NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Gilchrist es Giacomini IR-en, tippre Forte es Skrine is kovetheti oket hamarosan.
Qvale ma nem edz, igy Shell lehet az RT.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 930
Hosszabb elemzésbe sztem felesleges belemenni, nehezen akartam elhinni Frisco drukkerek írását h 20-30 pontos vezetés kell h nyerjenek, de így lett végül és Dawson félrehordó lába is sokat segített nekünk.

Petty teljesítményét majd erősebb védelmek ellen kell jobban figyelni, de nem volt rossz bemelegítésnek a tegnapi. Powell és Anderson érdemel pacsit.
Gilchrist számára vége a szezonnak, Forte MRI ma (szerinte minden OK), Bostick (könyöke sérült elvileg), Qvale (hamstring) és BMarshall is bicegett az öltözőben.

Perpill 1/6 pick a miénk.

Vasárnap hajnalban egy várhatóan Matt Moore-al felálló MIA jön, akik a PO-ért harcolnak.
Beki
Legalább most már mindhárom fő támadó kategóriában a jövő (potenciàlis) játékosai vitték a primet: Petty, Powell, Anderson. Remélem tovább erőltetjük őket és Fitz, Forte (és Marshall) a háttérbe szorul. Örülök a W nek!

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ha jól matekozok és a Pats elleni meccset tuti bukóra veszem, másik kettőt nyerjük, úgy 6-10-el zárnánk és jelen álláshoz viszonyítva (ha minden csapathoz beírok 3 vereséget akik nem PO-sok perpill, ami nyilván lehetetlen h összejöjjön), úgy 14. helynél rosszabb helyen nem húzhatunk drafton.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hosszabb elemzésbe sztem felesleges belemenni, nehezen akartam elhinni Frisco drukkerek írását h 20-30 pontos vezetés kell h nyerjenek, de így lett végül és Dawson félrehordó lába is sokat segített nekünk.

Petty teljesítményét majd erősebb védelmek ellen kell jobban figyelni, de nem volt rossz bemelegítésnek a tegnapi. Powell és Anderson érdemel pacsit.
Gilchrist számára vége a szezonnak, Forte MRI ma (szerinte minden OK), Bostick (könyöke sérült elvileg), Qvale (hamstring) és BMarshall is bicegett az öltözőben.

Perpill 1/6 pick a miénk.

Vasárnap hajnalban egy várhatóan Matt Moore-al felálló MIA jön, akik a PO-ért harcolnak.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Forteról vmi hír?
ThundersNFL
MRI ma.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Forteról vmi hír?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Még egy Jets drive-ot várok és sztem én is kapcsolom ki.
több mint 7 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Én már ki is kapcsoltam! 😊

Go Jets!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nincs meglepetés.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
From @NFLGameDay: #Jets not inclined to clean house with coach Todd Bowles. But expect a very different team with many big-money vets gone.
Major #Jets focus for the offseason: Leadership. There’s a major void among the players. As #NYJ settles into its rebuild, it’s important.

Semmi meglepő.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
La Canfora és Cimini szerint is Macc és Bowles helye biztos jövőre, várhatóan pár coach azért repülni fog, köztük Gailey jó eséllyel.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
Nem gondoltam volna, de külföldi oldalak szerint a Frisco vmivel esélyesebb nálunk...
Beki
Annyival, hogy ok vannak otthon.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/frmedntibelfzlyrluzw
Johnson's Jets duties could change if he gets ambassador role
Woody Johnson is in the running to be a United States ambassador to the United Kingdom. What could that mean for his role as the owner of the New York Jets?
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Nem gondoltam volna, de külföldi oldalak szerint a Frisco vmivel esélyesebb nálunk...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Kérhetnék egy kis felvilágosítást, hogy mi a fos van a JETS-szel... hogy lett a tavalyi majnem PO-ból idénre top 5 pick??? És ehhez nem elég az hogy Revis 1 év alatt logaritmikus öregedésbe ment át ...
malkav
Szvsz itt elég sok dolog okozta ezt:
- Fő ok kb Fitzpatrick teljesítményének visszaesése
- Decker kiesése (kicsit hozzátesz)
- Korosodó OL visszaesése, sok sérülés
- Futójáték akadozása, ami külön bosszant h Powell-t alig használjuk és túltoljuk Forte-t
- Gailey playcall-ja, ami tavaly ment idén nem és változás kb a Rams elleni egyetlen TD-nken láttam
- Secondary kabaré teljesítménye
- Nem létező pass rush
- DL visszaesése (bár itt az is gondot okoz h az elkapókat nem tudjuk megtartani)

