New York Jets

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Pace eddig inkább gyűjtötte a pickeket nem pedig eldobálta. Bár van rá cap, eddig nagyon is megfontolt volt költekezés terén. Maliknál is tudta mikor kell kiszállni, az egyik nyilatkozatában mondta, hogy tudnod kell mikor kell kiszállni. Épp ezért nem gondolom hogy tradelne MO-ért mivel őt 100+ milla alatt nem fogod megúszni...Az idei draft erős D line felhozatalban,valamint AJ-vel is meg kéne állapodni hosszú távon...Szóval szerintem nem lesz trade...Persze sose mond hogy soha, üzleteltünk is már veletek, szóval hamarosan kiderül...

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Amúgy sztem abszolút fel voltunk készülve Ferguson távozására, értem ezalatt h versenyben voltunk egy szintig Osemele-nél, majd ajánlatot tettünk Beachum-nak, majd most a Clady trade.
Beki
Szerintem Clady-vel nem jártatok rosszul, főleg, ha kihúz egy idényt sérülés nélkül. Aztán meg lehet idén húzni mögé egy tehetséges játékost, akit 1-2 év alatt kezdővé lehet formálni.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Amúgy sztem abszolút fel voltunk készülve Ferguson távozására, értem ezalatt h versenyben voltunk egy szintig Osemele-nél, majd ajánlatot tettünk Beachum-nak, majd most a Clady trade.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a Bears élni fog a lehetőséggel. Mo jobb játékos, mint akit a drafton húzni tudnának, ráadásul a posztja a csapat egyik, ha nem a legnagyobb hiányposztja. A gond ott lehet, hogy Mo nem hiszem, hogy nagyon távozni szeretne, mert ő NJ-be született, kvázi otthon játszik. Én sajnálom, hogy a Raiders nem mozdult rá, de már nem látok esélyt arra, hogy megszerezzük, de Chicago-ba remek lenne.
peterbadbone
Én is a Bears-t tartom a legjobb, ha nem az egyetlen opciónak és szvsz a 2. körük és némi apró elég is lehet.
Beki
Igen én is azt hiszem, hogy valami ilyesmi megoldás lesz a vége.

Az igaz különben, hogy 3-4 helyett idén 4-3 lesz az alapfelállás? vagy ez csak valami "bennfentes" "szakíró" eszmefuttatása volt?
peterbadbone
Tekintve, hogy Sheldont visszazavarjuk DL-be, mellette Wilkerson (ha marad), LWilliams, Jarvis Jenkins (Bowles 3-down DE mondta) és McLendon, simán benne van.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Szerintem a Bears élni fog a lehetőséggel. Mo jobb játékos, mint akit a drafton húzni tudnának, ráadásul a posztja a csapat egyik, ha nem a legnagyobb hiányposztja. A gond ott lehet, hogy Mo nem hiszem, hogy nagyon távozni szeretne, mert ő NJ-be született, kvázi otthon játszik. Én sajnálom, hogy a Raiders nem mozdult rá, de már nem látok esélyt arra, hogy megszerezzük, de Chicago-ba remek lenne.
peterbadbone
Én is a Bears-t tartom a legjobb, ha nem az egyetlen opciónak és szvsz a 2. körük és némi apró elég is lehet.
Beki
Igen én is azt hiszem, hogy valami ilyesmi megoldás lesz a vége.

Az igaz különben, hogy 3-4 helyett idén 4-3 lesz az alapfelállás? vagy ez csak valami "bennfentes" "szakíró" eszmefuttatása volt?

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a Bears élni fog a lehetőséggel. Mo jobb játékos, mint akit a drafton húzni tudnának, ráadásul a posztja a csapat egyik, ha nem a legnagyobb hiányposztja. A gond ott lehet, hogy Mo nem hiszem, hogy nagyon távozni szeretne, mert ő NJ-be született, kvázi otthon játszik. Én sajnálom, hogy a Raiders nem mozdult rá, de már nem látok esélyt arra, hogy megszerezzük, de Chicago-ba remek lenne.
peterbadbone
Én is a Bears-t tartom a legjobb, ha nem az egyetlen opciónak és szvsz a 2. körük és némi apró elég is lehet.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Szerintem Wilkerson-t nem is akarta megtartani a GM, csak ingyen nem akarta elengedni. Ott számolta el magát, hogy mikor és mennyiért tudja majd elpasszolni. Ha sikerült volna, akkor Fitz már rég szerződés alatt állna, bár az a véleményem, hogy LT-t akkor is kellett volna keresni, mert Ferguson nem hiszem, hogy azért vonult vissza, mert megkeresték egy fizucsökkentéssel. De lehet az LT-t abbból a pickből/cseréből akarta megszerezni amit Mo-ért kapott volna. Én szurkolok neki, hogy Wlikerson-on jó áron tudjon továbbadni a csapat és mindenki jól járjon. Wilk is, a csapat is és a szurkolók is. Egy ekkora játékost simán el lehet sózni egy első körért, még akkor is, ha a csapat szorult helyzetben van.
peterbadbone
Az a baj, hogy elég szűken állunk opcióval sztem, 15 misi feletti cap space alábbi csapatoknak van:
49ers, Jaguars, Browns, Titans, Giants, Bears, Panthers, Dolphins, Colts, Lions, Buccs, Bengals

