NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Két korábbi Eagles elkapót is leigazolt a Saints, Josh Huff-ot, és Paul Turner-t.

Vikings ellen Ajayi a futott yardjainak a 60%-át akkor szerezte amikor 8 vagy annál több ember volt a boxban.

Gibson-ról egy kis írás. Hálás, hogy bízott benne a csapat és a rossz tavasz valamint nyár után mégsem küldte el a csapat, hanem helyet kapott az 53-ban:
 www.philadelphiaeagles.com/news/dave-spadaro/article-1/WR-Gibsons-Baby-Steps-Earn-On-Field-Role/450aae59-39bf-4007-a60c-d7b59cffb231

Elliott volt már clutch szituban 😀 (Who the fuck is Vinatieri 😀 )
 www.philly.com/philly/sports/eagles/eagles-patriots-super-bowl-jake-elliott-kick-kicker-preview-20180126.html
At the time of that clutch kick against the Giants, Elliott had been with the Eagles for two weeks, signing with them after Caleb Sturgis suffered a quad injury. He didn’t have his own apartment yet. He was crashing at the Northern Liberties home of Mike Treon, a friend of Adam Miller, the fiancé of Elliott’s sister, Karen.
“You see this guy you just met and who’s living with you,” Treon said, “and over the course of a quarter he basically becomes the most famous man in Philadelphia.” 😀
The first Super Bowl victory in Eagles history may depend on it.
“If it comes down to that,” Jake Elliott said, “I’m ready.”

Azért egy Sas ott lesz a Pro Bowl-on: Symone 😀
 www.philadelphiaeagles.com/cheerleaders/roster.html
Christine-t azért talán elfogadnám. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát igen, mondjuk ha azt mondja az ember a szezon előtt, hogy két hétig szétvet titeket az ideg a Super Bowl előtt, szerintem aláírod te is 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
A vikingek bosszúja:
Chris Maragos
‏I’ve called 3 Restaurants in Minneapolis to get a reservation for me and my teammates and “can’t” get in 🤔🤔🤔 Well played Minnesota fans, well played 👏🏼👏🏼 #FlyEaglesFly

Szurkolók is panaszkdnak, hogy Airbnb-vel sem tudnak szállást foglalni.

Long and Blount would be the first teammates ever to win consecutive Super Bowls with different teams.

Wentz reméli, hogy a szezonnyitón már játékra alkalmas lesz.

Ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats az SB-ben?
• Only opponent with a top 5 scoring offense & top 5 scoring defense
• Only opp. to win conf. champ. by 30+ points
• Only opp. with a defense top 5 in PPG, YPG, and takeaways

Tegnap Jernigan betegség miatt nem edzett, Ajayi pedig limitált volt.
Bébé
Jól hangzik, mondjuk mi is top 5-be kerültünk mindkettőben 😀

Tavaly a Falcons is agyonnyerte magát azért, előtte meg a Seahawksnak is volt ennyire jó védelme. Mondjuk én azért egy fél gondolatot megejtenék, hogy Foles mellett azért azóta nem top 5-ös a támadósor, az meg Wentzcel lett az, és maradt bent a gyenge szezonvég ellenére.

Emiatt én azért azt mondanám, hogy nem vagyok biztos, hogy az ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats a Super Bowlban rész mennyire igaz. Pl. a Seahawks védelme vitán felül a legjobb volt, plusz ott volt Wilson is a támadóknál azért. Vagy a Falcons védelme a szezon végére azért már eléggé összeállt, a támadók pedig vitán felül a legjobbak voltak. És ez csak a legutóbbi két példa, a 2000-es évek elejére nem nézek vissza.

Kurva nehéz lesz, az más kérdés persze 😊

Egyelőre mondjuk nem izgulok annyira a meccs kapcsán, bár a Jaguars ellen sem tettem sokáig, majd a döntő napján lesz más kérdés, amikor már a falakat ki akarom rúgni a helyéről 😀
Wyatt
Ez az állítás Foles-l tényleg erős, ha Wentz állna ott, akkor igaz lehetne. De ennek a kickoffig érdekes, utána az akkor és ott számít. Engem az se érdekel ha Bradynek lesz két felpattanó intje, meg a Pats futóknak két fumblija, s esetleg marha nagy szerencsével nyerünk, csak nyerjünk és kész 😊
több mint 6 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
A vikingek bosszúja:
Chris Maragos
‏I’ve called 3 Restaurants in Minneapolis to get a reservation for me and my teammates and “can’t” get in 🤔🤔🤔 Well played Minnesota fans, well played 👏🏼👏🏼 #FlyEaglesFly

Szurkolók is panaszkdnak, hogy Airbnb-vel sem tudnak szállást foglalni.