Plusz sajnos nem találtam statot arról h mennyit blitzel Bowles idén, de defense terén mintha kicsivel konzervatívabb lenne a playcall. Kevés a labdaszerzés is stb.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy jó DE mindig elfér 😊)
Wyatt
WestWorld spoiler
| na persze Dolores! |
Borbinho
Ezt most annyira nem értem, PM-ben kifejtheted, ha gondolod 😀
De ha már off. Tegnap ment HBO3-on az 1973-as film, fel is vettem, hogy majd megnézem, mert én a sorozat előtt azt nem láttam, de egyelőre nem jutottam a végére 😀 Mondjuk sokkal jobb technológia áll ma már a rendelkezésre, az is tény 😊)

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Szerintem nagyjabol minden ul amit irtal. Szornyu volt a hetfoi meccs, nem is emlekszem mikor hagytam ott magyar nyelvu adast utoljara.... johet egy takaritas, remelem most mar Fitzel iden nem fogunk szorakozni. Csak most mar tanuljunk meg draftolni is
Pityu Gyor
BAP-t fogunk draftolni....Macc még a szezon fele után is erre utalt
mzperx
Gyakorlatilag jó eséllyel a BPA needre érkezik várhatóan, QB, OL, pass rusher, sec
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egy jó DE mindig elfér 😊)
Wyatt
WestWorld spoiler
| na persze Dolores! |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy jó DE mindig elfér 😊)

több mint 7 éve
mzperx New York Jets 245
Bryce Petty kezd a következő 4 meccsen!
Béczkó
Igen, várható volt és logikus is, de Bowles magyarázata hozzá: már a meccs előtt meghozták a döntést, így még ha 45-0-ra nyertünk is volna, akkor is Petty kezd.

1. ez most vagy azért van mert Woody szólt h biztonságban van a kövi szezonra és ezért merte meglépni
2. vagy hatalmas BS az egész és kénytelen meglépni
Beki
2....már kisebb kampány van azért hogy TB-t küldjék el a csába. Lesz munka a keret átalakításával az biztos.
mzperx
Az egész new york-i média kivágná, de ezen nincs semmi meglepő. Persze 2 éve más volt a helyzet.
Nagyon nehéz megítélni a helyzetet, de Woody-nak azt is figyelembe kell vennie, hogy ezt a keretet teljesen újjá kell alakítani és ehhez kell HC-t találnia hosszabb távra (nálam ez min 2 év most jelenlegi helyzetben), szóval el kell dönteni h a 2 év alatt látottak után Bowles képes lesz-e Macc segítségével újraformálni ezt a csapatot
Hosszú évek óta nincs franchise QB-d, az OL-edből a 2 OG poszt adott stb. Ha elkezdi Macc a rebuildet jövőre meg kell szabadulni a nagy pénzért semmittevő veteránoktól: Revis, Clady, Giacomini (durván 24 misi cap space függően h Revis aláír-e máshova), emellett nehéz döntés jön Harris és Mangold kapcsán, továbbá Gilchrist, Skrine fizetése is nagyon magas a teljesítményhez viszonyítva. Illetve Sheldon sem tuti h nálunk kezdi meg a szezont jövőre.
Most nyilván csak dobálózok a nevekkel és marha sok needet okoznánk a kivágásukkal + FA piacot sem tudjuk h mely poszton lesz erős, draft is távoli még, csak érzékeltetni szerettem volna h a szerződések úgymond jól lettek kialakítva, ha Macc vérengzésbe akarna kezdeni jövőre.