Másik faktor, hogy Wilkersonnak meg kell egyeznie új szerződésben is a másik féllel és ebben nem tudom h a pénz mellett a bajnoki cím esélye mennyire játszik szerepet.
Fenti listából sztem JAX, CLE, CHI és TB jöhet szóba, akiknél esetleges érdeklődésről is volt szó, de nekem úgy fest, hogy Macc biztos a dolgába, mert másképpen Fitzpatricket nem tudjuk beszorítani capbe, vagy draftról QB...
Beki
Szerintem a Bears élni fog a lehetőséggel. Mo jobb játékos, mint akit a drafton húzni tudnának, ráadásul a posztja a csapat egyik, ha nem a legnagyobb hiányposztja. A gond ott lehet, hogy Mo nem hiszem, hogy nagyon távozni szeretne, mert ő NJ-be született, kvázi otthon játszik. Én sajnálom, hogy a Raiders nem mozdult rá, de már nem látok esélyt arra, hogy megszerezzük, de Chicago-ba remek lenne.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Szerintem Wilkerson-t nem is akarta megtartani a GM, csak ingyen nem akarta elengedni. Ott számolta el magát, hogy mikor és mennyiért tudja majd elpasszolni. Ha sikerült volna, akkor Fitz már rég szerződés alatt állna, bár az a véleményem, hogy LT-t akkor is kellett volna keresni, mert Ferguson nem hiszem, hogy azért vonult vissza, mert megkeresték egy fizucsökkentéssel. De lehet az LT-t abbból a pickből/cseréből akarta megszerezni amit Mo-ért kapott volna. Én szurkolok neki, hogy Wlikerson-on jó áron tudjon továbbadni a csapat és mindenki jól járjon. Wilk is, a csapat is és a szurkolók is. Egy ekkora játékost simán el lehet sózni egy első körért, még akkor is, ha a csapat szorult helyzetben van.
peterbadbone
Az a baj, hogy elég szűken állunk opcióval sztem, 15 misi feletti cap space alábbi csapatoknak van:
49ers, Jaguars, Browns, Titans, Giants, Bears, Panthers, Dolphins, Colts, Lions, Buccs, Bengals

Másik faktor, hogy Wilkersonnak meg kell egyeznie új szerződésben is a másik féllel és ebben nem tudom h a pénz mellett a bajnoki cím esélye mennyire játszik szerepet.
Fenti listából sztem JAX, CLE, CHI és TB jöhet szóba, akiknél esetleges érdeklődésről is volt szó, de nekem úgy fest, hogy Macc biztos a dolgába, mert másképpen Fitzpatricket nem tudjuk beszorítani capbe, vagy draftról QB...
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 615 — Sin City Raiders fan
Szerintem Wilkerson-t nem is akarta megtartani a GM, csak ingyen nem akarta elengedni. Ott számolta el magát, hogy mikor és mennyiért tudja majd elpasszolni. Ha sikerült volna, akkor Fitz már rég szerződés alatt állna, bár az a véleményem, hogy LT-t akkor is kellett volna keresni, mert Ferguson nem hiszem, hogy azért vonult vissza, mert megkeresték egy fizucsökkentéssel. De lehet az LT-t abbból a pickből/cseréből akarta megszerezni amit Mo-ért kapott volna. Én szurkolok neki, hogy Wlikerson-on jó áron tudjon továbbadni a csapat és mindenki jól járjon. Wilk is, a csapat is és a szurkolók is. Egy ekkora játékost simán el lehet sózni egy első körért, még akkor is, ha a csapat szorult helyzetben van.

