New York Jets

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hackenberg egy nagy játékos lesz, jövőre kezdő

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Hackenberg time? Vagy esélytelen?
Vele a határ a csillagos ég! 😀
Klaci79
Amig Sh*tpatrick es Petty egeszseges, iden meg beoltozni sem fog.
Beki
Petty most nem tűnt egészségesnek...csak ezért is gondoltam rá, hogy már beöltözhetne...már teljesen mindegy gondolom
Klaci79
Petty-t ma kivizsgálják alaposabban, ha kutyabaja, akkor marad ő a kezdő és szakáll a backup, ha nem akkor utóbbi a kezdő és Haki a backup.
Beki
Mondjuk én nem akarok rosszmájú lenni, mert ilyenkor az a legszarabb ha még bele is rúgnak a földön fekvőbe, de Petty elég messze van egy kezdő NFL irányítótól a játéka alapján. Vannak persze szép dolgai, na de néha olyan homány, meg annyira nem olvassa a játékot, hogy az engem meglep. Na Hackenberg-től se várok csodát, de azt el tudom képzelni, hogy az ilyen játékosokból lesz valami, ha megkapják a lehetőséget.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hackenberg time? Vagy esélytelen?
Vele a határ a csillagos ég! 😀
Klaci79
Amig Sh*tpatrick es Petty egeszseges, iden meg beoltozni sem fog.
Beki
Petty most nem tűnt egészségesnek...csak ezért is gondoltam rá, hogy már beöltözhetne...már teljesen mindegy gondolom
Klaci79
Petty-t ma kivizsgálják alaposabban, ha kutyabaja, akkor marad ő a kezdő és szakáll a backup, ha nem akkor utóbbi a kezdő és Haki a backup.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Döbbenet. Ez a második félidő egyszerűen meg szánalmas és szégyen.
Buttfumble után újra van egy főmusor idős top jelenetünk 😕( mintha direkt szivatni akarták volna az O lineból szegény Pettyt. Így ráengedni ezt a két állatot.... mi van ilyenkor, nem hallották a snap számolót vagy nem jól tudták mikor indul a játék vagy a center jel előtt inditott?

Green is green
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Hackenberg time? Vagy esélytelen?
Vele a határ a csillagos ég! 😀
Klaci79
Amig Sh*tpatrick es Petty egeszseges, iden meg beoltozni sem fog.
Beki
Petty most nem tűnt egészségesnek...csak ezért is gondoltam rá, hogy már beöltözhetne...már teljesen mindegy gondolom
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/mikec94/status/810366939482718208?s=01
Nem hittem volna, hogy Jets-es verzioban is lesz ilyen.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hackenberg time? Vagy esélytelen?
Vele a határ a csillagos ég! 😀
Klaci79
Amig Sh*tpatrick es Petty egeszseges, iden meg beoltozni sem fog.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 323
Hackenberg time? Vagy esélytelen?
Vele a határ a csillagos ég! 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hat ez undorito volt ismet...
Ez a zsenialis idokeres a vegen Bowlestol a vegen fetette a pontot a szezonjara...
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezért is kell megvárni az offseasont, hát ha Brady-t kivágja a Pats és Wyatt egyből divatdrukker lesz. 😀
Beki
Most is az😁
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ezért is kell megvárni az offseasont, hát ha Brady-t kivágja a Pats és Wyatt egyből divatdrukker lesz. 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2017-es schedule terén, akik ellen tuti játszunk (MIA, BUF, NE kívül):
KC, SD, ATL, CAR, DEN, OAK, NO, TB, AFC south 4. helyezett (JAX), AFC North 4. helyezett (CLE)

Uccsó 2 változhat, ha esetleg csoporton belül megelőznénk BUF-ot.
Beki
senkit sem letörni akarok de az AFC West + NFC South az ideiek alapján baromi erős lesz
A SD egyik másik csoportba a rájátszásért, néhol még akár a csoportgyőzelemért is versenyben lenne, a NFC Southban meg mindenhol van jó irányító, 1-2 helyen pedig a célpontokkal és a védelemmel sincs akkora gond.
alatriste
Azt mondod, hogy akkor nekünk nem lesz meg a 12 W? 😕
Wyatt
Esélytelen... 😊

