Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Blitzelni Brady ellen életveszélyes, szerintem nem is fogunk sokat. Ellenben Tom papa nagyon érzékeny a középső nyomásra, ami nálunk szerencsére megvan.
monkaS
Nem akarok mély sebeket feltépni, de az a baj, hogy Wilson ellen is végig blitzeltünk, még akkor is, amikor a vak is látta, hogy nincs értelme. Másfél másodperc alatt már nem volt ott a labda (vagy Wilson).

Üdv itt egyébként.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
monkaS Philadelphia Eagles 122
Én is elérkezettnek éreztem az időt.
14 éve vagyok Eagles drukker, TO,McNabb, Westbrook, Dawking féle csapat óta. Mérhetetlen elégtételt jelentene nekem ha nyernének a SB-on, pont a 14 évvel ezelőtti vereség miatt.

És bár nem fogok pluszpontokat szerezni vele, de a Pats a másik szívemhez közelálló csapat(SB-on nem kérdés hogy full Eagles cucc van fogok szurkolni, bár a kesztyűben elég érdekes lesz enni). Legalább 2 ok miatt is utálhatom a Giantsnet 😀

Emiatt otthon vagyok mindkét csapat háza táján. A Pats védelme nem igazán acélos, bár sajnos a secondary ott elég bivaly, ezzel okozhatnak kellemetlen perceket Folesnak. Ellenben az OL-ünk klasszisokkal jobb mint az ő DL-uk. Szóval nem féltem Fülest.
A mi DL-unk erősségét nem kell ecsetelni, ott tudjuk megnyerni a meccset véleményem szerint. Blitzelni Brady ellen életveszélyes, szerintem nem is fogunk sokat. Ellenben Tom papa nagyon érzékeny a középső nyomásra, ami nálunk szerencsére megvan. A secondarynk ihletett formában játszik hetek óta, szükség is lesz rájuk a Pats elkapói miatt. Ha rendbejön Gronk őt sajnos nem látom ki tudná istenesen megfogni, de csak megoldjuk valahogyan. Én bizakodó vagyok, hogy szoros meccsen de győzni fogunk !!!

Ui.: amúgy Brady is szerepelt filmben 😛
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Üdv Srácok!
13 év rajongás, és majd 6 év "read only" stratégia után elérkezettnek láttam az időt, hogy csatlakozzak hozzátok. Itt mindenképp, de akár közös meccsnézés is érdekel.
Remélem nem lett "buzis" a hsz. 😊

Philadelphia Underdogs !!!

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Srácok! Nem tudjátok véletlenül, hogy a következő szezon sorsolása mikor készül el? Erről sehol nem találok semmilyen infót 😕 A pontos kezdési időpont érdekelne az első két hazai meccsre.
PhillyBeast
Tán április május környéke, előbb nem nagyon. De lehet tévedek.
dande
Köszi Dande! Nagyjából erre saccoltam én is, bár reméltem, hogy egy kicsit hamarabb 😊

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok! Nem tudjátok véletlenül, hogy a következő szezon sorsolása mikor készül el? Erről sehol nem találok semmilyen infót 😕 A pontos kezdési időpont érdekelne az első két hazai meccsre.
PhillyBeast
Tán április május környéke, előbb nem nagyon. De lehet tévedek.
több mint 6 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Srácok! Nem tudjátok véletlenül, hogy a következő szezon sorsolása mikor készül el? Erről sehol nem találok semmilyen infót 😕 A pontos kezdési időpont érdekelne az első két hazai meccsre.

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles maradása vagy menetele nyilván nagyban függ Wentz állapotától. De az meg tán csak nyár felé fog látszódni hogy áll. Ha nem muszáj elengedni sztem marad. Látszik mire képes, de az is hogy nagyon jó emberek kellenek köré coach szinten is. Ebben "kevesebb" mint Wentz. Ezt láthatják más csapatok is.


Persze ha SB MVPt játszik 😊 s valaki belé szeret s olyan árat ad, akkor menni fog.

Ahogy írtam, nálam LB az első, minden más hab a tortán.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
 www.phillyvoice.com/halapoulivaati-vaitai-owned-everson-griffen-eagles-nfc-championship-win/

Lehet igazatok volt, és tényleg nem kell tacklet draftolni az első körben. 😀
mustaine
tudom nem pont SB előtt kéne, de most elgondolkodtam, és rájöttem,hogy kurvára megvagyunk minden poszton.

Első körben hoznék valami bivaly WR-t Jeffery mellé hogy teljes legyen a repertoár, mertt bár így is ers az Offense, de akkor már tényleg ellenállhatatlanok lehetnénk (és amúgy szerintem megy torrey szezon végén, bár örülnék ha maradna), második körben LB-t hoznék mindenképp, mert nulla depth van, mondjuk jöhetne tremaine edmunds a VT-ről, utána már jöhet az OL depth és celek pótlása.

