New York Jets

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Apex New York Jets 2 939
Az amerikaiakkal nem érdemes foglalkozni srácok, ezt már szerintem mind tudjuk, elég csak megnézni egy-két hozzászólást mondjuk fb-n Jetses oldalon, és látjuk, hogy annyira értenek a focihoz, mint a Vukik az erőhasználathoz(tisztelet a kivételnek, mert azért hála istennek van). Vicc tényleg, hogy volt egy rossz meccse, ráadásul nem is katasztrófális oké, hogy 2 int rossz pillanatokban, de basszus azért gyenge elkapókkal is feltett 300+ yardot a táblára! The Rex meg is mondta, hogy nem érdekli mit mondanak az emberek. Így is kell! 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
pont azt figyeltem hogyha milliner meggyógyulna és hozna egy no1 cb játékot, akkor cb poszton már jók lennénk, hiszen walls korrekt no 2 sztem. Kyle wilson helyett kell majd még vki. Allen meg mehetne vissza safetynek.Wester
McDougle esetleg helyettesítheti?
Mondjuk én egy CB igazolását szorgalmaznám azért.Beki
Jogos róla megfeledkeztem

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Decker és Milliner sem edzett ma, Nelson, Wilk szintén.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
pont azt figyeltem hogyha milliner meggyógyulna és hozna egy no1 cb játékot, akkor cb poszton már jók lennénk, hiszen walls korrekt no 2 sztem. Kyle wilson helyett kell majd még vki. Allen meg mehetne vissza safetynek.Wester
McDougle esetleg helyettesítheti?
Mondjuk én egy CB igazolását szorgalmaznám azért.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
@Beki: ahogy az összefoglalódat olvastam, megint 1 kivétellel értettünk egyet mindenben 😀 A secondaryvel mi volt a nagy baj? Walls oks, Allent néha beültette AJ a hintába, a safetyk olyanok amilyenek. Bár ki tudja, lehet csak az én elvárásaim túl kicsik, de a csapatrész nem úgy játszott, mint a liga legrosszabb DB-sora, aminek ki lettek kiálva.
Szóval bármennyire kemény a sorsolás, nem vagyok nagyon borúlátó, bár a Robi által felhozott 9-10 W szerintem év elején sem volt reális. Ez egy 6-8 győzelmes csapat, aki versenyezhet a playoffért, de csak ha jól jön ki az apró különbségekből (szoros meccsek, turnoverek, sérülések..). Ezért is baszott fel pl. egy pár keddi sportstalkradio-s idióta, akik szerint RR a szezon végét sem éli meg, jövő héten meg már Vick kezd 😀 Ekkora gáz lenne 2 magasabbra tartott csapattól, 2 szoros meccsen kikapni???toam
Úgy látom, hogy ismét a nyavalyás secondary, amellyel nem értünk egyet. 😛
Hát nem tudom, lehet h nekem még a Revis-korszak miatt magasak az elvárásaim. Walls-al abszolút nincs gond, de Allent sokszor megetetik, kissé mintha lassú lenne a mozgása is. Valóban nem a liga legrosszabb CB egysége van nálunk az úgy látszik már, de nah, kár h McDougle kiesett, de jövőre egy CB kötelező.
BTW, kis szerencsével valóban PO-ért küzdheténk, de erre térjünk vissza a Lions meccs után, mert ha ott kikapunk akkor a szezonnak szvs lőttek. Ryan egyenlőre abszolút nincs veszélyben, de ha nem jutunk PO-ba a Black Monday-en ismételten ott lesz a neve és sztem Woody sem fogja már tolerálni h nem jutottunk PO-ba.
Vick kezdetése...hagyjuk is, azt az idiótát kellene bikákkal megkergettetni, aki ilyet ír vagy mond.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok a ha.
De azért bőven benne volt a pakliban, hogy Milliner nem lesz jó, vagy nem lesz egészséges.
Tavaly is szar volt, sokat is sérült, ráadásul egyetemen is egy jó éve volt csak, tehát nála nem lehet azt mondani, hogy konstansan jó lett volna. A tavalyi, meg talán ezt az évet is rá lehet fogni majd, hogy végig sérült volt, TC-ben alig volt, de lassan azért mutatnia is kell valamit. Egyetemen is bírtam Millinert, sokat is nézegettem top CB prospectként, de aggasztó, hogy vagy sérült, vagy alapból gyenge. Kissé Claiborne beütése van a dolognak. Egy corner mondjuk lehet évről évre hullámzó, meg ezen a poszton sokaknak kell jó pár év, amíg beérnek, de azért ha azt nézem, hogy tavalyról Trufant elég jó, meg idén is jól kezdett nem is egy rookie CB, akkor azért valóban aggasztó az egyébként top10 picknek kikiáltott Milliner eddigi produkciója. Főleg azok után, hogy még közölte is, hogy ő a legjobb a ligában. 😀

