Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

1 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy 30 ève vette meg Lurie az Eaglest (a Pats helyett 😏) szèp ajándék lenne a 2. SB win 😉
6 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennèl jobb nem nagyon lesz az Offseasonban itt a teljes változat, természetesen ez így egybe is KÖTELEZŐ!!!! ☺️☺️☺️



Szerkesztette: dande2
8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Illetve egy kis draftbackstage, kötelező:

8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mièrt is lehet jó Mitchell:





Szerkesztette: dande2
8 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Örülök Bectonnak egyèbkènt, ha bírja egèszsèggel ès fejlődik coach Jeff alatt, akkor nyerhetünk sokat vele.
9 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy Kelce az ESPNnèl kapja meg a nagy pènzt (a kicsi mèg a csapattól kèt èvig)
10 napja
KeyG Baltimore Ravens 8 118
Offensive line help in Philadelphia: Former Jets first-round draft choice Mekhi Becton plans to sign a one-year deal worth up to $5.5 million with the Eagles, pending a physical Monday, per his agents Alan Herman and Jared Fox. Becton is expected to be the Eagles swing tackle.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
11 napja
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Az idei UDFA class kisebb, mint a megszokott, de ez nem meglepő, mert 9 játékost is draftoltunk idén.

Anim Dankwah,OT Howard
Gabe Hall, DT Baylor
McCallan Castles, TE Tennessee
Talik Keaton, WR Marshall
Andre Sam, S LSU
Kendall Milton, RB Georgia

Közülük Hall, Sam és Milton, aki elsőre ismerős.

Hall egy atletikus védőfalember (9.25-ös RAS), aki nálunk DE lehetne. A jó adottságai ellenére nem konzisztens a játéka, főleg futás ellen sebezhető.

Andre Sam érdekes story, 6 év alatt a McNeese Stateből a Marshallon keresztül eljutott az LSU-ba. Kisebb méretű coverage safety, aki szerintem nálunk inkább nickel CB-ként próbálkozhat. A szerelésekkel komoly problémái voltak a legmagasabb szinten, aminek a kora mellett nagy szerepe lehetett abban, hogy nem draftolták. 26 éves újonc, szóval gyorsan kell tanulnia, mert hamarosan nyugdíjas lesz. 😀

Milton személyében csak jött valaki a Georgia-ról. Megkaptam a nagy futót UDFA-ként. Belső zóna futásoknál jó lehet, és jól védte az irányítót az egyetemen, ami a speciális csapattal együtt fontos lehet, ha az 53-ba akar kerülni. Elkapóként alig használták az egyetemen.

Dankwah egy Mailata-hoz hasonló méretű óriás OT, de a hasonlóságok egyelőre itt véget érnek. Az ausztrállal ellentétben ő már a draft előtt is focizott, de nem túl jól. Egyelőre lassú, lomha játékos, talán Stoutland felpörgeti majd.

Castles egy atletikus TE, Keaton nem volt túl produktív az egyetemen sem, visszahordóként is használták.


11 napja
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem tudtam élőben izgulni a 5-6. körben, így jobban is sikerült. 😉

Jöttek szépen az emberek hiányposztokra.
Ainias Smith-nek sokféle szerepe lehet majd. Slot elkapó, aki a route futásaival, fürgeségével érvényesülhet és biztos a keze. Nem szélvész gyors, nem ideális mélységi célpont. A mérete elviekben hátránya lehetne, de nem nagyon ijed meg senkitől, és a blokkokhoz is rendesen odateszi magát. Speciális csapatban visszahordó.