Senkit nem megbántva a Jets topicba miből következtettél arra, hogy a Patsnak mi lesz a mérlege? Az említett csapatok ellen a Jets többször lesz az esélytelenebbik gárda míg ti kb mindenhol favoritok vagyok ha van Brady, vagy minimum 50-50.
alatriste
Hát csak a baromi erős AFC West+NFC South miatt 😊
Btw, az AFC South minden, csak nem erős, de IDÉN az NFC West is eléggé hurka, ez pedig alaposan megdobja a két divízió mutatóját (na mondjuk én az NFC South-tól amúgy sem vagyok annyira hasraesve)
Wyatt
Hogy jön ide az AFC South, hogy velük játszanak a nyugatiak? 😀
A KC, DEN, OAK, SD csoport szerintem a legkeményebb most a lágban. 2 brutális védelem, amik mellé a KCnál adott a jól felépített támadóstratégia is. A DEN is elzötyögött eddig is, jővőre ha az irányítókérdésben előre tudnak lépni és esetleg jönne használható futó még csak még komolyabbak lesznek a D meg adott. Az OAKtól jövőre visszaesést várok, de a támadósor nagyon rendben és playmaker is van a védelemben, a SD meg Rivers alatt bármikor képes 30+ pontos meccsekre simán, és a két fal építése esetén előre tudnak lépni bár most sem csoport utolsó helyet érdemelnének.
Az NFC Southba csak annyi az érdekesség, hogy Ryan, Newton, Winston és Brees személyében mindenhol adott a QB, szóval sehol sem a 0 ról keresik a támadósort mint pl a Jetsnél.
A Jets szempontjából jövőre ez a két divízió MOST nem néz ki fényesen. A Pats szempontjából mindegy, mert minden évben SB esélyes a csapat BB és Brady miatt.
alatriste
Igen, azért az AFC South ellen azért illik legalább 3–1-et hozni, de egy erős csapatnak 4–0-t. Emellett az NFC South-t sem tartom én annyira keménynek, ott is egy 3–1-et legalább. Tehát 7–1-gyel számolok alapból indulással.

Erős persze az AFC West, talán a legjobb az NFC Easttel együtt, meg abban is igazad van, hogy az NFC South-ban tényleg jó QB-k vannak, úgyhogy ott lehet még hepöning 😊

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2017-es schedule terén, akik ellen tuti játszunk (MIA, BUF, NE kívül):
KC, SD, ATL, CAR, DEN, OAK, NO, TB, AFC south 4. helyezett (JAX), AFC North 4. helyezett (CLE)

Uccsó 2 változhat, ha esetleg csoporton belül megelőznénk BUF-ot.
Beki
senkit sem letörni akarok de az AFC West + NFC South az ideiek alapján baromi erős lesz
A SD egyik másik csoportba a rájátszásért, néhol még akár a csoportgyőzelemért is versenyben lenne, a NFC Southban meg mindenhol van jó irányító, 1-2 helyen pedig a célpontokkal és a védelemmel sincs akkora gond.
alatriste
Azt mondod, hogy akkor nekünk nem lesz meg a 12 W? 😕
Wyatt
Esélytelen... 😊

Senkit nem megbántva a Jets topicba miből következtettél arra, hogy a Patsnak mi lesz a mérlege? Az említett csapatok ellen a Jets többször lesz az esélytelenebbik gárda míg ti kb mindenhol favoritok vagyok ha van Brady, vagy minimum 50-50.
alatriste
Hát csak a baromi erős AFC West+NFC South miatt 😊
Btw, az AFC South minden, csak nem erős, de IDÉN az NFC West is eléggé hurka, ez pedig alaposan megdobja a két divízió mutatóját (na mondjuk én az NFC South-tól amúgy sem vagyok annyira hasraesve)
Wyatt
Hogy jön ide az AFC South, hogy velük játszanak a nyugatiak? 😀
A KC, DEN, OAK, SD csoport szerintem a legkeményebb most a lágban. 2 brutális védelem, amik mellé a KCnál adott a jól felépített támadóstratégia is. A DEN is elzötyögött eddig is, jővőre ha az irányítókérdésben előre tudnak lépni és esetleg jönne használható futó még csak még komolyabbak lesznek a D meg adott. Az OAKtól jövőre visszaesést várok, de a támadósor nagyon rendben és playmaker is van a védelemben, a SD meg Rivers alatt bármikor képes 30+ pontos meccsekre simán, és a két fal építése esetén előre tudnak lépni bár most sem csoport utolsó helyet érdemelnének.
Az NFC Southba csak annyi az érdekesség, hogy Ryan, Newton, Winston és Brees személyében mindenhol adott a QB, szóval sehol sem a 0 ról keresik a támadósort mint pl a Jetsnél.
A Jets szempontjából jövőre ez a két divízió MOST nem néz ki fényesen. A Pats szempontjából mindegy, mert minden évben SB esélyes a csapat BB és Brady miatt.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2017-es schedule terén, akik ellen tuti játszunk (MIA, BUF, NE kívül):
KC, SD, ATL, CAR, DEN, OAK, NO, TB, AFC south 4. helyezett (JAX), AFC North 4. helyezett (CLE)

