New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
elkezdődött az offseason 😒

Kimberley A. Martin @KMart_LI · 2h 2 hours ago

#Jets backup LB Jermaine Cunningham arrested, charged w/ spreading sexual images, gun offenses

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Frissítettem a kiemelt hsz-t (kivettem azon GM jelölteket, akik tutira nem jönnek h ne legyen olyan hosszú a lista).
GM jelöltek közül hatan maradtak, ma jön az 1. interjúra közülük az utolsó candidate, Chris Grier személyében.
Holnap Bowles és Reich is átesik az interjún, így csak Kubiak marad egyedül a listáról, aki nem volt még.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
49ers topicban feldobták Mike Shanahan nevét. Ő most milyen státuszban van? Nem érdeklődünk iránta? Hátha tudna csinálni egy jó QB-t nekünk?! Nagy hülyeség?Lucifer
Az öreg nevét bedobták néhány csapatnál, a legfrissebb pletykák szerint a Bills GM-je lesz, míg Kyle Shanahan lesz a HC mellette. Hogy ez jó-e? Döntse el mindenki maga.

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nah öcsém itt asszem már senki sem tud semmit. 😀

Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 6 ó6 órával ezelőtt
Jets still have more candidates to speak to, but I hear Doug Marrone's interview with them did not go well. Dan Quinn well positioned now.

Kimberley A. Martin ‏@KMart_LI 3 ó3 órával ezelőtt

Contrary to what's out there, I was told by a reliable source that Doug Marrone's interview w/ the #Jets went well on Saturday #nfl

Valamint Jim Mora hírek pletykák voltak, nincs tervezett interjú vele.
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
49ers topicban feldobták Mike Shanahan nevét. Ő most milyen státuszban van? Nem érdeklődünk iránta? Hátha tudna csinálni egy jó QB-t nekünk?! Nagy hülyeség?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Lassan már úszni lehet a jelöltekben 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
No, Jim Mora is felkerült a HC jelöltek listájára:

Bruin Report Online ‏@BruinReport 47 min47 perccel ezelőtt
Jim Mora will be in New York either today or tomorrow to interview for the Jets job, according to sources.

Bruin Report Online ‏@BruinReport 45 min45 perccel ezelőtt
We've heard it's unlikely that Mora would take an NFL job right now, even if one were offered, and he's not No. 1 on the Jets' list. #UCLABeki
Mora LOL, őt inkább hagyjuk

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hundley elérhető is lesz, ha még nincs elég fekete mozgékony irányítótok 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
No, Jim Mora is felkerült a HC jelöltek listájára:

Bruin Report Online ‏@BruinReport 47 min47 perccel ezelőtt
Jim Mora will be in New York either today or tomorrow to interview for the Jets job, according to sources.

Bruin Report Online ‏@BruinReport 45 min45 perccel ezelőtt
We've heard it's unlikely that Mora would take an NFL job right now, even if one were offered, and he's not No. 1 on the Jets' list. #UCLA
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Grier GM posztért kedden, Bowles HC posztért szerdán interjúzik.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Hmm...

On SportsCenter this morning, @mortreport said he considered #Seahawks DC Dan Quinn to be the favorite for the #Jets head coaching job. #nyj

Chris Mortensen szerint Marrone-nak alig van esélye h Jets HC legyen. Még jó h La Canfora meg ennek ellenkezőjét írta tegnap. 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Chris Ballard is visszautasított minket, így ő sem jön interjúra.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kiemelt hsz frissítve.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 16 p16 perccel ezelőtt

Hearing it’s unlikely #Saints exec Ryan Pace accepts #Jets GM interview. More likely: He gets promoted as Mickey Loomis does more #PelicansBeki
Pace-t már tavaly is hívta GM-interjúra a Phins, csak akk a PO-részvétel miatt ezt Loomis megtagadta.empty taxi
Hát most Pace gondolja másképpen. 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ian Rapoport ‏@RapSheet 16 p16 perccel ezelőtt

