New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jake Steinberg ‏@Steiny31 28 mp

#Jets are interested in DeMarcus Ware. #nyjBeki
Ezen gondolkoztam pont, hogy érdemes lenne-e leigazolni

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Although QB Josh McCown is indeed scheduled to visit Jets, I'm told it'd be a surprise if he ever makes it to NJ. Visiting TB & Texans first

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 28 mp

#Jets are interested in DeMarcus Ware. #nyj
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 10 mp

The Jets do have some level of interest in free agent QB Michael Vick. Too early to know how serious though. #nyj

Fazsomat itt QB competition meg miegyéb, de CB1 nincs, WR abszolút, erre a QB-kat kergetjük.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
The Jets do have some level of interest in free agent QB Michael Vick. Too early to know how serious though. #nyj

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 33 mp

Austin Howard will hit the free agent market, per source. #nyj

Szopóroller.Beki
Hát ez nem jó hír.. Ki érkezhet a helyére?
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
25 perc összegezve: Josh McCown érkezik vizitre, ha eljut eddig. 😀
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jets have high regard for Howard, but he obviously is getting offers from other teams. #JetsWester
Howard nem tér vissza, nyilván ez az oka, hogy nem hosszabbított.Beki
Elég valószínű hogy nem is akart, viszont akkor így az RT need lett

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora 15 s

QB Josh McCown will make his first visit to TB (good chance something happens there). Then scheduled for Houston and NY Jets
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nah go!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jets have high regard for Howard, but he obviously is getting offers from other teams. #JetsWester
Howard nem tér vissza, nyilván ez az oka, hogy nem hosszabbított.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Jets have high regard for Howard, but he obviously is getting offers from other teams. #Jets

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
A few teams have already reached out to Austin Howard. Not what the Jets were hoping for.

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 33 mp

Austin Howard will hit the free agent market, per source. #nyj

Szopóroller.Beki
Picsába

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 33 mp

Austin Howard will hit the free agent market, per source. #nyj

Szopóroller.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Sziasztok, annyira mostanába nem figyeltem a fórumot. Sanchezt mikor és meddig kellene kivágni eredetileg? Vagy marad? Bocsi ha már voltStylee
Márc. 25.Beki
Köszi
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok, annyira mostanába nem figyeltem a fórumot. Sanchezt mikor és meddig kellene kivágni eredetileg? Vagy marad? Bocsi ha már voltStylee
Márc. 25.
több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Sziasztok, annyira mostanába nem figyeltem a fórumot. Sanchezt mikor és meddig kellene kivágni eredetileg? Vagy marad? Bocsi ha már volt
több mint 10 éve
Apex New York Jets 2 939
Na már csak 1 óra! 😊

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Kristian Dyer ‏@KristianRDyer most

One league source familiar with free agency so far: "Look for a very balanced approached from Idzik. Will add quality and depth." #nyjets
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ejj, de rohadt lassan ketyeg ez az óra és hír sincs semmi. :/
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Signing from last wk: CB Darrin Walls, who would've been a RFA, got 2 years/$1.9M, including $350k roster bonus
Ja és Cumberland 5.7 milliót kapott a 3.7 helyett

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Rich Cimini ‏@RichCimini 1 min

Jets looking at CBs Vontae Davis, Alterraun Verner. Davis more talented, better scheme fit, but erratic, per AFC scout. Verner solid, steadyBeki
Davis-ben az a jó, hogy vagy kurva szar, vagy kurva jó egy meccsen, de akkor konstans módon, olyan nincs, hogy hát elcseszett egy-két dolgot, de azért nem volt rossz. Szóval szerintem nektek sem érne évi 7 millánál többet, már pedig többet akar.FearTomi
Kiderül. Ezen időszakban nem tudom, hogy mennyire lehet hinni az insidereknek, annyi fix h Verner és Davis is gyorsan aláír, míg mi nekünk egy cornerrel már megállapodásunk kell, hogy legyen, mert nagyon nyugodtak vagyunk.Beki
Remélem Verner az

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 1 min

Jets looking at CBs Vontae Davis, Alterraun Verner. Davis more talented, better scheme fit, but erratic, per AFC scout. Verner solid, steadyBeki
Davis-ben az a jó, hogy vagy kurva szar, vagy kurva jó egy meccsen, de akkor konstans módon, olyan nincs, hogy hát elcseszett egy-két dolgot, de azért nem volt rossz. Szóval szerintem nektek sem érne évi 7 millánál többet, már pedig többet akar.FearTomi
Kiderül. Ezen időszakban nem tudom, hogy mennyire lehet hinni az insidereknek, annyi fix h Verner és Davis is gyorsan aláír, míg mi nekünk egy cornerrel már megállapodásunk kell, hogy legyen, mert nagyon nyugodtak vagyunk.
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Rich Cimini ‏@RichCimini 1 min

Jets looking at CBs Vontae Davis, Alterraun Verner. Davis more talented, better scheme fit, but erratic, per AFC scout. Verner solid, steadyBeki
Davis-ben az a jó, hogy vagy kurva szar, vagy kurva jó egy meccsen, de akkor konstans módon, olyan nincs, hogy hát elcseszett egy-két dolgot, de azért nem volt rossz. Szóval szerintem nektek sem érne évi 7 millánál többet, már pedig többet akar.