Az én személyes véleményem, hogy Bowles nem biztos, hogy a legjobb vezér lenne egy rebuildhez, de ha sikerülne a védelmet ismét az ő agresszív stílusához igazítani és megfelelő OC érkezne...nos, csodák mindig vannak.
Beki
Szerintem nagyjabol minden ul amit irtal. Szornyu volt a hetfoi meccs, nem is emlekszem mikor hagytam ott magyar nyelvu adast utoljara.... johet egy takaritas, remelem most mar Fitzel iden nem fogunk szorakozni. Csak most mar tanuljunk meg draftolni is
Pityu Gyor
BAP-t fogunk draftolni....Macc még a szezon fele után is erre utalt
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 930
Bryce Petty kezd a következő 4 meccsen!
Béczkó
Igen, várható volt és logikus is, de Bowles magyarázata hozzá: már a meccs előtt meghozták a döntést, így még ha 45-0-ra nyertünk is volna, akkor is Petty kezd.

1. ez most vagy azért van mert Woody szólt h biztonságban van a kövi szezonra és ezért merte meglépni
2. vagy hatalmas BS az egész és kénytelen meglépni
Beki
2....már kisebb kampány van azért hogy TB-t küldjék el a csába. Lesz munka a keret átalakításával az biztos.
mzperx
Az egész new york-i média kivágná, de ezen nincs semmi meglepő. Persze 2 éve más volt a helyzet.
Nagyon nehéz megítélni a helyzetet, de Woody-nak azt is figyelembe kell vennie, hogy ezt a keretet teljesen újjá kell alakítani és ehhez kell HC-t találnia hosszabb távra (nálam ez min 2 év most jelenlegi helyzetben), szóval el kell dönteni h a 2 év alatt látottak után Bowles képes lesz-e Macc segítségével újraformálni ezt a csapatot
Hosszú évek óta nincs franchise QB-d, az OL-edből a 2 OG poszt adott stb. Ha elkezdi Macc a rebuildet jövőre meg kell szabadulni a nagy pénzért semmittevő veteránoktól: Revis, Clady, Giacomini (durván 24 misi cap space függően h Revis aláír-e máshova), emellett nehéz döntés jön Harris és Mangold kapcsán, továbbá Gilchrist, Skrine fizetése is nagyon magas a teljesítményhez viszonyítva. Illetve Sheldon sem tuti h nálunk kezdi meg a szezont jövőre.
Most nyilván csak dobálózok a nevekkel és marha sok needet okoznánk a kivágásukkal + FA piacot sem tudjuk h mely poszton lesz erős, draft is távoli még, csak érzékeltetni szerettem volna h a szerződések úgymond jól lettek kialakítva, ha Macc vérengzésbe akarna kezdeni jövőre.

Az én személyes véleményem, hogy Bowles nem biztos, hogy a legjobb vezér lenne egy rebuildhez, de ha sikerülne a védelmet ismét az ő agresszív stílusához igazítani és megfelelő OC érkezne...nos, csodák mindig vannak.
Beki
Szerintem nagyjabol minden ul amit irtal. Szornyu volt a hetfoi meccs, nem is emlekszem mikor hagytam ott magyar nyelvu adast utoljara.... johet egy takaritas, remelem most mar Fitzel iden nem fogunk szorakozni. Csak most mar tanuljunk meg draftolni is

Green is green
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Kérhetnék egy kis felvilágosítást, hogy mi a fos van a JETS-szel... hogy lett a tavalyi majnem PO-ból idénre top 5 pick??? És ehhez nem elég az hogy Revis 1 év alatt logaritmikus öregedésbe ment át ...
malkav
Az sem mind1 h FitzRatPick kurvagyenge idén.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Kérhetnék egy kis felvilágosítást, hogy mi a fos van a JETS-szel... hogy lett a tavalyi majnem PO-ból idénre top 5 pick??? És ehhez nem elég az hogy Revis 1 év alatt logaritmikus öregedésbe ment át ...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Bowles: K. Robinson, McLendon, Giacomini, Mauldin, Allen, J. Marshall OUT for #NYJvsSF. Wilkerson is questionable.

Qvale will start at RT.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Edzés fronton ugye Mangold IR miatt OUT, Giacomini/JMarshall/McLendon nem edzett, Mauldin limitáltan és úgy fest h MWilliams visszatér és Devin Smith is aktív lesz végre.