Long and Blount would be the first teammates ever to win consecutive Super Bowls with different teams.

Wentz reméli, hogy a szezonnyitón már játékra alkalmas lesz.

Ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats az SB-ben?
• Only opponent with a top 5 scoring offense & top 5 scoring defense
• Only opp. to win conf. champ. by 30+ points
• Only opp. with a defense top 5 in PPG, YPG, and takeaways

Tegnap Jernigan betegség miatt nem edzett, Ajayi pedig limitált volt.
Bébé
Jól hangzik, mondjuk mi is top 5-be kerültünk mindkettőben 😀

Tavaly a Falcons is agyonnyerte magát azért, előtte meg a Seahawksnak is volt ennyire jó védelme. Mondjuk én azért egy fél gondolatot megejtenék, hogy Foles mellett azért azóta nem top 5-ös a támadósor, az meg Wentzcel lett az, és maradt bent a gyenge szezonvég ellenére.

Emiatt én azért azt mondanám, hogy nem vagyok biztos, hogy az ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats a Super Bowlban rész mennyire igaz. Pl. a Seahawks védelme vitán felül a legjobb volt, plusz ott volt Wilson is a támadóknál azért. Vagy a Falcons védelme a szezon végére azért már eléggé összeállt, a támadók pedig vitán felül a legjobbak voltak. És ez csak a legutóbbi két példa, a 2000-es évek elejére nem nézek vissza.

Kurva nehéz lesz, az más kérdés persze 😊

Egyelőre mondjuk nem izgulok annyira a meccs kapcsán, bár a Jaguars ellen sem tettem sokáig, majd a döntő napján lesz más kérdés, amikor már a falakat ki akarom rúgni a helyéről 😀
Wyatt
Az a baj ezzel, hogy TE már rutinosan tudod milyen lesz a Super Bowl napján, mi meg egyelőre azon agyalunk hogy addig hogyan bírjuk ki bassza meg 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A vikingek bosszúja:
Chris Maragos
‏I’ve called 3 Restaurants in Minneapolis to get a reservation for me and my teammates and “can’t” get in 🤔🤔🤔 Well played Minnesota fans, well played 👏🏼👏🏼 #FlyEaglesFly

Szurkolók is panaszkdnak, hogy Airbnb-vel sem tudnak szállást foglalni.

Long and Blount would be the first teammates ever to win consecutive Super Bowls with different teams.

Wentz reméli, hogy a szezonnyitón már játékra alkalmas lesz.

Ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats az SB-ben?
• Only opponent with a top 5 scoring offense & top 5 scoring defense
• Only opp. to win conf. champ. by 30+ points
• Only opp. with a defense top 5 in PPG, YPG, and takeaways

Tegnap Jernigan betegség miatt nem edzett, Ajayi pedig limitált volt.
Bébé
Jól hangzik, mondjuk mi is top 5-be kerültünk mindkettőben 😀

Tavaly a Falcons is agyonnyerte magát azért, előtte meg a Seahawksnak is volt ennyire jó védelme. Mondjuk én azért egy fél gondolatot megejtenék, hogy Foles mellett azért azóta nem top 5-ös a támadósor, az meg Wentzcel lett az, és maradt bent a gyenge szezonvég ellenére.

Emiatt én azért azt mondanám, hogy nem vagyok biztos, hogy az ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats a Super Bowlban rész mennyire igaz. Pl. a Seahawks védelme vitán felül a legjobb volt, plusz ott volt Wilson is a támadóknál azért. Vagy a Falcons védelme a szezon végére azért már eléggé összeállt, a támadók pedig vitán felül a legjobbak voltak. És ez csak a legutóbbi két példa, a 2000-es évek elejére nem nézek vissza.

