New York Jets

33 feliratkozó

több mint 3 éve
Poginho New York Jets Oregon Ducks 16
Adom Beki!👏🏼👏🏼👏🏼 Szerinted mennyi lenne az annyi egy ilyen QB-ért? Amúgy ez saját vélemény de anno 2018ban Én Őt akartam a legjobban...😕😔Texans fórumon már megindult a szenzációhajcázás 4elsőkör meg egy teljes superbowl csapat meg hasonlók😳😅😂🤣
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Watson hivatalosan is tradet kért.
Innentől egyszerű: nem nézegetsz Darnoldról videókat, hanem telefonálsz Houstonba, ennyi az össz dolog.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Pauline próbálkozik idén is hozni Jets-el kapcsolatos híreket Senior Bowlról, de idén ő sincs a helyzet magaslatán... 😀
So who is the frontrunner for Watson? Speculation, and I repeat — speculation — by league decision-makers at the Senior Bowl have smart money on the New York Jets.
A person in the know would not tell me directly if the Jets would be one of the teams in hot pursuit of Thuney. Rather, he said it will come down to money offered and the contract. The Jets are expected to have a lot of money available under the cap once free agency commences. So, as was implied to me by the source, draw your own conclusions.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Marad Boyer a spec team coach.
Beki
Jó döntés szvsz
Wester
Egyértelmű. Picit visszaesett az egység visszahordás fronton, mivel a kávés szerencsétlenség nem hozta vissza Robertset, de nem láttam okát h Boyer miért nem maradhatna.
Beki
Azt a Robertset azóta se értem..

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Marad Boyer a spec team coach.
Beki
Jó döntés szvsz
Wester
Egyértelmű. Picit visszaesett az egység visszahordás fronton, mivel a kávés szerencsétlenség nem hozta vissza Robertset, de nem láttam okát h Boyer miért nem maradhatna.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Marad Boyer a spec team coach.
Beki
Jó döntés szvsz

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Marad Boyer a spec team coach.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki ismeri Armando munkásságát, sejthette
Wester
A legtöbb Miami-s beatben amúgy sem lehet megbízni, lásd még Tunsil esete. Csodálom, hogy Manish Mehta még nem kötött ki ott. 😊
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Plot twist.

iktriad
Aki ismeri Armando munkásságát, sejthette

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Plot twist.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk a Stafford hir nekunk abban az esetben franko, ha Darnold mellett dont az FO: az 1/2 miatt.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Nem win-now uzemmodban van a Jets, mi ertelme tradelni egy 32 eves QBert foleg az 1/2-ot? Hagyjuk az ilyet...
Stafford legjobb helye a Frisco vagy a Colts perpill.
Beki
Neked Fields vagy Wilson inkább a választottad?
S ha igen miért az egyik és miért nem a másik?
tüsi91
Én nagyon szeretem Stafford játékát de a kulcs amit Beki írt, nincs értelme elhozni a kora miatt, akkor inkább valamelyik újonc (vagy Watson de őt tartom hogy a Texans nem engedi). Az hogy melyik legyen az meg lutri, nézzük vissza az elmúlt 3-4 év első körös QBjaira miket irtak a nagy szakértők a draft elött és mennyire nem az a sorrend vált be...

Green is green
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem win-now uzemmodban van a Jets, mi ertelme tradelni egy 32 eves QBert foleg az 1/2-ot? Hagyjuk az ilyet...
Stafford legjobb helye a Frisco vagy a Colts perpill.
Beki
Neked Fields vagy Wilson inkább a választottad?
S ha igen miért az egyik és miért nem a másik?
tüsi91
Hatarozottan Wilson.
Rengeteg cikket olvastam es pont heten Connor Hughes is kidobott egyet az Athleticen h mi varhato Shanahan fele offenseben es ugyan nem vegeztem meg a korabban bedobott Wilson osszes passz videoval, de egyertelmu h o a tokeletes match a Jets szamara.
Fieldsben ugyanakkor Haskins fele bustot latok (nem a viselkedese miatt). Ugyanakkor ki kell emelni h Wilson keves meccset tolt eros vedelem ellen.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Nem win-now uzemmodban van a Jets, mi ertelme tradelni egy 32 eves QBert foleg az 1/2-ot? Hagyjuk az ilyet...
Stafford legjobb helye a Frisco vagy a Colts perpill.
Beki
Neked Fields vagy Wilson inkább a választottad?
S ha igen miért az egyik és miért nem a másik?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Nem win-now uzemmodban van a Jets, mi ertelme tradelni egy 32 eves QBert foleg az 1/2-ot? Hagyjuk az ilyet...
Stafford legjobb helye a Frisco vagy a Colts perpill.
több mint 3 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Hozzuk el mindekttőt (Staffordot és Watsont is) van elég tőkénk hozzá!! Aztán tegyük meg Darnoldot kezdőnek 😁 welcome at Jets 😊)))

Green is green
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!


empty taxi
Egyébként elolvasva a teljes cikket, ezt csak Miami-Jets vonatkozásban írja nem?

Bár az még el is menne szódával, hogy Watson a teljes ligából a Jetset tekinti no1 célpontnak mert van tőke, de ezt a mondatot egyszerűen nem tudom komolyan venni: "He really wants to move to the AFC East."

Elképzelem, ahogy épp napozik a yachtján, és az AFC keleti divíziójáról fantáziál.
Cruyffista
Közben koktélt szurcsöl és BB-vel tárgyal 😂😂😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Apex New York Jets 2 939
Hat..erdekes offseasonnek nezunk elebe az fix

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Stafford menne a motor cityből, a Lions várja a hívásokat... 32 éves a srác, 5-7 éve bőven lehet.
Én dobnám érte az 1/2-t. Én mondjuk többre tartom őt mint az átlag talán, de Fields és Wilson csak talán lesznek olyan QB-k mint Matyi. Watsonért borítani kell a házat szvsz, Matyiért ha odaadja a csapat az 1/2-t szerintem elég is lehet.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294


empty taxi
Egyébként elolvasva a teljes cikket, ezt csak Miami-Jets vonatkozásban írja nem?

Bár az még el is menne szódával, hogy Watson a teljes ligából a Jetset tekinti no1 célpontnak mert van tőke, de ezt a mondatot egyszerűen nem tudom komolyan venni: "He really wants to move to the AFC East."

Elképzelem, ahogy épp napozik a yachtján, és az AFC keleti divíziójáról fantáziál.
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Tehat a media tolja h Watson idejonne es h Darnold lesz a kezdo QB 2021-ben...tehat QBt huzunk 1/2-re. Atlatok en a szitan, tul kiszamithatoak vagyunk.
Beki
Akkor DT 1/2 😀
Wester
aki afrikai

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Tehat a media tolja h Watson idejonne es h Darnold lesz a kezdo QB 2021-ben...tehat QBt huzunk 1/2-re. Atlatok en a szitan, tul kiszamithatoak vagyunk.
Beki
Akkor DT 1/2 😀

Lesz ez még így se!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tehat a media tolja h Watson idejonne es h Darnold lesz a kezdo QB 2021-ben...tehat QBt huzunk 1/2-re. Atlatok en a szitan, tul kiszamithatoak vagyunk.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintem Watson nagy előrelépés lenne!
Az #O személyzete korrekt, Salah meg majd összerántja a #D-t!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...