Hearing it’s unlikely #Saints exec Ryan Pace accepts #Jets GM interview. More likely: He gets promoted as Mickey Loomis does more #PelicansBeki
Pace-t már tavaly is hívta GM-interjúra a Phins, csak akk a PO-részvétel miatt ezt Loomis megtagadta.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet 16 p16 perccel ezelőtt

Hearing it’s unlikely #Saints exec Ryan Pace accepts #Jets GM interview. More likely: He gets promoted as Mickey Loomis does more #Pelicans
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24934962/all-signs-pointing-to-doug-marrone-as-next-jets-coach

La Canfora jelenti, hogy minden jel szerint Marrone lesz a HC (mondjuk sztem next week akart lenni this week helyett) és elég hamar kinevezhetjük és Maccagnan a GM posztra legesélyesebb.Beki
És ez mit vetít előre a jövőre nézve, ha így lesz?Lucifer
Térjünk vissza rá, ha a kinevezés megtörtént GM és HC téren és én személy szerint az OC és DC kilétét is szeretném ismerni, mielőtt konklúziót levonnánk.
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24934962/all-signs-pointing-to-doug-marrone-as-next-jets-coach

La Canfora jelenti, hogy minden jel szerint Marrone lesz a HC (mondjuk sztem next week akart lenni this week helyett) és elég hamar kinevezhetjük és Maccagnan a GM posztra legesélyesebb.Beki
És ez mit vetít előre a jövőre nézve, ha így lesz?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 www.cbssports.com/nfl/writer/jason-la-canfora/24934962/all-signs-pointing-to-doug-marrone-as-next-jets-coach

La Canfora jelenti, hogy minden jel szerint Marrone lesz a HC (mondjuk sztem next week akart lenni this week helyett) és elég hamar kinevezhetjük és Maccagnan a GM posztra legesélyesebb.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Doug Marrone's interview with the #Jets is over

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Marrone dolgozott Ryan Pace-el is New Orleans-ban.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
"@KristianRDyer: Per source, #Jets have requested to interview Saints Director of Player Personnel Ryan Pace for open GM position."
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Amúgy olvastam olyat, hogy a Billsnél nem is Marrone hívta az O# playeket, hanem az OC-jük. Majd, ha bármi jelentős előrelépés lesz Marrone-Jets viszonylatban jobban beleásom magam a dolgokba.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
De nektek mér kell? Genyóval nem kezd semmit, mer ugye húzhatta volna. Tehát jöna az repetit QB/WR elsőkörös, pikkszórás. Van cap-hely, de oly észvesztő free agent a Bilzbe se ment gesztenyézni. Szóva mér kell nektek, és mér kell neki a Jets?sutianap
Szted én tudom? 😀 Kérdezd Woody-ékat.
Jobbat indokot nem tudok perpill mint, hogy volt már Jets alkalmazott elvileg OL coach talán, a többire térjünk vissza, ha ő lesz a HC-nk. 😀
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
"@RapSheet: The #Jets are interviewing former #Bills coach Doug Marrone today, source says. Goes without saying, a lot of interest on both sides."

Csipkedjuk magunkat nagyon ezzel a Marrone interjuval ugy nez ki.Beki
Szerintem a 49 a nagy befutó úgy akar menni a Kutya, hogy már van cetli a zsebében.sutianap
Nah ezt most fordítsd le magyarra lécci, mert nem állt össze. 😀Beki
A frisco a Nagy Állás, szerintem oda hajt, de nem akar egyből nekirohanni, hanem bezsebelni egy tuttit és csak úgy kíváncsiságból elutazni Friscóba, közben Ti feltoljátok a renoméját.sutianap
Legyen csak számára a nagy állás, ha a Frisconak nem kell. 😀Beki
De nektek mér kell? Genyóval nem kezd semmit, mer ugye húzhatta volna. Tehát jöna az repetit QB/WR elsőkörös, pikkszórás. Van cap-hely, de oly észvesztő free agent a Bilzbe se ment gesztenyézni. Szóva mér kell nektek, és mér kell neki a Jets?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak