New York Jets

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Becton amúgy pontosan most mennyi időre is dőlt ki, Pats ellen már fog tudni játszani?
Apex
Mutottek, igy onnan szamitott 6-8 het emlekeim szerint.
több mint 2 éve
Inter102 New York Jets 54
Végre adott életjelet az offense! És persze a védők is!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Becton amúgy pontosan most mennyi időre is dőlt ki, Pats ellen már fog tudni játszani?

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Urak, Hölgyek nekem a vakcina mizériák miatt ugrott a londoni utam - van eladó jegyem (lehet 2-3 is). Érdekel valakit?

Green is green
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az nfl.com n a statnál nektek sem látszik Wilson adatai?
Pityu Gyor
nekem sem, sőt Lance és Fields sem, allergias a rookie QB-kra a net??
Pari
Mostanaban az nfl.com es az espn statisztika oldala is rendre hianyos vagy rossz statokat mutat bizonyos esetekben. En a CBS-en szoktam nezni:

 www.cbssports.com/nfl/stats/
undisputedly
Nevezzük nevén a gyereket, tavaly úgy tönkrevágták a hivatalos honlapot a statoknál, hogy konkrétan büntetni kellene, aki ezt kitalálta.

Én amúgy ezt az oldalt javaslom, elég fasza kis dolgokkal van tele, többek között egymás elleni meccsek adatbankjával, amik marha hasznosak tudnak lenni

 www.pro-football-reference.com/
Wyatt
Igen, pfr is nagyon jo, meccsnapokon viszont kevesbe hasznalhato, de historikusan talan a legjobb oldal a neten.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az nfl.com n a statnál nektek sem látszik Wilson adatai?
Pityu Gyor
nekem sem, sőt Lance és Fields sem, allergias a rookie QB-kra a net??
Pari
Mostanaban az nfl.com es az espn statisztika oldala is rendre hianyos vagy rossz statokat mutat bizonyos esetekben. En a CBS-en szoktam nezni:

 www.cbssports.com/nfl/stats/
undisputedly
Nevezzük nevén a gyereket, tavaly úgy tönkrevágták a hivatalos honlapot a statoknál, hogy konkrétan büntetni kellene, aki ezt kitalálta.

Én amúgy ezt az oldalt javaslom, elég fasza kis dolgokkal van tele, többek között egymás elleni meccsek adatbankjával, amik marha hasznosak tudnak lenni

 www.pro-football-reference.com/

több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Top 5 players in pass rush win rate at edge this season

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 200
Nem tudom nézi-e valaki innen a Ted Lasso sorozatot.
Egy Európai focihoz nem értő amerikai edző átjön európai foci edzőnek Angliába. Lejátszottak 7-8 döntetlent és a stábtágjaival beszélget.
-Jó a csapat csak kicsit peches ( Európai stábtag )
-Mi odahaza nem peches hívjuk a béna csapatot , hanem hogy hívjuk? ( Edző)
-New York Jets-nek ( Amerikai stábtag)

😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 731 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az nfl.com n a statnál nektek sem látszik Wilson adatai?
Pityu Gyor
nekem sem, sőt Lance és Fields sem, allergias a rookie QB-kra a net??
Pari
Mostanaban az nfl.com es az espn statisztika oldala is rendre hianyos vagy rossz statokat mutat bizonyos esetekben. En a CBS-en szoktam nezni:

 www.cbssports.com/nfl/stats/
több mint 2 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Az nfl.com n a statnál nektek sem látszik Wilson adatai?
Pityu Gyor
nekem sem, sőt Lance és Fields sem, allergias a rookie QB-kra a net??
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 517
Kicsit gyorsabban összejött, mint tavaly 😊
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Türelem, türelem, türelem...
Pityu Gyor
Továbbra is tartom! És örülök a sikernek biztos fog még energiákat felszabadítani és biztos fogunk még komoly hullámvasutat bejárni

Green is green
több mint 2 éve
GTom New York Jets 236
A második félidő alapján ez akár sima is lehetett volna, de jó volt izgulni a meccsért végre.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Végre nem a rosszabbik felén voltunk annak a bizonyosnak. Húúúú, de sok hetet kellett várni h végre izgulhasson az ember egy ilyen meccsen.
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Super Bowl innentől egyértelműen

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Apex New York Jets 2 939
Végre izgulhattam egy meccsen. Köszönöm!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 2 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Az nfl.com n a statnál nektek sem látszik Wilson adatai?

