NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 9 ó
Rex Ryan, attending Clemson pro day, tells AP he'd like to add a WR. Covets Sammy Watkins, "but there's no way he'll be there" at 18. #Jets

Valamint Sanchez még semmit nem tud a jövőjéről még mindig, viszont ami fix, hogy olyan szerződést ajánlottunk neki, amelyben többet kaphatna, mint FA-n.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini ‏@RichCimini 1 min
The Jets $23.608 million in cap space, according to ESPN data. #Jets
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 010 — Jó ötletnek tűnt!
Elliot Harrison szerint a fő prioritásunk FA-n a QB poszt. Hát ez hülyeWester
Rapoport is jelezte, hogy FA-n megkörnyékezzük Vick-et és McCown-t is. Emellett nyilván WR vadászat is lesz, no meg safety.Beki
Azt én is tudom, de hogy az lenne a fő prioritás én azt tartom hülyeségnek

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 29 s
Jets GM John Idzik and Rex Ryan are at Clemson Pro Day today. They're obviously trading up for WR Sammy Watkins. Maybe. #nyj

😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 29 mp
I've learned the #Jets have serious interest in Bengals restricted free agent WR Andrew Hawkins, per source.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Elliot Harrison szerint a fő prioritásunk FA-n a QB poszt. Hát ez hülyeWester
Rapoport is jelezte, hogy FA-n megkörnyékezzük Vick-et és McCown-t is. Emellett nyilván WR vadászat is lesz, no meg safety.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Igazad van, de én már olvastam régebben vmi erről szóló cikket, azért gondolom, hogy ez lesz. Remélem nincs igazamWester
Ennél elegánsabb akkor, ha lazán kiengedjük FA-ra jövőre.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 010 — Jó ötletnek tűnt!
Elliot Harrison szerint a fő prioritásunk FA-n a QB poszt. Hát ez hülye

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 010 — Jó ötletnek tűnt!
No, CB depth mélyítés elkezdődött:

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 5 ó
Jets announce signings for reserve cornerbacks Ellis Lankster & Darrin Walls. #nyj


Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 4 ó
Jets CB Ellis Lankster's new deal with the Jets: 2 years, $1.63M, I'm told. #nyj

Ian Rapoport ‏@RapSheet 7 ó
Per the league’s transaction notice, the #Jets were awarded CB Johnny Patrick, formerly of the #Saints and #Chargers.Beki
Lankster és Walls visszaigazolásának örülök, míg patrick idehozása sztem egy kyle wilson cutot fog eredményezniWester
Egy korábbi 1. körös, slotban jól használható CB-t ennyi cap space mellett kivágni a világ baromságai közé tartozna.Beki
Igazad van, de én már olvastam régebben vmi erről szóló cikket, azért gondolom, hogy ez lesz. Remélem nincs igazam

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 9 p
Idzik, Bradway and Rex are all at Clemson's Pro Day via @BobbyMaz.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
No, CB depth mélyítés elkezdődött:

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 5 ó
Jets announce signings for reserve cornerbacks Ellis Lankster & Darrin Walls. #nyj


Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 4 ó
Jets CB Ellis Lankster's new deal with the Jets: 2 years, $1.63M, I'm told. #nyj

Ian Rapoport ‏@RapSheet 7 ó
Per the league’s transaction notice, the #Jets were awarded CB Johnny Patrick, formerly of the #Saints and #Chargers.Beki
Lankster és Walls visszaigazolásának örülök, míg patrick idehozása sztem egy kyle wilson cutot fog eredményezniWester
Egy korábbi 1. körös, slotban jól használható CB-t ennyi cap space mellett kivágni a világ baromságai közé tartozna.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 010 — Jó ötletnek tűnt!
No, CB depth mélyítés elkezdődött:

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 5 ó
Jets announce signings for reserve cornerbacks Ellis Lankster & Darrin Walls. #nyj


Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 4 ó
Jets CB Ellis Lankster's new deal with the Jets: 2 years, $1.63M, I'm told. #nyj

Ian Rapoport ‏@RapSheet 7 ó
Per the league’s transaction notice, the #Jets were awarded CB Johnny Patrick, formerly of the #Saints and #Chargers.Beki
Lankster és Walls visszaigazolásának örülök, míg patrick idehozása sztem egy kyle wilson cutot fog eredményezni

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
No, CB depth mélyítés elkezdődött:

Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 5 ó
Jets announce signings for reserve cornerbacks Ellis Lankster & Darrin Walls. #nyj


Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN 4 ó
Jets CB Ellis Lankster's new deal with the Jets: 2 years, $1.63M, I'm told. #nyj

Ian Rapoport ‏@RapSheet 7 ó
Per the league’s transaction notice, the #Jets were awarded CB Johnny Patrick, formerly of the #Saints and #Chargers.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 11 p
#Jets are definitely high on Jimmy Garoppolo. Met with him at the Senior Bowl, Combine and now flew out to his Pro Day yesterday to see him.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
A legidegesítőbb, hogy semmi hír nincs már egyáltalán célpontokról, hosszabbítási ügyekről, semmiről.
Márc. 8-tól lehet már az UFA játékosok ügynökeivel egyeztetni.