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Jövő héten Nick Vannett TE és Paxton Lynch QB jönnek pre-draft vizitre.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nah tehát összességében 1 éves szerződés 6 misi, ami felmehet 7.5M-re, míg jövőre team option 10 misi, ami felmehet 13-ra.
Beki
Nem rossz igazolas, a serulekenysege kerdeses persze, de szokas szerint nem lett tulfizetve es van egy eve hogy bizonyitson egy hosszu tavu contract remenyeben.
En ugy latom hogy most a kovetkezo opcioink vannak: 1. LemondtunkFitzrol es fokuszalunk Wilk megtartasara: kotunk vele egy hosszu tavut amiben iden 15nel par millional kevesbe nyomja a sapkat. Az idei evnek nekimegynk a 2 fiatal qbnkkel, drafton az Oline es LB a prioritas. 2016 riskes a qb miatt de fixaljuk egyik legjobbunkat. 2. Wilket ttadeljuk es az igy nyert penzbol megvan Fitz es a hianyzo resz az ujoncokhoz. Drafton igy gondolkodni kell d lineban is. Ez talan a legkockazatmentesebb viszont jovore ugyanez a helyzet lehet Sheldonnal. 3. Wilk tradenel elso korben lepunk elore es megcelozzuk valamelyik qbt vagy elitebb O linet. Ebben az opcioban mind3 kerdeses bizonyitott jatekosunkrol lemondunk (Fitz, Wilk, Ferguson).
Ne feledjuk fiatalitani akarnak es mivel az off season alatt sok iparost igazoltunk szamolhato volt h a 3 bol kettot elveszitunk.
Pityu Gyor
Wilkersonnal idén sztem nem hosszabbítunk, hírek szerint jelentős a különbség itt is.
A várható megoldás, hogy Wilket tradeljük és Fitz jön vissza + rookie pool. Ha végignézzük a rostert Wilk-enb kívül Mangold, Decker és Giacomini az akikkel tudnánk még jelentősebb capet felszabadítani, de lássuk be ez csak utóbbi esetében jöhet szóba, ha lenne megfelelő helyettes (post-June cut esetén 5 misi szabadulna fel).
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Úgy matekozom, hogy 3.1M cap space van most.
Beki
Ez nem eleg az ujoncokra ugye?
Pityu Gyor
4.9 misi kell elvileg.
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Úgy matekozom, hogy 3.1M cap space van most.
Beki
Ez nem eleg az ujoncokra ugye?
Pityu Gyor
tuti hogy van még vmi a tarsolyban, különben nem cseréltünk volna, most hogy felszabadult egy kis capspace
több mint 8 éve
Pityu Gyor New York Jets 921
Úgy matekozom, hogy 3.1M cap space van most.
Beki
Ez nem eleg az ujoncokra ugye?

Green is green
több mint 8 éve
Pityu Gyor New York Jets 921
Nah tehát összességében 1 éves szerződés 6 misi, ami felmehet 7.5M-re, míg jövőre team option 10 misi, ami felmehet 13-ra.
Beki
Nem rossz igazolas, a serulekenysege kerdeses persze, de szokas szerint nem lett tulfizetve es van egy eve hogy bizonyitson egy hosszu tavu contract remenyeben.
En ugy latom hogy most a kovetkezo opcioink vannak: 1. LemondtunkFitzrol es fokuszalunk Wilk megtartasara: kotunk vele egy hosszu tavut amiben iden 15nel par millional kevesbe nyomja a sapkat. Az idei evnek nekimegynk a 2 fiatal qbnkkel, drafton az Oline es LB a prioritas. 2016 riskes a qb miatt de fixaljuk egyik legjobbunkat. 2. Wilket ttadeljuk es az igy nyert penzbol megvan Fitz es a hianyzo resz az ujoncokhoz. Drafton igy gondolkodni kell d lineban is. Ez talan a legkockazatmentesebb viszont jovore ugyanez a helyzet lehet Sheldonnal. 3. Wilk tradenel elso korben lepunk elore es megcelozzuk valamelyik qbt vagy elitebb O linet. Ebben az opcioban mind3 kerdeses bizonyitott jatekosunkrol lemondunk (Fitz, Wilk, Ferguson).
Ne feledjuk fiatalitani akarnak es mivel az off season alatt sok iparost igazoltunk szamolhato volt h a 3 bol kettot elveszitunk.

Green is green
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Úgy matekozom, hogy 3.1M cap space van most.
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Nah tehát összességében 1 éves szerződés 6 misi, ami felmehet 7.5M-re, míg jövőre team option 10 misi, ami felmehet 13-ra.
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 538 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lassan fel kellene venni egy adossagrendezo hitelt
ulpianus
Provident lesz itt ebből
Amadeus91
Cofidis fapados kölcsön ? Nem hiszem a Provident Magyarország New Yorkig menne házhoz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Lassan fel kellene venni egy adossagrendezo hitelt
ulpianus
Provident lesz itt ebből

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Lassan fel kellene venni egy adossagrendezo hitelt
ulpianus
ide az már kevés. Valamilyen vissza nem térítendő nemzetközi pályázatra is rá lehetne menni lassan : D

több mint 8 éve
Gulyas89 New York Jets TCU Horned Frogs 4
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Ryan Clady's new deal with #Jets: 1-year deal for $6M base value with $3M guaranteed. Clady has 1 option year for $10M escalating to $13M
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Cladynek is van egy szolid 9.5 milliós capszáma erre az évre 😀
| nyilván nem cseréltek volna érte ha nem lenne benne egy szerződésmódosításba |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Lassan fel kellene venni egy adossagrendezo hitelt


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
mzperx New York Jets 245
Clady gyütt egy 5. körös pickért
Löfli
+ kaptunk egy 7.kört is
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Clady gyütt egy 5. körös pickért


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!