New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 924
Az mindig jó, ha van tartása egy csapatnak....

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bowles korhazba kerul tegnap, okat nem hoztak nyilvanossagra, elvileg minden oke, de ha dokik nem engedik el meccsre ma, ugy Mike Caldwell veszi at a dolgokat a Pats ellen.

Brandon Marshall limitalt snap szamon lesz ma.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
In last 6 drafts, #Jets are only team that hasn't used a first- or second-round pick on an offensive lineman.

Ugye papíron a Clady-Carpenter-Mangold-Winters-Giacomini ötös a legjobb OL lineupunk, közülük négyen IR-en vannak már.
Clady 10M opciója van jövőre, Mangold 33 éves lesz magas cap számmal, Winters UFA, Giacomini 31 éves magas cap számmal, csodálatos kilátások jövőre. Helyettesek terén perpill W. Johnson nyújt elfogadhatót így C poszt talán okés lesz.

Hétvégén Ijalana-Carpenter-WJohnson-Dozier-Shell ötös kezd, ha Petty-t eddig nem törték össze, majd most fogják.
Beki
Pass Rush nálunk csak nyomokban fedezhető fel.
Fitz teljesen kegyvesztett lett?
Studi
Finoman szólva is game over nálunk.
több mint 7 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
In last 6 drafts, #Jets are only team that hasn't used a first- or second-round pick on an offensive lineman.

Ugye papíron a Clady-Carpenter-Mangold-Winters-Giacomini ötös a legjobb OL lineupunk, közülük négyen IR-en vannak már.
Clady 10M opciója van jövőre, Mangold 33 éves lesz magas cap számmal, Winters UFA, Giacomini 31 éves magas cap számmal, csodálatos kilátások jövőre. Helyettesek terén perpill W. Johnson nyújt elfogadhatót így C poszt talán okés lesz.

Hétvégén Ijalana-Carpenter-WJohnson-Dozier-Shell ötös kezd, ha Petty-t eddig nem törték össze, majd most fogják.
Beki
Pass Rush nálunk csak nyomokban fedezhető fel.
Fitz teljesen kegyvesztett lett?
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Forte, NMarshall, Mauldin, McLendon DNP.
Skrine, KRobinson, Qvale, Bostick, BMarshall, LWilliams LP.
Petty FP

Winters has a rotator cuff injury that Bowles says "probably" will require surgery.
Winters esetében ez nem hangzik túl jól.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
In last 6 drafts, #Jets are only team that hasn't used a first- or second-round pick on an offensive lineman.

Ugye papíron a Clady-Carpenter-Mangold-Winters-Giacomini ötös a legjobb OL lineupunk, közülük négyen IR-en vannak már.
Clady 10M opciója van jövőre, Mangold 33 éves lesz magas cap számmal, Winters UFA, Giacomini 31 éves magas cap számmal, csodálatos kilátások jövőre. Helyettesek terén perpill W. Johnson nyújt elfogadhatót így C poszt talán okés lesz.

Hétvégén Ijalana-Carpenter-WJohnson-Dozier-Shell ötös kezd, ha Petty-t eddig nem törték össze, majd most fogják.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Winters és Catapano ment IR-re, helyükre OL Donald Hawkins és DL Brandin Bryant kerültek aktív rosterre, PS-re C Kyle Friend és TE Jason Vander Laan jött.

