New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A Browns mellett állítólag ti vagytok a másik legkomolyabb érdeklődő Trent Williamsért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
😊😊😊😊😊😊
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235787814601723904?s=19
Apex
Biztos csak vízipisztoly volt nála!
Hiszen ő annyira cukipofa!
steelwolf
Hat ha nem is vizipisztoly, de a cukipofa ugy nez ki nem igazan van tisztaban a dolgokkal 😂
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235919168425336833?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
😊😊😊😊😊😊
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235787814601723904?s=19
Apex
Biztos csak vízipisztoly volt nála!
Hiszen ő annyira cukipofa!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Conklin allitolag nem akar a Jetsben jatszani, en ezt mar az elso pletykak felbukkanasa utan olvastam. Annyival tobbet meg nem hiszem, hogy kevesebbet kap majd mashol, amiert inkabb alairjon oda, ahova amugy nem szivesen teszi.

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Edogarol en sem mondtam le teljesen, mindenesetre en szezon kezdeten legalabb 3 uj embert szeretnek latni a falban. Beachum nalam offos, oregszik es nem is volt valami jo utolso 2 eve. Lewisnak en adnek egy 1 eves prove it szerzodest. Harrison szerintem max backup kategoria. Wintersel kapcsolatban nem tudom hogy erezzek, birom a csavot, de ha nem a serulese miatt volt most borzalmas eve akkor cut. Edoga meg igazabol maradhat a falban benne szerintem van potencial. Illetve en mindenkepp szeretnek latni OL picket/pickeket az elso harom korben.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Ez a dolog szépsége (és Maccagnan fasza GM tevékenységének következménye és a kávés köcsög még idén fizetést is kap a Jetstől), hogy akárhogy csavarjuk fene sem tudja mi lesz a vége. 😀
Az jó lenne, ha az új CBA életbe lépne, úgy leg lenne post-June cut és TruJo-t kivághatnánk már a picsába Roberts haverjával együtt, ami 17 misi extrát adna és némi pluszt RA visszahozatalára (vállalható áron) és maradna kb 55 misi püfölni az OL-t.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Teszem hozzá mi van ha Conklin kap itt egy gigapénzt? Jó nem egy Schwartz szint a srác de remek RT. Ott van a szűk lejobbak között/mögött.
A kérdés inkább nálam az, hogy ha a támadófalad teljesen átalakítod, akkor tényleg 5 új ember kell? Mert Edoga épp az RT posztot vihetné el. Mégiscsak 1 éve 3. körös pick volt, talán érdemes volna még fejleszteni.

Ha a helyére hozod Concklint az tök jó de még mindig nem lesz LT, LG, RG (tekintve, hogy Harrisont elfogadja a csapat mint kezdő center).

Szóval ott van a csapat hogy van 3 játékosa szerződés alatt: Edoga, Harrison és Winters akikből igazán bármelyik helyet jöhetne upgrade de egyszerre 5 új embered úgy se lesz plusz Winters az se biztos, hogy marad.

Én Conklinnak is örülnék ha Jets drukker lennék de akkor Edogat be kéne mozgatni (talán jó lenne talán nem)... Így inkább remennék egy top OG-re Thuney v Glasgow és ha meg lehet egy veterán LT-t győzni, hogy New York fasza hely miért ne?

2020ra egy: Peters - Winters/??? - Harrison - Glasgow/Thuney - Edoga fal nem volna olyan szar szerintem draft előtt.

És akkor ott áll a csapat, hogy ha nagyon kemény OL run volt a drafton be lehet húzni egy top WR-t ha az marad mert nincs kényszer, hogy márpedig LT-t kell draftolni nincs mese...

Viszont ha ebben a szenárióban bent maradt valami kedvenc OL-je a vezetőségnek és pickeli akkor ő kezdhet LG-ben akár Peters mellett ahogy Tunsil kezdett annó hova tovább Peters helyén beugróként is nyomhatja ha kidől az öreg. 2021-re pedig övő a vak oldal.

Peters lehet, hogy ~10M körül már eljön 1 évre és be tudja tanítani az utódját, 2020-ban van egy elég jó megoldásod Darnold vak oldalára, megmarad az opció, hogy Edoga javul és lesz rendes RT-d és nem dobod ki azt a projektet 1 év alatt. Concklin mint játékos minőségi javulás volna bőven, de pont a poszt miatt kissé összekuszálná a jelenleg sem túl egyszerű helyzetet.

