Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kurvjaó 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/8/9/5985605/overreaction-saturday-mark-sanchez-should-start-over-nick-foles
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Condensed verzió a meccsről:  noonkick.com/2014-nfl-preseason-philadelphia-eagles-at-chicago-bears/Shawn84
Ilyet lehetne egész évben, de csak a győztes meccsekről! Na akkor lehet nem is lesz több 😛 😀
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Mindnyájunk Ernie Simsét most dobta ki a Cards 😀mustaine
Öreg hiba. 😀
Pedig amikor még McDermott a TC-ben nyilatkozta róla, hogy "a shark in the water", mindenki reménykedett. 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Condensed verzió a meccsről:  noonkick.com/2014-nfl-preseason-philadelphia-eagles-at-chicago-bears/
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mindnyájunk Ernie Simsét most dobta ki a Cards 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugyan én vagyok az abszolút Foles párti itt, és lehetne bőven őt mivel mentegetni (edző meccs, zászló erdők, idióta fújások stb) de én igenis vártam, hogy legalább egy értelmes drive-t össze tudjanak, össze tudjon rakni. Akkor azt mondom, jó rendben, de így, pláne az elég idióta INTk-l tarkítva....

Reméljük javulni fog valóban, meg ez inkább figyelem elterelés volt, hogy lekerüljön a válláról a kérdés, hogy mikor dobja az első INT-t 😛 s rendben lesz, különben jobb ha kezdünk gyűjteni vereségeket Marihónaljára....

Az ST elég jól dolgozott, bízzunk benne ez fejlődik még tovább a szezon során illetve tartja legalább ezt a szintet.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Carmichael mit keres még itt?Janek
570ezret...

Herremans tackle-je miatt lehet megfogom nézni felvételről, de amúgy elég jók az elemzéseitek, úgyhogy lehet mellőzöm 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Ennyire?

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Carmichael mit keres még itt?Janek
Kell, hogy ki legyen a roster 😊
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Carmichael mit keres még itt?

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
senki nem mondta még eddig , ezért megemlítem : Nekem tetszett Momah játéka , üresre tudta magát játszani , második Foles int-nél is volt vagy 2 lépés előnye . Int-nél megcsinálta a szerelést , nekem ő nagyon tetszett.Petikievak01
miszter mustaineal beszélgess Momáról 😀

amúgy ja, szerintem is jól játszott. Már amennyit láttam belőle. Első play is rá ment, el is kapta szépen 😊

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
senki nem mondta még eddig , ezért megemlítem : Nekem tetszett Momah játéka , üresre tudta magát játszani , második Foles int-nél is volt vagy 2 lépés előnye . Int-nél megcsinálta a szerelést , nekem ő nagyon tetszett.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Brandon Graham is művelt egy otromba missed tacklet. (csak az első negyedet láttam meg a másodikból egy picit).
Malcolm Jenkins szép nagyokat ütött, ez tetszett. Az első TD-nél Ryans és Allen közé dobta be Cutler a labdát, elég csúnyán lemaradtak Millerről. Foles 2 interceptionje nagyon ronda volt, remélem ezen tud javítani.

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Brandon Bair-nek volt még aránylag jó meccse. Kíváncsi vagyok, hogy 30 évesen van-e reális esélye a rosterre kerülésre. Nagy eséllyel kurvajónak kell lennie, hogy kiszorítsa valamelyik fiatalt.

Tucker dőlt ki hamstring-al valamint Casey Matthews hátfájdalmak miatt. Egyik sem tűnik súlyosnak.

Wolff játéka nem igazán tetszett. Igazán csak egy nagyon csúnya missed-tackle-je maradt meg.
N.Allen jól mozgott és Jenkins is. Tetszett a nagy ütése az egyik Bears WR-en.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
volt valami fennakadás hazaútkor? Csomó playa most kezdte el tweetelni, hogy fucking delay mostmár alhatok végre 😀

több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na leírom, ami megmaradt mielőtt elfeledem, hátha valaki nem látta és nem akarja leszedni (egyébként az utólagos megtekintést türelmes és erős idegzetű embereknek ajánlom). Sokkal okosabbak azért nem lettünk, de ez várható is volt.

Sajnos a bírók az első félidő nagy részét szét-trollkodták, 70+ büntetés yardot dobtak a két csapatra az első félidőben. Jópár fantom fújás volt (ill. olyan amiről utólag nem tudták igazán eldönteni, mire is dobták), nem is volt semmi ritmusa a játéknak, a kezdő offense csaknem értékelhetetlen volt, de a Bearsnél is csak 1 értékelhető driveot tudtak vezetni a kezdők. Foles a tavalyi előszezont is gyengén kezdte, reméljük javul majd, 2 ronda intet dobott, mindkettő esetben nyomás volt rajta és nem állt bele rendesen a dobásba.
A védelem hasonlatos volt a tavalyihoz. A futást szépen fogták, nemcsak a kezdők, hanem a cserék cseréi is, talán Clausené volt a leghosszabb futás. 😀 Passz ellen elég puhák voltunk, blitzek alig voltak (várható volt), így 3. downoknál nem volt nyomás, szívtuk a 3&longokat. Ami figyelemre méltó, hogy 2 szinte teljesen azonos TE-passzból kaptunk TD-t az endzone hátuljában, erre jó lesz készülni, mert ezek után élesben is meg fogják majd próbálni.