Trotter Jr. szinte kötelező volt az apukája miatt. Jó alkalom, hogy akik régóta nézzük, elgondolkozzunk, hogy mennyit változott a foci. Trotter Sr. sem volt egy magas játékos (6'1), de ő 260+ fonttal volt MIKE linebacker. Erre mondják, hogy jó sűrű volt. 😀 Ma már örülhetünk, ha edge rusher-ek megütik ezt a tömeget. 😀
A fia 230 font alatt LB, a papa idején örülhetett volna, ha safety-ként pályára engedik. Tegyük hozzá, hogy az öreg Trotter már a saját korában is a nagy linebackerek közé tartozott. A megboldogult Jim Johnson szerette az ekkora MLB-ket, mivel kedvelte a "Mug" frontot (ahogy manapság hívják), amikor a linebackerek sokszor szinte a védőfalban állnak fel.

Az ifjabb Trotter nem egy atletikus szörny és nem is nagyon erős. Viszont okos, tudja hol kell lennie a pályán, jól olvassa a játékot, ami cover-ben hasznára lesz majd. A fizikai hátrányai kijönnek néha, például elég sok szerelést hibázott a Clemsonon, ezt majd rendbe kéne tenni a profiknál. A támadófalemberekkel is meggyűlhet a baja, így kell a jó védőfal, hogy lekössék neki a támadófalat. Eleinte szerintem coverage LB-ként vehetnénk hasznát.

Jött guard is Keegan személyében. Egy megbízható munkásember, kicsit meglepődtem, hogy nem Mahogany jött helyette. Fizikális, jó a futásblokkolásban, de nem olyan mozgékony, mint amilyenek általában nálunk a guard-ok, így a zónablokkolás nem annyira az ő világa, de Stoutland alatt fejlődhet tovább.

Johnny Wilson-t nem tudtuk kihagyni. Hatalmas egy elkapó. Nem tudom mikor volt utoljára ekkora WR a csapatban. Talán a szép emlékű Ifeanyi Momah?
Wilson elég jól mozog a termetéhez képest és nem is lassú, viszont nem igazán tudja használni az adottságait, sokkal jobban kellene dominálnia a védőket és sok labdát elejt. Ezért irtóztam volna tőle a második napon (voltak akik oda várták), de a 6. körben a kivételes adottságai miatt oké.

McMahon zónablokkolási rendszerben használható center lehet, gyors, remek a lába, de ráfér majd az erősítés, mielőtt komoly védőkkel megküzdhetne.
BleedingGreen
Annyit tennék hozzá, hogy Wilsont több mint biztos, hogy TE poszton is ki fogjuk próbálni. Ha ott beválik, és szerintem be fog, akkor biztos a roster helye szeptemberben.
11 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
😜

11 napja
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Nem tudtam élőben izgulni a 5-6. körben, így jobban is sikerült. 😉

Jöttek szépen az emberek hiányposztokra.
Ainias Smith-nek sokféle szerepe lehet majd. Slot elkapó, aki a route futásaival, fürgeségével érvényesülhet és biztos a keze. Nem szélvész gyors, nem ideális mélységi célpont. A mérete elviekben hátránya lehetne, de nem nagyon ijed meg senkitől, és a blokkokhoz is rendesen odateszi magát. Speciális csapatban visszahordó.

Trotter Jr. szinte kötelező volt az apukája miatt. Jó alkalom, hogy akik régóta nézzük, elgondolkozzunk, hogy mennyit változott a foci. Trotter Sr. sem volt egy magas játékos (6'1), de ő 260+ fonttal volt MIKE linebacker. Erre mondják, hogy jó sűrű volt. 😀 Ma már örülhetünk, ha edge rusher-ek megütik ezt a tömeget. 😀
A fia 230 font alatt LB, a papa idején örülhetett volna, ha safety-ként pályára engedik. Tegyük hozzá, hogy az öreg Trotter már a saját korában is a nagy linebackerek közé tartozott. A megboldogult Jim Johnson szerette az ekkora MLB-ket, mivel kedvelte a "Mug" frontot (ahogy manapság hívják), amikor a linebackerek sokszor szinte a védőfalban állnak fel.