Uccsó 2 változhat, ha esetleg csoporton belül megelőznénk BUF-ot.
Beki
senkit sem letörni akarok de az AFC West + NFC South az ideiek alapján baromi erős lesz
A SD egyik másik csoportba a rájátszásért, néhol még akár a csoportgyőzelemért is versenyben lenne, a NFC Southban meg mindenhol van jó irányító, 1-2 helyen pedig a célpontokkal és a védelemmel sincs akkora gond.
alatriste
Azt mondod, hogy akkor nekünk nem lesz meg a 12 W? 😕
Wyatt
Esélytelen... 😊

Senkit nem megbántva a Jets topicba miből következtettél arra, hogy a Patsnak mi lesz a mérlege? Az említett csapatok ellen a Jets többször lesz az esélytelenebbik gárda míg ti kb mindenhol favoritok vagyok ha van Brady, vagy minimum 50-50.
alatriste
Hát csak a baromi erős AFC West+NFC South miatt 😊
Btw, az AFC South minden, csak nem erős, de IDÉN az NFC West is eléggé hurka, ez pedig alaposan megdobja a két divízió mutatóját (na mondjuk én az NFC South-tól amúgy sem vagyok annyira hasraesve)

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2017-es schedule terén, akik ellen tuti játszunk (MIA, BUF, NE kívül):
KC, SD, ATL, CAR, DEN, OAK, NO, TB, AFC south 4. helyezett (JAX), AFC North 4. helyezett (CLE)

Uccsó 2 változhat, ha esetleg csoporton belül megelőznénk BUF-ot.
Beki
senkit sem letörni akarok de az AFC West + NFC South az ideiek alapján baromi erős lesz
A SD egyik másik csoportba a rájátszásért, néhol még akár a csoportgyőzelemért is versenyben lenne, a NFC Southban meg mindenhol van jó irányító, 1-2 helyen pedig a célpontokkal és a védelemmel sincs akkora gond.
alatriste
Azt mondod, hogy akkor nekünk nem lesz meg a 12 W? 😕
Wyatt
Esélytelen... 😊

Senkit nem megbántva a Jets topicba miből következtettél arra, hogy a Patsnak mi lesz a mérlege? Az említett csapatok ellen a Jets többször lesz az esélytelenebbik gárda míg ti kb mindenhol favoritok vagyok ha van Brady, vagy minimum 50-50.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2017-es schedule terén, akik ellen tuti játszunk (MIA, BUF, NE kívül):
KC, SD, ATL, CAR, DEN, OAK, NO, TB, AFC south 4. helyezett (JAX), AFC North 4. helyezett (CLE)

Uccsó 2 változhat, ha esetleg csoporton belül megelőznénk BUF-ot.
Beki
senkit sem letörni akarok de az AFC West + NFC South az ideiek alapján baromi erős lesz
A SD egyik másik csoportba a rájátszásért, néhol még akár a csoportgyőzelemért is versenyben lenne, a NFC Southban meg mindenhol van jó irányító, 1-2 helyen pedig a célpontokkal és a védelemmel sincs akkora gond.
alatriste
Azt mondod, hogy akkor nekünk nem lesz meg a 12 W? 😕

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Giacomini hátsérülése újult ki Bowles szerint és műteni kell majd (számunkra mindegy, mert egy szarul is tolja, meg 5 meccsen volt egészséges, jövőre 2 OT-t kell vadászni), Forte day-to-day, Qvale nem javult sokat vasárnap óta, így Shell első hivatalos startjára készülhet akár.
Devin Smith 1 snapje pedig azért volt, mert más playerekre volt kíváncsi a stáb, de hétvégén többet láthatjuk majd.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
2017-es schedule terén, akik ellen tuti játszunk (MIA, BUF, NE kívül):
KC, SD, ATL, CAR, DEN, OAK, NO, TB, AFC south 4. helyezett (JAX), AFC North 4. helyezett (CLE)

