NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az állítás Foles-l tényleg erős, ha Wentz állna ott, akkor igaz lehetne. De ennek a kickoffig érdekes, utána az akkor és ott számít. Engem az se érdekel ha Bradynek lesz két felpattanó intje, meg a Pats futóknak két fumblija, s esetleg marha nagy szerencsével nyerünk, csak nyerjünk és kész 😊
dande
Már miért lenne erős? Foles úgy baszta rá a szopóbódé ajtaját a Vikings isteni defensére, mint előtte senki. Hasonlót várok tőle a pecc ellen is, mert a pontokat szerintem azért kapni fogjuk, nem igazán fekszenek a védelemnek a gyors passzok.
balintbaba
Legyen úgy, ezen nem veszünk össze 😉 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Ez az állítás Foles-l tényleg erős, ha Wentz állna ott, akkor igaz lehetne. De ennek a kickoffig érdekes, utána az akkor és ott számít. Engem az se érdekel ha Bradynek lesz két felpattanó intje, meg a Pats futóknak két fumblija, s esetleg marha nagy szerencsével nyerünk, csak nyerjünk és kész 😊
dande
Már miért lenne erős? Foles úgy baszta rá a szopóbódé ajtaját a Vikings isteni defensére, mint előtte senki. Hasonlót várok tőle a pecc ellen is, mert a pontokat szerintem azért kapni fogjuk, nem igazán fekszenek a védelemnek a gyors passzok.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Az a baj ezzel, hogy TE már rutinosan tudod milyen lesz a Super Bowl napján, mi meg egyelőre azon agyalunk hogy addig hogyan bírjuk ki bassza meg 😀
[/quote]Nem eszel és nem alszol előtte....csak iszol, hogy elviseld a nyomást 😊

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
The most passing yards by any quarterback in any game in the city of Minneapolis over the last 15 years? Foles, 428, in 2013. AN OMEN!

Foles has played in three playoff games and has completed at least 69 percent of his passes with no interceptions in all three. In NFL history, the only quarterbacks with more career performances in the postseason completing 69 percent of their passes with no interceptions are Peyton Manning, Joe Montana and Matt Ryan, with four each. Only Foles, Montana and Ryan have done it three games in a row.

Pár nappal ezelőtt Cox lenyilatkozta, hogy sohasem nézett meg mégy egy SB-t sem. Páran megnézték a tweetjeit és ezek után ez a kijelentés elég gyenge lábakon áll.
I asked Fletcher Cox Friday what his reaction was to people doubting the sincerity of his statement on Thursday that he's never watched a Super Bowl. He responded, "I don't give a [bleep] what people think of me and I don't give a [bleep] what people say about me and I don't give a [bleep] what people write about me. All I care about is that there's nobody out there who can block me 1-on-1." 😀 Gotta love Fletch.

This is amazing: Foles is the first quarterback to win two games in the same postseason after starting three or fewer regular-season games in 25 years. The last to do it? Would you believe it's Frank Reich, now Foles’ offensive coordinator?
https://i.ytimg.com/vi/AXxmmxKHD7o/maxresdefault.jpg
#2 Frank Reich Leads "The Comeback" ('92 Wild Card) | NFL Films | Top 10 Playoff Performances
Buffalo Bills back up QB, Frank Reich, replaces Jim Kelly and leads the Buffalo Bills on a ridiculous second half comeback to beat the Houston Oilers.Subscri...

SB-ig eljutott, de a gyűrű nem lett meg neki.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Két korábbi Eagles elkapót is leigazolt a Saints, Josh Huff-ot, és Paul Turner-t.

Vikings ellen Ajayi a futott yardjainak a 60%-át akkor szerezte amikor 8 vagy annál több ember volt a boxban.

