New York Jets

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sok újdonságot nem hozott kettejük interjúja.
Gase meglepően összeszedett volt: kiemelte, hogy jó pár lyuk van OL-ben, amit be kellene foltozni. Dicsérte RA-t és kb ennyi.
JD 2-3 alkalommal tuti RA-t méltatta; Bell kapcsán nem fog tárgyalásba kezdeni, szeretné ha maradna; OL-t többször említette (mint poszt, amire erősítésre szorul), CB és pass rusher posztot szintén kiemelte.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
JD magyar idő szerint 18:30-kor, Gase 18:45-kor beszél a médiával ma Indianapolisban.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Jets signed WR Josh Doctson, the former Redskins’ first-round pick.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Clearing up something: The Jets have 8 draft picks this year, not 7 as has been reported. The conditional 6th round pick they sent to the Colts for Nate Hairston was returned to them because the conditions were not met. They have 2 picks in the 3rd round and 2 picks in 6th.
- Brian Costello
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Na ez a stat azert mar egyertelmubb
 twitter.com/Michael_Nania/status/1229872665894277121?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
Csak Green és Sanders jobb nála az FA-n az elkapók közül, úgyhogy bármilyen szürreális, nem biztos, hogy hülyeség a részükről ilyen igényeket kitűzni. Vannak a ligában mókás GM-ek.
Cruyffista
Így ahogy írod, ráadásul Green kihagyott egy évet és 31 éves. Sanders 32 éves.
Szürreális, de a piac áraz és még csak közepes opcióból sincs sok. Anderson nagyon jókor lett FA a saját szempontjából.
alatriste
Na erről az utolsó sorról jut viszont eszembe, hogy a draft ugyanakkor tele van jobbnál jobb WR-ekkel, sokkal, sokkal olcsóbban. Ez persze most nyilván nem viszi le az árát, de ha most Andersonnak odaadnak 13-15 misit, az nekem nagyon meredeknek hangzik
Wyatt
Szerintem senki nem gondolja h ér annyit de a piac áraz.
És szerintem lesz olyan hülye GM aki ad neki évi 13-at.
A draftrol amit írsz persze jogos de szerintem több a WR hiány még így is és egyszerűen nem bizhatod GMkent arra a dolgot, hogy 1 végén vagy 2 elején így ha húzol WRt az egyből be is fog válni.
Ahogy pl pont a Patsnél se vált be N'Keal első évében hiába volt első körös (persze idén sok a jobb prospect de akkor is).
A tavalyi második körben is 1-1 AJ Brownra meg Metcalfra jut 1-1 Arcega-Whiteside vagy Isabella is.

Amikor egy buliba egy jó nő sincs de a sok ronda között akad egy aki legalább nem rossz annak jó estélye lesz.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
Csak Green és Sanders jobb nála az FA-n az elkapók közül, úgyhogy bármilyen szürreális, nem biztos, hogy hülyeség a részükről ilyen igényeket kitűzni. Vannak a ligában mókás GM-ek.
Cruyffista
Így ahogy írod, ráadásul Green kihagyott egy évet és 31 éves. Sanders 32 éves.
Szürreális, de a piac áraz és még csak közepes opcióból sincs sok. Anderson nagyon jókor lett FA a saját szempontjából.
alatriste
Na erről az utolsó sorról jut viszont eszembe, hogy a draft ugyanakkor tele van jobbnál jobb WR-ekkel, sokkal, sokkal olcsóbban. Ez persze most nyilván nem viszi le az árát, de ha most Andersonnak odaadnak 13-15 misit, az nekem nagyon meredeknek hangzik

