Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Továbbá az Eagles a legértéktelenebb franchise az NFC Eastben 😀

több mint 9 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/sportgazdasag-tovabbra-is-a-real-a-legertekesebb-klub-2350533

Állítólag mi vagyunk a világ 17. legértékesebb sportklubja (bármilyen sportág). Érdemes megnézni, hogy az első 17-ben van az NFC East mindegyik klubja, szóval ez a legértékesebb NFL divízió is!
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 bowl.hu/labdarugo_vb_2014_-_nfl_kiadas

ez alapján akkor Eagles - Broncos döntő lesz vasárnap 😀

Jövő februárban is eltudnék képzelni egy ilyn felállást : Pano92
Naa ki nyer(t)?? 😊sümegphillyfan
csak a sasok 😀 ENNYI .

több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
 bowl.hu/labdarugo_vb_2014_-_nfl_kiadas

ez alapján akkor Eagles - Broncos döntő lesz vasárnap 😀

Jövő februárban is eltudnék képzelni egy ilyn felállást : Pano92
Naa ki nyer(t)?? 😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 876 — No es importante
javaslom ha már annyit repülsz nézz meg annyi meccset amit csak tudszJanek
Október 17. -én pl. a Temple játszik a Lincolnon a Houston ellen egyetemi meccset. Meg talán a Penn State - Michigan meccsre érdemes lenne elugrani október 11-én. 200 mérföldes út, de szerintem simán megéri ha időben belefér. Én tuti ha kijutok az összes közelben lévő meccsre elmegyek. NHL-re is érdemes kimenni Phillyben mert ott is őrültek a szurkolók szerencsére 😀Shawn84
Houstonban lesz az, 11-én játszik a Lincoln FF-en a Temple meg november elsején. A Penn State pályájánál is közelebb van amúgy a Rutgers-é, bár október végén nekik sem lesz hazai meccsük. Ahogy a Penn Quakersnek sem, ettől függetlenül az USA egyik legrégebbi stadionjába, a Franklin Fieldre érdemes kinézni, nincs messze Rocky lépcsőitől.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 593 — Eagles fan
HB Shady ! 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis csemege itt az uborkaszezonban, aki ezt végig nézi értelmezi elemzi az bőven el lesz a TC-ig, jó szórakozást, szerintem nemcsak Eagles fanoknak 😀

 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/All-22-Playbook-Analysis-With-Chip-Kelly/b34addff-9e40-4b8d-8c19-294b8072f676
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
https://bowl.hu/images/cache/uploads/bff1f609a74405d1ff59aae6b9515f4c.jpg
Labdarúgó VB 2014 - NFL kiadás | Bowl.hu
Mi? Ez mit keres itt? Miért kattintsak rá? Mi köze a gurulósnak az igazi futballhoz?


ez alapján akkor Eagles - Broncos döntő lesz vasárnap 😀

Jövő februárban is eltudnék képzelni egy ilyn felállást : P

több mint 9 éve
rasputyn Philadelphia Eagles 5
a nagy alma is egy ugrás...Janek
Igaz, szóval nem tudom, ha vissza jöttem jelentkezem
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
a nagy alma is egy ugrás...

több mint 9 éve
rasputyn Philadelphia Eagles 5
javaslom ha már annyit repülsz nézz meg annyi meccset amit csak tudszJanek
Október 17. -én pl. a Temple játszik a Lincolnon a Houston ellen egyetemi meccset. Meg talán a Penn State - Michigan meccsre érdemes lenne elugrani október 11-én. 200 mérföldes út, de szerintem simán megéri ha időben belefér. Én tuti ha kijutok az összes közelben lévő meccsre elmegyek. NHL-re is érdemes kimenni Phillyben mert ott is őrültek a szurkolók szerencsére 😀Shawn84
Kösz a tanácsot, de örülök, hogy ezt megtudom szervezni.rasputyn
Azért a hokin elgondolkodom, ha már van akkor szezon, és ha belefér az időbe és költségvetésbe
több mint 9 éve
rasputyn Philadelphia Eagles 5
javaslom ha már annyit repülsz nézz meg annyi meccset amit csak tudszJanek
Október 17. -én pl. a Temple játszik a Lincolnon a Houston ellen egyetemi meccset. Meg talán a Penn State - Michigan meccsre érdemes lenne elugrani október 11-én. 200 mérföldes út, de szerintem simán megéri ha időben belefér. Én tuti ha kijutok az összes közelben lévő meccsre elmegyek. NHL-re is érdemes kimenni Phillyben mert ott is őrültek a szurkolók szerencsére 😀Shawn84
Kösz a tanácsot, de örülök, hogy ezt megtudom szervezni.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
javaslom ha már annyit repülsz nézz meg annyi meccset amit csak tudszJanek
Október 17. -én pl. a Temple játszik a Lincolnon a Houston ellen egyetemi meccset. Meg talán a Penn State - Michigan meccsre érdemes lenne elugrani október 11-én. 200 mérföldes út, de szerintem simán megéri ha időben belefér. Én tuti ha kijutok az összes közelben lévő meccsre elmegyek. NHL-re is érdemes kimenni Phillyben mert ott is őrültek a szurkolók szerencsére 😀
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
javaslom ha már annyit repülsz nézz meg annyi meccset amit csak tudsz

több mint 9 éve
rasputyn Philadelphia Eagles 5
Új vagyok a fórumon, sziasztok. Október 27.-én szeretném megnézni a helyszínenPhiladelphiában az Eagles meccset. Tanácsot kérek. Szerintetek a neten vegyem meg előre, vagy a helyszínen a meccs előtt pénztárban (lehet?) vagy a bejáratnál, neppertől? Akinek van tapasztalat, kérem ossza meg velem.
Üdv: Rasputynrasputyn
Nem akarok ünneprontó lenni, de abban az időben, az Eagles stadionban nem lesz mérkőzés... 😀tûzoltó
Jah ez sem egy utolsó szempont 😀 Valószínűleg keverte, hogy nem az van otthon akit előre írnak.