Pro Bowl kapcsán perpill egyetlen Jets játékos sincs keretben, Big Cat lett 1st alternate.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Szépen őrizzük a 6. draft helyet továbbra is.
Jelen állás szerint (tudván h 2 meccs van hátra) 3-11. hely között bárhol húzhatunk, bár JAX-et nem fogjuk megelőzni az tuti. 😀
Hétvégén nekünk ugye Pats, látva az ő Broncos és a mi Miami elleni teljesítményünket, hát nemtom h nyerhetünk. 😀
Emellett lesz egy 49ers-Rams meccs, ahol egy esetleges vereséggel előzhetjük utóbbi csapatot.
Beki
Nincs annyi tartás a csapatban hogy idén még meccset nyerjünk valamelyik csoportriválissal szemben szerintem.
Pityu Gyor
Amúgy meg tök mindegy 6. vagy 5. vagy 8. helyen. lehetne jól választani a 3. körben is pl...
Pityu Gyor
Ez viszont teljesen igaz.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Szépen őrizzük a 6. draft helyet továbbra is.
Jelen állás szerint (tudván h 2 meccs van hátra) 3-11. hely között bárhol húzhatunk, bár JAX-et nem fogjuk megelőzni az tuti. 😀
Hétvégén nekünk ugye Pats, látva az ő Broncos és a mi Miami elleni teljesítményünket, hát nemtom h nyerhetünk. 😀
Emellett lesz egy 49ers-Rams meccs, ahol egy esetleges vereséggel előzhetjük utóbbi csapatot.
Beki
Nincs annyi tartás a csapatban hogy idén még meccset nyerjünk valamelyik csoportriválissal szemben szerintem.
Pityu Gyor
Ha engem kérdezel, sztem NE ellen L lesz a vége, míg Bills ellen beütjük az utolsó szeget is Rex koporsójába a tavalyi utolsó vereségért.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 924
Szépen őrizzük a 6. draft helyet továbbra is.
Jelen állás szerint (tudván h 2 meccs van hátra) 3-11. hely között bárhol húzhatunk, bár JAX-et nem fogjuk megelőzni az tuti. 😀
Hétvégén nekünk ugye Pats, látva az ő Broncos és a mi Miami elleni teljesítményünket, hát nemtom h nyerhetünk. 😀
Emellett lesz egy 49ers-Rams meccs, ahol egy esetleges vereséggel előzhetjük utóbbi csapatot.
Beki
Nincs annyi tartás a csapatban hogy idén még meccset nyerjünk valamelyik csoportriválissal szemben szerintem.
Pityu Gyor
Amúgy meg tök mindegy 6. vagy 5. vagy 8. helyen. lehetne jól választani a 3. körben is pl...

Green is green
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 924
Szépen őrizzük a 6. draft helyet továbbra is.
Jelen állás szerint (tudván h 2 meccs van hátra) 3-11. hely között bárhol húzhatunk, bár JAX-et nem fogjuk megelőzni az tuti. 😀
Hétvégén nekünk ugye Pats, látva az ő Broncos és a mi Miami elleni teljesítményünket, hát nemtom h nyerhetünk. 😀
Emellett lesz egy 49ers-Rams meccs, ahol egy esetleges vereséggel előzhetjük utóbbi csapatot.
Beki
Nincs annyi tartás a csapatban hogy idén még meccset nyerjünk valamelyik csoportriválissal szemben szerintem.

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Szépen őrizzük a 6. draft helyet továbbra is.
Jelen állás szerint (tudván h 2 meccs van hátra) 3-11. hely között bárhol húzhatunk, bár JAX-et nem fogjuk megelőzni az tuti. 😀
Hétvégén nekünk ugye Pats, látva az ő Broncos és a mi Miami elleni teljesítményünket, hát nemtom h nyerhetünk. 😀
Emellett lesz egy 49ers-Rams meccs, ahol egy esetleges vereséggel előzhetjük utóbbi csapatot.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Sounds like tests all turned out OK for #Jets QB Bryce Petty. Source says it’s just a bruise after taking that hard hit on Saturday night.

Hála az égnek, nem Fitzpatricket kell nézni szombaton.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Hackenberg egy nagy játékos lesz, jövőre kezdő
Heisman Trophy


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Tegnap mikor legalább 5 védőt küldött Bowles Moore nyakába az eredmény: 205 yard, 3 TD
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 759 — Слава Україні! Героям слава!
Csóri Peti baszki, fájt nézni mekkorát kapott, mázli, hogy nem szedett be valami komolyabb sérülést belőle. 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Nincs még semmi hír hogy mi volt ez a rövidzárlat? A két szélső játékos ugyanúgy mozdulatlan maradt ami nem lehet véletlen. Valamit eléggé elértettek páran.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Petty mit kapott te jó ég.... A fal mintha direkt ki akarta csinálni...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
John Gatta ‏@PFF_JohnG
#Jets rookie Brandon Shell had a promising 1st career start. He allowed 0 pressures across 55 pass block snaps. Could be starting RT next yr