Kurva nehéz lesz, az más kérdés persze 😊

Egyelőre mondjuk nem izgulok annyira a meccs kapcsán, bár a Jaguars ellen sem tettem sokáig, majd a döntő napján lesz más kérdés, amikor már a falakat ki akarom rúgni a helyéről 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JeffSkversky/status/957082658235977729

Már csak 9 (8, ki, hogyan számolja) nap 😊
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A vikingek bosszúja:
Chris Maragos
‏I’ve called 3 Restaurants in Minneapolis to get a reservation for me and my teammates and “can’t” get in 🤔🤔🤔 Well played Minnesota fans, well played 👏🏼👏🏼 #FlyEaglesFly

Szurkolók is panaszkdnak, hogy Airbnb-vel sem tudnak szállást foglalni.

Long and Blount would be the first teammates ever to win consecutive Super Bowls with different teams.

Wentz reméli, hogy a szezonnyitón már játékra alkalmas lesz.

Ilyen erős csapattal még nem találkozott a Pats az SB-ben?
• Only opponent with a top 5 scoring offense & top 5 scoring defense
• Only opp. to win conf. champ. by 30+ points
• Only opp. with a defense top 5 in PPG, YPG, and takeaways

Tegnap Jernigan betegség miatt nem edzett, Ajayi pedig limitált volt.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Gronk valamiért Out státusszal az injury reporton
 twitter.com/JimmyKempski/status/957000081521238018

Ahogy Kempski írja, valószínűleg elrontották.

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Graham mekkora forma 😀
marci88
Graham is currently nine credits shy of obtaining a degree in sports management and plans to finish following his football career.
Jó, hogy nem matekból akar, mert az a videó alapján egy mission impossible lenne a számára. 😀

Legalábbis nagyon-nagyon örül neki, amikor eltalálják. 😀 Jó Foles gyors válasza az tényleg durva. 😀

Amúgy nagy kamus a srác, mert arra emlékszem, amikor draftoltuk és először készített vele interjút Spadaro (TC-ben készült az-az interjú), azt mondta, hogy ha TD-t fog elérni az NFL-ben, akkor szaltókkal fog ünnepelni. Hát nem tartotta be. 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Graham mekkora forma 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
BG elkezdte a pszichológiai hadviselést 😀 (10. másodperc 😀 )
 www.youtube.com/watch?v=Xq9VF0jkbSA
0 tackle, 0 sack, 0 FF, de volt egy QB-hitje 😀
Darby segges blockjáról Avant 2010-es Miracle at the New Meadowlands blokkja jut eszembe. Bár ez jobban végződött, mert ott egy kis agyrázkódás lett a vége.

B.Graham is amin keresztülment. Isten rookie szezon, de a végén ACL. Erre ráment a 2011-es szezonja is. 2012-ben kezdi felvenni a ritmust, szezon vége felé már Top5 teljesítmény nyújt a posztján. Majd jön a 2013-as szezon és a 3-4-es OLB szerep a T-Rex karjaival. Örülök, hogy nem ment el/nem vitte el senki a következő szezonokban, mert az nyilvánvaló volt, hogy 4-3-ban All-Pro a srác. 2016-ban visszaálltunk 4-3-ra és azóta nincs megállás.
Az meg csak hab volt a tortán, hogy 2010-es drafton egyből utána ment ki Earl Thomas és JPP. Szóval szegény kapta az áldást a szakértő fanoktól 2011-2015 között. 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
- Anyone thinking this Patriots game a week on Sunday could be a trap game?
- Don't be cocky, it's not like we have Sean Lee.

 pics.onsizzle.com/9-nfl-memes-breaking-eagles-sign-emergency-backup-qb-for-30486226.png

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Jelenlegi 53 fős keretből szerintetek hány játékos került 2016-től kezdődően a csapathoz?
Ha jól számoltam, akkor | 37 | .

Kicsit csalóka mert a korábban érkező IR-es sztárok nincsenek benne, de az is igaz, hogy Ők nem az utolsó hetekben dőltek ki, szóval a szezon közben igazoltaknak is nagy részük van a menetelésben.

Lényeg az, hogy Roseman és Joe Douglas 2016-től kezdődően nagyon jó munkát végeznek.