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
pont azt figyeltem hogyha milliner meggyógyulna és hozna egy no1 cb játékot, akkor cb poszton már jók lennénk, hiszen walls korrekt no 2 sztem. Kyle wilson helyett kell majd még vki. Allen meg mehetne vissza safetynek.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Visszanéztem újra a meccset. Nekem az ilyen szintű peches/hülye vereségek annyira nem veszik el a kedvem a csapattól, mert megint olyan hibákat csinál a csapat, amiket elvileg nem nehéz kijavítani (elvileg..). Nem lesz minden meccsen mínuszos TO mutatónk. Geno nem fog minden meccset picksixszel kezdeni. Plusz, azt képzeljétek el, ha pár éve Sanchez dobott volna egy hasonlóan rondát első playben, elborul az agya, és 6 INT-ig meg sem áll 😊 ehhez képest a passzjáték nem volt borzasztó, bár Decker nagyon hiányzott. Futásban meg nem értem miért nem erőltetjük többet 1. Ivoryt 2. a belső erőfutást, CJ már sosem lesz feature back, nemhogy CJ2K.
@Beki: ahogy az összefoglalódat olvastam, megint 1 kivétellel értettünk egyet mindenben 😀 A secondaryvel mi volt a nagy baj? Walls oks, Allent néha beültette AJ a hintába, a safetyk olyanok amilyenek. Bár ki tudja, lehet csak az én elvárásaim túl kicsik, de a csapatrész nem úgy játszott, mint a liga legrosszabb DB-sora, aminek ki lettek kiálva.
Szóval bármennyire kemény a sorsolás, nem vagyok nagyon borúlátó, bár a Robi által felhozott 9-10 W szerintem év elején sem volt reális. Ez egy 6-8 győzelmes csapat, aki versenyezhet a playoffért, de csak ha jól jön ki az apró különbségekből (szoros meccsek, turnoverek, sérülések..). Ezért is baszott fel pl. egy pár keddi sportstalkradio-s idióta, akik szerint RR a szezon végét sem éli meg, jövő héten meg már Vick kezd 😀 Ekkora gáz lenne 2 magasabbra tartott csapattól, 2 szoros meccsen kikapni???
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ellis Lankster waive, Brandon Smith CB érkezett a helyére, aki legutoljára a Bills TC-jében szerepelt.

Ryan szavai alapján Wilkerson sérülése nem súlyos, várhatóan a mai edzést még kiüli, de vasárnapra rendben lesz. Deckernél nagy kérdés, hogy ma akár már limitáltan tud-e edzeni, ha igen, akkor kezdő lesz, míg Milliner már nagyobb fejvakarása ad okot.
több mint 9 éve
Inter101 New York Jets 45
Háát ismét egy meccs ahol mindent megtettünk hogy ne nyerjünk. Az elsö negyedben elég erősen gondolkodtam hogy hagyom a fenéne az egészet. Geno-ban van valami, de sok a hiba, volt kb 3 olyan helyzet ahol ha eladja egy szot sem szolhatunk. Én nem éreztem hogy forditani tudnánk, egyszerüen ebben az Off-ban nincs elég kakao, pedig a futás müködött, Kerley egész jo volt, de valahogy az átütöerő hiányzik belőlük. Genoban meg bármikor benne van hogy eladja ha nyomás van rajta. Nelson ugy mozgott mintha életében nem futott volna tojás labdával, Amaro sem volt tul meggyőző.
A D most szerintem jol müködött.
Ugy nehéz nyerni ha 1 meccsen 3szor adjuk el a labdát.
Nem vagyok csalodott, szerintem ez a szezon elmegy majd. Jövöre jön pár minöségi elkapo meg CB, Geno tapasztaltabb lesz, lehet jövöre lesz a mi évünk.
több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Részetekről nem vokt ez egy rossz meccs. A mi O nk nagyon fostsluga volt. Cutler szar volt, playhívások szarok voltak. Futásunk nem létezett. Meglepő mód a D hozta megint a meccset. Futás ellen jók voltunk. Passzolt yardot sokat engedtünk, viszont amikor nagyon kelett megfogtunk titeket. 6 RZ birtoklásból egy TD-t engedtünk. Sajnos mind a 2 csapatot rengeteg sérülés sújtja. A végén azt hittem már Tucker âll be Safetynek...

