New York Jets

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Gavin Escobar TE volt tegnap tryouton.

Nem edzett: Rontez, Leggett, Beachum, Carpenter
Limitált: Claiborne, Ijalana, Petty, Leo W
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Mauldin -> IR (8. héten visszatérhet ha úgy alakul), Bruce Carter jött vissza
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
No, tehát immáron hivatalosan is alábbi 4 játékost claimeltük:
WR - Damore'ea Stringfellow
LB - Edmond Robinson
WR - Kalif Raymond
TE - Will Tye

Lenti 4 játékos távozott emiatt:
RB-KR Marcus Murphy
TE Jason Vander Laan
OLB Freddie Bishop
LB Bruce Carter

PS-re 4 játékos igazolva:
LB Frank Beltre
OL Ben Braden
CB Xavier Coleman
DL Deon Simon

Mondjuk az LB depthlehet vékonyka Bishop és Carter kivágásával:
Darron Lee, Demario Davis, Jordan Jenkins, Julian Stanford, Dylan Donahue, Josh Martin, Lorenzo Mauldin

Mauldin ugye még mindig a hátával küzd és hónapok óta nem javul semmit az állapota. Lee és Davis marha sokat fognak pályán lenni Bowles rendszerében + Jenkinsnek jut majd nagyobb játékidő.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
#Jets Waiver Claims

WR - Damore'ea Stringfellow
LB - Edmond Robinson
WR - Kalif Raymond
TE - Will Tye

4 embert sikerült claimelni, mondjuk a 2 WR meglep kissé. Cut terén 1 TE és 1 RB kivágására számítok, másik kettő passz.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 269
Jets claimed WR Damore'ea Stringfellow from the Dolphins.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nálatok folytatja Will Tye
Asbee
Jó döntés.
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nálatok folytatja Will Tye


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Biztos én nem vettem észre vmit, de ASJ-t nem látom a felsorolásban.Lucifer
Korábban jeleztem már, hogy ő és JMarshall eltiltás miatt 2 és 4 meccsig nem lesznek aktív kereten, hanem Suspended listán vannak.
több mint 6 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Perpill így néz ki az 53-as keret:

Quarterbacks (3): Josh McCown, Christian Hackenberg, Bryce Petty

Running Backs (5): Matt Forte, Bilal Powell, Elijah McGuire, Julian Howsare, Marcus Murphy

Tight Ends (3): Eric Tomlinson, Jordan Leggett, Jason Vander Laan

Offensive Line (9): Kelvin Beachum, Brian Winters, Wesley Johnson, James Carpenter, Brandon Shell, Ben Ijalana, Dakota Dozier, Jonotthan Harrison, Brent Qvale

Wide receivers (5): ArDarius Stewart, Robby Anderson, Jermaine Kearse, Chad Hansen, Charone Peake

Defensive Line (6): Muhammad Wilkerson, Leonard Williams, Kony Ealy, Mike Pennel, Steve McLendon, Claude Pelon

Linebackers (9): Darron Lee, Demario Davis, Jordan Jenkins, Bruce Carter, Julian Stanford, Freddie Bishop, Dylan Donahue, Josh Martin, Lorenzo Mauldin

Cornerbacks (6): Juston Burris, Darryl Roberts, Morris Claiborne, Buster Skrine, Derrick Jones, Marcus Williams

Safeties (4): Jamal Adams, Marcus Maye, Rontez Miles, Terrence Brooks

Special teams (3): Chandler Catanzaro, Thomas Hennessy, Lachlan Edwards


Sok meglepetés nincs igazából. Ma kb 18 óra körül hirdetik majd ki, hogy claim után kiket szereztek meg a csapatok: 4 RB szvsz sok, így ott lehet némi mozgás + DL és LB depth végén.
Mondjuk ami még engem zavar, hogy egész offseason során mi olyat nyújtott Skrine, ami megér nekünk idén (és jövőre is) évi 8.5M-et, míg közben Decker, Mangold, Marshall stb kitettük. Ha meg egyszerűen nem sikerült találni ilyen egyént, akkor gond lehet az FO szemeivel.
Beki
Biztos én nem vettem észre vmit, de ASJ-t nem látom a felsorolásban.

GO JETS!!!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Perpill így néz ki az 53-as keret:

Quarterbacks (3): Josh McCown, Christian Hackenberg, Bryce Petty

Running Backs (5): Matt Forte, Bilal Powell, Elijah McGuire, Julian Howsare, Marcus Murphy

Tight Ends (3): Eric Tomlinson, Jordan Leggett, Jason Vander Laan

Offensive Line (9): Kelvin Beachum, Brian Winters, Wesley Johnson, James Carpenter, Brandon Shell, Ben Ijalana, Dakota Dozier, Jonotthan Harrison, Brent Qvale

Wide receivers (5): ArDarius Stewart, Robby Anderson, Jermaine Kearse, Chad Hansen, Charone Peake