Persze egy: 11.pick OT - Winters/Glagow/Thuney - Harrison - Edoga - Conklin se rossz, de ebben a felállásban muszály a csapatnak 11. pickre OT-t húzni mert ha nem akkor nincs LT 2020-ra, ráadásul ha jön Jack + az egyik top OG akkor egy valag pénz ment az OL-re FA-n úgy, hogy a LT posztod még mindig a levegőben lóg és nem tudsz nyugodtan draftolni...


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Egyeb hirek a BS mellett. Ugy nez ki Peterst elfogja engedni a Philly. Megmondom oszinten en nekem jobban tetszene ha Peterst idehoznank 1 evre es akkor az ujonc OT kezdhetne Edoga helyen jovore meg mondjuk az ujonc atmenne Peters helyere Edoga meg visszakapna a helyet(ha mar a hirek szerint JD ennyire kedveli). Szerintem ez sokkal jobb opcio mint egy Conklint agyonfizetni, illetve Trent Williams szerintem tovabbra is megerne egy 3. Kort. (Bar tudom annyiert ugy se hozzuk el)
Apex
Semmi értelmét nem látom, hogy 1 éves megoldásokkal próbálkozzunk főleg LT poszton, főleg 12M+-ot kiadni a capből 1 évre emiatt. (bár Conklin évi 19 misijét sem nagyon támogatnám). Olvasgatva az első híreket sztem McGovern, Glasgow, Vaitai hármasból fogunk nézelődni + 1. körös OT. Edoga kezdő lesz jövőre szvsz (ha csak tényleg Conklint nem hozzuk ide vmi irgalmatlan pénzért és Winters beleegyezik a paycutba)...
Beki
Meglatjuk, mondjuk oszinten szolva Vaitai-rol megfeledkeztem valamiert, o jobb alternativa lenne valoban igazad van. Erdekes egy FA lesz az biztos foleg uj GM-el.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Egyeb hirek a BS mellett. Ugy nez ki Peterst elfogja engedni a Philly. Megmondom oszinten en nekem jobban tetszene ha Peterst idehoznank 1 evre es akkor az ujonc OT kezdhetne Edoga helyen jovore meg mondjuk az ujonc atmenne Peters helyere Edoga meg visszakapna a helyet(ha mar a hirek szerint JD ennyire kedveli). Szerintem ez sokkal jobb opcio mint egy Conklint agyonfizetni, illetve Trent Williams szerintem tovabbra is megerne egy 3. Kort. (Bar tudom annyiert ugy se hozzuk el)
Apex
Semmi értelmét nem látom, hogy 1 éves megoldásokkal próbálkozzunk főleg LT poszton, főleg 12M+-ot kiadni a capből 1 évre emiatt. (bár Conklin évi 19 misijét sem nagyon támogatnám). Olvasgatva az első híreket sztem McGovern, Glasgow, Vaitai hármasból fogunk nézelődni + 1. körös OT. Edoga kezdő lesz jövőre szvsz (ha csak tényleg Conklint nem hozzuk ide vmi irgalmatlan pénzért és Winters beleegyezik a paycutba)...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
😊😊😊😊😊😊
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235787814601723904?s=19
Apex
A szemet allatja, tuti le akarta loni a gepet!!!!444 😕

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Egyeb hirek a BS mellett. Ugy nez ki Peterst elfogja engedni a Philly. Megmondom oszinten en nekem jobban tetszene ha Peterst idehoznank 1 evre es akkor az ujonc OT kezdhetne Edoga helyen jovore meg mondjuk az ujonc atmenne Peters helyere Edoga meg visszakapna a helyet(ha mar a hirek szerint JD ennyire kedveli). Szerintem ez sokkal jobb opcio mint egy Conklint agyonfizetni, illetve Trent Williams szerintem tovabbra is megerne egy 3. Kort. (Bar tudom annyiert ugy se hozzuk el)
Apex
Tehát a két hosszabb távon potenciális kezdő közül az egyik padozzon egy évet, a másik meg egy év alatt tanuljon bele a RT posztba (tök más mozgások, mint a LT), majd a következő évben a LT posztba is... Enél egy picit bonyolultabb azért az OL munka...
somoskovig
Hat mivel iden finoman fogalmazva sem volt meggyozo Edoga, igy igen padozzon csak egy evet. Az elso koros OT-tol meg szvsz azert elvarhato, hogy RT-ben is megallja a helyet. De azt alairom hogy nyilvan nem ez lenne a legoptimalisabb, de szerintem a cap menedzselese prioritast elvez most amennyi lyuk van a rosteren.

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Egyeb hirek a BS mellett. Ugy nez ki Peterst elfogja engedni a Philly. Megmondom oszinten en nekem jobban tetszene ha Peterst idehoznank 1 evre es akkor az ujonc OT kezdhetne Edoga helyen jovore meg mondjuk az ujonc atmenne Peters helyere Edoga meg visszakapna a helyet(ha mar a hirek szerint JD ennyire kedveli). Szerintem ez sokkal jobb opcio mint egy Conklint agyonfizetni, illetve Trent Williams szerintem tovabbra is megerne egy 3. Kort. (Bar tudom annyiert ugy se hozzuk el)
Apex
Tehát a két hosszabb távon potenciális kezdő közül az egyik padozzon egy évet, a másik meg egy év alatt tanuljon bele a RT posztba (tök más mozgások, mint a LT), majd a következő évben a LT posztba is... Enél egy picit bonyolultabb azért az OL munka...

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
😊😊😊😊😊😊
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235787814601723904?s=19
Apex
Amugy tok jo az idozites mar megint, jon vegre egy olyan esemeny(FA, draft) ami remenyt adhat a csapatnak, en is elkezdtem ujra aktivan kovetni az esemenyeket, erre jon ez. Komolyan ez a csapat evrol evre mindent megtesz azert hogy ne akarjam tovabb nezni ezt az okadekot.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Egyeb hirek a BS mellett. Ugy nez ki Peterst elfogja engedni a Philly. Megmondom oszinten en nekem jobban tetszene ha Peterst idehoznank 1 evre es akkor az ujonc OT kezdhetne Edoga helyen jovore meg mondjuk az ujonc atmenne Peters helyere Edoga meg visszakapna a helyet(ha mar a hirek szerint JD ennyire kedveli). Szerintem ez sokkal jobb opcio mint egy Conklint agyonfizetni, illetve Trent Williams szerintem tovabbra is megerne egy 3. Kort. (Bar tudom annyiert ugy se hozzuk el)

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
😊😊😊😊😊😊
 twitter.com/Connor_J_Hughes/status/1235787814601723904?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Remélem jó OL-t raktok össze, h Bell végre futkorásszon!
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Vacchiano írt 2 cikket azon infókról, amit Combine során gyűjtött Jets kapcsán:

- mindenki arra számít, hogy OT lesz az 1. körös pickünk
- ahogy többen is írták múlt héten: Conklin fele a legnagyobb az érdeklődésünk, de a kedvenc részem:
"The Jets expressed some interest in RT Jack Conklin, who will likely emerge as the highest-paid RT in history (think $19 million per year). No one thinks the Jets will get him, but many think they'll try."
- hozzáteszi, hogy Conklin ára nagyon el fog szállni, így Thuney és Glasgow is képben van, de utóbbioz is 14M / évet említ
- JD nagy csodálója Edogának, így ő lehet a kezdő RT, ha nem sikerül erősítést hozni oda
- Winters lehet h marad a magas piaci árak miatt, de paycuttal történhet mindez
- nagy a pörgés CB fronton is: Byron Jones és James Bradberry fele mutattunk nagy érdeklődést, de inkább utóbbi lehet a célpont -> mindketten 15M-et fognak kapni alsó hangon, nem a Jets a favorit egyiküknél sem
- backup plan Chris Harris lehet, de fél liga bejelentkezett nála már
- TruJo azonnal repül, mihelyst a játékosok szavaznak az új CBA-ról
- RA: ha 13 misi fölé megy a licit nála, kiszálltunk
- Dante Fowler neve ismét felmerült, de nagyon drága lesz
Beki
Ha valaki egy Conklinnak ad majd 20 millió /évet, ott vannak bajok szerintem, közel sem olyan jó játékos, hogy a legjobban fizetett OT nek kellene tenni.


több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Vacchiano írt 2 cikket azon infókról, amit Combine során gyűjtött Jets kapcsán:

