New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nem sok újdonság van benne, de Kristan Dyer a Metro.com-tól jelenti, hogy napok kérdése és Chris Johnson-t kivágjuk.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Bowles a csapat hivatalos oldalának:

"Corners are big for me. The corners in this league are at a premium, especially with the wideouts and tight ends getting bigger. For what we do, it is going to be a premium for us to have decent corners."

Nagyon nem kell részleteznem sztem, hogy mennyire lesz prioritás a secondary megerősítése.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Matt Millertől:

First a very credible rumor that will affect the draft: I'm told the New York Jets plan to roll out the red carpet for Demaryius Thomas if he doesn't receive the franchise tag from the Denver Broncos.

Hogy mégis ki segíthet ebben leginkább? Decker, akinek Thomas hatalmas cimborája.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
Curtis Brown CB érkezett. 2011-es Steelers 3. körös pick, 2013-ban ACL szakadása volt elvileg.Beki
Én imádtam azt aLonghorns szekondarit
Örltomas, Aa.Will. Acho Chikybrown, Curtissutianap
a legendás elátkozott Longhorns volt ez? (Kindle, Shipley, McCoy)Amadeus91
Yes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
Curtis Brown CB érkezett. 2011-es Steelers 3. körös pick, 2013-ban ACL szakadása volt elvileg.Beki
Én imádtam azt aLonghorns szekondarit
Örltomas, Aa.Will. Acho Chikybrown, Curtissutianap
a legendás elátkozott Longhorns volt ez? (Kindle, Shipley, McCoy)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
Curtis Brown CB érkezett. 2011-es Steelers 3. körös pick, 2013-ban ACL szakadása volt elvileg.Beki
Én imádtam azt aLonghorns szekondarit
Örltomas, Aa.Will. Acho Chikybrown, Curtis


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Curtis Brown CB érkezett. 2011-es Steelers 3. körös pick, 2013-ban ACL szakadása volt elvileg.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
When asked about teammate Antonio Cromartie's free agency, Patrick Peterson said "all he talks about is freaking New York."

Vmiért már most úgy biztosra veszem, hogy CJK cut lesz és Cromartie+Spiller Jets játékosok lesznek. 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Azon játékosok, akik kapcsán hamarosan döntést kell hozniuk Maccagnan-éknak és potenciális cut áldozatok:

1. Percy Harvin WR, cap number: 10.5M
Harvin kapcsán március 19-ig kell döntést hoznunk, ugyanis ha ezen a napon (ottani idő szerint 10 pm után) rosteren marad, akkor a Seahawks megkapja a 4. körünket. Ami még fontos, hogy ettől a naptól kezdve nem válik automatikusan garantálttá a 10.5M-es base salary-ja. Viszont logikusan minek tartanánk őt rosteren egy 4. körös pickért cserébe, ha utána cutoljuk.
Hogy miért kedvező viszont számunkra ez a dátum? Az FA március 10-én nyit, így addig bőven lesz időnk felmérni a piacot és eldönteni Harvin sorsát.

2. Chris Johnson RB, cap number: 5.25M
Február 16-án aktiválódik Johnson szerződésében egy 0.5M-es bónusz. CJ 30 éves lesz szeptember, sokszor 3. RB-ként kezeltük őt teljesen megérdemelten. 3.5M cap szabadulna fel a cutolásával, számomra egyértelmű a döntés.

3. Calvin Pace LB, cap number: 2.25M
0.25M-es bónusz aktiválódik március 10-én, amely nem akkor szám, de tekintve, hogy Pace 34 éves lesz és Reilly és IK is rosteren van, nem hiszem, hogy Bowles ragaszkodik hozzá, így 2.125M capet felszabadítunk. Valamint 1/6 környékén jó pár pass rusher LB akad majd drafton is.

4. Jason Babin LB, cap number: 1.625M
Szintén 0.25M bónusz aktiválódik FA kezdetekor. Babin szituációs pass rusher, de ha minden igaz csupán 2 sacket szerzett és hozzátéve emellé az ő korát is (35), valószínűleg megválunk tőle -> 1.325M cap spacet jelentve.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 938 — Jó ötletnek tűnt!
spiller felkészül akkor 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
CJ2K cső.Amadeus91
Semmi extrát nem csinált, várható move, mihelyst hivatalos lesz. 3.5M cap savet jelent.
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
CJ2K cső.Amadeus91
Nem váltotta meg a világot.

