Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan

..nem edzett betegség miatt. Remélem azért vasárnap bevethető lesz. Szükség lenne rá nagyon.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, remélem, Longnak nem kell magára varratnia régi-új edzője, Ken Flajole arcképét 😀

https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0919%2Fr260941_1296x729_16-9.jpg
Long has to get tattoo of coach if Eagles win SB
Chris Long will have to get a tattoo of linebackers coach Ken Flajole if the Eagles win the Super Bowl to fulfill a promise he made in the summer.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
En elvileg az epicben nezem

több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
vasárnap este 22:00, clock pub a délinél, nagyenyed utca, asztalfoglalás underdog néven.

5 fő, úgyhogy várjuk a jelentkezőket, egyelőre hárman vagyunk. gondolom sámlit még szerzünk, ha 5-nél is többen összeszaladnánk. remélem, a buda nem gond.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
én most keresek helyet, szólok ha megvan, és szombat délig várjuk a jelentkezőket.
jorge
Szuper engem felírhatsz.
korodiati
engem is.

csak nehogy az legyen mint pár éve a giants-eagles meccsnézésen, hogy 7-8 giants drukker társaságában kellett megnéznem a meccset. Szerencsére kiszoptunk, úgyhogy nem történt incidens :d

szerk.: többiek?

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
én most keresek helyet, szólok ha megvan, és szombat délig várjuk a jelentkezőket.
jorge
Szuper engem felírhatsz.
korodiati
az első helyen vagy. ahol két ember van, az már csoportos meccsnézés 😊
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
én most keresek helyet, szólok ha megvan, és szombat délig várjuk a jelentkezőket.
jorge
Szuper engem felírhatsz.
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
én most keresek helyet, szólok ha megvan, és szombat délig várjuk a jelentkezőket.
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
 funzine.hu/2017/02/05/programok/super-bowl-li-hol-nezheted-nagy-osszecsapast-budapesten/

Azért van 1-2 hely ahol lenne rá lehetőség, csak sajnos igény nincs rá.
eaglesmcnabb
És akkor miért nem találkoznak eme helyek egyikén a hős sasszurkolók a szent esemény idején?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 funzine.hu/2017/02/05/programok/super-bowl-li-hol-nezheted-nagy-osszecsapast-budapesten/

Azért van 1-2 hely ahol lenne rá lehetőség, csak sajnos igény nincs rá.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
na jól van srácok, a topic meccsnézést asszem elengedhetjük. viszont még mindig nincs kedvem kanapéról nézni az egyik bakancslistás tételem kihúzását, úgyhogy ha valami lebujban van egy fölös szék eagles birgádban, szívesen csatlakozom. 13 éves korom óta nem kuncsorogtam be magam házibuliba 😊

fly!
jorge
Én is szívesen mennék, csak nem vagyok Bp-i, így megszervezni nem tudom, csak csatlakozni tudnék.
Vki szervezze már le, tök égők vagyunk...
korodiati
hát, elsöprő igény nem mutatkozott, plusz amikor tegnap szembejött a bikás családi csárda SB nézős hirdetése, óriás teltház plecsnivel a banner közepén.. nem túl bíztató 😀
több mint 6 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
na jól van srácok, a topic meccsnézést asszem elengedhetjük. viszont még mindig nincs kedvem kanapéról nézni az egyik bakancslistás tételem kihúzását, úgyhogy ha valami lebujban van egy fölös szék eagles birgádban, szívesen csatlakozom. 13 éves korom óta nem kuncsorogtam be magam házibuliba 😊

fly!
jorge
Én is szívesen mennék, csak nem vagyok Bp-i, így megszervezni nem tudom, csak csatlakozni tudnék.
Vki szervezze már le, tök égők vagyunk...
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
na jól van srácok, a topic meccsnézést asszem elengedhetjük. viszont még mindig nincs kedvem kanapéról nézni az egyik bakancslistás tételem kihúzását, úgyhogy ha valami lebujban van egy fölös szék eagles birgádban, szívesen csatlakozom. 13 éves korom óta nem kuncsorogtam be magam házibuliba 😊

fly!
több mint 6 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Srácok, mi volt tegnap az az álarc Cox-on? Elég jópofa volt, bár én nem értettem, hátha ti tudjátok a lényegét. 😊
MrMiksa
 ftw.usatoday.com/2018/01/fletcher-cox-eagles-wrestling-lucha-libre-mask-super-powers-super-bowl-52-nfl

mexikói pankrátor maszk, aminek szuperereje van.. 😊

Szerkesztette: karmïgran
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Srácok, mi volt tegnap az az álarc Cox-on? Elég jópofa volt, bár én nem értettem, hátha ti tudjátok a lényegét. 😊
több mint 6 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
A bevonuló szám csak sípolás lesz, vagy kint lehet tolni bárhol a fuck + niggas szöveget?

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
😀
 twitter.com/thEMANacho/status/958733444997148673

Reméljük látni fogjuk. 😀
Asked Alshon Jeffery if the Eagles have any special TD celebrations planned for the Super Bowl. Gave a big smile and said “We’ll see.” So I’m taking that as yes.