Uccsó 2 változhat, ha esetleg csoporton belül megelőznénk BUF-ot.
Beki
senkit sem letörni akarok de az AFC West + NFC South az ideiek alapján baromi erős lesz
A SD egyik másik csoportba a rájátszásért, néhol még akár a csoportgyőzelemért is versenyben lenne, a NFC Southban meg mindenhol van jó irányító, 1-2 helyen pedig a célpontokkal és a védelemmel sincs akkora gond.
alatriste
Jobb, ha megvárjuk az offseasont, de annyira én sem vagyok elragadtatva a névsortól.
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
2017-es schedule terén, akik ellen tuti játszunk (MIA, BUF, NE kívül):
KC, SD, ATL, CAR, DEN, OAK, NO, TB, AFC south 4. helyezett (JAX), AFC North 4. helyezett (CLE)

Uccsó 2 változhat, ha esetleg csoporton belül megelőznénk BUF-ot.
Beki
senkit sem letörni akarok de az AFC West + NFC South az ideiek alapján baromi erős lesz
A SD egyik másik csoportba a rájátszásért, néhol még akár a csoportgyőzelemért is versenyben lenne, a NFC Southban meg mindenhol van jó irányító, 1-2 helyen pedig a célpontokkal és a védelemmel sincs akkora gond.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
2017-es schedule terén, akik ellen tuti játszunk (MIA, BUF, NE kívül):
KC, SD, ATL, CAR, DEN, OAK, NO, TB, AFC south 4. helyezett (JAX), AFC North 4. helyezett (CLE)

Uccsó 2 változhat, ha esetleg csoporton belül megelőznénk BUF-ot.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Első infók szerint a csapatokat arról tájékoztatta az NFL, hogy 166-170M között lesz a jövő évi cap, bár előfordul, hogy ezek az értékek kisebbek a véglegesnél.
166M-el számolva overthecap-nél 2 misivel cap fölött, spotracnél kb nullára jön ki a cap space.
NFLPA cap reportja szerint perpill 521k, amit jövő évre át tudunk vinni. 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Gilchrist es Giacomini IR-en, tippre Forte es Skrine is kovetheti oket hamarosan.
Qvale ma nem edz, igy Shell lehet az RT.
több mint 7 éve
Pityu Gyor New York Jets 932
Hosszabb elemzésbe sztem felesleges belemenni, nehezen akartam elhinni Frisco drukkerek írását h 20-30 pontos vezetés kell h nyerjenek, de így lett végül és Dawson félrehordó lába is sokat segített nekünk.

Petty teljesítményét majd erősebb védelmek ellen kell jobban figyelni, de nem volt rossz bemelegítésnek a tegnapi. Powell és Anderson érdemel pacsit.
Gilchrist számára vége a szezonnak, Forte MRI ma (szerinte minden OK), Bostick (könyöke sérült elvileg), Qvale (hamstring) és BMarshall is bicegett az öltözőben.

Perpill 1/6 pick a miénk.

Vasárnap hajnalban egy várhatóan Matt Moore-al felálló MIA jön, akik a PO-ért harcolnak.
Beki
Legalább most már mindhárom fő támadó kategóriában a jövő (potenciàlis) játékosai vitték a primet: Petty, Powell, Anderson. Remélem tovább erőltetjük őket és Fitz, Forte (és Marshall) a háttérbe szorul. Örülök a W nek!

Green is green
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ha jól matekozok és a Pats elleni meccset tuti bukóra veszem, másik kettőt nyerjük, úgy 6-10-el zárnánk és jelen álláshoz viszonyítva (ha minden csapathoz beírok 3 vereséget akik nem PO-sok perpill, ami nyilván lehetetlen h összejöjjön), úgy 14. helynél rosszabb helyen nem húzhatunk drafton.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Hosszabb elemzésbe sztem felesleges belemenni, nehezen akartam elhinni Frisco drukkerek írását h 20-30 pontos vezetés kell h nyerjenek, de így lett végül és Dawson félrehordó lába is sokat segített nekünk.

Petty teljesítményét majd erősebb védelmek ellen kell jobban figyelni, de nem volt rossz bemelegítésnek a tegnapi. Powell és Anderson érdemel pacsit.
Gilchrist számára vége a szezonnak, Forte MRI ma (szerinte minden OK), Bostick (könyöke sérült elvileg), Qvale (hamstring) és BMarshall is bicegett az öltözőben.

Perpill 1/6 pick a miénk.

Vasárnap hajnalban egy várhatóan Matt Moore-al felálló MIA jön, akik a PO-ért harcolnak.