Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Grat jók voltatok srácok!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Köszönjük a vs everybody nevében 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok, megérdemelten nyertetek.

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Na srácok, akkor eljött a mi időnk! Mindjárt rosszul leszek 😊
FLY!!!
több mint 6 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
2005 óta erre várunk. Akkor nem gondoltam, hogy McNabbel nem jutunk be legalább még egyszer. Jó lenne most megcsinálni, mert nem lehet tudni mikor lesz újra lehetőség. Annyi nehézséget gyűrt már le ez a csapat, ez most az utolsó. Nagyon bízom bennük, hogy képesek rá. WE ALL WE GOT! WE ALL WE NEED!


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha létezik Isten, Buddha, Allah, Jahve, Brahman, Fortuna, sors, jin-jang... ezt a meccset meg kell, hogy nyerjük.
Megfogadom, ha elhozzuk a Lombardi-trófeát és lesz fiam, Vincének fogják hívni.
Bolyhos
Ezt majdca sport tvbe is küld be léci smsbe 😛 😉
dande
SB-n nem szokott sms olvasás lenni SAJNOS
mustaine
Attól még beküldheti 😛 😉
több mint 6 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
FLY

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ha létezik Isten, Buddha, Allah, Jahve, Brahman, Fortuna, sors, jin-jang... ezt a meccset meg kell, hogy nyerjük.
Megfogadom, ha elhozzuk a Lombardi-trófeát és lesz fiam, Vincének fogják hívni.
Bolyhos
Ezt majdca sport tvbe is küld be léci smsbe 😛 😉
dande
SB-n nem szokott sms olvasás lenni SAJNOS

több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Akkor hajrá mindenki előre FLY
több mint 6 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Minden kedves szurkolótársamnak jó meccsnézést kívánok! #FlyEaglesFly!

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha létezik Isten, Buddha, Allah, Jahve, Brahman, Fortuna, sors, jin-jang... ezt a meccset meg kell, hogy nyerjük.
Megfogadom, ha elhozzuk a Lombardi-trófeát és lesz fiam, Vincének fogják hívni.
Bolyhos
Ezt majdca sport tvbe is küld be léci smsbe 😛 😉
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
E-A-G-L-E-S ! EAGLES !


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Ha létezik Isten, Buddha, Allah, Jahve, Brahman, Fortuna, sors, jin-jang... ezt a meccset meg kell, hogy nyerjük.
Megfogadom, ha elhozzuk a Lombardi-trófeát és lesz fiam, Vincének fogják hívni.

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Szekszárdi kosaras csajok hatalmas meccsen nyertek, most már csak a Sasoknak kell behúzni. 😀

Egyelőre elég sok Eagles drukker van a stadionban. Gondolom a Patsesek már unják a felhatjást, Ők majd csak a kickoffra érkeznek meg. 😀

A bemelegítés során Wentz simán dobálja a 40 yardos passzokat. 😀

Szerkesztette: Bébé
több mint 6 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
A világ veletek van!!! 😊
bcsarli
Még én is, pedig sosem gondoltam volna, hogy egy olyan csapatnak fogok szurkolni, amelyiknek zöld a színe és egy sas a címere.
Amadeus
Na, ezzel én is így vagyok... Kb 4 év után tudatosult bennem, hogy zöld sasoknak drukkolok 😀 | Újpestszurkolóként 😀 |
MrMiksa
Nyugi, nem vagy egyedül 😊 A McNabb, Dawkins, Westbrook korszak csapatának egyszerűen nem tudtam ellenállni. 11 éve várok erre a napra. Most sajnos véget ér ez a fantasztikus szezon. Ha nyerünk, akkor azért, ha nem, akkor azért fogok bőgni 😊 Jó szurkolást mindenkinek!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja igen s ami csodálom még nem került elő, ki nyerte legutóbb kétszer az Arena Bowlt, na ki?

A PHILADELPHIA SOUL!!!!

Szabad őket követni 😀
több mint 6 éve
gedam 5 699
 youtu.be/i217nMxPXME
na de most itt aztán tényleg lehet
több mint 6 éve
Drebin84 Philadelphia Eagles 33
Rosszul fogalmaztam. De akkor érthetően. Ha 2005-ben a pats veszít, akkor nekik szurkolnék. Remélem így már érthető.

Szerkesztette: Drebin84
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hát gyerekek, itt a nap. 13 évet vártam erre a meccsre. Így lettem Eagles szurkoló, hogy akkor kikaptak. Ha nyert volna a pats akkor, nekik szurkolnék azóta. Az volt az első teljes NFL meccsem. Így utólag örülök, hogy sas lettem. Itt az esély, meg kell nyerni!!! Bármi lesz az eredmény, ezt a csapatot sose fogom lecserélni, nem is tudnám. Fly!!!
Drebin84
Akkor most ki nyert akkor, vagy hogy van ez? 😊
Még nem is kezdtem el inni, mégsem értem. Lehet hogy fáradt vagyok 😊

több mint 6 éve
Drebin84 Philadelphia Eagles 33
Hát gyerekek, itt a nap. 13 évet vártam erre a meccsre. Így lettem Eagles szurkoló, hogy akkor kikaptak. Ha nyert volna a pats akkor, nekik szurkolnék azóta. Az volt az első teljes NFL meccsem. Így utólag örülök, hogy sas lettem. Itt az esély, meg kell nyerni!!! Bármi lesz az eredmény, ezt a csapatot sose fogom lecserélni, nem is tudnám. Fly!!!
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Sajna én nem tudok Pestre menni..nektek jó szurkolást, én itthon próbálok csendben maradni.

Egyébként most jött ki a hír, Cooks majdnem a miénk lett Jenkinsért (igen Malcolmért) s harmadik körért cserébe. Örülök h nem jött össze, nagyon hiányzott volna....akkor is ha ma Cooks nagyot játszik.
dande
Jenkins értékét ebben a szezonban leginkább az adta, hogy Hicks kiesése után volt kit feljebb tolni a LB sorba..persze ehhez kellett egy Graham is S posztra
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
A világ veletek van!!! 😊
bcsarli
Még én is, pedig sosem gondoltam volna, hogy egy olyan csapatnak fogok szurkolni, amelyiknek zöld a színe és egy sas a címere.
Amadeus
Na, ezzel én is így vagyok... Kb 4 év után tudatosult bennem, hogy zöld sasoknak drukkolok 😀 | Újpestszurkolóként 😀 |
MrMiksa
Senki sem lehet tökéletes, de az első lépest megtetted 😉
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Én 10-től clockban, fehér vick mezben.

addig meek mill szól.
jorge
Srácok bassza meg nem tudok menni, lázas megbetegedés. Game time decision volt eddig, de sajnos nem mentem át a protokollon..
korodiati
SB-on féllábbal is kell szurkolni, a láz nem akadály!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajna én nem tudok Pestre menni..nektek jó szurkolást, én itthon próbálok csendben maradni.

Egyébként most jött ki a hír, Cooks majdnem a miénk lett Jenkinsért (igen Malcolmért) s harmadik körért cserébe. Örülök h nem jött össze, nagyon hiányzott volna....akkor is ha ma Cooks nagyot játszik.
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Én 10-től clockban, fehér vick mezben.

addig meek mill szól.
jorge
Srácok bassza meg nem tudok menni, lázas megbetegedés. Game time decision volt eddig, de sajnos nem mentem át a protokollon..
korodiati
Gyors jobbulást!

Next man up, tessék erről szólt az egész rohadt szezon, ha valaki lesérült, ketten léptek a helyére! Ati kiesett, két jelentkezőt várok helyette a clockba. A kanapé nem sb-re való