New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Brian Costello ‏@BrianCoz 51 p51 perccel ezelőtt Fordítás megtekintése
Todd Bowles will speak to the media at the combine at 2:30 tomorrow. Mike Maccagnan will follow at 2:45 #nyj

GO JETS!!!
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Úristen de várom már a piac nyitást...kíváncsi vagyok mire használjátok fel a temérdek pénzeteket és hogy mint hozz majd az új GM és az edzői kar. Már ideje lenne egy jó kis szezonnak.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 www.newyorkjets.com/videos/videos/Maccagnan-Combine-Like-Christmas-for-Scouts/f54bfa1c-9d6a-4841-8001-c954237e05bf

Komolyan mondom Maccagnan 5 perc alatt több értelmes dolgot mond, mint Idzik tette 2 év alatt.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Commissioner Roger Goodell made more money last year ($35 million) than the Jets' entire defense ($31.6 million). And the defense, though hardly stellar, had a better year.
XDXDXDXDXD

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Am úgy hallottam, a FA-n állítólag nagyon aktívak leszünk.
Valamièrt most nagyon bízok a FO-ban.Lucifer
Mondjuk úgy hogy egy bizonyos szintig a liga szabályai miatt aktívnak is kell lennünk, de más nem ott van a rengeteg cap space, a sok need, a média etc. Van itt indok h miért legyünk aktívak persze ésszerű keretek között, a tannenbaum-i magasságokat elkerülve.
FO-ben pedig miért ne bíznánk?Beki
Mit èrtesz az alatt, h a liga szabályai miatt aktívnak kell lennünk?Lucifer
Az új CBA megszabta h megadott intervallumon belül az össz cap mennyi százalékát kell elkölteni.

According to the CBA's Article 12, Section 9:

A) For each of the following four-League Year periods, 201 3-201 6 and 2017-2020, there shall be a guaranteed Minimum Team Cash Spending of 89% of theSalary Caps for such periods (e.g., if the Salary Caps for the 2013-1 6 and 2017-2020 are$100, 120, 1 30, and 1 50 million, respectively, each Club shall have a Minimum Team Cash Spending for that period of $445 million (89% of $500 million)).
Beki
Èrtem. Erről nem tudtam. Köszi

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Am úgy hallottam, a FA-n állítólag nagyon aktívak leszünk.
Valamièrt most nagyon bízok a FO-ban.Lucifer
Mondjuk úgy hogy egy bizonyos szintig a liga szabályai miatt aktívnak is kell lennünk, de más nem ott van a rengeteg cap space, a sok need, a média etc. Van itt indok h miért legyünk aktívak persze ésszerű keretek között, a tannenbaum-i magasságokat elkerülve.
FO-ben pedig miért ne bíznánk?Beki
Mit èrtesz az alatt, h a liga szabályai miatt aktívnak kell lennünk?Lucifer
Az új CBA megszabta h megadott intervallumon belül az össz cap mennyi százalékát kell elkölteni.

According to the CBA's Article 12, Section 9:

A) For each of the following four-League Year periods, 201 3-201 6 and 2017-2020, there shall be a guaranteed Minimum Team Cash Spending of 89% of theSalary Caps for such periods (e.g., if the Salary Caps for the 2013-1 6 and 2017-2020 are$100, 120, 1 30, and 1 50 million, respectively, each Club shall have a Minimum Team Cash Spending for that period of $445 million (89% of $500 million)).
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Am úgy hallottam, a FA-n állítólag nagyon aktívak leszünk.
Valamièrt most nagyon bízok a FO-ban.Lucifer
Mondjuk úgy hogy egy bizonyos szintig a liga szabályai miatt aktívnak is kell lennünk, de más nem ott van a rengeteg cap space, a sok need, a média etc. Van itt indok h miért legyünk aktívak persze ésszerű keretek között, a tannenbaum-i magasságokat elkerülve.
FO-ben pedig miért ne bíznánk?Beki
Mit èrtesz az alatt, h a liga szabályai miatt aktívnak kell lennünk?

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Am úgy hallottam, a FA-n állítólag nagyon aktívak leszünk.
Valamièrt most nagyon bízok a FO-ban.Lucifer
Mondjuk úgy hogy egy bizonyos szintig a liga szabályai miatt aktívnak is kell lennünk, de más nem ott van a rengeteg cap space, a sok need, a média etc. Van itt indok h miért legyünk aktívak persze ésszerű keretek között, a tannenbaum-i magasságokat elkerülve.
FO-ben pedig miért ne bíznánk?
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
Csapat huvatalosan is bejelentette h Pace es Babin opciojat lehivta, ellenben Chris Johnson UFA lesz, vagyis kitettuk it, ezzel 3,5M cap space szabadult fel.Beki
CJ2K done vagy mutatott életjeleket?Amadeus91
Nem nagyon csinált olyat, amit bármelyik utcáról szakasztott futó ne tudott volna helyette véghez vinni

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Csapat huvatalosan is bejelentette h Pace es Babin opciojat lehivta, ellenben Chris Johnson UFA lesz, vagyis kitettuk it, ezzel 3,5M cap space szabadult fel.Beki
CJ2K done vagy mutatott életjeleket?Amadeus91
Nem hozta azt a szintet, amit vártak tőle. Már nem a règi.

Am úgy hallottam, a FA-n állítólag nagyon aktívak leszünk.
Valamièrt most nagyon bízok a FO-ban.

GO JETS!!!
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Terítéken az AFC Kelet

 www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-brady-otodik-gyurujere-hajt-ryan-akadalyozna-a-miami-szetesoben-2394669

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
Csapat huvatalosan is bejelentette h Pace es Babin opciojat lehivta, ellenben Chris Johnson UFA lesz, vagyis kitettuk it, ezzel 3,5M cap space szabadult fel.Beki
CJ2K done vagy mutatott életjeleket?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Csapat huvatalosan is bejelentette h Pace es Babin opciojat lehivta, ellenben Chris Johnson UFA lesz, vagyis kitettuk it, ezzel 3,5M cap space szabadult fel.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Nem sok újdonság van benne, de Kristan Dyer a Metro.com-tól jelenti, hogy napok kérdése és Chris Johnson-t kivágjuk.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Bowles a csapat hivatalos oldalának:

"Corners are big for me. The corners in this league are at a premium, especially with the wideouts and tight ends getting bigger. For what we do, it is going to be a premium for us to have decent corners."

Nagyon nem kell részleteznem sztem, hogy mennyire lesz prioritás a secondary megerősítése.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Matt Millertől:

First a very credible rumor that will affect the draft: I'm told the New York Jets plan to roll out the red carpet for Demaryius Thomas if he doesn't receive the franchise tag from the Denver Broncos.

Hogy mégis ki segíthet ebben leginkább? Decker, akinek Thomas hatalmas cimborája.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Curtis Brown CB érkezett. 2011-es Steelers 3. körös pick, 2013-ban ACL szakadása volt elvileg.Beki
Én imádtam azt aLonghorns szekondarit
Örltomas, Aa.Will. Acho Chikybrown, Curtissutianap
a legendás elátkozott Longhorns volt ez? (Kindle, Shipley, McCoy)Amadeus91
Yes


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 852
Curtis Brown CB érkezett. 2011-es Steelers 3. körös pick, 2013-ban ACL szakadása volt elvileg.Beki
Én imádtam azt aLonghorns szekondarit
Örltomas, Aa.Will. Acho Chikybrown, Curtissutianap
a legendás elátkozott Longhorns volt ez? (Kindle, Shipley, McCoy)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Curtis Brown CB érkezett. 2011-es Steelers 3. körös pick, 2013-ban ACL szakadása volt elvileg.Beki
Én imádtam azt aLonghorns szekondarit
Örltomas, Aa.Will. Acho Chikybrown, Curtis


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Curtis Brown CB érkezett. 2011-es Steelers 3. körös pick, 2013-ban ACL szakadása volt elvileg.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
When asked about teammate Antonio Cromartie's free agency, Patrick Peterson said "all he talks about is freaking New York."

Vmiért már most úgy biztosra veszem, hogy CJK cut lesz és Cromartie+Spiller Jets játékosok lesznek. 😊
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Azon játékosok, akik kapcsán hamarosan döntést kell hozniuk Maccagnan-éknak és potenciális cut áldozatok:

1. Percy Harvin WR, cap number: 10.5M
Harvin kapcsán március 19-ig kell döntést hoznunk, ugyanis ha ezen a napon (ottani idő szerint 10 pm után) rosteren marad, akkor a Seahawks megkapja a 4. körünket. Ami még fontos, hogy ettől a naptól kezdve nem válik automatikusan garantálttá a 10.5M-es base salary-ja. Viszont logikusan minek tartanánk őt rosteren egy 4. körös pickért cserébe, ha utána cutoljuk.
Hogy miért kedvező viszont számunkra ez a dátum? Az FA március 10-én nyit, így addig bőven lesz időnk felmérni a piacot és eldönteni Harvin sorsát.

2. Chris Johnson RB, cap number: 5.25M
Február 16-án aktiválódik Johnson szerződésében egy 0.5M-es bónusz. CJ 30 éves lesz szeptember, sokszor 3. RB-ként kezeltük őt teljesen megérdemelten. 3.5M cap szabadulna fel a cutolásával, számomra egyértelmű a döntés.

3. Calvin Pace LB, cap number: 2.25M
0.25M-es bónusz aktiválódik március 10-én, amely nem akkor szám, de tekintve, hogy Pace 34 éves lesz és Reilly és IK is rosteren van, nem hiszem, hogy Bowles ragaszkodik hozzá, így 2.125M capet felszabadítunk. Valamint 1/6 környékén jó pár pass rusher LB akad majd drafton is.

4. Jason Babin LB, cap number: 1.625M
Szintén 0.25M bónusz aktiválódik FA kezdetekor. Babin szituációs pass rusher, de ha minden igaz csupán 2 sacket szerzett és hozzátéve emellé az ő korát is (35), valószínűleg megválunk tőle -> 1.325M cap spacet jelentve.
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 928 — Jó ötletnek tűnt!
spiller felkészül akkor 😀

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
CJ2K cső.Amadeus91
Semmi extrát nem csinált, várható move, mihelyst hivatalos lesz. 3.5M cap savet jelent.