Gibson-ról egy kis írás. Hálás, hogy bízott benne a csapat és a rossz tavasz valamint nyár után mégsem küldte el a csapat, hanem helyet kapott az 53-ban:
 www.philadelphiaeagles.com/news/dave-spadaro/article-1/WR-Gibsons-Baby-Steps-Earn-On-Field-Role/450aae59-39bf-4007-a60c-d7b59cffb231

Elliott volt már clutch szituban 😀 (Who the fuck is Vinatieri 😀 )
 www.philly.com/philly/sports/eagles/eagles-patriots-super-bowl-jake-elliott-kick-kicker-preview-20180126.html
At the time of that clutch kick against the Giants, Elliott had been with the Eagles for two weeks, signing with them after Caleb Sturgis suffered a quad injury. He didn’t have his own apartment yet. He was crashing at the Northern Liberties home of Mike Treon, a friend of Adam Miller, the fiancé of Elliott’s sister, Karen.
“You see this guy you just met and who’s living with you,” Treon said, “and over the course of a quarter he basically becomes the most famous man in Philadelphia.” 😀
The first Super Bowl victory in Eagles history may depend on it.
“If it comes down to that,” Jake Elliott said, “I’m ready.”

Azért egy Sas ott lesz a Pro Bowl-on: Symone 😀
 www.philadelphiaeagles.com/cheerleaders/roster.html
Christine-t azért talán elfogadnám. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát igen, mondjuk ha azt mondja az ember a szezon előtt, hogy két hétig szétvet titeket az ideg a Super Bowl előtt, szerintem aláírod te is 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
A vikingek bosszúja:
Chris Maragos
‏I’ve called 3 Restaurants in Minneapolis to get a reservation for me and my teammates and “can’t” get in 🤔🤔🤔 Well played Minnesota fans, well played 👏🏼👏🏼 #FlyEaglesFly

Szurkolók is panaszkdnak, hogy Airbnb-vel sem tudnak szállást foglalni.

Long and Blount would be the first teammates ever to win consecutive Super Bowls with different teams.

Wentz reméli, hogy a szezonnyitón már játékra alkalmas lesz.

Ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats az SB-ben?
• Only opponent with a top 5 scoring offense & top 5 scoring defense
• Only opp. to win conf. champ. by 30+ points
• Only opp. with a defense top 5 in PPG, YPG, and takeaways

Tegnap Jernigan betegség miatt nem edzett, Ajayi pedig limitált volt.
Bébé
Jól hangzik, mondjuk mi is top 5-be kerültünk mindkettőben 😀

Tavaly a Falcons is agyonnyerte magát azért, előtte meg a Seahawksnak is volt ennyire jó védelme. Mondjuk én azért egy fél gondolatot megejtenék, hogy Foles mellett azért azóta nem top 5-ös a támadósor, az meg Wentzcel lett az, és maradt bent a gyenge szezonvég ellenére.

Emiatt én azért azt mondanám, hogy nem vagyok biztos, hogy az ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats a Super Bowlban rész mennyire igaz. Pl. a Seahawks védelme vitán felül a legjobb volt, plusz ott volt Wilson is a támadóknál azért. Vagy a Falcons védelme a szezon végére azért már eléggé összeállt, a támadók pedig vitán felül a legjobbak voltak. És ez csak a legutóbbi két példa, a 2000-es évek elejére nem nézek vissza.

Kurva nehéz lesz, az más kérdés persze 😊

Egyelőre mondjuk nem izgulok annyira a meccs kapcsán, bár a Jaguars ellen sem tettem sokáig, majd a döntő napján lesz más kérdés, amikor már a falakat ki akarom rúgni a helyéről 😀
Wyatt
Ez az állítás Foles-l tényleg erős, ha Wentz állna ott, akkor igaz lehetne. De ennek a kickoffig érdekes, utána az akkor és ott számít. Engem az se érdekel ha Bradynek lesz két felpattanó intje, meg a Pats futóknak két fumblija, s esetleg marha nagy szerencsével nyerünk, csak nyerjünk és kész 😊
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A vikingek bosszúja:
Chris Maragos
‏I’ve called 3 Restaurants in Minneapolis to get a reservation for me and my teammates and “can’t” get in 🤔🤔🤔 Well played Minnesota fans, well played 👏🏼👏🏼 #FlyEaglesFly

Szurkolók is panaszkdnak, hogy Airbnb-vel sem tudnak szállást foglalni.