több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
azért a bills a KC a Steelers a Pats és a Lions verhető csapatok idén.... Kérdés hoy milyen arcukat mutatják ellenetek. Mellesleg szerintem a Denvert is meg lehet fogni utóbbi meccseken csak egy félidőt játszanak
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lehet zónázott, vagy HB-t kellett volna fognia, passz, nem néztem. De lehet benézte Bennettet, bár azt kétlem, mert SOSEM HIBÁZIK. 😊

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Pryor ismét gyenge volt?
Mert az olvastam, hogy alapból gyenge a secondary, mondjuk ennyi sérüléssel ez nem is meglepő.
Mondjuk nem egyszerű a helyzet, Rodgers-Nelson, Cutler-Jeffery-Marshall, Stafford-Megatron, hamarosan Brady is... Secondary legyen a talpán, aki leszedi ezeket a duókat, a sorsolás sem valami könnyű. Ja, meg Rivers, majd Manning.
Mondjuk teszem hozzá, abban egyetértek, hogy a Packers meccs az KO volt, de ilyen secondaryvel egyébként a hajnali meccs nem volt gáz egyáltalán.Stez
Pryor futás ellen jó volt, de Bennett 2. TD-jénél kurvára nem értem mit csinált, mi lett volna a szerepe. Snap előtt beijesztett LOS-nál majd hátralépett párat és világos h nem man-coverage volt a dolga, de ha covert tolt akkor kit mit és hogyan?
Inkább ment volna akkor Cutlerre.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pryor ismét gyenge volt?
Mert az olvastam, hogy alapból gyenge a secondary, mondjuk ennyi sérüléssel ez nem is meglepő.
Mondjuk nem egyszerű a helyzet, Rodgers-Nelson, Cutler-Jeffery-Marshall, Stafford-Megatron, hamarosan Brady is... Secondary legyen a talpán, aki leszedi ezeket a duókat, a sorsolás sem valami könnyű. Ja, meg Rivers, majd Manning.
Mondjuk teszem hozzá, abban egyetértek, hogy a Packers meccs az KO volt, de ilyen secondaryvel egyébként a hajnali meccs nem volt gáz egyáltalán.

több mint 9 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Kevesebb turnoverrel és egy kis szerencsével én is úgy gondolom hogy a broncoson kívüli másik 3 meccsen simán van esélyünk. Amit viszont pozitívumnak találtam, hogy kevés yardot engedtünk, ami ilyen seccel sztem igen nagy teljesítmény. Tény hogy Rodgers szétpasszolt minket múlt héten, de olyan kaliberű mint ő már csak manning lesz. Ha Stafford ellen is tudjuk tartani ezt akkor sztem a defense miatt nem kell annyira aggódni.