2010-2015 időszak kicsit kérdéses Howie megítélése szempontjából, mert első két évben Reidnek nagyobb beleszólása volt, 2013-ban pedig jött Chip és szépen elsöpörte az útból.
Elméletileg a 2012-es draft/offseason az már teljesen az övé volt.
Az a class elég jól sikerült: Cox, Kendricks, Curry, Foles... így egymás után. (Következő két választás is még a ligában van: Boykin és D.Kelly. Bár Boykin a sérülékenysége miatt utóbbi két évben egy meccset sem játszott. )

Nem csoda, hogy Ő lett az NFL Executive of the Year.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 youtu.be/1LGWFN93ogA
steelwolf
Tegnap beraktam, de te már most több lájkot kaptál rá.
Matthew99
Bocs, nem az volt a cél! Csak bedobtam, nem nagyon olvasom a Philly topicot! -Stallone meg a legnagyobb király!
steelwolf
Semmi nem történt. Én is azért raktam be.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 youtu.be/1LGWFN93ogA
steelwolf
Tegnap beraktam, de te már most több lájkot kaptál rá.
Matthew99
Bocs, nem az volt a cél! Csak bedobtam, nem nagyon olvasom a Philly topicot! -Stallone meg a legnagyobb király!
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
S ez sem mellékes, számomra legalábbis :

 twitter.com/Eagles/status/935538861601705986
dande
Ja télleg, erre emlékeztem. 😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.youtube.com/watch?v=aiOqldN_5b0&sns=fb

ez eddig nálam kimaradt, de akkor most már az égiek is velünk vannak :d
eaglesmcnabb
Pedig dande már linkelte...
skizofita
Ezt speciel még nem 😛

Amúgy jó reggelt, már csak 10 nap 😊
több mint 6 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
 www.youtube.com/watch?v=aiOqldN_5b0&sns=fb

ez eddig nálam kimaradt, de akkor most már az égiek is velünk vannak :d
eaglesmcnabb
Pedig dande már linkelte...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79


ez eddig nálam kimaradt, de akkor most már az égiek is velünk vannak :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
nálam egyértelműen jernigan, és most már foles :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
12 legalulértékeltebb játékosunk:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2018/01/super_bowl_2018_ranking_the_most_underrated_eagles.html#incart_river_mobile_index
Szurkolóként nem tudtam összeszedni 12-t, mert a topikban szinte minden jó teljesítmény meg van említve. 😀
Nálam talán Barnett, Curry, Elliott/Bradham lenne a Top3.
Utóbbi kettő azért el van ismerve, de talán nem eléggé. Elliott "egymaga" meccseket hozott, Bradham meg tényleg a D# irányítója és elég jól végzi a dolgát.

V. Curryvel kapcsolatban általában csak a nagy szerződése van megemlítve, de azért Ő is egy szép szezont hozott össze. Remélem, hogy maradni fog a csapatnál. (Eagles-fanként csak belemegy az átstrukturálásba 😀 )

Barnett meg számomra nagyon underrated. 😀 Pályán volt okés meg nem rossz, de kis túlzással nálam nem oszt nem szorzott a jelenléte. 😀 De tényleg egy reménykeltő szezont zár(t). Jó lenne, ha bevállna. Minden esély megvan rá, mert én draftkor se láttam benne igazán semmi extrát, és Cox-al is ugyanígy voltam. 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Kibaszott nagy ez a videó. Kedvenc lett. ...Remélem 11 nap múlva már csak a 2. kedvenc lesz. 😀

Jon 😕
 www.phillyvoice.com/jon-dorenbos-i-would-have-loved-have-been-part-all-id-be-dead/

Pederson Hof holder volt. 😀
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Doug-Pederson-A-Legend-With-The-Pinch/0cec722e-3114-4ac8-95be-3520f14beff9
Akers credits Pederson for some of the success he had kicking in the NFL.
“He was a fantastic holder, a fantastic holder, an A-plus holder, and, yes, he did use ‘the pinch.’ It was the first time I had ever seen it,“ Akers said. “In fact, after Doug left the Eagles in 2000 (Pederson was released on August 28, 2000) I was devastated. I was going into my first full season as the guy and didn’t have Doug! I taught Koy how to hold using ‘the pinch’ and then taught Sav Rocca the same thing.
Ő találta fel a "pinch"-et. Videót nézzétek meg. 😀

Beleborzongok ha arra gondolok, hogy ketten együtt Romoval miket érhettek volna el...100%, hogy még most is játszana.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Wentz pajkos mosolya gyerekeeeek. Ilyet szeretnék látni 5-e hajnalban is 😀 😀 Óriási videó!
kristóf17
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Wentz pajkos mosolya gyerekeeeek. Ilyet szeretnék látni 5-e hajnalban is 😀 😀 Óriási videó!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én akartam betenni csak ma nem jutok gép közelébe telón meg nem tudom. Legyen egy jó napod 😉😛