New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
az csúnya lenne, ha az idei draftot elqrnánk....Idzik pedig szépen megmutatta, hogy ne építs csapatot, úgyhogy MM előnyben van 😊mzperx
Idzikhez képest csak előnyben lehet MM, mivel tiszta lapot kap és reméljük él is vele, míg Idzik-et hagyjuk, valszeg sokáig nem lesz már állása NFL körökben.
több mint 9 éve
mzperx New York Jets 245
az csúnya lenne, ha az idei draftot elqrnánk....Idzik pedig szépen megmutatta, hogy ne építs csapatot, úgyhogy MM előnyben van 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
én nem vagyok ellene, sőt a tavalyi idzik-töketlenkedésnél a hajamat téptem, de itt is az lesz a kulcs, hogy drafton jól tudjunk húzniWester
Az is, de a draftról olyan szintre nem tudunk eljutni, hogy PO-esélyesek legyünk, ahhoz aktív FA is kell.Beki
ezzel én is egyetértek, túl sok a lyuk ahhoz hogy mindent draftról tudjunk befoltozniWester
Pláne 6 pickkel csak, mert komp. picket tuti nem kapunk idén.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
én nem vagyok ellene, sőt a tavalyi idzik-töketlenkedésnél a hajamat téptem, de itt is az lesz a kulcs, hogy drafton jól tudjunk húzniWester
Az is, de a draftról olyan szintre nem tudunk eljutni, hogy PO-esélyesek legyünk, ahhoz aktív FA is kell.Beki
ezzel én is egyetértek, túl sok a lyuk ahhoz hogy mindent draftról tudjunk befoltozni

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
én nem vagyok ellene, sőt a tavalyi idzik-töketlenkedésnél a hajamat téptem, de itt is az lesz a kulcs, hogy drafton jól tudjunk húzniWester
Az is, de a draftról olyan szintre nem tudunk eljutni, hogy PO-esélyesek legyünk, ahhoz aktív FA is kell.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
muszáj is lesz költenünk, mert a 89%-nak még bőven alatta vagyunkWester
Igen, ki kellene matekozni, hogy mennyit kell költenünk min. 😀
Amúgy tömören 4 perc alatt Maccagnan annyit mondott, hogy aktívak leszünk FA-n, így minél több lyukat betömve és könnyebb helyzetbe hozva magunkat a draftra BPA alapon.Beki
vagyis tannenbaum-féle módi, reméljük a drafton több sikerrelWester
Hát nézd, ha a 89%-os téma miatt költeni kell, emellett 50M cap spaced van és a new york-i média Idzik-et a sírba vitte, mert 20M-et benne hagyott, így nem csodálom, hogy Maccagnan is ezt mondja, a másik pedig, hogy a közönség is ezt akarja hallani, a másik pedig h így is kell tenni.
A lényeg, hogy ne a Tanny-féle magas összegeket adunk reménytelen embereknek, okosan is el lehet költeni és remélem drafton sem 6 pickből marad 2 a tradek miatt elven toljuk majd, de ezt a BPA kijelentése is cáfolja, de többet majd a sajtótájékoztató után.Beki
én nem vagyok ellene, sőt a tavalyi idzik-töketlenkedésnél a hajamat téptem, de itt is az lesz a kulcs, hogy drafton jól tudjunk húzni

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
muszáj is lesz költenünk, mert a 89%-nak még bőven alatta vagyunkWester
Igen, ki kellene matekozni, hogy mennyit kell költenünk min. 😀
Amúgy tömören 4 perc alatt Maccagnan annyit mondott, hogy aktívak leszünk FA-n, így minél több lyukat betömve és könnyebb helyzetbe hozva magunkat a draftra BPA alapon.Beki
vagyis tannenbaum-féle módi, reméljük a drafton több sikerrelWester
Hát nézd, ha a 89%-os téma miatt költeni kell, emellett 50M cap spaced van és a new york-i média Idzik-et a sírba vitte, mert 20M-et benne hagyott, így nem csodálom, hogy Maccagnan is ezt mondja, a másik pedig, hogy a közönség is ezt akarja hallani, a másik pedig h így is kell tenni.
A lényeg, hogy ne a Tanny-féle magas összegeket adunk reménytelen embereknek, okosan is el lehet költeni és remélem drafton sem 6 pickből marad 2 a tradek miatt elven toljuk majd, de ezt a BPA kijelentése is cáfolja, de többet majd a sajtótájékoztató után.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
muszáj is lesz költenünk, mert a 89%-nak még bőven alatta vagyunkWester
Igen, ki kellene matekozni, hogy mennyit kell költenünk min. 😀
Amúgy tömören 4 perc alatt Maccagnan annyit mondott, hogy aktívak leszünk FA-n, így minél több lyukat betömve és könnyebb helyzetbe hozva magunkat a draftra BPA alapon.Beki
vagyis tannenbaum-féle módi, reméljük a drafton több sikerrel

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
muszáj is lesz költenünk, mert a 89%-nak még bőven alatta vagyunkWester
Igen, ki kellene matekozni, hogy mennyit kell költenünk min. 😀
Amúgy tömören 4 perc alatt Maccagnan annyit mondott, hogy aktívak leszünk FA-n, így minél több lyukat betömve és könnyebb helyzetbe hozva magunkat a draftra BPA alapon.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
muszáj is lesz költenünk, mert a 89%-nak még bőven alatta vagyunk

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"Building through the draft is ideally what I'd like to do, but we'll be very active in free agency," the New York Jets' new general manager said Tuesday via the team.

Mehta:
Sources: Jets have spoken to Bears scout Rex Hogan for Director of College Scouting position. I'm told the job is his if he wants it #nyj

Valamint hivatalosan is Gailey az OC-nk.
New York Jets ‏@nyjets 6 ó6 órával ezelőtt
We have named Chan Gailey our offensive coordinator.

Már alig várom a mai sajtótájékoztatót. 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
New York Jets ‏@nyjets 5s5 seconds ago

Mike Maccagnan & Todd Bowles news conference will be Wed 1/21 @ 11am. Will stream live on  nyjets.com followed by Jets Talk LIVE.Wester
Emberi időben is lesz és csak emlegetni kellett.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
New York Jets ‏@nyjets 5s5 seconds ago

Mike Maccagnan & Todd Bowles news conference will be Wed 1/21 @ 11am. Will stream live on  nyjets.com followed by Jets Talk LIVE.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
La Canfora szerint a Gailey vonal múlt héten kezdett semmissé válni és elkezdtünk másik OC jelölteket hívogatni, de neveket senki nem említ perpill.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Scheftertől:

Jets’ deal with OC Chan Gailey has not gotten done, and there are questions as to whether it will, leaving Gailey and Jets’ futures uncertain. “Everybody made it seem like a done deal – everybody except me,” Gailey said Monday. Three other teams have talked to Gailey about joining their staff and he is contemplating whether to do it, he said. He only wants to coach with the right team in the right situation. But those reports of Gailey joining the Jets were premature and Gailey said the two sides are at a crossroads, “but nothing’s happened yet.”
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
La Canfora szerint abszolút nem biztos még, hogy Chan Gailey lesz az OC.
Tény, ami tény nagyon lassan halad a stáb kialakítása és a sajtótájékoztató sem tudom hol késik.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Gailey ugye képest volt gyengébb QB-kból is szép számokat kihozni, így ismerve az FA QB-ket nem lennék meglepődve, ha Genoval vágnánk neki a szezonnak abban az esetben, ha sem Mariota, sem Winston nem lesz ott 1/6-nál. Ezután Hundley és Petty maradna már csak drafton.Beki
Egy versenytársat várok majd azért legalább

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Gailey ugye képest volt gyengébb QB-kból is szép számokat kihozni, így ismerve az FA QB-ket nem lennék meglepődve, ha Genoval vágnánk neki a szezonnak abban az esetben, ha sem Mariota, sem Winston nem lesz ott 1/6-nál. Ezután Hundley és Petty maradna már csak drafton.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Na, akkor itt a beígért roster elemzés és jövőbetekintés. Vastag betűvel jelöltem az UFA-kat, és dőlt betűvel az RFA-kat, aláhúzással az ERFA-kat.

QB: Geno Smith, Michael Vick, Matt Simms

Nagy kérdőjel számomra az irányítókérdés. Egyértelmű, hogy Genoval nem lehet nekimenni a szezonnak, de kik lehetnek a lehetséges kezdők? Ott van ugye a Mariota és Winston a draftról, de lehetséges, hogy ők már nem lesznek bent a 6. picknél. Akkor marad egy második körös QB-pick, amivel viszont nem biztos, hogy előrébb lennénk. FA-n ugye ott van a minden Jets-fan kedvenc mexikóija és Hoyer, de előbbi visszahozása sztem nem opció nálunk, Hoyerrel meg véleményem szerint megint nem lennénk kisegítve. Sok mindentől függ majd a dolog, de nem szabad elzárkózni attól a gondolattól, hogy jövőre is Genoval futunk neki a szezonnak, mivel erre minden esély megvan.

RB/FB: Chris Ivory, Chris Johnson, Bilal Powell, Daryl Richardson, Tommy Bohanon, John Conner

A futójátékkal idén se volt nagyobb gond, bár CJ?K nem hozta azt a pluszt amit vártunk.Powellt én legszívesebben visszahoznám, de sajnos neki nem sok szerep jutott idén, pedig többre hivatott. Eseteg még CJ helyére lehet hozni egy másik embert, Gailey miatt sokan szóba hozták velünk Spillert, ő lehetséges célpont lehet FA-n. FB poszton ugye Bohanon lesérült, és megint láthattuk a Terminátort, de ettől függetlenül meglepődnék, ha nem Bohanon lenne jövőre a kezdő.

WR: Eric Decker, Percy Harvin, Jeremy Kerley, Greg Salas, Chris Owusu, T.J Graham, Saalim Hakim, Quincy Enunwa, Shaq Evans, Walt Powell

Én személy szerint ezzel a felállásal már elégedett vagyok, Idzik nem sok jó dolgot csinált, de a WR-posztot azt rendbe tette. A legnagyobb kérdés az, hogy marad-e Harvin és ha igen akkor mennyiért, mert 10 milliót biztos nem kap majd. Ha marad, a Decker-Harvin-Kerley hármas véleményem szerint már ligaszinten is megállná a helyét. Ha nem marad, akkor viszont kell egy elkapó Decker másik oldalára, akár draftról (Amari Cooper), vagy FA-ról (Cecil Shorts). Salast én visszahoznám, neki voltak értékes megmozdulásai az elmúlt két évben. Kíváncsi leszek, hogy mit nyújtanak majd a tavaly draftolt újoncok, Enunwa és Evans, de én nem várok sokat tőlük.

TE: Jace Amaro, Jeff Cumberland, Zach Sudfeld, Chris Pantale

Itt rendben vagyunk, Amaronak fejlődnie kell még, de a potenciál megvan benne, kérdés hogy Gailey rendszerébe mennyi ideig tart neki az átállás, mert MM rendszerét viszonylag sokáig tartott megtanulnia.

OT: D’Brickashaw Ferguson, Breno Giacomini, Ben Ijalana, Dakota Dozier, Brent Qvale

Ferguson nem most játszotta élete szezonját, de az ő lecseréléséről még korai elkezdeni beszélgetni. Giacomini visszaesés volt Howardhoz képest, az ő cseréje inkább esedékes, de vannak nagyobb hiányposztok is, szóval nem hiszem, hogy változás fog történni ezen a poszton.

OG: Oday Aboushi, Brian Winters, Willie Colon, Wesley Johnson

Aboushi Winters sérülése után állt be és elég korrekt játékot mutatott LG poszton és bár RG-ben elférne az upgrade, sztem jövőre egy Aboushi-Winters guard párossal állunk majd fel. Colon visszatérésére nem látok esélyt.

C: Nick Mangold, Dalton Freeman

Mangold megint elit szinten nyomta, így center poszton továbbra sincsenek problémáink.

DL: Muhammad Wilkerson, Damon Harrison, Sheldon Richardson, Leger Douzable, T.J Barnes, Kenrick Ellis

Legerősebb egységünk volt már tavaly is, idén Sheldon pedig tovább fejlődött, öröm volt nézni a DL játékát. Elsődleges feladat adni Mo-nak egy hosszútávút és Harrisont is mindenképp meg kell tartani, ne bontsuk meg a Sons of Anarchyt. Ellis visszahozatalát nem tartom fontosnak, hiszen Douzable és Barnes személyében a depth megvan.

ILB: David Harris, Demario Davis, Nick Bellore, Mario Harvey, Chris Young

Nagy kérdés visszajön-e Harris, és ha nem, ki jöhet majd a helyére. FA-ról Rolando McClain vagy Brandon Spikes neve jöhet szóba, de akár a draft 2. körében is áldozhatunk erre a pozícióra. Davis helye biztos a kezdőben, igazi vezérré nőtte ki magát. Bellore az ST-ben kap nagy szerepet évek óta, szerintem ő visszatér majd.