Inkább nézzük az újoncokat:
Akik tetszettek: Hart: hozta ami gametapen már látható volt, jó futás ellen, jól érzi a screent, limitált passrusher.
Smith is hozta amit várhattunk: coverben agilis, használja az atletikusságát, beleütött egy passzba, futás ellen OK, 1-1 elleni passrush képessége még komoly fejlesztésre szorul, sokat volt fenn, de kevés nyomást tudott generálni.
B.Allen: méretéhez képest fürgén mozgott, még passrush is jött tőle 1-szer 1-szer középen, ez már több amit elsőre tőle vártam.
Vegyesebb érzelmek: Huff: szép volt a visszahordása, de elkapóként nem tett sokat hozzá, bár az egy elkapása legalább egy lényeges play volt a redzoneban, a dropok nála is felmerültek.

Matthews: ahogy már korábban ki volt elemezve, hajlamos a könnyű passzokat elejteni, ebből kettőt is megtett tegnap. Egy harmadik pedig bravúros elkapás lett volna, de a corner kiütötte a kezéből. Hiába volt 4 elkapása sok hasznot nem hajtott. Reméljük az izgatottsága majd alábbhagy és tud koncentrálni. Ha ez nem javul, akkor úgy fog járni, mint tavaly Ertz, aki addig nem kapott komoly játékidőt, amíg a nem limitálta a dropokat. Volt egy szép blokkja egy hosszú futásnál.

Watkins: talán a leginkább rajta látszott, hogy milyen nehéz lehet egy újonc CB-nek az NFL-ben. Többször is csúnyán megégett press coverben, egyszer egy hosszú TD-re, sokat kell tanulnia még e területen. Volt egy szép int-je, amikor okosan váltott a flat zónába, ezzel kb. megmentette a meccsét. De nem ő volt a legrosszabb CB a pályán.

Reynolds: nem tűnt ki igazán egyik irányban sem, volt egy levédekezett passza az endzoneban, amikor háttal a labdának jó ütemben tette ki a kezét. Hozzáteszem, nem volt könnyű dolga, mert nagyrészben a Watkins-Carmichael-Marsh trióval kellett dolgoznia, amely még klasszis safetyket is jelentősen megviselne szerintem.

Egyéb játékosok:
- Graham: coverben továbbra is nulla, de passrush jön tőle, N.Allen int-je az ő érdeme is.
- Curry: futás ellen szerintem fejlődött, az ellenfél cseréi ellen játszva nagyon kitűnt 1-1 playnél.
- Tucker: szépen futott, de volt egy ronda ön-fumbleje saját térfélen.
- Fluellen: Tucker sérülése után ő játszott többet, jó elkapó, ahogy tudtuk, egy screen TD-t szerzett is, de egyébként lassú, egy sebességes back.
- Carmichael: szerintem kiérdemelt egy új becenevet: Toast. Egy olyan játékos, aki több éve van már a ligában, ilyen bénaságokat nem követhet el. Ami felé ment, az elkapás volt (ha egyáltalán még az embere közelében volt).
- Sanchez: a legjobb Qb-nk volt tegnap, jól vezette a támadókat, 2 TD driveot vezetett, mindkettő futással lett befejezve. Többnyire cserék ellen hozta azt a játékot, amit egy veterán Qb-től várható.
- Barkley: továbbra sem látom túl jónak, nem látok igazi fejlődést, elég sokat kapkod még mindig.
- Braman és Maragos: hozták azt a javulást a special teamben amit vártak tőlük.

Egyébként elég szar volt a talaj a Soldieren (már augusztusban), viszonylag sokat estek-keltek a játékosok, szerencsére komoly sérülés nem volt.
Ennyi már több mint elég erről a meccsről.


több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Csikágóban mondjuk most megszerették Nikit 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mondtam hogy jo lesz Huff.
Cedricnek jó meccse volt,MSmith is jól mozgott.
Sok TE játékot hivott az o
Többit majd a profik leirjakJanek
Sok Te játékot szívott a D
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Mondtam hogy jo lesz Huff.
Cedricnek jó meccse volt,MSmith is jól mozgott.
Sok TE játékot hivott az o
Többit majd a profik leirjak

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Who needs DAT, anyway? 😀

BleedingGreen
Ekkora folyosón én is simán megfutottam volna 😛
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Who needs DAT, anyway? 😀



több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
istenem, még mennyi idő! 😕 már alig bírom kivárni. 😥 😥

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Bradley Roby is forced fumble-el kezdett, nekem Ő lett volna az első körös emberem, kíváncsi leszek rá. Ez a Denver még erősebbnek tűnik, mint valaha.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Én is nagyon várom már. Nézem élőben. Amikre nagyon kíváncsi vagyok:
-Matthews
-Secondary, elsősorban a cserék + Wolff különösen(bár nem tudom még ki nem játszik)
-Huff
-RT poszt
DL, konkrétan, hogy tudnak e nyomást gyakorolni, még konkrétabban Loganre
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Csak a TE serulekenyebb (sajnos)