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
CJ2K cső.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Meglepő és nem is, hogy millinerrel nem számolnak alapvető kezdőként. Ha revis és cro is visszajönne az szép lenne 😀Wester
Bízom benne, de Cro visszatérésére sztem nagyobb esély van, mint Revisére...

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Óriási 😀

"A Super Bowl hétvégéje alatt Ryan elment egy tetoválószalonba, és a feleségén lévő mez Jets-re utaló zöldjét átszíneztette a Bills kékjére."

Ha valakit érdekel a cikk:
 444.hu/2015/02/03/kirugtak-az-nfl-edzot-ezert-at-kellett-alakitania-tetovalasat-a-mellkasan/Stylee
Ezért nem akart elmenni tőlünk 😀

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Óriási 😀

"A Super Bowl hétvégéje alatt Ryan elment egy tetoválószalonba, és a feleségén lévő mez Jets-re utaló zöldjét átszíneztette a Bills kékjére."

Ha valakit érdekel a cikk:
 444.hu/2015/02/03/kirugtak-az-nfl-edzot-ezert-at-kellett-alakitania-tetovalasat-a-mellkasan/Stylee
Őszintén szólva engem aztán hidegen hagy mind Rex Ryan, mind a tetoválása. 😊
több mint 9 éve
Stylee New York Jets 480
Óriási 😀

"A Super Bowl hétvégéje alatt Ryan elment egy tetoválószalonba, és a feleségén lévő mez Jets-re utaló zöldjét átszíneztette a Bills kékjére."

Ha valakit érdekel a cikk:
 444.hu/2015/02/03/kirugtak-az-nfl-edzot-ezert-at-kellett-alakitania-tetovalasat-a-mellkasan/
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 938 — Jó ötletnek tűnt!
Meglepő és nem is, hogy millinerrel nem számolnak alapvető kezdőként. Ha revis és cro is visszajönne az szép lenne 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Kristian Dyer (Metro.com) szerint Bowles-ék mindenképpen felveszik majd a kapcsolatot Cromartie-val és Revis-el is (ha FA lesz) és szívesen visszahoznánk mindkettejüket.

Korábban Woody vendég volt egy rádióműsorban, ahol ő is azt említette, hogy CB-kre van szükségünk és többes számot alkalmazott.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
Three more additions to Jets coaching staff: Jimmie Johnson (TEs), Daylon McCutcheon (assist DBs) and Ryan Slowik (asst DL/QC- DEF) #nyj
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
General manager Mike Maccagnan and the Jets have named Rex Hogan the team's senior director of college scouting.

Front office is kész lassan.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Woody is vendég volt ma egy rádióműsorban és igen beszédes volt:

“Reserving firepower in terms of cash for some future date is not part of the makeup of the New York Jets. We will spend what we are allowed to spend, to try to make us as competitive as we can be.”

Ezt pedig egy cikkből:
Mike Maccagnan should have over $40 million at his disposal and the Jets need to dish out a lot of it in order to reach the spending minimums required in the current CBA.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Veteran TEs coach Jimmie Johnson told some coaching colleagues that he's joining #Jets staff to coach their TEs.
This is a really strong hire if and when it becomes official. Johnson was a tight end in the NFL for 10 years and although he was never a star, or much of a receiving threat, he was highly thought of. He started his coaching career as a running backs coach at South Carolina State before moving to Shaw, Texas Southern and eventually the Minnesota VikingsWester
Caplan kicsit elmaradt a hírrel, Mehta bemákolta már napokkal ezelőtt és lehozta a hírt. 😀
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 938 — Jó ötletnek tűnt!
Veteran TEs coach Jimmie Johnson told some coaching colleagues that he's joining #Jets staff to coach their TEs.
This is a really strong hire if and when it becomes official. Johnson was a tight end in the NFL for 10 years and although he was never a star, or much of a receiving threat, he was highly thought of. He started his coaching career as a running backs coach at South Carolina State before moving to Shaw, Texas Southern and eventually the Minnesota Vikings

Lesz ez még így se!