New York Jets

24 feliratkozó

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 4 220 — Ajmo Vatreni
Woody IR achilles.

Fire McDaniels!
több mint 9 éve
ThundersNFL New England Patriots Auburn Tigers 8 680 — !SuPeR6BoWL!
Harrison Ford példás apuka:
http://www.zimbio.com/pictures/5bOx0WgS_Ps/Harrison+Calista+Watching+Liam+Football+Game/9ANdoIEPURN/Harrison+Fordcivilmanu
Bakker, most nagyot csalódtam Harrison Fordban. Hát az "ellenségnek" szurkol! 😛HanSolo
ez biztos csak valami taktika, hogy közel kerüljön Jabbahoz, hogy kibelezhesse a carbonit affér miatt.briareos
😂 😂 😂 😂

Go Pats! :cool:

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 8 083 — StuG Life
http://www.zimbio.com/pictures/5bOx0WgS_Ps/Harrison+Calista+Watching+Liam+Football+Game/9ANdoIEPURN/Harrison+Fordcivilmanu
Bakker, most nagyot csalódtam Harrison Fordban. Hát az "ellenségnek" szurkol! 😛HanSolo
ez biztos csak valami taktika, hogy közel kerüljön Jabbahoz, hogy kibelezhesse a carbonit affér miatt.

több mint 9 éve
HanSolo New England Patriots 635 — Blitz for Six
Bakker, most nagyot csalódtam Harrison Fordban. Hát az "ellenségnek" szurkol! 😛
több mint 9 éve
civilmanu New York Jets 355 — Jets fan
http://www.zimbio.com/pictures/5bOx0WgS_Ps/Harrison+Calista+Watching+Liam+Football+Game/9ANdoIEPURN/Harrison+Ford

Go Jets!
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 7 704 — SuperBowl Champions 2013/2014
igaza van Ryannak valóban a legjobb csapat a miénk, kivéve egy postot az a QB, száncsíta pocsék passzai ellenére is sikerült behúznunk a meccset, bár nagy szerencsénk volt a végén
remélem jövőhéten a divatcsapatot is megesszük a szépfiúval az élén 😊
most néztem KC meccset, azért az meg milyen már hogy Olivér azt mondja a ravens a steelersnél harcolhatja ki hogy ki mehet bostonba, ilyet hogy mondhat egy riporter, ennyire lenézni a jetset hogy fel se merül benne hogy mi jutunk tovább?
az egy dolog, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, de akkor se mondjon ilyetunearth
Hát azért én vitába szállnék a kiemelt résszel, de nem gerjesztek vitát.FViktor93
Akkor sem lenne a Jets a legjobb csapat ha csak 10 játékosból állna mindegyik egység 😊 És itt nem feltétlenül csak a Patsre gondolok 😊

Never underestimate the heart of a champion!
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 170
igaza van Ryannak valóban a legjobb csapat a miénk, kivéve egy postot az a QB, száncsíta pocsék passzai ellenére is sikerült behúznunk a meccset, bár nagy szerencsénk volt a végén
most néztem KC meccset, azért az meg milyen már hogy Olivér azt mondja a ravens a steelersnél harcolhatja ki hogy ki mehet bostonba, ilyet hogy mondhat egy riporter, ennyire lenézni a jetset hogy fel se merül benne hogy mi jutunk tovább?
az egy dolog, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, de akkor se mondjon ilyetunearth
Hát azért én vitába szállnék a kiemelt résszel, de nem gerjesztek vitát.
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 5 850
igaza van Ryannak valóban a legjobb csapat a miénk, kivéve egy postot az a QB, száncsíta pocsék passzai ellenére is sikerült behúznunk a meccset, bár nagy szerencsénk volt a végénunearth
Az a drive hibátlan volt, nem volt semmi szerencse 😊
több mint 9 éve
Castleai01 New England Patriots 554 — Patriots fan
Szép volt Jets! Csak igy tovább!! Az azért nem semmi hogy a Coltsnak csak 1 Td-t engedett a Jets! Remélem Bradynek sem többet!! Hajrá JETS!!Inter101
Ha ti max 2 FGt szereztek egye-fene 😀FViktor93
Szerezhetnek többet is, legfeljebb mi meg aktiváljuk még Benjit és Fafejet és ők majd összefutkorásszák a hiányzó 3-4 TD-t... 😛

Komolyra fordítva a szót kíváncsi leszek a meccsre! Nálam a mi O-Falunk és a Jets Front Sevenjének különcsatáján dől el, hogy ki megy tovább...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 9 éve
unearth 69 — Sanchez hater
az egy dolog, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, de akkor se mondjon ilyet
több mint 9 éve
FViktor93 New England Patriots 2 170
Szép volt Jets! Csak igy tovább!! Az azért nem semmi hogy a Coltsnak csak 1 Td-t engedett a Jets! Remélem Bradynek sem többet!! Hajrá JETS!!Inter101
Ha ti max 2 FGt szereztek egye-fene 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Szép volt Jets! Csak igy tovább!! Az azért nem semmi hogy a Coltsnak csak 1 Td-t engedett a Jets! Remélem Bradynek sem többet!! Hajrá JETS!!
több mint 9 éve
JéBé Green Bay Packers 5 850
Újra megszülettem Folk field goaljánál de meglett! Már boldogan várom a hétfőt.
több mint 9 éve
Visszanézve az összefoglalót, Cromartie-t szidtam a Colt TD-nél, de talán Pool keresztezett bénán.
Nick Mangold mekkorát sprintelt az INT visszahordásnál...

Go Jets!
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 451
Nem hittem volna, hogy Sanchez végig tudja vinni az utolsó drive-ot, de sikerült neki... Gratulálok a győzelemhez. 😉 Remélem valahogy a Pats-t is sikerül megállítanotok, és akkor (remélhetőleg) találkozunk az AFC-döntőben.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gratulálok!
Fantasztikusak voltatok! Remek D (Colts 1 TD + 3 FG-ra volt képes hazai pályán, WTF!), clutch O!
A félidei elemzés nagyon bejött az offense-nél!
Sok sikert a jövő hétre is!

If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Atyaisten mekkora meccs volt... <3 komplett pass D#, mert olyat játszottak PM ellen, mint alig bárki idén, <3 Sanchez, mert a legjobbkor volt a legjobb (unearth mostneszójjábe plíz 😀 ), Folknak pedig mostantól... nem a jóédesanyukáját 😊

MIN-DEN-KI BOS-TON-BA!
több mint 9 éve
Megmondtam, simán nyertünk!
Óriási volt, hogy blitz nélkül kibírtuk!
Brady, lesz nálunk olló, vége a Bieber style-nak, megkopasztunk!

Go Jets!
több mint 9 éve
viccelsz? legnagyobb fanjuk vagyok

több mint 9 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 6 694 — Bradynek 10 gyűrűje legyen, ujja egy se
tán a jets-nek szurkolsz? :o

#19 Jakeem Grant & #15 Albert Wilson /2018 week 3: 3-0/
több mint 9 éve
na megigérem, ma én is beírom majd a kis rigmusotokat.

több mint 9 éve
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 9 éve
richvar Detroit Lions Connecticut Huskies 38
J-E-T-S, Jets, Jets, Jets!
több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ezt séróból, hibátlanul csak az érintett két csapat fanjai tudják. 😂

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a mai nap folyamán egész nap szurkálni fogom a voodoo babámat, Paytonnak rossz napja lesz 😀unearth
csóró saints