Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Jah, azért Donnie Jones-t nem értem mitől rosszabb az átlagnál, éppen hogy sokkal jobb.

Lehet én vagyok Cooper hater, de pl őt én nem raktam volna a Good starterbe, legalábbis Maclin ha már Avarage lett, amivel egyetértek, de nem tartom rosszabbnak, sőt jobb keze is van. Cooper ejtett már ki nem egyszer comeback törlő fontos lasztit.

Na meg nem Maehl lesz a harmadik elkapó.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Jon Dorenbos nem elit? ez az egész egy szar.

több mint 9 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
donnie jones below??? anyád.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami azt illeti Cary Williamset és DRyans-t átlag alattinak értékelni hááááááát ......Mark S meg nálam very very very poor, de remélem inkább sem róla, sem Barkleyról nem derül ki bővebb/elégséges infó 😛
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan

Mehet a vita 😊

én pár nappal korábban megcsináltam ezt a táblázatot magamnak, az így néz ki

több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Tavaly ilyenkor Damaris Johnson is király volt az OTA-ken, úgyhogy sokat ezekből nem lehet prognosztizálni a szezonra. Remélem is, hogy Matthews hasít a rövidgatyás edzéseken, szép is lenne, ha nem.



több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Jimmy Kempski szerint az OTA-k alatt Matthews tűnt a legjobb WR-nek a csapatban 😊
Hozzátette azt is, hogy lehet, hogy Maclin és Cooper júniusban nem teljes erőbedobással dolgozik. (ami azért mindkettejük esetében meglepő lenne, főleg Maclinnél, neki mindenképp bizonyítania kell majd)mustaine
Ez annyira azért nem meglepő , mivel a szezonkezdetre kell elérniük a 100%-ot. Matthews meg nemrégiben még kombájnozott meg készült a draftra. Nem csoda , hogy jobb formában van pillanatnyilag. Mondjuk ha szezonkezdetig ezt tartja és jobb lesz Maclinéknél...akkor azért nem leszek elkenődve. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jimmy Kempski szerint az OTA-k alatt Matthews tűnt a legjobb WR-nek a csapatban 😊
Hozzátette azt is, hogy lehet, hogy Maclin és Cooper júniusban nem teljes erőbedobással dolgozik. (ami azért mindkettejük esetében meglepő lenne, főleg Maclinnél, neki mindenképp bizonyítania kell majd)

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Marcus Smith II utolsóként a 2014-es classból aláírta a rookie szerződését 😊

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Mégis mit lehet mondani júniusban?

több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
You are talkin about practice? Practice? Not the game...Eazzy
Lurie és Foles majdnem 10 percig beszéltek egymással edzés után. Megkérdezték, hogy a szerződés szóba került-e. Foles erre csak annyit mondott: "No. We were just talking about practice." 😀Bébé
Ennek Phillyben úgyis nagy hagyománya van 😀

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mai edzés:
 philly.blog.hu/2014/06/09/nyilvanos_edzes_06
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
You are talkin about practice? Practice? Not the game...Eazzy
Lurie és Foles majdnem 10 percig beszéltek egymással edzés után. Megkérdezték, hogy a szerződés szóba került-e. Foles erre csak annyit mondott: "No. We were just talking about practice." 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
...és pár nap múlva, pedig egy rendes Eagles szurkolónak Németország/Eagles -nak kell szurkolnia!
Anglia,Franciaország,Ghána pedig.... 😀tûzoltó
akkor én meg még rendetlenebb vagyok mert hogy a németeknek tuti nem fogok szurkolni 😛 😀 jah és utálom a sört 😀

vállalom a boooooot: hajrá Argentína és hajrá spanyolok 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
szombaton megvolt a mini sörfesztivál a kertben... nem volt gond a metapay-el,sorba sem kellett állni és még árnyék is volt 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Úgy látom nagyon off-season van 😛dande
Egy rendes Eagles szurkoló most épp valahol döglik és hideg sört vedel 😀 Valamikor fel kell frissíteni az agyunkat is, hogy később okosakat tudjunk írni 😊 ...vagy nem 😛Shawn84
Akkor én rendetlen vagyok, mert épp melózok, aszalódok a pizzériában...Rataxes
Fordítsuk át akkor. Épp sörre gyűjtesz 😛
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Úgy látom nagyon off-season van 😛dande
Egy rendes Eagles szurkoló most épp valahol döglik és hideg sört vedel 😀 Valamikor fel kell frissíteni az agyunkat is, hogy később okosakat tudjunk írni 😊 ...vagy nem 😛Shawn84
Akkor én rendetlen vagyok, mert épp melózok, aszalódok a pizzériában...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
...és pár nap múlva, pedig egy rendes Eagles szurkolónak Németország/Eagles -nak kell szurkolnia!
Anglia,Franciaország,Ghána pedig.... 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Úgy látom nagyon off-season van 😛dande
Egy rendes Eagles szurkoló most épp valahol döglik és hideg sört vedel 😀 Valamikor fel kell frissíteni az agyunkat is, hogy később okosakat tudjunk írni 😊 ...vagy nem 😛
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom nagyon off-season van 😛
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Boykin saját magáról rakott képet a személygépjárművének felnijébe 😀

Megy az arcoskodás ezerrel 😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Matthewsról, a múlt hét végi Rookie Premierről.
iktriad
Sam-ére is ez van írva? HOT Rookie?Shawn84
Ő asszem ezen nem volt ott, így nem hiszem.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Rookie kártya Matthewsról, a múlt hét végi Rookie Premierről.
iktriad
Sam-ére is ez van írva? HOT Rookie?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Matthewsról, a múlt hét végi Rookie Premierről.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
NFL Top100. Nick Foles 70, Tony Romo 71 😀Eazzy
Flacco pedig 58... 😛gyeek
A mi kettősünknél az over/under rated szavazat kb egyenlő, Flakonnál többszörös overrated van 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!