Defensive Line (6): Muhammad Wilkerson, Leonard Williams, Kony Ealy, Mike Pennel, Steve McLendon, Claude Pelon

Linebackers (9): Darron Lee, Demario Davis, Jordan Jenkins, Bruce Carter, Julian Stanford, Freddie Bishop, Dylan Donahue, Josh Martin, Lorenzo Mauldin

Cornerbacks (6): Juston Burris, Darryl Roberts, Morris Claiborne, Buster Skrine, Derrick Jones, Marcus Williams

Safeties (4): Jamal Adams, Marcus Maye, Rontez Miles, Terrence Brooks

Special teams (3): Chandler Catanzaro, Thomas Hennessy, Lachlan Edwards


Sok meglepetés nincs igazából. Ma kb 18 óra körül hirdetik majd ki, hogy claim után kiket szereztek meg a csapatok: 4 RB szvsz sok, így ott lehet némi mozgás + DL és LB depth végén.
Mondjuk ami még engem zavar, hogy egész offseason során mi olyat nyújtott Skrine, ami megér nekünk idén (és jövőre is) évi 8.5M-et, míg közben Decker, Mangold, Marshall stb kitettük. Ha meg egyszerűen nem sikerült találni ilyen egyént, akkor gond lehet az FO szemeivel.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó


Eddig.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Deon Simon-t kitettük. Kicsit meglep, de így Mike Pennel sztem rostert fog.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Cimini szerint nekik kell aggódniuk ma:
LB Lorenzo Mauldin (IR candidate), CB Marcus Williams, LS Tanner Purdum, WR Jalin Marshall (could go on suspended list), KR Lucky Whitehead (IR candidate), DL Mike Pennel and S Shamarko Thomas.

They're also looking to make a move for a tight end, I'm told, either a trade or waiver pick up.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Quincy Enunwa elküldése tényleg jó döntés volt?
Béczkó
14 tranzakcióból 4 nem cut volt. 3 IR és egy Reserve list.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Quincy Enunwa elküldése tényleg jó döntés volt?
Béczkó
IR en van. Nem küldték el.
több mint 6 éve
Béczkó 1 264
Quincy Enunwa elküldése tényleg jó döntés volt?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
14 főval csökkentettük a roster létszámát, így perpill 76 emberke van rosteren és elvileg 23-tól kell még érzékeny búcsút venni, de nem tudom h ASJ és JMarshall eltiltásuk okán megfelelő listán vannak-e már. Ha nem úgy csak 21 ember válik áldozattá.

OL
Jeff Adams
Craig Watts

WR
Chris Harper
Myles White
Quincy Enunwa (IR)

TE
Brandon Barnes
Chris Gragg (IR)

DL
Jeremy Faulk

LB
Spencer Paysinger
Corey Lemonier (IR)

DB
Armagedon Draughn
David Rivers
Jeremy Clark (Reserve/NFI)

ST
Ross Martin
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Remelem Osweilert nem hozzuk el...

Green is green
több mint 6 éve
Pityu Gyor New York Jets 931
Ez egy nagyon jo trade. Sheldon ugyis rovidesen kap ujabb eltiltast, rutinos WR kell es legfokepp meg egy magas draft pick. (Amivel ugyse tudunk okosan gazdalkodni...)

Green is green
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Kearse idén 2.2M, jövőre 5M-et foglal a capből garantált tartalom nélkül. Trade után 5.9M cap space is felszabadul.
Összességében nagyon jó lett ez a trade. Sheldon onthatja tovább a hülyeségét Seattle-ből Brandon Marshallnak, míg kaptunk cserébe egy veterán WR-t (ami amúgy is need volt) és egy várhatóan 2. kör végi picket.
Mondjuk, ha Wilkersonnak gyenge éve lesz, annyit a félelmetes DL-ünkről is. 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Macc kisajtolt egy 2. kört Kearse mellett Richardsonért cserébe + 7. köröket cserélnek a csapatok.
Beki
Nem gondoltam volna, hogy ilyet mondok, de szép volt Meki! Mondjuk hogy fog ennyi középszar WR egyszerre elférni pályán azt nem tudom 😀
toam
Az hagyján, de legalább egy középsz.r QB lenne hozzájuk.... 😉
több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Macc kisajtolt egy 2. kört Kearse mellett Richardsonért cserébe + 7. köröket cserélnek a csapatok.
Beki
Nem gondoltam volna, hogy ilyet mondok, de szép volt Meki! Mondjuk hogy fog ennyi középszar WR egyszerre elférni pályán azt nem tudom 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Macc kisajtolt egy 2. kört Kearse mellett Richardsonért cserébe + 7. köröket cserélnek a csapatok.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter‏ @AdamSchefter
Jets trading DL Sheldon Richardson to Seattle for WR Jermaine Kearse and draft considerations, per source.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Benjamin Allbrigh @AllbrightNFL
The #Seahawks are trying to work a trade with the #Jets for Sheldon Richardson