- mindenki arra számít, hogy OT lesz az 1. körös pickünk
- ahogy többen is írták múlt héten: Conklin fele a legnagyobb az érdeklődésünk, de a kedvenc részem:
"The Jets expressed some interest in RT Jack Conklin, who will likely emerge as the highest-paid RT in history (think $19 million per year). No one thinks the Jets will get him, but many think they'll try."
- hozzáteszi, hogy Conklin ára nagyon el fog szállni, így Thuney és Glasgow is képben van, de utóbbioz is 14M / évet említ
- JD nagy csodálója Edogának, így ő lehet a kezdő RT, ha nem sikerül erősítést hozni oda
- Winters lehet h marad a magas piaci árak miatt, de paycuttal történhet mindez
- nagy a pörgés CB fronton is: Byron Jones és James Bradberry fele mutattunk nagy érdeklődést, de inkább utóbbi lehet a célpont -> mindketten 15M-et fognak kapni alsó hangon, nem a Jets a favorit egyiküknél sem
- backup plan Chris Harris lehet, de fél liga bejelentkezett nála már
- TruJo azonnal repül, mihelyst a játékosok szavaznak az új CBA-ról
- RA: ha 13 misi fölé megy a licit nála, kiszálltunk
- Dante Fowler neve ismét felmerült, de nagyon drága lesz
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 893 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
😂😂
 twitter.com/NYJ_Matt/status/1234628587770273798?s=19
Apex
Erről sajnos Randall tirádája jut eszembe a Clerks 2-ből... 😆😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
😂😂
 twitter.com/NYJ_Matt/status/1234628587770273798?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Főleg, ha Cooper és AJ Green taget kap, akkor talán Robby lesz a legjobb WR a piacon...ami marha nagy szégyen. 😀Beki
Sanders még fiatal a visszavonuláshoz.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Pár hír így a scouting combine alatt:

Pauline:
- Conklin, Thuney és Glasgow célpontok OL-be
Conklint említi elsődlegesnek, ha ő nem jönne össze, akkor Halapoulivaati Vaitai, vagy George Fant
Thuney esetében nagy szerződést jósol és fél liga érdeklődik
- RA lehet h mégsem gazdagszik meg annyira az idei WR draft class miatt, 10M környékét jósolnak már

Connor Hughes:
- OL kapcsán Thuney és Glasgow nevét említi
- pass rusher fronton Dante Fowler ismét szóba került
- CB poszt: James Bradberry
- drafton több OL pickre számít

Gase és JD sajtótájékoztatóját és egyéb videókat látva mindketten folyamatosan említik, hogy több időt és jobb védelmet kell adniuk Samnek (OL gondok) és "explosive playmakers".
Gase láthatóan összeszedettebb és felszabadultabb; tuti h elzavarták vmi hogyan kezeld a médiát tanfolyamra... 😀

Ill a végére egy 20 perces beszélgetés Chad Alexanderrel (Director Of Player Personnel):
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Pauline továbbra is azt írja, hogy ezerrel rajta leszünk RA újraigazolásán, de nagyon drága lesz. 15 misi / év-et emlegetnek.
Főleg, ha Cooper és AJ Green taget kap, akkor talán Robby lesz a legjobb WR a piacon...ami marha nagy szégyen. 😀
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sok újdonságot nem hozott kettejük interjúja.
Gase meglepően összeszedett volt: kiemelte, hogy jó pár lyuk van OL-ben, amit be kellene foltozni. Dicsérte RA-t és kb ennyi.
JD 2-3 alkalommal tuti RA-t méltatta; Bell kapcsán nem fog tárgyalásba kezdeni, szeretné ha maradna; OL-t többször említette (mint poszt, amire erősítésre szorul), CB és pass rusher posztot szintén kiemelte.
Beki
Azt kihagytad hogy Adams-re az a terv hogy idelancoljuk ameddig lehet 😀
Apex
Azt hiszem, ha látom majd. 😀 Ugyanez Bell kapcsán is.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Sok újdonságot nem hozott kettejük interjúja.
Gase meglepően összeszedett volt: kiemelte, hogy jó pár lyuk van OL-ben, amit be kellene foltozni. Dicsérte RA-t és kb ennyi.
JD 2-3 alkalommal tuti RA-t méltatta; Bell kapcsán nem fog tárgyalásba kezdeni, szeretné ha maradna; OL-t többször említette (mint poszt, amire erősítésre szorul), CB és pass rusher posztot szintén kiemelte.
Beki
Azt kihagytad hogy Adams-re az a terv hogy idelancoljuk ameddig lehet 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath