New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
So, Jets would have chance to meet with Quinn this upcoming Monday & lock him up. Only 2nd interviews allowed during Super Bowl bye week.
A Broncos is érdeklődik Quinn iránt, de ha a Hawks megy tovább vasárnap, akkor ők nem tudnak majd vele találkozni csak az SB utánWester
Miért is?Lucifer
Ott van leírva minden. Csak azok beszélhetnek Quinn-el, aki 1. interjúra is hívták, ez a Broncosnál nem votl lehetséges.
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
So, Jets would have chance to meet with Quinn this upcoming Monday & lock him up. Only 2nd interviews allowed during Super Bowl bye week.
A Broncos is érdeklődik Quinn iránt, de ha a Hawks megy tovább vasárnap, akkor ők nem tudnak majd vele találkozni csak az SB utánWester
Miért is?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
So, Jets would have chance to meet with Quinn this upcoming Monday & lock him up. Only 2nd interviews allowed during Super Bowl bye week.
A Broncos is érdeklődik Quinn iránt, de ha a Hawks megy tovább vasárnap, akkor ők nem tudnak majd vele találkozni csak az SB után

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Nagyjából ugyan ez még egyszer:

Ian Rapoport ‏@RapSheet 42 p42 perccel ezelőtt
Big change of plans: #AZCardinals DC Todd Bowles will now head to #NYJ first, then talk with #Falcons. Question is will #Jets let him leave?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Mike Garafolo ‏@MikeGarafolo
Jets will get first crack at 2nd interview w/ Todd Bowles. Jumped in front of Falcons. A bit of a jostle between those teams right now.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
East-West Shrine Game kapcsán az alábbi játékosokkal beszéltek a scoutjaink eddig:
Northern Illinois wide receiver Da'Ron Brown
Toledo offensive lineman Gregory Mancz
Tennessee cornerback Justin Coleman
Miami offensive lineman Jonathan FelicianoBeki
és a texans scoutjai ? 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
East-West Shrine Game kapcsán az alábbi játékosokkal beszéltek a scoutjaink eddig:
Northern Illinois wide receiver Da'Ron Brown
Toledo offensive lineman Gregory Mancz
Tennessee cornerback Justin Coleman
Miami offensive lineman Jonathan Feliciano
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Közben Schefter szerint a Broncos is szeretné majd interjúra hívni Quinn-t.Beki
na ettől féltem

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Közben Schefter szerint a Broncos is szeretné majd interjúra hívni Quinn-t.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 15m15 minutes ago

John Fox declined HC interview with Jets, per NFL sourceWester
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 5 h5 órával ezelőtt
In response to my earlier tweet about Jets' contact with John Fox, Jets officials said no interview request was made.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 15m15 minutes ago

John Fox declined HC interview with Jets, per NFL source

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
john fox free agent, de én ódzkodom tőle | tudom, semmi se jó 😀 | Wester
Hát ez a Broncos üresedés lehet h gyors lépésre serkenti Woody-ékat, miután a 49ers ma beszél másodszor Gase-el és pontot akarnak tenni a dolgok végére. Szvsz a Falcons is lépni fog és ha Bowles-t elvinnék eléggé fejvakarós lenne a történet.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
john fox free agent, de én ódzkodom tőle | tudom, semmi se jó 😀 |

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Fergusont vicces descending playernek írni, mikor szvsz top5 OT volt ebben a szezonban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
az nfl.com kilistázta csapatonként a top 3 needet. Rólunk ezt írják:
6. New York Jets
2014 record: 4-12 (.543)
Top three needs: QB, CB, OT
Analysis: The Jets need just about everything, and it starts at corner. The offensive line needs an overhaul. Center Nick Mangold is a keeper, but LT D'Brickashaw Ferguson is a descending player and the rest of the starting linemen are NFL backups. This team can't score; the entire offense is in need of help. The acquisition of WR Percy Harvin gives the team a much-needed playmaker, but will he be around in 2015? The Geno Smith experiment is probably finished.
Top-rated seniors at positional needs: QB: Sean Mannion (Oregon State), Garrett Grayson (Colorado State), Bryce Petty (Baylor); CB: Ifo Ekpre-Olomu (Oregon), Kevin Johnson (Wake Forest), Byron Jones (UConn); OT: Brandon Scherff (Iowa), Cedric Ogbuehi (Texas A&M), La'el Collins (LSU)