Lesz ez még így se!
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Túlságosan optimista vagy, majd a Lions ellen elveszíted. 😛Beki
Te meg túlságosan pesszimista, legalább mindegyikből van egy. 😀Apex
Ha nyerünk vasárnap már az leszek egy darabig, de vereség ellen nem látom a csodát valahogyan. 😀Beki
Majd meglátjuk. 😊Apex
Szeretném előbbi olvasni, hogy Milliner és Decker teljesen egészségesek. 😊
több mint 9 éve
Apex New York Jets 2 939
Túlságosan optimista vagy, majd a Lions ellen elveszíted. 😛Beki
Te meg túlságosan pesszimista, legalább mindegyikből van egy. 😀Apex
Ha nyerünk vasárnap már az leszek egy darabig, de vereség ellen nem látom a csodát valahogyan. 😀Beki
Majd meglátjuk. 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Túlságosan optimista vagy, majd a Lions ellen elveszíted. 😛Beki
Te meg túlságosan pesszimista, legalább mindegyikből van egy. 😀Apex
Ha nyerünk vasárnap már az leszek egy darabig, de vereség ellen nem látom a csodát valahogyan. 😀
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Jeremiah George azt tweetelte, hogy leigazoltuk a practice squadotokból. Milyen volt előszezonban?iktriad
Mozgása lassú, coverben nem a legjobb, futás ellen hasznos.
több mint 9 éve
Apex New York Jets 2 939
Teljesen egyetértek veletek. Én azt mondom, hogy tényleg az a szomorú, hogy mindegyik meccsen megvolt az ütőkártyánk az ellenfél ellen, de valahogy sosem tudtuk kijátszani, itt is 6x bent voltunk a rz-ban 6X! Nem is emlékszem mikor volt ilyen, és az a szomorú, hogy ebből 1 td-t vittünk, és 2-ből pontot sem szereztünk, ez elég bosszantó. Én nem hinném, amúgy hogy egy Ryan féle csapat félvárról venne bármilyen mérkőzést, ez miatt én nem aggódok. A szezon 2. fele simán hozható így is kinéz nekünk egy 9-7, 10-6-os mutató, ami látva, hogy a csoport riválisok annyira erős ellenféllel még nem is játszottak(kivéve Bills), még akár a csoportgyőzelem is lehet. Ráadásul szerintem, hogy ha végre sikerülne ezeket a hibákat, kijavítani, Milliner és Decker 100%-os lenne, és mondjuk Fortuna asszonyság is kicsit a kedvünkre játszana ez a csapat bármire képes lehet. Úgy hogy HAJRÁ! 😀Apex
10-6 az nagyon nem reális, de a 9-7 sem annyira sajnos.

Bye weekig (11. hét) játszunk sorrendben:
Lions-Chargers-Broncos-Pats-Bills-Chiefs-Steelers

Ahogy említettem is hétvégén már a szezonunkért játszunk, mert 2 meccses előnyt adni a Pats-nek csoporton belül (ha nyernek a Kansas ellen) nem nagyon lehet. A fent említett 7 csapatból a Broncos ellen esélyünk sincs és ki tudja mi lesz itt 10 meccs után, akár 1-9 is.Beki
Broncos ellen szerintem sincs, de a többi egy összeszedett csapattal hozható, én legalábbis így gondolom.Apex
Túlságosan optimista vagy, majd a Lions ellen elveszíted. 😛Beki
Te meg túlságosan pesszimista, legalább mindegyikből van egy. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Teljesen egyetértek veletek. Én azt mondom, hogy tényleg az a szomorú, hogy mindegyik meccsen megvolt az ütőkártyánk az ellenfél ellen, de valahogy sosem tudtuk kijátszani, itt is 6x bent voltunk a rz-ban 6X! Nem is emlékszem mikor volt ilyen, és az a szomorú, hogy ebből 1 td-t vittünk, és 2-ből pontot sem szereztünk, ez elég bosszantó. Én nem hinném, amúgy hogy egy Ryan féle csapat félvárról venne bármilyen mérkőzést, ez miatt én nem aggódok. A szezon 2. fele simán hozható így is kinéz nekünk egy 9-7, 10-6-os mutató, ami látva, hogy a csoport riválisok annyira erős ellenféllel még nem is játszottak(kivéve Bills), még akár a csoportgyőzelem is lehet. Ráadásul szerintem, hogy ha végre sikerülne ezeket a hibákat, kijavítani, Milliner és Decker 100%-os lenne, és mondjuk Fortuna asszonyság is kicsit a kedvünkre játszana ez a csapat bármire képes lehet. Úgy hogy HAJRÁ! 😀Apex
10-6 az nagyon nem reális, de a 9-7 sem annyira sajnos.

