New York Jets

23 feliratkozó

több mint 9 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
J-E-T-S, Jets, Jets, Jets!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ezt séróból, hibátlanul csak az érintett két csapat fanjai tudják. 😂

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a mai nap folyamán egész nap szurkálni fogom a voodoo babámat, Paytonnak rossz napja lesz 😀unearth
csóró saints

több mint 9 éve
unearth 69 — Sanchez hater
a mai nap folyamán egész nap szurkálni fogom a voodoo babámat, Paytonnak rossz napja lesz 😀
több mint 9 éve
civilmanu New York Jets 355 — Jets fan
Istenkirály, nézem ezeket az "év csapata" választásokat, hát... Jets játékos nem sok van (eddig nincs). A nemzetisportnak például sikerült az AFC 25 fős keretébe 12 olyan játékost (fél csapat) összeszednie, akik playoffba sem jutottak be. OK, tudom, hogy attól még lehetnek jók, de a "legértékesebb játékosok teremtsenek valami értéket (Easterbrook)".
Bár nekem eddig tetszik, hogy minden elemzés PeytonManning, PeytonManning, PeytonManning... Bekúszunk a radar alatt.

Go Jets!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
A jövö évi sorsolásunk:

HOME: Buffalo, Miami, New England, Kansas City, San Diego, Jacksonville, Dallas and the New York Giants

AWAY: Buffalo, Miami, New England, Denver, Oakland, Baltimore, Philadelphia and Washington.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
A Colts a következö ellenfél. Remélem Manning nem fogja szétdobálni magát, bár erre jo esély van. Valahogy oda kéne érni hozzá! Kiszámithatatlan ki nyeri meg, mindenesetre én drukkolok a Jetsnek!
több mint 9 éve
"I was keeping the streak alive," a smiling Sanchez said of his cameo appearance against Buffalo on Sunday. "Look out Brett."

Go Jets!
több mint 9 éve
szerintem jobb lenne a Chiefs, Manning bármikor tud csodát tenni, és a passz ellen sem vagyunk a legjobbak ellenben a KCnél a futás szerintem fogható
amugy ennyi IC-t én még nem is láttam egy meccsen, meg pláne hogy némelyik mekkora homály volt 😀
több mint 9 éve
Megmondtam, simán nyertünk. Mivel egy div-ben vagyunk, nem vigasztalnám a Bills fanokat azzal, hogy jövőre jobbak lesznek 😊
Remélem a srácok kipihenik magukat.
Nem tudom, Chiefs vagy Colts lenne a jobb... Bár mindegy, hasonló védelemmel, mint ma (bár az ellenfél kissé erősebb lesz ill. komolyabban veszi majd) lehet esély.

Go Jets!
több mint 9 éve
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 5 850
BUÉK minden Jetnek 😊
több mint 9 éve
Boldog Újévet és Jets SuperBowlt kívánok mindenkinek 😀
több mint 9 éve
Az egész csapat Chicagoban vesztegel, edzés nincs, megy a léhűtés.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a 34 pont magáért beszél, ennek nagy részét azért az O tette be! Sajnos a 38 kapott pont is magáért beszél! ha valahol keresni kell a vereség okait akkor a D az. Höri megmondta a tutit! Sokszor semmi nyomás nem volt Cutleren! Jöhet a rájátszás(tudom van még előtte egy forduló), ahol jelen pillanatban a Chiefs lenne az ellenfél, bár még a Colts is lehet. Innentől kezdve bármi lehet, csak min. a max.-ot kel nyujtania mindenkinek! Hajrá JETS!!
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
száncsítá...
unearth
Ezt most nem mondod komolyan...JayB
hát a statisztikák nem hazudnak pontos adatot nem tudok, de egy pillanatra kiirtak valami olyat hogy a jets történelmében a legtöbb td nélküli pass az övé, de végre dobott egy tdt, azért ezzel nem feledteti az elmúlt idők teljesítményét
szerintem a csapat leggyengébb láncszemeunearth
Sanchezért én sem rajongok de ma messze nem vele volt a gond hanem a pass rush maximális hiányával.

több mint 9 éve
száncsítá...
unearth
hát a statisztikák nem hazudnak pontos adatot nem tudok, de egy pillanatra kiirtak valami olyat hogy a jets történelmében a legtöbb td nélküli pass az övé, de végre dobott egy tdt, azért ezzel nem feledteti az elmúlt idők teljesítményét
szerintem a csapat leggyengébb láncszemeunearth
nagyon nem csíped, ma például tökéletesen játszott, 1 perces drive-ban az INT nem felróható senkinek se
több mint 9 éve
száncsítá...
unearth
szerintem a csapat leggyengébb láncszeme
több mint 9 éve
száncsítá...
unearth
Ezt most nem mondod komolyan...
több mint 9 éve
Köszönhetően egy szaros netszolgáltatónak csak momentumokat kaptam el a meccsből. Talán a pass def volt rettentő szar (3. negyedben 0 sack, 0 pass rush, 0 hurries)
A hátralévőket hozni kell
Go Jets!

Go Jets!
több mint 9 éve
száncsítá...
bár az egész csapat szar volt
több mint 9 éve
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!