Green is green
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 200
Titansnél AJ Brown és Julio Jones sem lesz... némi esély. Kivéve, ha Wilson a TEN védőknek dobál majd.
Beki
HB Dive all the game 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Titansnél AJ Brown és Julio Jones sem lesz... némi esély. Kivéve, ha Wilson a TEN védőknek dobál majd.
Beki
Wilson INT -> random Titans védő elkezdi visszahordani -> Ty Johnson leütközi a viszahordót, fumble -> a fumble-t összeszedi Berrios, visszaviszi TD-re #mesterterv
empty taxi
Külön nagy esély Julio kivalasa Tannehill interceptionjeinel, nincs meg egy olyan jól szerelő elkapo labdaeladas után :d

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Titansnél AJ Brown és Julio Jones sem lesz... némi esély. Kivéve, ha Wilson a TEN védőknek dobál majd.
Beki
Wilson INT -> random Titans védő elkezdi visszahordani -> Ty Johnson leütközi a viszahordót, fumble -> a fumble-t összeszedi Berrios, visszaviszi TD-re #mesterterv


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Titansnél AJ Brown és Julio Jones sem lesz... némi esély. Kivéve, ha Wilson a TEN védőknek dobál majd.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Elijah Moore nem lesz, ellenben Mims meccsnapi keretben lesz, ADavis is kap néhány snapet.
több mint 2 éve
Zotya86 New York Jets 181
Tudjátok nem is az bosszant, hogy kikapunk állandóan, mert leszarnám. Szerintem senki nem várt itt PO-t se semmilyen csodát, meg persze értem én, hogy sokáig tart a rebuild stb. stb. De azért 3 év alatt jó lenne valami progress-t látni, ami mondjuk reményt adna, vagy amitől bizakodóak lehetnénk, hogy igen ebből lehet valami, viszont ennek halovány szikrája sem látszik. Az utóbbi 2 évben 7 embert draftoltunk az első 4 kör-ből az O-ba, ne bassza már meg, hogy 3 meccs alatt 20 pontot lehet feltenni a táblára, nevetséges.
Apex
Hogy mennyire kevés ez a 20 pont? 3 forduló után konkrétan 9 csapat is van, amelyik mindhárom meccsén szerzett legalább 20 pontot...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 111 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
PFF statok a zseniális OL tevékenységünkről 3 meccs után:

McGovern: 192 snap, 1 sack, 3 QB hurry, 4 pressure
GVR: 192 snap, 2 sack, 13 QB hurry, 15 pressure, 1 zászló
AVT: 192 snap, 1 sack, 11 QB hurry, 12 pressure, 1 zászló
Fant: 192 snap, 2 QB hit, 2 QB hurry, 4 pressure, 2 zászló
Moses: 144 snap 1 sack, 2 QB hit, 5 QB hurry, 8 pressure, 1 zászló
Becton: 48 snap, 1 QB hit, 1 QB hurry, 2 pressure, 1 zászló

Itt szeretném kérni, ha legközelebb GVR azzal kezd egy interjút, hogy Wilson meddig tartja a labdát és nem tud a végtelenségig blokkolni neki, valaki verjen le egyet neki, köszönöm. Még padra sem tudjuk vágni azt a rakás szerencsétlenséget, mert Feeney az egy szem opció.
Beki
Jól van, látom nem baj hogy kivágtuk Mosest...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
PFF statok a zseniális OL tevékenységünkről 3 meccs után:

McGovern: 192 snap, 1 sack, 3 QB hurry, 4 pressure
GVR: 192 snap, 2 sack, 13 QB hurry, 15 pressure, 1 zászló
AVT: 192 snap, 1 sack, 11 QB hurry, 12 pressure, 1 zászló
Fant: 192 snap, 2 QB hit, 2 QB hurry, 4 pressure, 2 zászló
Moses: 144 snap 1 sack, 2 QB hit, 5 QB hurry, 8 pressure, 1 zászló
Becton: 48 snap, 1 QB hit, 1 QB hurry, 2 pressure, 1 zászló

Itt szeretném kérni, ha legközelebb GVR azzal kezd egy interjút, hogy Wilson meddig tartja a labdát és nem tud a végtelenségig blokkolni neki, valaki verjen le egyet neki, köszönöm. Még padra sem tudjuk vágni azt a rakás szerencsétlenséget, mert Feeney az egy szem opció.