Long and Blount would be the first teammates ever to win consecutive Super Bowls with different teams.

Wentz reméli, hogy a szezonnyitón már játékra alkalmas lesz.

Ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats az SB-ben?
• Only opponent with a top 5 scoring offense & top 5 scoring defense
• Only opp. to win conf. champ. by 30+ points
• Only opp. with a defense top 5 in PPG, YPG, and takeaways

Tegnap Jernigan betegség miatt nem edzett, Ajayi pedig limitált volt.
Bébé
Jól hangzik, mondjuk mi is top 5-be kerültünk mindkettőben 😀

Tavaly a Falcons is agyonnyerte magát azért, előtte meg a Seahawksnak is volt ennyire jó védelme. Mondjuk én azért egy fél gondolatot megejtenék, hogy Foles mellett azért azóta nem top 5-ös a támadósor, az meg Wentzcel lett az, és maradt bent a gyenge szezonvég ellenére.

Emiatt én azért azt mondanám, hogy nem vagyok biztos, hogy az ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats a Super Bowlban rész mennyire igaz. Pl. a Seahawks védelme vitán felül a legjobb volt, plusz ott volt Wilson is a támadóknál azért. Vagy a Falcons védelme a szezon végére azért már eléggé összeállt, a támadók pedig vitán felül a legjobbak voltak. És ez csak a legutóbbi két példa, a 2000-es évek elejére nem nézek vissza.

Kurva nehéz lesz, az más kérdés persze 😊

Egyelőre mondjuk nem izgulok annyira a meccs kapcsán, bár a Jaguars ellen sem tettem sokáig, majd a döntő napján lesz más kérdés, amikor már a falakat ki akarom rúgni a helyéről 😀
Wyatt
Az a baj ezzel, hogy TE már rutinosan tudod milyen lesz a Super Bowl napján, mi meg egyelőre azon agyalunk hogy addig hogyan bírjuk ki bassza meg 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A vikingek bosszúja:
Chris Maragos
‏I’ve called 3 Restaurants in Minneapolis to get a reservation for me and my teammates and “can’t” get in 🤔🤔🤔 Well played Minnesota fans, well played 👏🏼👏🏼 #FlyEaglesFly

Szurkolók is panaszkdnak, hogy Airbnb-vel sem tudnak szállást foglalni.

Long and Blount would be the first teammates ever to win consecutive Super Bowls with different teams.

Wentz reméli, hogy a szezonnyitón már játékra alkalmas lesz.

Ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats az SB-ben?
• Only opponent with a top 5 scoring offense & top 5 scoring defense
• Only opp. to win conf. champ. by 30+ points
• Only opp. with a defense top 5 in PPG, YPG, and takeaways

Tegnap Jernigan betegség miatt nem edzett, Ajayi pedig limitált volt.
Bébé
Jól hangzik, mondjuk mi is top 5-be kerültünk mindkettőben 😀

Tavaly a Falcons is agyonnyerte magát azért, előtte meg a Seahawksnak is volt ennyire jó védelme. Mondjuk én azért egy fél gondolatot megejtenék, hogy Foles mellett azért azóta nem top 5-ös a támadósor, az meg Wentzcel lett az, és maradt bent a gyenge szezonvég ellenére.

Emiatt én azért azt mondanám, hogy nem vagyok biztos, hogy az ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats a Super Bowlban rész mennyire igaz. Pl. a Seahawks védelme vitán felül a legjobb volt, plusz ott volt Wilson is a támadóknál azért. Vagy a Falcons védelme a szezon végére azért már eléggé összeállt, a támadók pedig vitán felül a legjobbak voltak. És ez csak a legutóbbi két példa, a 2000-es évek elejére nem nézek vissza.