Bye weekig (11. hét) játszunk sorrendben:
Lions-Chargers-Broncos-Pats-Bills-Chiefs-Steelers

Ahogy említettem is hétvégén már a szezonunkért játszunk, mert 2 meccses előnyt adni a Pats-nek csoporton belül (ha nyernek a Kansas ellen) nem nagyon lehet. A fent említett 7 csapatból a Broncos ellen esélyünk sincs és ki tudja mi lesz itt 10 meccs után, akár 1-9 is.Beki
Broncos ellen szerintem sincs, de a többi egy összeszedett csapattal hozható, én legalábbis így gondolom.Apex
Túlságosan optimista vagy, majd a Lions ellen elveszíted. 😛
több mint 9 éve
Apex New York Jets 2 939
Teljesen egyetértek veletek. Én azt mondom, hogy tényleg az a szomorú, hogy mindegyik meccsen megvolt az ütőkártyánk az ellenfél ellen, de valahogy sosem tudtuk kijátszani, itt is 6x bent voltunk a rz-ban 6X! Nem is emlékszem mikor volt ilyen, és az a szomorú, hogy ebből 1 td-t vittünk, és 2-ből pontot sem szereztünk, ez elég bosszantó. Én nem hinném, amúgy hogy egy Ryan féle csapat félvárról venne bármilyen mérkőzést, ez miatt én nem aggódok. A szezon 2. fele simán hozható így is kinéz nekünk egy 9-7, 10-6-os mutató, ami látva, hogy a csoport riválisok annyira erős ellenféllel még nem is játszottak(kivéve Bills), még akár a csoportgyőzelem is lehet. Ráadásul szerintem, hogy ha végre sikerülne ezeket a hibákat, kijavítani, Milliner és Decker 100%-os lenne, és mondjuk Fortuna asszonyság is kicsit a kedvünkre játszana ez a csapat bármire képes lehet. Úgy hogy HAJRÁ! 😀Apex
10-6 az nagyon nem reális, de a 9-7 sem annyira sajnos.

Bye weekig (11. hét) játszunk sorrendben:
Lions-Chargers-Broncos-Pats-Bills-Chiefs-Steelers

Ahogy említettem is hétvégén már a szezonunkért játszunk, mert 2 meccses előnyt adni a Pats-nek csoporton belül (ha nyernek a Kansas ellen) nem nagyon lehet. A fent említett 7 csapatból a Broncos ellen esélyünk sincs és ki tudja mi lesz itt 10 meccs után, akár 1-9 is.Beki
Broncos ellen szerintem sincs, de a többi egy összeszedett csapattal hozható, én legalábbis így gondolom.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Teljesen egyetértek veletek. Én azt mondom, hogy tényleg az a szomorú, hogy mindegyik meccsen megvolt az ütőkártyánk az ellenfél ellen, de valahogy sosem tudtuk kijátszani, itt is 6x bent voltunk a rz-ban 6X! Nem is emlékszem mikor volt ilyen, és az a szomorú, hogy ebből 1 td-t vittünk, és 2-ből pontot sem szereztünk, ez elég bosszantó. Én nem hinném, amúgy hogy egy Ryan féle csapat félvárról venne bármilyen mérkőzést, ez miatt én nem aggódok. A szezon 2. fele simán hozható így is kinéz nekünk egy 9-7, 10-6-os mutató, ami látva, hogy a csoport riválisok annyira erős ellenféllel még nem is játszottak(kivéve Bills), még akár a csoportgyőzelem is lehet. Ráadásul szerintem, hogy ha végre sikerülne ezeket a hibákat, kijavítani, Milliner és Decker 100%-os lenne, és mondjuk Fortuna asszonyság is kicsit a kedvünkre játszana ez a csapat bármire képes lehet. Úgy hogy HAJRÁ! 😀Apex
10-6 az nagyon nem reális, de a 9-7 sem annyira sajnos.

Bye weekig (11. hét) játszunk sorrendben:
Lions-Chargers-Broncos-Pats-Bills-Chiefs-Steelers

Ahogy említettem is hétvégén már a szezonunkért játszunk, mert 2 meccses előnyt adni a Pats-nek csoporton belül (ha nyernek a Kansas ellen) nem nagyon lehet. A fent említett 7 csapatból a Broncos ellen esélyünk sincs és ki tudja mi lesz itt 10 meccs után, akár 1-9 is.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 268 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jeremiah George azt tweetelte, hogy leigazoltuk a practice squadotokból. Milyen volt előszezonban?