stb., mert ez a Jets Gase szintre sullyedt jelenleg.
Wilsont meg hagyjuk is.
Beki
Egy hete írtam a Lions topikban, hogy szerintem Saleh (és persze Mr.Nagyduma Campbell) hamarossan mehetnek vissza a "balettbe ugrálni". Baszhatod a karizmát meg a kemény kiállást ha nem érted a focit.
Márpedig ez a két ember láthatólag vakon, bekötött szemmel rohangál egy sötét szobában.

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Wilson vedelmere annyit hogy 3rd downokon most volt minimum 4 foghato passz amit elejtettek a többiek, de ezen felul tenyleg siralmas a látvány
Wester
Rookie, defensive HC alá kerülni potens OC nélkül minden rookie QB rémálma. Jövőre kap másik új OC-t, aztán eltradelik egy harmadikhoz.

Josh Rosen 2.0.

Majd megírják róla, hogy tehetségtelen és nagy a pofája.

Pedig csak egy szar franchise draftolta.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Wilson vedelmere annyit hogy 3rd downokon most volt minimum 4 foghato passz amit elejtettek a többiek, de ezen felul tenyleg siralmas a látvány

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
nemkismiska New York Jets 223
Gondoltam megnézem a meccsetek összefoglalóját a GP-on. 59mp és egyetlen jelenet sincs benne a Jets részéről,szóval nem lettem sokkal okosabb belőle
kolok1972
Túl sokat nem vesztettél, de 3 meccs alapján:
- védelem tudtuk h kb ezt hozza, de sorra jönnek a hülye szabálytalanságok, fejben nincsenek ott vagy nem tudom
- Wilson nem tudom... ehhez képest Darnold fényévekkel jobban kezdett, holott ég és föld a célpontok összetétele
- az offense nem tudom mit csinál, kávézik, kurvázik, passz...

Ez a Jets jelenleg edzői felkészítést nézve egy kalap sz*r, talán Gase szintjét sem üti meg.
Beki
Na igen, ez a keret - papíron - osztalykulonbseg felfelé Darnold rookie évéhez képest és osztalykulonbseggel teljesít alatta.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Gondoltam megnézem a meccsetek összefoglalóját a GP-on. 59mp és egyetlen jelenet sincs benne a Jets részéről,szóval nem lettem sokkal okosabb belőle
kolok1972
Túl sokat nem vesztettél, de 3 meccs alapján:
- védelem tudtuk h kb ezt hozza, de sorra jönnek a hülye szabálytalanságok, fejben nincsenek ott vagy nem tudom
- Wilson nem tudom... ehhez képest Darnold fényévekkel jobban kezdett, holott ég és föld a célpontok összetétele
- az offense nem tudom mit csinál, kávézik, kurvázik, passz...

Ez a Jets jelenleg edzői felkészítést nézve egy kalap sz*r, talán Gase szintjét sem üti meg.
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gondoltam megnézem a meccsetek összefoglalóját a GP-on. 59mp és egyetlen jelenet sincs benne a Jets részéről,szóval nem lettem sokkal okosabb belőle

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
162 total yardot produkalni 2021-ben, szavak nincsenek

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 824 — Keep pounding
Hát nem irigyellek titeket, ez vmi borzasztónak tűnik 3 hét után...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.