Persze a drága safety duónkból nem tudom mi lesz végül, de ha maradnak akkor én így húznék.
eaglesmcnabb
Előbb el kell tradelnünk Folest egy második körért 😀 Azelőtt nem tudunk húzni második körben senkit.

Én továbbra is támogatnám az OT húzást az elején, bár egy vissza trade-el se lenne bajom. Mint most is látjuk, a falak az erősségeink, kellenek draftolt játékosok hogy ne legyen akkora cap nyomás. Egy DE húzáson se lepődnék meg, nem fenntartható a két drága DT mellé Graham és Curry is párhuzamosan.

LB sort én is húznék, főleg ha Bradhamet nem tudjuk megtartni. S-t nem érzem égetőnek, ugyanis szerintem Mills hosszútávú posztja lesz az.

Egy running back húzáson se lepődnék meg, kérdéses hogy Ajayi kap-e tőlünk új szerződést, ha nem akkor pedig már csak jövőre van.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
 www.phillyvoice.com/halapoulivaati-vaitai-owned-everson-griffen-eagles-nfc-championship-win/

Lehet igazatok volt, és tényleg nem kell tacklet draftolni az első körben. 😀
mustaine
tudom nem pont SB előtt kéne, de most elgondolkodtam, és rájöttem,hogy kurvára megvagyunk minden poszton.

Első körben hoznék valami bivaly WR-t Jeffery mellé hogy teljes legyen a repertoár, mertt bár így is ers az Offense, de akkor már tényleg ellenállhatatlanok lehetnénk (és amúgy szerintem megy torrey szezon végén, bár örülnék ha maradna), második körben LB-t hoznék mindenképp, mert nulla depth van, mondjuk jöhetne tremaine edmunds a VT-ről, utána már jöhet az OL depth és celek pótlása.

Persze a drága safety duónkból nem tudom mi lesz végül, de ha maradnak akkor én így húznék.
eaglesmcnabb
Szerintem a legfontosabb az, hogy megtartsuk a Bradham-PatRob-Burton hármast, ez talán sikerülhet is, legyünk optimisták.

Ezek után nem is annyira hiányposztok, mint hiányrole-ok vannak inkább a csapatban szerintem. Értem ezalatt:
- Egy elkapni is tudó fürge speedster futó (habár jövőre Sproles, Pumphrey ezt megoldhatja)
- Faltörő kos Blount távozása esetén
- Speedster WR, akire Wentz feldobálhatja a hosszúkat (ha Torrey marad, akkor ez sztornó, illetve Hollins is átveheti a szerepét, Gibsonról nem is beszélve)
- Egy nagyobb outside rookie WR arra az esetre ha Jeffery megsérül/rövid yardos szitu van
- Backup tackle (Bár ha Peters felépül és visszajön még 1 évre, akkor ez Vaitai, akkor max. 4. számúnak kell valaki, de az elfér)
- Blokkoló TE talán (bár ez már tényleg csak a teljesség kedvéért O oldalon)
- Depth DT Beau Allen helyére
- Chris Long maradásától függően minőségi depth DE
- Depth LB (talán ez a legégetőbb "need", bár itt is van egy Joe Walker pl., aki még fejlődhet)
- Depth Safety/extra DB (Ez is kell, nem hiszem hogy Watkins és Graham is marad és valaki kell a kezdők mögé. Egy megoldás lehet Mills átképzése safetynek így, hogy visszatér Sidney Jones)
- Punter (Donnie már öregszik és igaz, hogy nem sokat hibázik, de szerintem hátsó körben találunk nála sokkal jobbat)

Összességében durva ezen a listán végigmenni, nincs hiányposztunk, még a depth-ben sem. Emiatt én full BPA-znék és első pár körben plamakereket hoznék Wentznek ás atletikus/gyors játékosokat a back 7-be. Hátsó körökben pedig jöhet development falember, akár több is, az sosem árt. A draftpozíciónk is alkalmasabb most sztem arra, hogy mondjuk egy azonnal bevethető sztárfutóra menjünk rá, aki Ajayival és Clementtel egy brutál triót alkothat, minthogy most találjunk franchise LT-t vagy DE-t. De ha a BPA azt felülírja, azt sem bánom.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 www.phillyvoice.com/halapoulivaati-vaitai-owned-everson-griffen-eagles-nfc-championship-win/

Lehet igazatok volt, és tényleg nem kell tacklet draftolni az első körben. 😀
mustaine
tudom nem pont SB előtt kéne, de most elgondolkodtam, és rájöttem,hogy kurvára megvagyunk minden poszton.

