Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
én most keresek helyet, szólok ha megvan, és szombat délig várjuk a jelentkezőket.
jorge
Szuper engem felírhatsz.
korodiati
engem is.

csak nehogy az legyen mint pár éve a giants-eagles meccsnézésen, hogy 7-8 giants drukker társaságában kellett megnéznem a meccset. Szerencsére kiszoptunk, úgyhogy nem történt incidens :d

szerk.: többiek?
eaglesmcnabb
Itt szervezkednek a srácok de szerintem én inkább itthonról nézem

 www.facebook.com/groups/114014592634500/permalink/125628424806450/
zsoeo
baszki erről a csoportról még csak nem is hallottam, pending státuszban vagyok egy fél napja, valaki okézza már le. :d

Egy amcsi eagles-ös csoportban viszont benne vagyok, elég durva figurák vannak ott, EDP kinézetű tagok tömkelege :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor most már tényleg csak a gyűrű hiányzik a bódogsághoz. Ez Longnak is belépő lehetne pl
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Early reports are #eagles Brian Dawkins has been elected to @ProFootballHOF . @SportsRadioWIP

És elméletileg TO is bent van.
Bébé
Így igaz.
 twitter.com/terrellowens/status/959924782140620800
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Early reports are #eagles Brian Dawkins has been elected to @ProFootballHOF . @SportsRadioWIP

És elméletileg TO is bent van.

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
A srácok mondanak köszönetet:
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2018/02/on_eve_of_super_bowl_2018_here_is_who_eagles_want.html
DARBY: Whoever asked me to get traded, I guess. 😀

LANE JOHNSON:
"Steven Means. People don't see what he does in practice. He is a menace. He kills people in practice. Practice is like a game for me everyday going against him. I think that is what has made me better. Chris Long too. His experience in the NFL, he has helped me out a lot too."
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
több mint 6 éve
batyu New England Patriots 630
Ennyi mindenképp járt neki!!!
dande
MVP-t nem tudom, hogy megérdemelné-e. Mármint számomra az MVP az, hogy ha azt a játékost kivennéd a csapatból akkor lényegében az az csapat összeomlana, meg sem közelítené korábbi mivoltát.

A tétmeccseket nézve, Wentz kidőlése óta 5-0-val áll a csapat.

A sok sérülés bebizonyította azt, hogy ez egy csapat. Nincsen most valuable player. Na jó, ha az SB-ben lesérülne Foles vagy bármelyik LB-nk, akkor nagy eséllyel vége lenne a dalnak. Bár a Pats sok elkapós játékának hála, az LB kidőlést még talán túl tudná élni a csapat.
Bébé
Nem gondoltam MVP címre, jár az Bradynek. Csak mégis Wentz is érdemel egy "plecsnit", amire a gyűrű ráadás lenne😊. Egyébként azon gondolkodtam, hogy megnézve a két csapatot, Brady meg Gronk kivételével egyátalán nem vagyunk gyengébbek. Ráadásul Brady nem lenne a csapatban főleg Gerappá hiányában nagyobb bajban lennének, mint ugye mi.
dande
Azért egy olyan QB-t, aki 10 meccset nyert a Browns-sal, én nem becsülnék le ennyire! #2HoyerMVP!
😀

Szerkesztette: batyu

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennyi mindenképp járt neki!!!
dande
MVP-t nem tudom, hogy megérdemelné-e. Mármint számomra az MVP az, hogy ha azt a játékost kivennéd a csapatból akkor lényegében az az csapat összeomlana, meg sem közelítené korábbi mivoltát.

A tétmeccseket nézve, Wentz kidőlése óta 5-0-val áll a csapat.

A sok sérülés bebizonyította azt, hogy ez egy csapat. Nincsen most valuable player. Na jó, ha az SB-ben lesérülne Foles vagy bármelyik LB-nk, akkor nagy eséllyel vége lenne a dalnak. Bár a Pats sok elkapós játékának hála, az LB kidőlést még talán túl tudná élni a csapat.
Bébé
Nem gondoltam MVP címre, jár az Bradynek. Csak mégis Wentz is érdemel egy "plecsnit", amire a gyűrű ráadás lenne😊. Egyébként azon gondolkodtam, hogy megnézve a két csapatot, Brady meg Gronk kivételével egyátalán nem vagyunk gyengébbek. Ráadásul Brady nem lenne a csapatban főleg Gerappá hiányában nagyobb bajban lennének, mint ugye mi.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ennyi mindenképp járt neki!!!
dande
MVP-t nem tudom, hogy megérdemelné-e. Mármint számomra az MVP az, hogy ha azt a játékost kivennéd a csapatból akkor lényegében az az csapat összeomlana, meg sem közelítené korábbi mivoltát.

