Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
Csak félig láttam, és szakértő sem vagyok. De szerintem érdemes megemlíteni, hogy Curry igen jól tolta, és hogy tight end, és screen játékokat gyakorlatilag az összeset szoptuk, a kezdők is!!Abban igen csak javulni kéne!
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Semmi kedvem megnézni amúgy, multkor a falra másztam a playenkénti flagtől, ahogy olvasom most is úgy dobálták, mintha muszáj vóna...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-philadelphia-eagles-at-new-england-patriots/
több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Szóval akkor jelenlegi állás szerint Ed Reynolds PS?Bébé
Safetyk 4-en voltak és vannak előtte (Jenkins,Allen,Wolff,Maragos), ez nem hiszem, hogy változni fog, ha nem lesz sérülés. Viszont tavaly is 5 safetyvel vágtunk bele (és 6 cornerral) . Elvileg helye lehet neki is az 53-ban, én most nem tenném PS-re, pláne azután amit Marshék műveltek az utóbbi két meccsen.
Idén nem biztos, hogy lesz 11 DB, mert eggyel több OLB-nek is kell hely Smith miatt, és Allen meg Hart is be kell férjen. (persze nem biztos, hogy a DB-k rovására). Így szerintem sok függ attól is, hogy hány cornert tarunk meg, Ha Marsh és Roc így folytatják, akkor lehet, hogy egyikük sem kerül rosterre, és több sérülés esetén inkább Jenkins lesz corner. Így Reynolds bejöhet 5. safetynek.

Azt el is felejtettem, hogy Henery kihagyott egy 47 yardos mezőnygólt. Szerencséje, hogy Murderleg még bénább, őt még a pályára sem engedték fel. Mindenesetre úgy tűnik Heneryben továbbra sem lehet megbízni 40 yardon túl, ez sajnos sokba kerülhet még.


több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Szóval akkor jelenlegi állás szerint Ed Reynolds PS?
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Akkor nemtom honnan rémlik, hogy elkapó volt...akkor mindegy, mehet isten hírével.Eazzy
a fater volt a WR


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Akkor nemtom honnan rémlik, hogy elkapó volt...akkor mindegy, mehet isten hírével.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Rb vplt
Azért is fure Marshnál, hogy a labdát se keresi, mert az ember azt gondolná az elkapóból konvertált cornerről, hogy azért érzi, hogy merre fog jönni a labda, és keresi....Eazzy
RB volt
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Azért is fure Marshnál, hogy a labdát se keresi, mert az ember azt gondolná az elkapóból konvertált cornerről, hogy azért érzi, hogy merre fog jönni a labda, és keresi....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Sajnálom Marsh teljesítményét. Pedig mikor draftoltuk reméltem, hogy jó playa lesz.

SZANCSÓ FHOF!!!!!!

több mint 9 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Akkor ez is megvolt, jöjjön egy érdemtelenül hosszú összefoglaló.

Ígérem többször nem írom le, hogy a bírók miatt előszezonhoz képest is sokszor szinte értékelhetetlen a játék. Úgyhogy most egy kicsit a sporik "teljesítményéről" is írok. Az első félidőben megint 100+ bünti yardot dobtak a csapatokra (később persze visszavettek, különben még most is menne a meccs). Volt, hogy a Pats 4-szer futott neki egy 2. downnak, mire sikerült büntetés nélkül megcsinálni (kb. 1 bünti volt jogos), de mindkét oldalra voltak hasonlóan vicces ítéletek, pl. offensive holding után first down adása a támadóknak, vagy: 2. downnál egy támadó szabálytalanság (holding, vagy OPI már után) után bemondja, hogy pen.declined, 4th down, és az edzőknek kellett szólni, hogy még csak 3. down jön, és hasonlók. Összesen vagy 7-8 hands to the face büntetés volt, ebből egy szezonban nem látni ennyit. Ha egy DB hozzáért (szó szerint, nem lökte, csak hozzáért) az elkapóhoz 5 yardon túl az automatikus zászló volt. Ez nem kedvezett túlzottan a mi cornereinknek, mivel pont a fizikális védekezés lenne az erősségük. A vicc az egészben, hogy a bírók előre szóltak, hogy sok zászló lesz az előszezon meccseken (még körülbelüli számot is mondtak, ami tényleg vicc), de az idényben már nem kell ilyen szigorúságra számítani. Ennek aztán van értelme. Tehát az idényre való felkészülési meccseken olyan dolgokat is büntetnek, amit majd az alapszakaszban nem. Gratulálok.