Kurva nehéz lesz, az más kérdés persze 😊

Egyelőre mondjuk nem izgulok annyira a meccs kapcsán, bár a Jaguars ellen sem tettem sokáig, majd a döntő napján lesz más kérdés, amikor már a falakat ki akarom rúgni a helyéről 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JeffSkversky/status/957082658235977729

Már csak 9 (8, ki, hogyan számolja) nap 😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A vikingek bosszúja:
Chris Maragos
‏I’ve called 3 Restaurants in Minneapolis to get a reservation for me and my teammates and “can’t” get in 🤔🤔🤔 Well played Minnesota fans, well played 👏🏼👏🏼 #FlyEaglesFly

Szurkolók is panaszkdnak, hogy Airbnb-vel sem tudnak szállást foglalni.

Long and Blount would be the first teammates ever to win consecutive Super Bowls with different teams.

Wentz reméli, hogy a szezonnyitón már játékra alkalmas lesz.

Ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats az SB-ben?
• Only opponent with a top 5 scoring offense & top 5 scoring defense
• Only opp. to win conf. champ. by 30+ points
• Only opp. with a defense top 5 in PPG, YPG, and takeaways

Tegnap Jernigan betegség miatt nem edzett, Ajayi pedig limitált volt.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Gronk valamiért Out státusszal az injury reporton
 twitter.com/JimmyKempski/status/957000081521238018

Ahogy Kempski írja, valószínűleg elrontották.

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Graham mekkora forma 😀
marci88
Graham is currently nine credits shy of obtaining a degree in sports management and plans to finish following his football career.
Jó, hogy nem matekból akar, mert az a videó alapján egy mission impossible lenne a számára. 😀

Legalábbis nagyon-nagyon örül neki, amikor eltalálják. 😀 Jó Foles gyors válasza az tényleg durva. 😀

Amúgy nagy kamus a srác, mert arra emlékszem, amikor draftoltuk és először készített vele interjút Spadaro (TC-ben készült az-az interjú), azt mondta, hogy ha TD-t fog elérni az NFL-ben, akkor szaltókkal fog ünnepelni. Hát nem tartotta be. 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Graham mekkora forma 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
BG elkezdte a pszichológiai hadviselést 😀 (10. másodperc 😀 )
 www.youtube.com/watch?v=Xq9VF0jkbSA
0 tackle, 0 sack, 0 FF, de volt egy QB-hitje 😀
Darby segges blockjáról Avant 2010-es Miracle at the New Meadowlands blokkja jut eszembe. Bár ez jobban végződött, mert ott egy kis agyrázkódás lett a vége.

B.Graham is amin keresztülment. Isten rookie szezon, de a végén ACL. Erre ráment a 2011-es szezonja is. 2012-ben kezdi felvenni a ritmust, szezon vége felé már Top5 teljesítmény nyújt a posztján. Majd jön a 2013-as szezon és a 3-4-es OLB szerep a T-Rex karjaival. Örülök, hogy nem ment el/nem vitte el senki a következő szezonokban, mert az nyilvánvaló volt, hogy 4-3-ban All-Pro a srác. 2016-ban visszaálltunk 4-3-ra és azóta nincs megállás.
Az meg csak hab volt a tortán, hogy 2010-es drafton egyből utána ment ki Earl Thomas és JPP. Szóval szegény kapta az áldást a szakértő fanoktól 2011-2015 között. 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
- Anyone thinking this Patriots game a week on Sunday could be a trap game?
- Don't be cocky, it's not like we have Sean Lee.

 pics.onsizzle.com/9-nfl-memes-breaking-eagles-sign-emergency-backup-qb-for-30486226.png

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jelenlegi 53 fős keretből szerintetek hány játékos került 2016-től kezdődően a csapathoz?
Ha jól számoltam, akkor | 37 | .