Közben azt állítják, hogy Emmanuel Sanders barátnőjének testvére és ismerősei kőkemény Jets szurkolók. Mindenki kezelje ezt a hírt, ahogy szeretné. 😀

Amúgy safety poszton Byrd mellett azért Malcolm Jenkins, Bethea és Donte Whitner is piacon lesz.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nem túlságosan kapkodjuk el Howard szerződésének meghosszabbítását, sem Pace-t.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 010 — Jó ötletnek tűnt!
"Cooks will probably Be a Jet at pick 18 ... 18 to NYJ a perfect landing spot, in value and need, for Cooks." - Peter King

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
 www.nydailynews.com/sports/football/jets/jets-improve-wr-corps-free-agency-article-1.1709772
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jake Steinberg ‏@Steiny31 6 p
Terry Bradway was at the Ole Miss Pro Day today. #nyj
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
No, olvastam egy érdekes felvetést. Tegyük fel, hogy FA-n leigazoljuk Byrd-öt, Cro marad paycuttal, valamint Pace resign.

Így nem maradna más need, mint a WR. Feltrade következik 1/4-re Sammy Watkinsért és kalkulálva NFL value chart alapján ez az idei 1/18-as+2+2 db 3.+4. körünkbe kerülne.

Kérdés: meglépnénk-e? Megéri-e?


Saját vélemény: nem. Gyakorlatilag nagyon sok hasonló képességű WR akad, talán Watkins-ot és Evans-t föléjük helyezném, de ennyit nem érne meg.Beki
Byrdnek én nagyon örülnék, jó pár évre biztosítva lenne az egyik S poszt. Viszont ha az említett dolgok megtörténnek, akkor inkább feltrade Ebronért, mert ugye TE need megmarad, és aztán egy WR későbbi körökből, esetleg újabb feltrade útján.
Ja és jön Sanders és akkor meg is van a tökéletes offseason XDWester
Ebronért ne tradeljünk fel, maradjunk csak akkor a helyünkön. 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
No, olvastam egy érdekes felvetést. Tegyük fel, hogy FA-n leigazoljuk Byrd-öt, Cro marad paycuttal, valamint Pace resign.

Így nem maradna más need, mint a WR. Feltrade következik 1/4-re Sammy Watkinsért és kalkulálva NFL value chart alapján ez az idei 1/18-as+2+2 db 3.+4. körünkbe kerülne.

Kérdés: meglépnénk-e? Megéri-e?


Saját vélemény: nem. Gyakorlatilag nagyon sok hasonló képességű WR akad, talán Watkins-ot és Evans-t föléjük helyezném, de ennyit nem érne meg.Beki
Byrd nagyon jól jönne. A feltrade szerintem nem fog bekövetkezni. Főleg ha sikerül FA-n behúzni Sanderst esetleg.david52
Nagy aktivitást fogunk mutatni Sanders irányába ez nem kétséges.
több mint 10 éve
david52 New York Jets 115
No, olvastam egy érdekes felvetést. Tegyük fel, hogy FA-n leigazoljuk Byrd-öt, Cro marad paycuttal, valamint Pace resign.

Így nem maradna más need, mint a WR. Feltrade következik 1/4-re Sammy Watkinsért és kalkulálva NFL value chart alapján ez az idei 1/18-as+2+2 db 3.+4. körünkbe kerülne.

Kérdés: meglépnénk-e? Megéri-e?


Saját vélemény: nem. Gyakorlatilag nagyon sok hasonló képességű WR akad, talán Watkins-ot és Evans-t föléjük helyezném, de ennyit nem érne meg.Beki
Byrd nagyon jól jönne. A feltrade szerintem nem fog bekövetkezni. Főleg ha sikerül FA-n behúzni Sanderst esetleg.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 010 — Jó ötletnek tűnt!
No, olvastam egy érdekes felvetést. Tegyük fel, hogy FA-n leigazoljuk Byrd-öt, Cro marad paycuttal, valamint Pace resign.

Így nem maradna más need, mint a WR. Feltrade következik 1/4-re Sammy Watkinsért és kalkulálva NFL value chart alapján ez az idei 1/18-as+2+2 db 3.+4. körünkbe kerülne.

Kérdés: meglépnénk-e? Megéri-e?


Saját vélemény: nem. Gyakorlatilag nagyon sok hasonló képességű WR akad, talán Watkins-ot és Evans-t föléjük helyezném, de ennyit nem érne meg.Beki
Byrdnek én nagyon örülnék, jó pár évre biztosítva lenne az egyik S poszt. Viszont ha az említett dolgok megtörténnek, akkor inkább feltrade Ebronért, mert ugye TE need megmarad, és aztán egy WR későbbi körökből, esetleg újabb feltrade útján.
Ja és jön Sanders és akkor meg is van a tökéletes offseason XD

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
No, olvastam egy érdekes felvetést. Tegyük fel, hogy FA-n leigazoljuk Byrd-öt, Cro marad paycuttal, valamint Pace resign.

Így nem maradna más need, mint a WR. Feltrade következik 1/4-re Sammy Watkinsért és kalkulálva NFL value chart alapján ez az idei 1/18-as+2+2 db 3.+4. körünkbe kerülne.

Kérdés: meglépnénk-e? Megéri-e?


Saját vélemény: nem. Gyakorlatilag nagyon sok hasonló képességű WR akad, talán Watkins-ot és Evans-t föléjük helyezném, de ennyit nem érne meg.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
"I don’t expect Michael Vick to be back in Philadelphia…And then he’s gonna have to decide what’s the best circumstance for him moving forward. I think the Jets will be in play. … I definitely think the Jets will have some level of interest in Michael Vick. Definitely.”

Adam Schefter