Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Az van,hogy a NE mindenki ellen bőven esélyes,plusz ugye az SB-ben meg valahogy mindig nyernek még egy 99% ban elbukott meccset is visszahoznak....nálunk meg csere qb stb.

Nem mi vagyunk a favoritok és akkor finom voltam.
Sajna
Janek
Azért ez nem azt mutatja, hogy egy magabiztosan mindenkit tönkreverő csapattal állunk szemben. Ez pont annak a jele, hogy verhetőek, ha az utolsó pillanatokig megfelelően koncentrálunk, plusz jó edzői húzásokkal és megfelelő time managementel.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
Nem mi vagyunk a favoritok és akkor finom voltam.
Sajna
Janek
Innen szép nyerni. Ha esélyesek lennénk, mindenki elhinné, aztán úgy kapnánk ki. Az jobb lenne?

Nekem az NFC döntő volt "A döntő", ez már csak jutalomjáték. Jelenleg nem látom, hogy tudnánk megfogni Bradyéket.

Szerkesztette: mustaine

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Az van,hogy a NE mindenki ellen bőven esélyes,plusz ugye az SB-ben meg valahogy mindig nyernek még egy 99% ban elbukott meccset is visszahoznak....nálunk meg csere qb stb.

Nem mi vagyunk a favoritok és akkor finom voltam.
Sajna

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Hahó gyerekek mi van itt? Csoport ellenfél qb igazolás? Mock draft? Kit húzzatok?
Ez valami januári megszokásból maradt?? 😊
Semmi hogy állítsuk meg Bradyt Gronkot? Chip Kelly tippjei? Blount tud-e Patses titkokat meg ilyesmi?
vpi
Én úgy érzem, hogy inkább az segít az általános hangulatomon, ha megpróbálom elterelni a gondolataimat a vasárnap/hétfői napról. Ez persze rohadt nehéz, mert férfi létemre többet gondolok a sb-re, mint a szexre, ami gondolom nem szorul magyarázatra senki számára 😀 Rohadt feszült vagyok, de nem a rossz értelemben, inkább csak a nehezen múló napok miatt, nem pedig az eredmény miatt 😊 A meccsel kapcsolatban magabiztosságot érzek. Ez számomra is meglepő, de valahogy érzem az erőt a csapatban, hogy ezt a Pats-Brady-Belichick hegemóniát megtörje végre. Remélem ezt a Pats fanok nem veszik trollkodásnak. Wentz beállt "qb coach-nak", ami szerintem Folesra és a csapatra is pozitív hatással van. Szerintem tuti felér a meccseken egy 13. playerel. Jó volt látni a Vikes ellen, ahogy együtt élt és dolgozott a csapattal. A taktikát és a nagy feladatot, ami Brady semlegesítését illeti, azt DP-re és JS-ra hagynám, ők biztosan tudják már 2 hete, hogy mit kell játszanunk. Én nagyon bízom bennük. Szóval szerintem meglesz ez srácok!!! 😊 Eagles! Eagles! Eagles! 😊
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Hahó gyerekek mi van itt? Csoport ellenfél qb igazolás? Mock draft? Kit húzzatok?
Ez valami januári megszokásból maradt?? 😊
Semmi hogy állítsuk meg Bradyt Gronkot? Chip Kelly tippjei? Blount tud-e Patses titkokat meg ilyesmi?
vpi
Saját magam nevében tudok csak szólni, de épp eléggé fosok ettől a meccstől hogy ne írjak róla sokat 😊 Szurkolói életünk egy legszebb vagy legfájdalmasabb napja lehet a vasárnap. Nem hiszem hogy nagyon lehet elemezni ezt a meccset Eagles szurkolóként most. Ha nem Foles-Brady, hanem Wentz-Brady felállás lenne akkor őszintén úgy gondolom hogy nagyon reális esélyünk lenne, így viszont kell egy közel tökéletes meccs a csapattól, hogy ebből győzelem legyen, viszont az erősségeink megnyerhetik a meccset: O/D-line - ha ezek úgy teljesítenek mint múlt héten és a szezonban oly sokszor, akkor lesz esélyünk. Meglepő, de a Douggie P- BB felállásban sem érzem nagy hátrányban magunkat, reméljük Doug továbbra is az agresszív énjét hozza.
több mint 6 éve
csipkelli 3 274
Nyerünk.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Hahó gyerekek mi van itt? Csoport ellenfél qb igazolás? Mock draft? Kit húzzatok?
Ez valami januári megszokásból maradt?? 😊
Semmi hogy állítsuk meg Bradyt Gronkot? Chip Kelly tippjei? Blount tud-e Patses titkokat meg ilyesmi?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
ráadásul elment fuller a rivális csapattól. : )

