Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Marcus Smith még sohasem volt NFL meccsen.
Talán ezt páran át tudjuk érezni. 😀
Remélem fog mutatni pár szép dolgot pénteken/szombaton.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
óóó, én kíváncsi vagyok a lesajnált meg új játékosainkra 😀 úgyhogy élőben az igazi.

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Vagy horkolni. Ez a két verzió van 😊Shawn84
Nagyon remélem, hogy nem alszok be, mert szerintem se kedvem, se időm nem lesz (nem szánok rá), hogy újranézzem. 😀
Plusz az arányomat is csak elrontanám tyt-n. 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Leszarom mi lesz, csak lássak valami passrusht.Shawn84
majd a 4. negyedben látni fogsz 😀Bébé
Vagy horkolni. Ez a két verzió van 😊
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Leszarom mi lesz, csak lássak valami passrusht.Shawn84
majd a 4. negyedben látni fogsz 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
10-15 snap-et fognak kapni a kezdőink szombat hajnalban.

Minden évben megjósolom a 4-0ás preseasont a depthünk és a csere QB-k miatt (Kolb fordítása a Jax ellen még mindig élesen él a tudatomban 2009ből 😀 ), de soha nem akar bejönni. 😀
Idén Sanchez miatt elhatárolódok a 4-0-tól. 😀Bébé
Leszarom mi lesz, csak lássak valami passrusht.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
10-15 snap-et fognak kapni a kezdőink szombat hajnalban.

Minden évben megjósolom a 4-0ás preseasont a depthünk és a csere QB-k miatt (Kolb fordítása a Jax ellen még mindig élesen él a tudatomban 2009ből 😀 ), de soha nem akar bejönni. 😀
Idén Sanchez miatt elhatárolódok a 4-0-tól. 😀
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Így elég pro lenne:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Kinek nem???

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kinek tetszene ha Kelly Greenben tolná a csapat?  www.bleedinggreennation.com/2014/8/6/5974615/philadelphia-eagles-kelly-green-uniforms-switch-consideration
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szomorú, Wilson szimpatikus játékos volt :/
Sok szerencsét neki a civil életben

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
David Wilson-nak (Giants, RB) nagy eséllyel fel kell hagynia a focival a nyaksérülése miatt.
Tavaly Thornton szerelte olyan szerencsétlenül, hogy IR-ra is került.

Michael Irvin (ex-Dallas WR) karrierjének is mi vetettünk véget...
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Akkor mondjam meg a komolyat? Gyanús nekem hogy Feeley az. Ő volt ilyen majd mekkora irányító lesz típus még D-Mac mögött 😊Shawn84
A kedvenc A.J. Feeley videóm 😀

De amúgy backup-nak tényleg korrekt volt. És majdnem elvertük vele a majdnem perfect Pats-et. 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
2 ex játékosunk a képen. Kik Ők?
 pbs.twimg.com/media/BuIP8zpIEAAeTCk.jpg:large
Sajnos én előbb láttam a nevet és utána a képet, de ha vki egyből, kiokoskodás nélkül meg tudja mondani a zöld pólós úriember nevét, akkor jövök neki 1 sörrel. 😀 Nyilván csak az elsőnek. 😀


Egy kis segítség ha nem megy...


Elméletileg legendává kellett volna válnia.Bébé
Ez alapján, és látatlanba csakis Kolbász lehet az 😀Shawn84
No..., de nem segítek.,..az egyikük tényleg qb. 😊Greengo
Akkor mondjam meg a komolyat? Gyanús nekem hogy Feeley az. Ő volt ilyen majd mekkora irányító lesz típus még D-Mac mögött 😊
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
2 ex játékosunk a képen. Kik Ők?
 pbs.twimg.com/media/BuIP8zpIEAAeTCk.jpg:large
Sajnos én előbb láttam a nevet és utána a képet, de ha vki egyből, kiokoskodás nélkül meg tudja mondani a zöld pólós úriember nevét, akkor jövök neki 1 sörrel. 😀 Nyilván csak az elsőnek. 😀


Egy kis segítség ha nem megy...


Elméletileg legendává kellett volna válnia.Bébé
Ez alapján, és látatlanba csakis Kolbász lehet az 😀Shawn84
No..., de nem segítek.,..az egyikük tényleg qb. 😊
Na jó...sörért mindent: | A.J Feeley és Ike Reese. |


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
2 ex játékosunk a képen. Kik Ők?
 pbs.twimg.com/media/BuIP8zpIEAAeTCk.jpg:large
Sajnos én előbb láttam a nevet és utána a képet, de ha vki egyből, kiokoskodás nélkül meg tudja mondani a zöld pólós úriember nevét, akkor jövök neki 1 sörrel. 😀 Nyilván csak az elsőnek. 😀


Egy kis segítség ha nem megy...