Első körben hoznék valami bivaly WR-t Jeffery mellé hogy teljes legyen a repertoár, mertt bár így is ers az Offense, de akkor már tényleg ellenállhatatlanok lehetnénk (és amúgy szerintem megy torrey szezon végén, bár örülnék ha maradna), második körben LB-t hoznék mindenképp, mert nulla depth van, mondjuk jöhetne tremaine edmunds a VT-ről, utána már jöhet az OL depth és celek pótlása.

Persze a drága safety duónkból nem tudom mi lesz végül, de ha maradnak akkor én így húznék.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
S íme a Jósnő 😀

 twitter.com/gmfb/status/955808677931360257
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
 www.phillyvoice.com/halapoulivaati-vaitai-owned-everson-griffen-eagles-nfc-championship-win/

Lehet igazatok volt, és tényleg nem kell tacklet draftolni az első körben. 😀
mustaine
Szerintem egyik körben sem kell.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.phillyvoice.com/halapoulivaati-vaitai-owned-everson-griffen-eagles-nfc-championship-win/

Lehet igazatok volt, és tényleg nem kell tacklet draftolni az első körben. 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

PEEtör
Ez sztem csak a SB 2. félidejére fog kiderülni.
empty taxi
Kb 40pontos előnynél az 1.félidő végén vagy 1 pontos előnynél 1 század másodperccel a meccs vége előtt talán elhiszem h neg lehet a győzelem 😀
dande
várjál, 1 századdal a vége előtt még a Saints is vezetett a Vikes ellen :d
eaglesmcnabb
Gondolkodtam én is, hogy mi legyen az a legkisebb egység amit beírjak, lehet, egy tízezred sec.t kellett volna 😛

Egyébként tessék csak tessék, reméljük még bővül két hét múlva a porfólió 😊

 store.philadelphiaeagles.com/Philadelphia_Eagles/pg/1/source/bm-phiEagles-1200x628-NFCchamps-FS50-12118
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Gratulálok a SB.be jutásotokhoz. Aztán legyen ám szó szerint a 2004-es visszavágója! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
 streamable.com/sfios


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

PEEtör
Ez sztem csak a SB 2. félidejére fog kiderülni.
empty taxi
Kb 40pontos előnynél az 1.félidő végén vagy 1 pontos előnynél 1 század másodperccel a meccs vége előtt talán elhiszem h neg lehet a győzelem 😀
dande
várjál, 1 századdal a vége előtt még a Saints is vezetett a Vikes ellen :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

PEEtör
Ez sztem csak a SB 2. félidejére fog kiderülni.
empty taxi
Kb 40pontos előnynél az 1.félidő végén vagy 1 pontos előnynél 1 század másodperccel a meccs vége előtt talán elhiszem h neg lehet a győzelem 😀
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

Én Ertz-re tippelek, és mint Foles azért nem franchise QB, bár jó nagy bombákat eresztett el a Vikings ellen, sokat számíthat, ha a biztos TE játékot kinyírja a Pats.
PEEtör
Wentz. Már ki van iktatva.
mustaine
Nagy agy ez a Belichick.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

Én Ertz-re tippelek, és mint Foles azért nem franchise QB, bár jó nagy bombákat eresztett el a Vikings ellen, sokat számíthat, ha a biztos TE játékot kinyírja a Pats.
PEEtör
Wentz. Már ki van iktatva.
mustaine
Herremans volt, de kirúgatták.
Ezeknek semmi se szent...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

Én Ertz-re tippelek, és mint Foles azért nem franchise QB, bár jó nagy bombákat eresztett el a Vikings ellen, sokat számíthat, ha a biztos TE játékot kinyírja a Pats.
PEEtör
Wentz. Már ki van iktatva.
mustaine
coaching staff?

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

Én Ertz-re tippelek, és mint Foles azért nem franchise QB, bár jó nagy bombákat eresztett el a Vikings ellen, sokat számíthat, ha a biztos TE játékot kinyírja a Pats.
PEEtör
Wentz. Már ki van iktatva.

több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Super-Bowl-XXXIX-10th-Anniversary/77e443c3-8d71-49fb-8493-1a31d6f3a68d
Én emiatt lettem Philly-szurkoló. Első teljes szezon amit a Sport1 adott.
"He got to much time to throw the ball. We gonna get some one-on-one to get the quaterback!
Ez most is igaz lesz, ezen múlik majd.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Azon gondolkozok, hogy Belichik ugye mindig az ellenfél legnagyobb támadófegyverét szokta kiiktatni. Szerintetek nálatok ki lesz ez az X-fegyver?

PEEtör
Ez sztem csak a SB 2. félidejére fog kiderülni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...