OLB: Quinton Coples, Calvin Pace, Jason Babin, IK Enemkpali, Trevor Reilly, Jermaine Cunningham

Már évek óta hiányzik egy kiemelkedő pass-rusher, és bár a DL az utóbbi két évben feledteti az OLB-k gyengeségét, elfér ide az erősítés. Coples jól kezdte a szezont, a végére azonban visszaesett, ettől függetlenül az egyik OLB poszt biztosan az övé. Viszont a másik oldalra elkél egy új arc, mert Pace és Babin is inkább szituációs játékosok. Nagyon örülnék, ha eltudnánk hozni FA-ról Justin Houstont, de az 1/6-os választáskor is lehetnek majd bent jó 3-4-es OLB-k, mindenesetre én mindenképp várok ide erősítést. | De úgysem fog jönni, mert tudjuk, hogy jövőre berobban Enemkellpali és szétzúz majd mindenkit |

CB: Dee Milliner, Marcus Williams, Darrin Walls, Phillip Adams, Kyle Wilson, Dexter McDougle, Dashaun Phillips, Keith Lewis

Elérkeztünk a legnagyobb hiányposztunkhoz a cornerbackekhez. Milliner valószínűleg kap majd egy esélyt, de nem szeretnék úgy nekimenni a szezonnak, hogy ő az első számú opciónk. Marcus Williams és Darrin Walls depthben jók lesznek, de egyikük sem kezdő kaliber. McDougle-nek idén bizonyítania kell majd, hiszen őt még a régi rezsim draftolta, így nem valószínű, hogy sok lehetősége lehet majd erre. Őt Kyle Wilson pótlására hoztuk tavaly a slotba, idén kiderül majd mit tud. A nagy kérdés, hogy ki lesz az első számú CB. FA-n egyedül talán Revis az, aki biztos no.1 kaliber, kérdés, hogy elengedi-e majd a Patriots. Cromartie-t sokan hozzák most szóba velünk Bowles miatt, így az ő visszatérésére is lehet esély. Rajtuk kívül még Kareem Jackson és Byron Maxwell neve kerülhet még szóba. A draftra nem jön top 10-et érő corner, így ott leghamarabb a 2. körben várható CB-húzás.

S: Calvin Pryor, Antonio Allen, Dawan Landry, Jaiquawn Jarrett, Rontez Miles

Pryor eddig nem mutatta meg miért is lett első körös, reméljük a jövőben ez nem marad így . Landry nem hiszem, hogy visszatér, így az ő helyére mindenképp várható majd ember, mivel Allen és Jarrett sem kezdőkaliberű játékosok. FA-n Devin McCourty lehet majd a legnagyobb név, de őt szinte biztosan nem engedi majd ki a piacra a Pats. Mellette még Tashaun Gipson nevét említeném meg, mint potenciális célpont.

ST: Nick Folk, Robert Malone, Tanner Purdum, Andrew Furney💋‍, Jake Schum(P)

Folk megbízható szezont hozott, Malone meg legtöbbször remekelt, nem egyszer olvastam eredménykövetőben, hogy „de legalább malone jó nagyokat puntol”. Purdum is megbízható LS, ő vissza fog térni szvsz.

Összességében védelmi oldalon sokkal több a hiányposzt, mint a támadóknál, lesz bőven dolga Maccagnanéknek, a cap space és a drafthely adott hozzá. Végezetül egy hiányposztrangsor tőlem:
1. CB
2. QB
3. OLB
4. S
5. ILB

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Terry Bradway és Jeff Bauer hivatalosan is kirúgva.

Scott Salmon ‏@ScottSalmon48 11 p11 perccel ezelőtt
Per source, the #NYJ will not be hiring Gene Smith in either Terry Bradway or Jeff Bauer's role. He may join the team in another capacity.Beki
új szertárosa és takarítója is lesz az új rezsimnek? 😀😀😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
@caplannfl: Jets want to interview former Raiders QB coach John DeFilippo for their QB job, per league source.

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Jets executive Rod Graves is not expected to return, per sources. #nyj
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Terry Bradway és Jeff Bauer hivatalosan is kirúgva.

Scott Salmon ‏@ScottSalmon48 11 p11 perccel ezelőtt
Per source, the #NYJ will not be hiring Gene Smith in either Terry Bradway or Jeff Bauer's role. He may join the team in another capacity.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Adam Schefter ‏@AdamSchefter
Jets GM Mike Maccagnan is strongly considering adding former Jaguars GM Gene Smith to his front office, per sources. The two men are close.

Nah pasztmek, mégis csak igaz. 😀Beki
Vigyétek el tőlünk Reggiet és összeáll az álom FO. Ezt már csak Millennel lehetne fokozni+Lombardi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 www.nfl.com/draft/2015/mock-drafts/daniel-jeremiah/215603

Megkaptuk Mariotát 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Alex Marvez ‏@alexmarvez 5 min5 perccel ezelőtt

Source tells @NFLonFOX that @Atlanta_Falcons DBs coach Joe Fanna leaving to @nyjets. Danna & Todd Bowles worked together for @MiamiDolphins