Amúgy legyen igazad kedves McCoy barátunk 😀

 www.nfl.com/news/story/0ap2000000363233/article/lesean-mccoy-this-is-year-nick-foles-blows-it-awaydande
Igazatok van, abban az időben nem otthon játszik. Így marad október 12.-én a Giants mérkőzés, majd arra az időre szervezem az utat, és online veszek jegyet. Köszönöm az infókat.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nagyon offseason hírek vannak továbbra is: A csapat 2014-ben összesen 17,566 mérföldet fog majd utazni az idegenbeli mérkőzésekre, oda-vissza.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
alig várom már.

sprolesnak lesz 10 snapje, de az 600 yard lesz meccsenként xD

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Hangolódjunk:


Mivel Barkley a no3 spotért harcol Kinnevel, ezért ja... Sancho a backup, és ez így is fog maradni, ebben egész biztos vagyok.

Szerintem Sproles nem McCoy mögött lesz használva, hanem mellette, és meccsenként 15-20 snapnél többet nem hiszem, hogy a pályán fog tölteni.

több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Üdv!
Két csapaton belüli helyzetet érintő kérdésem lenne. Nalatok jelen állás szerint Sanchez az egyértelmű backup? Illetve ti mit josoltok, Sproles mennyi lehetőséget kaphat McCoy mögött atlagosan egy meccsen?

Köszi előre is, offseason alatt sztem ti is csak örülök ha legalabb 1-2perc erejéig is ugyan de téma van.
(És mielőtt még valaki rákérdezne, igen fantasy miatt kérdezem 😀.)


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Fűzővel kifelé posztja:
"Az Eagles logója az egyetlen az NFL-ben, amelyik balra néz. Eddig mi se tudtuk miért, de sokak számára fény derült az igazságra. (Igen, nagyon holtszezon van)"




Azért ez fasza 😀 eszembe se jutott. 😀ano92
Akkor én miért rajzoltam jobbra néző madarat vagy 800-szor a füzeteimbe és bárhova máshova, ahol lehetőségem volt rajzolni valamit? Damn!manbearpig
Szerintem belefér...
Nekem ez feszül a falamon:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 9 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Fűzővel kifelé posztja:
"Az Eagles logója az egyetlen az NFL-ben, amelyik balra néz. Eddig mi se tudtuk miért, de sokak számára fény derült az igazságra. (Igen, nagyon holtszezon van)"




Azért ez fasza 😀 eszembe se jutott. 😀ano92
Akkor én miért rajzoltam jobbra néző madarat vagy 800-szor a füzeteimbe és bárhova máshova, ahol lehetőségem volt rajzolni valamit? Damn!
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Fűzővel kifelé posztja:
"Az Eagles logója az egyetlen az NFL-ben, amelyik balra néz. Eddig mi se tudtuk miért, de sokak számára fény derült az igazságra. (Igen, nagyon holtszezon van)"




Azért ez fasza 😀 eszembe se jutott. 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Új vagyok a fórumon, sziasztok. Október 27.-én szeretném megnézni a helyszínenPhiladelphiában az Eagles meccset. Tanácsot kérek. Szerintetek a neten vegyem meg előre, vagy a helyszínen a meccs előtt pénztárban (lehet?) vagy a bejáratnál, neppertől? Akinek van tapasztalat, kérem ossza meg velem.
Üdv: Rasputynrasputyn
Nem akarok ünneprontó lenni, de abban az időben, az Eagles stadionban nem lesz mérkőzés... 😀tûzoltó
Jah ez sem egy utolsó szempont 😀 Valószínűleg keverte, hogy nem az van otthon akit előre írnak.

Amúgy legyen igazad kedves McCoy barátunk 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/olkzylvmiaayqnl0u79m
LeSean McCoy: This is year Nick Foles 'blows it away'
Evaluators have yet to come to a consensus on Nick Foles, but Eagles star LeSean McCoy says "this is the year he blows 'em out like, 'Yeah, I’m Nick Foles. I'm Philadelphia's quarterback. I'm the guy.'"
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Új vagyok a fórumon, sziasztok. Október 27.-én szeretném megnézni a helyszínenPhiladelphiában az Eagles meccset. Tanácsot kérek. Szerintetek a neten vegyem meg előre, vagy a helyszínen a meccs előtt pénztárban (lehet?) vagy a bejáratnál, neppertől? Akinek van tapasztalat, kérem ossza meg velem.
Üdv: Rasputynrasputyn
Nem akarok ünneprontó lenni, de abban az időben, az Eagles stadionban nem lesz mérkőzés... 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
En anno online vettem de kint olcsobb lett volna..,
Igaz az egy gyenge szezon voltJanek
Cardinals meccs lesz, szerintem azért arra viszik majd a jegyeket szépen.