Ismertetője a csávónak:
Analyst for @PFF & @PFF_College. New York Jets Media Correspondent.

 twitter.com/Deadspin/status/810334118596710401
Meg Wake FF-je, mégis ki a nénikémnek lett volna a dolga, hogy Wake-t feltartsa? Erre Shell bemegy befelé...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hackenberg time? Vagy esélytelen?
Vele a határ a csillagos ég! 😀
Klaci79
Amig Sh*tpatrick es Petty egeszseges, iden meg beoltozni sem fog.
Beki
Petty most nem tűnt egészségesnek...csak ezért is gondoltam rá, hogy már beöltözhetne...már teljesen mindegy gondolom
Klaci79
Petty-t ma kivizsgálják alaposabban, ha kutyabaja, akkor marad ő a kezdő és szakáll a backup, ha nem akkor utóbbi a kezdő és Haki a backup.
Beki
Mondjuk én nem akarok rosszmájú lenni, mert ilyenkor az a legszarabb ha még bele is rúgnak a földön fekvőbe, de Petty elég messze van egy kezdő NFL irányítótól a játéka alapján. Vannak persze szép dolgai, na de néha olyan homány, meg annyira nem olvassa a játékot, hogy az engem meglep. Na Hackenberg-től se várok csodát, de azt el tudom képzelni, hogy az ilyen játékosokból lesz valami, ha megkapják a lehetőséget.
Klaci79
Nincs itt semmi rosszmájúság, szakáll 12 misivel megrövidítette a klubot, Petty a végén kap csak kezdő lehetőséget egy 2-8-as mérlegű QB-val szemben, aki mellé még tavaly idehoztuk Hackenberget is, akire erősen ráfér a fejlődés még, szóval csak a kérdőjelek vannak.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 599 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hackenberg egy nagy játékos lesz, jövőre kezdő

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Hackenberg time? Vagy esélytelen?
Vele a határ a csillagos ég! 😀
Klaci79
Amig Sh*tpatrick es Petty egeszseges, iden meg beoltozni sem fog.
Beki
Petty most nem tűnt egészségesnek...csak ezért is gondoltam rá, hogy már beöltözhetne...már teljesen mindegy gondolom
Klaci79
Petty-t ma kivizsgálják alaposabban, ha kutyabaja, akkor marad ő a kezdő és szakáll a backup, ha nem akkor utóbbi a kezdő és Haki a backup.
Beki
Mondjuk én nem akarok rosszmájú lenni, mert ilyenkor az a legszarabb ha még bele is rúgnak a földön fekvőbe, de Petty elég messze van egy kezdő NFL irányítótól a játéka alapján. Vannak persze szép dolgai, na de néha olyan homány, meg annyira nem olvassa a játékot, hogy az engem meglep. Na Hackenberg-től se várok csodát, de azt el tudom képzelni, hogy az ilyen játékosokból lesz valami, ha megkapják a lehetőséget.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hackenberg time? Vagy esélytelen?
Vele a határ a csillagos ég! 😀
Klaci79
Amig Sh*tpatrick es Petty egeszseges, iden meg beoltozni sem fog.
Beki
Petty most nem tűnt egészségesnek...csak ezért is gondoltam rá, hogy már beöltözhetne...már teljesen mindegy gondolom
Klaci79
Petty-t ma kivizsgálják alaposabban, ha kutyabaja, akkor marad ő a kezdő és szakáll a backup, ha nem akkor utóbbi a kezdő és Haki a backup.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 924
Döbbenet. Ez a második félidő egyszerűen meg szánalmas és szégyen.
Buttfumble után újra van egy főmusor idős top jelenetünk 😕( mintha direkt szivatni akarták volna az O lineból szegény Pettyt. Így ráengedni ezt a két állatot.... mi van ilyenkor, nem hallották a snap számolót vagy nem jól tudták mikor indul a játék vagy a center jel előtt inditott?

Green is green
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Hackenberg time? Vagy esélytelen?
Vele a határ a csillagos ég! 😀
Klaci79
Amig Sh*tpatrick es Petty egeszseges, iden meg beoltozni sem fog.
Beki
Petty most nem tűnt egészségesnek...csak ezért is gondoltam rá, hogy már beöltözhetne...már teljesen mindegy gondolom