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Közben a Redskins megszerezte Alex Smith. Remélem ez nem zavarja meg fejben a fiúkat és tudnak a SB-ra koncentrálni 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/1/31/16954098/alex-smith-trade-redskins-chiefs-quarterback-exchange-picks-kendall-fuller-andy-reid-eagles-cousins
picksix
Mi a véleményetek erről? Szerintem ez nekünk alapvetően jó hír. Cousins-ban jobban látom az "it" faktort. Smith egy stabil jó irányító, de nem látom benne azt hogy SB esélyest tudna varázsolni egy csapatból brutál körítés nélkül, ami egyelőre szintén nincs meg. Smith kb azt tudja elérni, hogy a Redskins ne tudjon jó poziból draftolni évekig.

Aztán lehet hogy beválik, rossznak semmiképp se rossz 😊
Cooltiszo
Nekem is hasonló a véleményem. Mi is sokáig QB hiányban szenvedtünk, de én a hajamat téptem volna anno egy ilyen trade hallatán... Lehet, hogy én nem értek hozzá, sőt valószínű, de szerintem ez egy nagyon drága húzás volt, ami nem fogja bevaltani a hozzá fűzött reményeket. Cousins-tól jobban tartottam az elmúlt években.
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Közben a Redskins megszerezte Alex Smith. Remélem ez nem zavarja meg fejben a fiúkat és tudnak a SB-ra koncentrálni 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/1/31/16954098/alex-smith-trade-redskins-chiefs-quarterback-exchange-picks-kendall-fuller-andy-reid-eagles-cousins
picksix
Mi a véleményetek erről? Szerintem ez nekünk alapvetően jó hír. Cousins-ban jobban látom az "it" faktort. Smith egy stabil jó irányító, de nem látom benne azt hogy SB esélyest tudna varázsolni egy csapatból brutál körítés nélkül, ami egyelőre szintén nincs meg. Smith kb azt tudja elérni, hogy a Redskins ne tudjon jó poziból draftolni évekig.

Aztán lehet hogy beválik, rossznak semmiképp se rossz 😊
több mint 6 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
No kérem, Peters és Sproles is visszatér jövőre!!! 😀 OL s RB draft is sanszosan kihúzva.

S már csak 5 nap!!!! Fly Eagles Fly 😊
dande
Valamelyik nap unalmamba nézegettem 1.0-s mockokat, és érdekes, hogy fele-fele arányban jósolnak hozzánk LB-t és OT-t első körben. Utóbbi meglepne.
(számszerűsítve 4-4 LB, OT és egy OG tipp volt)
Bolyhos
Engem inkább az LB lepne meg mint az OT. Jelenlegi csapatunk erőssége a falak, sose lehet elég picket ide ellőni. Lb-t nem tudom mikor húztunk utoljára első körben, második se rémlik mostanából. Az 1/31-32 pozíció kicsit kavarhat, mert első kör közepén más játkost húzunk mint első kör végén, de remélem BPA-znak. Én még egy esetleges RB húzáson se lepődnék meg, Ajayinak már csak 1 év van a szerződéséből, és mindenkit nem fizethetünk meg. Jövőre fontos döntések jönnek majd Ajayival, Darby-val...
több mint 6 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
No kérem, Peters és Sproles is visszatér jövőre!!! 😀 OL s RB draft is sanszosan kihúzva.

S már csak 5 nap!!!! Fly Eagles Fly 😊
dande
Valamelyik nap unalmamba nézegettem 1.0-s mockokat, és érdekes, hogy fele-fele arányban jósolnak hozzánk LB-t és OT-t első körben. Utóbbi meglepne.
(számszerűsítve 4-4 LB, OT és egy OG tipp volt)

Philadelphia Underdogs!
több mint 6 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
eagles-ös közös meccsnézés nem lesz akkor?
eaglesmcnabb
+1
akit érint, jelezzen, és ha látunk egy kb létszámot, megpróbálnék valami asztalt kukázni
több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Közben a Redskins megszerezte Alex Smith. Remélem ez nem zavarja meg fejben a fiúkat és tudnak a SB-ra koncentrálni 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/1/31/16954098/alex-smith-trade-redskins-chiefs-quarterback-exchange-picks-kendall-fuller-andy-reid-eagles-cousins
picksix
A fresh new year and the Skins already fucking things up! Love it.

I guess Andy had so much success in ripping off the Redskins in the McNabb trade that he thought he'd try again.