Az ifjabb Trotter nem egy atletikus szörny és nem is nagyon erős. Viszont okos, tudja hol kell lennie a pályán, jól olvassa a játékot, ami cover-ben hasznára lesz majd. A fizikai hátrányai kijönnek néha, például elég sok szerelést hibázott a Clemsonon, ezt majd rendbe kéne tenni a profiknál. A támadófalemberekkel is meggyűlhet a baja, így kell a jó védőfal, hogy lekössék neki a támadófalat. Eleinte szerintem coverage LB-ként vehetnénk hasznát.

Jött guard is Keegan személyében. Egy megbízható munkásember, kicsit meglepődtem, hogy nem Mahogany jött helyette. Fizikális, jó a futásblokkolásban, de nem olyan mozgékony, mint amilyenek általában nálunk a guard-ok, így a zónablokkolás nem annyira az ő világa, de Stoutland alatt fejlődhet tovább.

Johnny Wilson-t nem tudtuk kihagyni. Hatalmas egy elkapó. Nem tudom mikor volt utoljára ekkora WR a csapatban. Talán a szép emlékű Ifeanyi Momah?
Wilson elég jól mozog a termetéhez képest és nem is lassú, viszont nem igazán tudja használni az adottságait, sokkal jobban kellene dominálnia a védőket és sok labdát elejt. Ezért irtóztam volna tőle a második napon (voltak akik oda várták), de a 6. körben a kivételes adottságai miatt oké.

McMahon zónablokkolási rendszerben használható center lehet, gyors, remek a lába, de ráfér majd az erősítés, mielőtt komoly védőkkel megküzdhetne.


11 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Trottert nagyon adom
Leszálltam a hater vonatról
11 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na amint ezt beírtam látom jött is egy Trottern😁😁😁
11 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezt a mai napot nem nagyon tudom követni de ahogy elnèzem nincs is mit az első kèt kör olyan jól sikerülhetett hogy Howie kb befejezettnek nyilváníotta draftot ès húzni is csak azèrt húz ès olyat mert csak. Az udfa erősebb lesz majd mint a hátsó körök lassan szokás szerint 😏

Szerkesztette: dande2
11 napja
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Roseman tegnap azt mondta, hogy azért jó a sok 4. körös pick, mert sok játékos van, akit szeretne ebben a körben. Aha, persze. 😀

A jövő évi drafton nem volt 4. és 6. körös húzásunk. Ezt a kört most arra használta Howie, hogy jövő évi húzásokat gyűjtsön. Lett egy 2025. évi 3., 4. és 5. körös pick.

Én inkább kettőt ellőttem volna a három 4. körösből.

A futó jött, de nem ilyen lovat akartam. Ráadásul kettővel utánuk kivették Guerendo-t. Shipley ügyes kis játékos, de megint egy waterbug jött, akiben nem sok erő van. Harmadik down-oknál hogyan lesz pályán, ha fizikálisan egyelőre kevés a blokkoláshoz?

A cserék jók voltak a jövő évi pickekért, de ha a kiválasztott játékost nézzük, illetve, hogy ki lett volna elérhető, akkor ez eddig a leggyengébb kör.

Szerkesztette: BleedingGreen


11 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, ez a Hunt pick hosszú évek óta az első, ami nem igazán jön be
zacknorb
Egykori Ivy ligás srác(tehát okos), aki triatlonozott és távol ugrott, majd az FCS-ben safetyt(!), LB-t és EDGE-t is játszott. Utóbbi ment neki a legjobban. És tavaly a (manapság már nem annyira erős, mint pár éve) Southland konferencia év védője is volt. Van ideje beletanulni és upside is van benne bőven. Szerintem beválik.

Szerkesztette: iktriad
11 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
De cserébe a DeJean picknél szentségeltem egy sort, és kijelentettem hogy tök8, úgyis első körös PO bukta lesz belőle 😀
zacknorb
Áprilisban PO-ról beszélni nem sok értelme van. De szerintem meg SB win lesz vita nélkül.

11 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
De cserébe a DeJean picknél szentségeltem egy sort, és kijelentettem hogy tök8, úgyis első körös PO bukta lesz belőle 😀
11 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, ez a Hunt pick hosszú évek óta az első, ami nem igazán jön be
zacknorb
Dillard pick az tetszett?
Janek
DeVonta pick óta számítom

Szerkesztette: zacknorb
11 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Na, ez a Hunt pick hosszú évek óta az első, ami nem igazán jön be
zacknorb
Dillard pick az tetszett?

11 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 944 — Kinek mit intézett a kormánya
Na, ez a Hunt pick hosszú évek óta az első, ami nem igazán jön be
12 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Mai wish listem(eddig egész jól bejött)
C Jones OT
Wingo DT
Trotter a nosztalgia miatt
Egy slot wr
Egy RB Guerendo pl
Egy S Hicks

12 napja
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Eddig szerintem is jól állunk. A harmadik kör kicsit rázós volt, de a két lefelé cserével Hunt okés választás. Ha osztályozni kéne, akkor Hunt B-s választás (ha a 78.-on hoztuk volna, akkor legfeljebb C lenne). Fangio nézte ki Hunt-ot, az egyik kedvence volt a drafton.

Az első két választás nyilván A+, A.
Kicsit fájt, hogy csoportrivális kapott két magas picket a felfelé csere keretében, amivel volt lehetőségük erősíteni. Az egyikkel ráadásul jót húztak Sainristil személyében. A másik szerintem rendes reach lett szerencsére, de a játékos így is jó. Sinnott az egyik kedvencem lett volna ... a harmadik napon, leghamarabb a második nap végén, de közel sem a top50 körül.

Ha nagyon kukacos akarok lenni, akkor a 78. helyről jobb lett volna felfelé menni az 5. körös pickekkel, amiből három is van. Lehet, hogy próbáltuk persze. Én kockáztattam volna, és kihúztam volna Wilsont, mert az egyetemi sérülékenység nem mindig megy át a profikhoz, pl. Dickersonnak is voltak súlyos sérülései az egyetemen, de nálunk jól bírja. Viszont ahogy írtam, meg lehet érteni, hogy miért nem választottuk.

Az OL, WR, LB erősítés továbbra is kézenfekvő lenne ma, de vannak ám még bent jó DB-k is 😉
Mivel sok választásunk van, nem lenne luxus egy futó sem. Mindegy, csak nagy, fizikális legyen 😀 Estimé, Allen, Isaiah Davis.


12 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Én is örülök Mitchellnek, bár kicsit szokatlan a korai CB pick... 😊
Lehet beduplázunk a secbe?
Janek
Nagyon meglepődnék! Szerintem oda max a hátsó körökben érkezhet még valaki.
Jöhetnek a falak, LB meg a slot elkapó. Malik Washingtonnak bazira örülnék, de őt nem fogjuk húzni...
skizofita
csak meglett a dupla 😊
Janek
Bingo! 😀
Mondjuk így Howie az offseasont használja smokescren-nek (CJGJ, Maddox) és valakire epizodistaként számítanak. Nagyon izgalmas, hogy hogyan fogják használni őket! És Malik is jöhet még! (...nem fog)
#linebackermegminek
skizofita
MW én is draftoltam gm játékban.

Oline biztos lesz még meg elkapó is.

12 napja
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Én is örülök Mitchellnek, bár kicsit szokatlan a korai CB pick... 😊
Lehet beduplázunk a secbe?
Janek
Nagyon meglepődnék! Szerintem oda max a hátsó körökben érkezhet még valaki.
Jöhetnek a falak, LB meg a slot elkapó. Malik Washingtonnak bazira örülnék, de őt nem fogjuk húzni...
skizofita
csak meglett a dupla 😊
Janek
Bingo! 😀
Mondjuk így Howie az offseasont használja smokescren-nek (CJGJ, Maddox) és valakire epizodistaként számítanak. Nagyon izgalmas, hogy hogyan fogják használni őket! És Malik is jöhet még! (...nem fog)
#linebackermegminek

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)