Kicsit csalóka mert a korábban érkező IR-es sztárok nincsenek benne, de az is igaz, hogy Ők nem az utolsó hetekben dőltek ki, szóval a szezon közben igazoltaknak is nagy részük van a menetelésben.

Lényeg az, hogy Roseman és Joe Douglas 2016-től kezdődően nagyon jó munkát végeznek.

2010-2015 időszak kicsit kérdéses Howie megítélése szempontjából, mert első két évben Reidnek nagyobb beleszólása volt, 2013-ban pedig jött Chip és szépen elsöpörte az útból.
Elméletileg a 2012-es draft/offseason az már teljesen az övé volt.
Az a class elég jól sikerült: Cox, Kendricks, Curry, Foles... így egymás után. (Következő két választás is még a ligában van: Boykin és D.Kelly. Bár Boykin a sérülékenysége miatt utóbbi két évben egy meccset sem játszott. )

Nem csoda, hogy Ő lett az NFL Executive of the Year.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 youtu.be/1LGWFN93ogA
steelwolf
Tegnap beraktam, de te már most több lájkot kaptál rá.
Matthew99
Bocs, nem az volt a cél! Csak bedobtam, nem nagyon olvasom a Philly topicot! -Stallone meg a legnagyobb király!
steelwolf
Semmi nem történt. Én is azért raktam be.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/1LGWFN93ogA
steelwolf
Tegnap beraktam, de te már most több lájkot kaptál rá.
Matthew99
Bocs, nem az volt a cél! Csak bedobtam, nem nagyon olvasom a Philly topicot! -Stallone meg a legnagyobb király!
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 625 — Times are hard for dreamers!
S ez sem mellékes, számomra legalábbis :

 twitter.com/Eagles/status/935538861601705986
dande
Ja télleg, erre emlékeztem. 😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.youtube.com/watch?v=aiOqldN_5b0&sns=fb

ez eddig nálam kimaradt, de akkor most már az égiek is velünk vannak :d
eaglesmcnabb
Pedig dande már linkelte...
skizofita
Ezt speciel még nem 😛

Amúgy jó reggelt, már csak 10 nap 😊
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 625 — Times are hard for dreamers!
 www.youtube.com/watch?v=aiOqldN_5b0&sns=fb

ez eddig nálam kimaradt, de akkor most már az égiek is velünk vannak :d
eaglesmcnabb
Pedig dande már linkelte...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79


ez eddig nálam kimaradt, de akkor most már az égiek is velünk vannak :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
nálam egyértelműen jernigan, és most már foles :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
12 legalulértékeltebb játékosunk:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2018/01/super_bowl_2018_ranking_the_most_underrated_eagles.html#incart_river_mobile_index
Szurkolóként nem tudtam összeszedni 12-t, mert a topikban szinte minden jó teljesítmény meg van említve. 😀
Nálam talán Barnett, Curry, Elliott/Bradham lenne a Top3.
Utóbbi kettő azért el van ismerve, de talán nem eléggé. Elliott "egymaga" meccseket hozott, Bradham meg tényleg a D# irányítója és elég jól végzi a dolgát.

V. Curryvel kapcsolatban általában csak a nagy szerződése van megemlítve, de azért Ő is egy szép szezont hozott össze. Remélem, hogy maradni fog a csapatnál. (Eagles-fanként csak belemegy az átstrukturálásba 😀 )

Barnett meg számomra nagyon underrated. 😀 Pályán volt okés meg nem rossz, de kis túlzással nálam nem oszt nem szorzott a jelenléte. 😀 De tényleg egy reménykeltő szezont zár(t). Jó lenne, ha bevállna. Minden esély megvan rá, mert én draftkor se láttam benne igazán semmi extrát, és Cox-al is ugyanígy voltam. 😀