A meccsről:
A kezdő támadósor tudott valamennyire funkcionálni, bár a kezdő WR-ek hiányában azért ez messze volt az igazi kezdőtől. A támadófal jobb volt, de Barbre továbbra sem életbiztosítás, a Foles által kapott sack leginkább az ő sara, csúnyán megverték. Foles is javult, a tight endekkel jó az összhang. Továbbra is kissé sokáig tartja a labdát. Hiába kapta meg majdnem a teljes első félidőt a kezdő offense, mégis elég keveset voltak a pályán, részben a védelem miatt, részben ők sem voltak túl élesek. A TE-ek nagyon biztatóan játszanak, Celek és Ertz sem volt tartható. Jobbára mindkét oldalon a támadók domináltak, szóval nem kell teljesen elhinni az NFL.comos szalagcímet, a mi QB-ink ugyanúgy domináltak. Viszont több turnovert csináltak a támadóink.
A védelem rossz napot fogott ki. Ma futás ellen sem ment, főleg a második félidőben kapott sok yardot a cseresor/2. cseresor. Passz ellen sem voltunk jók, 3. downoknál elég könnyen ért el az ellenfél first downt, elég laza volt az emberfogás, emellett volt jó néhány elváltás és kommunikációs hiba is. Sok volt a büntetés, amik volt, hogy jó játékokat akadályoztak meg. Talán valamivel több nyomást sikerült generálni, de továbbra sem meggyőző. Az egyetlen igazán értékelhető mozzanat C.Williams int.return TD-je volt az első driveban, sajnos megsérült közben (hamstring). Helyére Marsh jött, az eredmény borítékolható, többet majd az egyéni értékeléseknél. A védelem összességében nem volt bíztató, de még nagyon korai lenne temetni őket.
A spec.team dicsértet érdemel, a múltkori blokkolt FG után, most egy blokkolt punt volt (Benn). A kick coverage rendben volt, de hosszabb visszahordást most nem sikerült csinálni.

Az újoncok:
- Matthews megnyugodott végre. Biztatóan játszott, nem volt dropja, sokat keresték az irányítók, rövid passzokból is hozta a YAC-t.
- Josey jól játszott Tucker és Fluellen hiányában, bár nem volt nagyon nehéz dolga. Szép, 27 yardos TD-t ért el egy screenből.
- B.Allen megint megbízhatóan játszott.
- Villanueva szerzett egy sacket, de továbbra is nagyon nyers, futás ellen néha meggyűlt a baja.
- Huffnak meg kell tanulnia, hogy visszahordásnál mikor vigye ki a labdát az endzoneból. Leütközték, megsérült a válla, nem is jött vissza.
- A többi újonc nem nagyon tűnt ki nekem se jó, se rossz irányban (Watkins, Fluellen nem játszott).

A többi játékos:
- Molk jó volt csere centerként. Az OL cserék egész értelmesek voltak (persze cserék ellen játszottak ők is), Sanchez és Barkley is viszonylag nyugodtan dobálhatott.

- Momah az első támadó drive első playénél fumble, később Benn TD-jénél az alábbi „asszisztot” jegyezte 😀 (ami egy előszezon meccs komolyságát is jól jellemzi):

Momah megint inkább a gyakorló csapat felé tart. Hiába fejlődött route futásban és tudja megverni a védőt, ha ilyen a keze és a speciális csapatban sem igazán használható.

- Az 53-ba kerülésért küzdő elkapók közül Maehl és Johnson sem segített magán. Előbbinek is volt egy fumble-je. Utóbbi, bár volt egy TD elkapása, de később Barkley szép passzát ütötte érthetetlen módon a levegőbe, amiből így int lett. A meccs végén már egészen komikus jelentek is voltak, ennek keretében Johnson futóként is lehetőséget kapott, és 4 próbálkozásra sem sikerült a labdát áttuszkolnia a gólvonalon.
- Celek és Ertz, ahogy írtam nagyon jók voltak. Ertz könnyen elkapott egy TD-t Chung :# mellett.

- Marsh vette át Carmichael szerepét a snapjeivel együtt, sőt még talán sikerült is alulmúlnia. Sokat volt fent az első negyedtől kezdve, így első, második és harmadik támadósor is simán szívatta. 3 TD elkapást csináltak rajta és ha fist downt kellett csinálni, szinte mindig őt keresték. Borzasztóan merev játékos, és alig keresi a labdát, így nem tudott közbeavatkozni, akkor sem, ha közel tudott maradni az elkapóhoz. Félelmetes, hogy a kettő közül az egyik lehet, hogy a szűk keret tagja lesz. Carroll jó lenne, ha felgyógyulna.