Van-e itt olyan név, aki nekünk bejöhet?Lucifer
Mintha ebben a listában csak senior játékosok lenne sztem, így azért akad más jelölt is.
Sztem FA után érdemesebb lenne ezt a listát nézni stábot látva.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
az nfl.com kilistázta csapatonként a top 3 needet. Rólunk ezt írják:
6. New York Jets
2014 record: 4-12 (.543)
Top three needs: QB, CB, OT
Analysis: The Jets need just about everything, and it starts at corner. The offensive line needs an overhaul. Center Nick Mangold is a keeper, but LT D'Brickashaw Ferguson is a descending player and the rest of the starting linemen are NFL backups. This team can't score; the entire offense is in need of help. The acquisition of WR Percy Harvin gives the team a much-needed playmaker, but will he be around in 2015? The Geno Smith experiment is probably finished.
Top-rated seniors at positional needs: QB: Sean Mannion (Oregon State), Garrett Grayson (Colorado State), Bryce Petty (Baylor); CB: Ifo Ekpre-Olomu (Oregon), Kevin Johnson (Wake Forest), Byron Jones (UConn); OT: Brandon Scherff (Iowa), Cedric Ogbuehi (Texas A&M), La'el Collins (LSU)

Van-e itt olyan név, aki nekünk bejöhet?Lucifer
OT helyett OG sztem a harmadik legnagyobb hiányposzt, de még safety-t is előbbre tenném. Draft szempontjából meg még azért nem érdemes nagyon játékosokról beszélni, mivel még rengeteget fog változnia a játékosok megítélése, ráadásul a fentiek között nincsenek ott az underclassmenek sem.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
az nfl.com kilistázta csapatonként a top 3 needet. Rólunk ezt írják:
6. New York Jets
2014 record: 4-12 (.543)
Top three needs: QB, CB, OT
Analysis: The Jets need just about everything, and it starts at corner. The offensive line needs an overhaul. Center Nick Mangold is a keeper, but LT D'Brickashaw Ferguson is a descending player and the rest of the starting linemen are NFL backups. This team can't score; the entire offense is in need of help. The acquisition of WR Percy Harvin gives the team a much-needed playmaker, but will he be around in 2015? The Geno Smith experiment is probably finished.
Top-rated seniors at positional needs: QB: Sean Mannion (Oregon State), Garrett Grayson (Colorado State), Bryce Petty (Baylor); CB: Ifo Ekpre-Olomu (Oregon), Kevin Johnson (Wake Forest), Byron Jones (UConn); OT: Brandon Scherff (Iowa), Cedric Ogbuehi (Texas A&M), La'el Collins (LSU)

Van-e itt olyan név, aki nekünk bejöhet?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
McDermott interjúra szerdán kerül sor, ahol már Maccagnan is részt vesz (közös az ügynökük állítólag 😀 ).
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Új jelölt a listán: Sean McDermott Panthers DC.empty taxi
a. Woody alapos kutatómunkát végez b. Quinn annyira nem is kell nekünk c. annyira nem is kellünk Quinnek. Foglamam sincs, sztetek melyik?toam
C. eltöltjük az időt, míg Quinn-re várunk, vagy azonnal lépünk, ha Bowles olyat alkot a 2. interjún, vagy McDermott lenyűgözne minket. 😊
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
És ti kit szeretnétek HC-nak a jelöltek közül?malkav
én gyengének találom a felhozatalt, ezek közül talán tényleg quinn lenne a legjobb.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És ti kit szeretnétek HC-nak a jelöltek közül?malkav
Én örülnék Quinn-nek és örültem vna Kubiaknak is.Lucifer
Kubit nem adjuk 😛
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
És ti kit szeretnétek HC-nak a jelöltek közül?malkav
Én örülnék Quinn-nek és örültem vna Kubiaknak is.

GO JETS!!!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Jó lenne végre, ha valaki összekapná a csapatot, mert ebből az emberanyagból simán PO esélyes csapatot lehetne faragni.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
És ti kit szeretnétek HC-nak a jelöltek közül?
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 942 — Jó ötletnek tűnt!
bowles jön második interjúra

Lesz ez még így se!