Dino Vasso-ról, az assistant secondary coach-ról egy írás: (Doug hozta magával Kansasből)
 www.delcotimes.com/sports/20180130/ridleys-vasso-has-the-respect-of-eagles-players?platform=hootsuite
Testvére júliusban halt meg. Remélhetőleg a sok videózás a srácokkal Brady ellen is kifizetődő lesz.

A csapat erre a számra fog bevonulni. Mindeki megszerette? 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mennyi az esély arra, hogy ez meg lesz említve a közvetítésben? 😀
 twitter.com/SInow/status/958781686577328128

Duuuuuuce remélem marad a seggén. Bár ahogy már korábban szó volt róla, csoda, hogy még mindig csak RB edző.
 nypost.com/2018/01/31/eagles-coach-heats-up-giants-offensive-coordinator-rumors/

Bár ha SB-t nyerünk azt se bánom, ha mindenki megy amerre lát és köv. 5 szezonban mindig 0-16 leszünk. 😀 Csak nyerjük meg. 😀

Amúgy nem tudom, hogy meccs végén tudnék e ideges lenni. Falcons-os vagy Seattle-s módon kéne kikapjunk ahhoz. 😀
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
SB előtti este Favre is fog beszélni a srácokkal:
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/31/16945208/doug-pederson-brett-favre-speak-eagles-players-night-before-super-bowl-sunday-game-packers-patirots
Lehet, csak PR az egész, hogy ne utáljanak annyira a Vikingek 😛 😀
("Just don’t get him to the text the guys anything the night before.") 😀

Foles érzékenyült el egy kicsit amikor a lányáról beszélt:
 www.nbcsports.com/philadelphia/the700level/nick-foles-chokes-talking-about-having-his-daughter-super-bowl

“Bring it home for Jerome.”
 www.bleedinggreennation.com/2018/1/30/16952430/the-philadelphia-eagles-can-finally-bring-it-home-for-jerome-super-bowl-lii-new-england-patriots
Február 4-en lenne 52 éves. 52 Super Bowl.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ez persze rohadt nehéz, mert férfi létemre többet gondolok a sb-re, mint a szexre,
MrMiksa
Eljön az a kor amikor sűrűbb is lesz 😊

Sok sikert srácok!! musti, anyo és meki miatt most nem érzem azt, hogy egy világ törne össze bennem ha nem nyernénk.
gordon
No jó van Bleedigng, Greengo, Bébé, MrMkisa, Hulks, Georberg, csipkelli, Shawn, Janek, Tüzoltó Cooltiszo, Bolyhos, Jorge, Deny stb | hú de sokan vgyunk bmeg 😊 bocs, akit most nem írtam ide 😉 | | meg persze én | mán nem is számítunk 😛 Az 53-s roster meglenne belőlünk 😀
dande
Tudtommal csak ők 3an homárok ☺☺
gordon
hát kösz... ki is szedtem a lájkot :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez gyönyörű coming out lett, pajti 😀
Wyatt
Rommá verjük a patriotsot.
ano92
Benne van az is. Én remélem azért, hogy mégsem 😊 😊
Wyatt
ne reménykedj. Kezdj el sírni már most. Így hétfő hajnalig hozzászokik az arc bőröd a könnyekhez, és nem fog reggelre teljesen kipirosodni! 😀 😀 😀

(joke)
ano92
Te csak igyál még egy kicsit a számlát (a kórházit is) mi álljuk 😛 😉
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ez gyönyörű coming out lett, pajti 😀
Wyatt
Rommá verjük a patriotsot.
ano92
Benne van az is. Én remélem azért, hogy mégsem 😊 😊
Wyatt
ne reménykedj. Kezdj el sírni már most. Így hétfő hajnalig hozzászokik az arc bőröd a könnyekhez, és nem fog reggelre teljesen kipirosodni! 😀 😀 😀

(joke)

Szerkesztette: ano92

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez gyönyörű coming out lett, pajti 😀
Wyatt
Rommá verjük a patriotsot.
ano92
Benne van az is. Én remélem azért, hogy mégsem 😊 😊

több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ez gyönyörű coming out lett, pajti 😀
Wyatt
Rommá verjük a patriotsot.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi hagyományosan lassan kezdünk a Super Bowlokon, első negyedben még egyszer sem szereztünk pontokat, igaz ellenünk is csak a Ramsnek sikerült (3 pontot) szereznie.
ervinator
Bocsi, de kis korrekció, mert ez csak a győztes meccseinkre igaz 😊

2001: Rams–Patriots 3–0
2003: Panthers–Patriots 0–0
2004: Eagles–Patriots 0–0
2007: Giants–Patriots 3–0
2011: Giants–Patriots 9–0
2014: Seahawks–Patriots 0–0
2016: Falcons–Patriots 0–0

Viszont a legnagyobb különbség 4 pont volt a rendes játékidőben, szal szoros meccs jöhet 😊

2001: Patriots–Rams 20–17
2003: Patriots–Panthers 32–29
2004: Patriots–Eagles 24–21
2007: Patriots–Giants 14–17
2011: Patriots–Giants 17–21
2014: Patriots–Seahawks 28–24
2016: Patriots–Falcons 34–28 – h.u.