A tétmeccseket nézve, Wentz kidőlése óta 5-0-val áll a csapat.

A sok sérülés bebizonyította azt, hogy ez egy csapat. Nincsen most valuable player. Na jó, ha az SB-ben lesérülne Foles vagy bármelyik LB-nk, akkor nagy eséllyel vége lenne a dalnak. Bár a Pats sok elkapós játékának hála, az LB kidőlést még talán túl tudná élni a csapat.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
#Eagles quarterback Carson Wentz and Rams running back Todd Gurley have been named the FedEx Air and Ground Players of the Year.
Bébé
Ennyi mindenképp járt neki!!!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
#Eagles quarterback Carson Wentz and Rams running back Todd Gurley have been named the FedEx Air and Ground Players of the Year.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Minneapolisban eddig egy Super Bowlt rendeztek meg, akkor az NFC East-csapat legyőzte az AFC East-csapatot 😊
| (1992 januárjában Washington Redskins–Buffalo Bills 37–24) |

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Ki nincs a sorában? 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van egy javaslatom: Eagles fanok adjuk össze a héten mennyi lájkot gyűjtöttünk, annyi pontot szerzünk a Pats ellen:

Én 31-nél járok 😀 😉 😛
dande
Én 82-nél 😊 Ha ez játszik fordítva is 😀
Wyatt
A Patsre mindig jellemző volt a lenyúlás, tipikus 😉 😛

Nem te nem játszhatsz ki vagy csukva.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van egy javaslatom: Eagles fanok adjuk össze a héten mennyi lájkot gyűjtöttünk, annyi pontot szerzünk a Pats ellen:

Én 31-nél járok 😀 😉 😛
dande
Én 82-nél 😊 Ha ez játszik fordítva is 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van egy javaslatom: Eagles fanok adjuk össze a héten mennyi lájkot gyűjtöttünk, annyi pontot szerzünk a Pats ellen:

Én 31-nél járok 😀 😉 😛
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
1 nap...
Egész szezonban pesszimista voltam de megérdemeljük itt vagyunk ahova minden csapat el akar jutni.
PO előtt One and done 😀😀
A srácok remélem nem fossák össze magukat...
A képlet egyszerű bárhogyan is (akár 2-0val)

minden tisztelettel
BASSZUK MEG A PATS-ET
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Agholor is betegnek érezte magát, úgyhogy kapott egy kis infúziót.
Elméletileg most már jobban van és rendben lesz a meccsre.
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
 i.imgur.com/Edq6WTz.gif
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Na meg egy nap!

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Este derül ki, hogy Dawkins és TO bekerül e a HoF-ba.
Nagyon remélem, hogy igen. Már a tavalyi kimaradásukat se értettem. :S
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hatalmas arc a csávó 😀
 twitter.com/gmfb/status/959412608884338688?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Figglesblitz.com%2F2018%2F02%2Feat-some-goat%2F
A Vikings elleni jobban tetszett, de azért ez sem rossz. 😀

Cowboys drukkerek akkor nekünk drukollnak? Ha a Pats nyer akkor lehagyják Őket az SB-winekben. 😀

Jernigan végre teljes értékű edzés munkát végzett. Mindenki egészséges.

Sajnálom, hogy holnap vége lesz a szezonnak.
Tarthatna még egy kicsit. Bár tény, hogy kimaxoltuk. 😀
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
én most keresek helyet, szólok ha megvan, és szombat délig várjuk a jelentkezőket.
jorge
Szuper engem felírhatsz.
korodiati
engem is.

csak nehogy az legyen mint pár éve a giants-eagles meccsnézésen, hogy 7-8 giants drukker társaságában kellett megnéznem a meccset. Szerencsére kiszoptunk, úgyhogy nem történt incidens :d

szerk.: többiek?
eaglesmcnabb
Itt szervezkednek a srácok de szerintem én inkább itthonról nézem

 www.facebook.com/groups/114014592634500/permalink/125628424806450/