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Cardinals adott Humphriesnek egy 3 éves, 45 misi, 30M garantált szerződést.
Asszem Beachum sem fog visszatérni, akár csak RA.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, egy jó WR-ért megad ennyit az ember. Csak amíg Edelman két év alatt keres meg ennyit, akkor egy Andersonért ennyit odaadni mókás lesz

több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
Csak Green és Sanders jobb nála az FA-n az elkapók közül, úgyhogy bármilyen szürreális, nem biztos, hogy hülyeség a részükről ilyen igényeket kitűzni. Vannak a ligában mókás GM-ek.
Cruyffista
Így ahogy írod, ráadásul Green kihagyott egy évet és 31 éves. Sanders 32 éves.
Szürreális, de a piac áraz és még csak közepes opcióból sincs sok. Anderson nagyon jókor lett FA a saját szempontjából.
alatriste
Alapvetően nem sok amit kér. 200 milliós keretből a legjobb WR-d elvisz 6-7%ot. Abszolut bele kell férjen, pl ez is lehet a logikajuk.
De ugye mig mi a Jetsnél tudjuk hogy RA nem lesz sose igazi vezér WR1, ám lesz olyan GM a 31 másikból aki ezt elhiszi.

Green is green
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
Csak Green és Sanders jobb nála az FA-n az elkapók közül, úgyhogy bármilyen szürreális, nem biztos, hogy hülyeség a részükről ilyen igényeket kitűzni. Vannak a ligában mókás GM-ek.
Cruyffista
Így ahogy írod, ráadásul Green kihagyott egy évet és 31 éves. Sanders 32 éves.
Szürreális, de a piac áraz és még csak közepes opcióból sincs sok. Anderson nagyon jókor lett FA a saját szempontjából.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Breer is azt írja, hogy RA szép summát fog leakasztani FA-n.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
Csak Green és Sanders jobb nála az FA-n az elkapók közül, úgyhogy bármilyen szürreális, nem biztos, hogy hülyeség a részükről ilyen igényeket kitűzni. Vannak a ligában mókás GM-ek.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
En meg hogy nem a Patstol

több mint 4 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
Szerintem fog ennyit kapni.... remélem nem tőlünk 😊

Green is green
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
VBK-zik
ThundersNFL
Vodka Bomba Kataflam?
alatriste
TELIBEEE!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
VBK-zik
ThundersNFL
Vodka Bomba Kataflam?


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol
Wyatt
VBK-zik

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
13-15 misi Robby Andersonnak?

Én csak abból a cuccból kérek, amit az ügynöke tol

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
The Athletic's Connor Hughes believes it "seems highly unlikely" the Jets re-sign impending free agent Robby Anderson.

League sources tell Hughes that Anderson is expected to receive $13-15 million per year on a multi-year pact, while the Jets would prefer to sign him for closer to $10 million annually.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még csak február közepe van, dehát miért ne...

Sources tell PFN Insider @TonyPauline that the #Jets are one of about five teams that have been sniffing around and doing a lot of preliminary work on #Panthers CB James Bradberry.
Beki
Ezért amúgy nem basztak már meg titeket anno Revisnél is?
Wyatt
Revisnél csak az idióta tulajunk beszélt nyíltan róla, hogy nyilván szeretnék ha Jets játékos lenne, ami kimerítette a tampering fogalmát és ezért kaptak egy szép összeget.
Bradberry-nél semmi ilyen nincs.
Beki
Nem mintha lenne bármi értelme persze

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Még csak február közepe van, dehát miért ne...

Sources tell PFN Insider @TonyPauline that the #Jets are one of about five teams that have been sniffing around and doing a lot of preliminary work on #Panthers CB James Bradberry.
Beki
Ezért amúgy nem basztak már meg titeket anno Revisnél is?
Wyatt
Revisnél csak az idióta tulajunk beszélt nyíltan róla, hogy nyilván szeretnék ha Jets játékos lenne, ami kimerítette a tampering fogalmát és ezért kaptak egy szép összeget.
Bradberry-nél semmi ilyen nincs.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még csak február közepe van, dehát miért ne...

Sources tell PFN Insider @TonyPauline that the #Jets are one of about five teams that have been sniffing around and doing a lot of preliminary work on #Panthers CB James Bradberry.
Beki
Ezért amúgy nem basztak már meg titeket anno Revisnél is?

több mint 4 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Még csak február közepe van, dehát miért ne...

Sources tell PFN Insider @TonyPauline that the #Jets are one of about five teams that have been sniffing around and doing a lot of preliminary work on #Panthers CB James Bradberry.
Beki
Nem tétlenkedik a FO.

GO JETS!!!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Daniel Brown is kapott 1 éves hosszabbítást.
  Felkapott fórum témák