Elméletileg legendává kellett volna válnia.Bébé
Ez alapján, és látatlanba csakis Kolbász lehet az 😀
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
2 ex játékosunk a képen. Kik Ők?

Sajnos én előbb láttam a nevet és utána a képet, de ha vki egyből, kiokoskodás nélkül meg tudja mondani a zöld pólós úriember nevét, akkor jövök neki 1 sörrel. 😀 Nyilván csak az elsőnek. 😀


Egy kis segítség ha nem megy...


Elméletileg legendává kellett volna válnia.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
 www.youtube.com/watch?v=XcWCtwSErxY
... de már csak bő 5 nap

Jah és ha vki lemaradt volna róla:

2 gyűrű....2 gyűrű...
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem is volt vele szemben elvárás soha hogy igazán berobbanjon. Tanulóév, aztán jövőre átveheti Cole helyét.Shawn84
Igen, de azért lehetőleg ne egy Jarrett-es vagy Marsh-os rookie szezont toljon. 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ahogy olvasgatom nagy eséllyel idén Marcus Smith nem fog berobbanni a köztudatba, de bízom benne, hogy tol egy B.Graham-es reménykeltő rookie szezont, persze ACL sérülés nélkül.Bébé
Nem is volt vele szemben elvárás soha hogy igazán berobbanjon. Tanulóév, aztán jövőre átveheti Cole helyét.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ahogy olvasgatom nagy eséllyel idén Marcus Smith nem fog berobbanni a köztudatba, de bízom benne, hogy tol egy B.Graham-es reménykeltő rookie szezont, persze ACL sérülés nélkül.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ha valaki esetleg lemaradt volna, az Eagles Ligába 13.-ig lehet még jelentkezni:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Eagles NFL liga - Fantasy Football | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Cary meg nem akar a Patroitsszal edzeni, mert "csalók" 😀😀😀

 www.bleedinggreennation.com/2014/8/1/5960509/cary-williams-new-england-patriots-cheaters-eagles-training-camp

Na hát őt sem az eszéért szeretjük, hanem mert kurva nagy felüdülés volt Nándiék után látni egy CB-t a csapatban, aki végre tud szerelni 😀

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Shady idén leadott 5-7 fontot.
Jó lenne, ha kevesebb CB, S érné utol. 😀Bébé
A szájából is leadhatna most már kicsit😛

 www.nfl.com/news/story/0ap1000000372348/article/philadelphia-eagles-lesean-mccoy-i-own-dallas

Nekem kezd kicsit sok lenni a szájalás, nem tudom mitől gárgyult meg, nem volt ő ilyen az első 3 évében. Tavaly kezdte, lehet kezd rámenni a sok ütközésre 😀

Nincs bajom az önbizalommal, de, mikor kezdem valakin érezni az ellenfél tiszteletének hiányát az zavarni szokott. Reméljük ez nem megy a teljesítménye rovására.dande
nézem ezt a vidit, van ott tisztelet. AP-re azt mondta h Hall of Famer, no doubt, Sprolesra, hogy he is the quickest guy i ever seen, amikor azt kérdezték, hogy nem fél, hogy kevesebb yardja lesz Sproles miatt, azt mondta, hogy team first. Nekem ez elég. Az hogy trash talk van a riválisok felé, hát istenem. van mögötte amivel alátámassza szerintem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Shady idén leadott 5-7 fontot.
Jó lenne, ha kevesebb CB, S érné utol. 😀Bébé
A szájából is leadhatna most már kicsit😛

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/l2wycss1ei6k3zbv4otz
Philadelphia Eagles' LeSean McCoy: 'I own Dallas'
LeSean McCoy, who once called the Cowboys the ?Cowgirls,? once again has some choice words for Big D. What did the Eagles star say this time en route to his interview with Michael Irvin?


Nekem kezd kicsit sok lenni a szájalás, nem tudom mitől gárgyult meg, nem volt ő ilyen az első 3 évében. Tavaly kezdte, lehet kezd rámenni a sok ütközésre 😀

Nincs bajom az önbizalommal, de, mikor kezdem valakin érezni az ellenfél tiszteletének hiányát az zavarni szokott. Reméljük ez nem megy a teljesítménye rovására.