Örülök én is ennek a tradenek. 😀 Lehet lesz pár győzelme ellenünk, de attól nem kell félni, hogy a közeljövőben dynasty csapat lesz a Washington. 😀
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon sajnálom h Sanyi pont ide jön, kénytelen leszek ellene szurkolni....

Már csak 4 nap 😊
több mint 6 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Közben a Redskins megszerezte Alex Smith. Remélem ez nem zavarja meg fejben a fiúkat és tudnak a SB-ra koncentrálni 😀

 www.bleedinggreennation.com/2018/1/31/16954098/alex-smith-trade-redskins-chiefs-quarterback-exchange-picks-kendall-fuller-andy-reid-eagles-cousins

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
közben LGB csúnyán alázza Gronkot maddenben

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/27246432_1648909698480130_1856829767832043520_n.jpg?stp=dst-jpg_p300x300&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=004c4a&_nc_ohc=CNLRt9ysiCsAb4Q2RbW&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfD0XJoV6IVlfz21ql6KkH-x5SDUvA9lQsNNYB1YOCXAGQ&oe=6632D9B5
Watch live as LeGarrette Blount and Rob Gronkowski go head-to-head in #Madden18 on Xbox. | By Philadelphia EaglesFacebook
Watch live as LeGarrette Blount and Rob Gronkowski go head-to-head in #Madden18 on Xbox.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
eagles-ös közös meccsnézés nem lesz akkor?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Abba bele sem gondoltunk de HR az egyik legfiatalabb GM a ligában és kb mindenki elött járt idén.
FA húzások:
The free-agent additions included wide receiver Alshon Jeffery, quarterback Nick Foles, running back LeGarrette Blount, cornerback Patrick Robinson, wide receiver Torrey Smith, defensive end Chris Long, defensive back Corey Graham, and offensive lineman Chance Warmack......

AJ no brain volt, de a többi igazán jól sült el.
Van egy első körünk a drafton és lesz egy SJ idén aki kb top 5 pick... és lesz trade erre a nyakam adom

több mint 6 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Nagyon helyes 😀
Joe Douglas says he's staying with the #Eagles. Team blocked him from interviewing for the Texans GM job, but he said he’s happy in Philly.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Egy kis összeollózott válogatás a tegnapi media nightból:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Még hogy kidőlt a legnagyobb sztár 😊)
 twitter.com/CrossingBroad/status/958186585387950080
Wyatt
Foles-al kapcsolatban soha nem ilyen problémák merültek fel. Statisztikákban ő nagyon ott van, viszont ez a teljesítményét nem igazán tükrözi. Mondhatnám, kicsit csalóka dolog nála a számokra hagyatkozni. Persze ez egészen a Falcons majd a Vikes meccsig érvényes, mert amit ezeken a meccseken tolt, azt még most sem igazán tudom feldolgozni ép ésszel 😀 Én 2014 óta utáltam, de amit most hoz, az emberfeletti 😊

Szerkesztette: MrMiksa
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Közben Ricsiék elkezdték gyártani az értelmesebbnél értelmesebb interjúkat a csapattagokkal.... Olyan fontos kérdéseket feszegetve, mint hogy Vaitai a csirkét szereti jobban vagy a marhát, illetve hogy mennyire nehéz kiejteni a nevét... Bár a SB promó után az ember már nem vár színvonalat. Remélem a meccs közvetítés azért nem ilyen elb@szott lesz.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még hogy kidőlt a legnagyobb sztár 😊)
 twitter.com/CrossingBroad/status/958186585387950080

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elliottról egy írás:
 www.delawareonline.com/story/sports/nfl/eagles/2018/01/29/eagles-kicker-jake-elliott-super-bowl-dreams-sports-patriots-football/1074999001/
Soccerben és teniszben is király volt. Végül jó, hogy az amcsifoci mellett döntött.


 www.si.com/nfl/2018/01/29/doug-pederson-philadelphia-eagles-super-bowl-52-brett-favre-peter-king
mustaine
Jó írás nagyon. Packers/Favre fanoknak is kötelező.


Spags és a Spygate:
 www.phillyvoice.com/former-eagles-lb-coach-steve-spagnuolo-hints-strongly-patriots-cheated-super-bowl/
“I remember (from ’04) Jim Johnson saying to me ‘they know our signals, do your best to disrupt them’, in hindsight, he was right. It was evident to us, we believe that Tom knew where we were pressuring”
Bébé
Véééégre egy kis gate, már tök aggódtam, hogy nem lesz 😀