- Wolff csere szinten játszik, sajnos nem látni nagyobb előrelépést tavaly óta.
- Linebackerek elég sok elhibázott szerelést gyűjtöttek. Acho, Matthews és mások is kitűntek ebben.
- Grahamnek volt egy sackje, ahol elfelejtették blokkolni, de futás ellen véleményes volt a játéka.
- Bair lehetőséget kapott a kezdők ellen is, nem játszott rosszul, érdekes lesz odaér-e idén.
- Sanchez többnyire magabiztos volt, de dobott egy „szancsós” interceptiont, amikor mintha nem is látta volna a keresztező safetyt. Barkley is javult a múltkori óta, az int. nem az ő hibája volt.


több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Felemás volt. A kezdő D egy driveot volt fent, az INT lett, de előtte mint kés a vajon ment a Pats. Ezután már jöttek cserék, meg is látszott, Curtis Marsh elintézett kb 2 perc alatt egy TD-t egyedül. Ami nagyon szar volt az a hogy folyamatosan dobálták be ránk a zászlókat, nem nagyon volt olyan play ahol nem kaptunk büntit. A kezdő O nem értékelhető Cooper és Maclin nélkül, Ertz-nek és Celeknek voltak szép elkapásai, de sajnos a WR depth szörnyű, imádkozzunk hogy ne legyen senki sérült az első hétre. Sanchez elég bíztató, arra jó hogy ne lehessen behúzni az automata L-t ha lesérül Foles. Matthews már nem izgult annyira, mindent elkapott kb., Josey is jó volt nagyon. A DL mélység elég jó, ellenben az OL sajnos nem áll ilyen fényesen. Amit viszont ki kell emelni, az Henery, aki sajnos ott folytatja ahol abbahagyta tavaly, senki ne várjon tőle javulást, mert nem lesz.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami azt illeti finoman szólva sem lettem nyugodtabb, előszezon meccs ide vagy oda. A védelem hibáinak jó része egyébként, ha nagyon leegyszerűsítjük, egy ember hülyeségein adódott most, és az C. Marsh. Katasztrófa volt amit művelt a többiek nem győzték kompenzálni a hülyeségeit, amennyire lehetett, de hát ez nem mindig ment. A futás elleni védelem sem volt mindig rendben.

Az O-t nézve alakul, de nekem még mindig nem az igazi. Foles még mindig sokat vár, mikor eldobhatná, nem tudom fog ez valaha javulni nála.

A Pats pedig irigylésre méltó helyzetben van azt gondolom, ami a QB kérdést, illeti mert Pre meccs ide vagy oda: szerintem!!!! megtalálták Brady utódját, és az nem Mallett 😛
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 482 — No one likes us, cause no one like us
Nem láttam a meccset, de úgy látom a passz ellen megint csak dísznek voltak fenn az emberek. Első blikkre Jordan Matthews 9 elkapása 104 yard elég pöpec, Wolff FF, Williams INT. Foles rendben volt (bár megint beleült egy sackbe), Ahogy nézem nagyjából a csere QB-k is.

Aki látta a dolgokat, mennyire kétségbeejtően fos a védelem? Oké, hogy PS, de kitömték őket mindkét meccsen eddig 😀 Legalább a technikák rendben vannak?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért remélem a kezdő O összehoz egy normális driveot különben morcos leszek.dande
Ha úgy állunk fel D-ben, mint az első meccsen, akkor annyit fog, amennyit akar 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért remélem a kezdő O összehoz egy normális driveot különben morcos leszek.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Másodszor: GAMEDAY 😀dande
Parádés meccs lesz. Szerintem azon versenyzünk majd, ki áll fel kevesebb kezdővel 😀Wyatt
mennyit fognak a kezdők játszani? egy félidőt?Petikievak01
Már azok, akik egyáltalán játszani fognak? 😀
Szerintem nem sokat, legalábbis inkább a 3. PS-meccsen szoktak sokat fent lenni a kezdők

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Másodszor: GAMEDAY 😀dande
Parádés meccs lesz. Szerintem azon versenyzünk majd, ki áll fel kevesebb kezdővel 😀Wyatt
mennyit fognak a kezdők játszani? egy félidőt?

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Szerintem mi vagyunk az egyetlen csapat, amelynél a LS ekkora közönségkedvenc, a kickerről 15 perces highlights vidi volt/van fent youtube-on és a centerről is 4 perces highlights vidi készült 😀
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Másodszor: GAMEDAY 😀dande
Parádés meccs lesz. Szerintem azon versenyzünk majd, ki áll fel kevesebb kezdővel 😀

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Másodszor: GAMEDAY 😀
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Donnie feje, amikor bejön a képbe 😀
 www.youtube.com/watch?v=MOQtTwfbcck

Reméltem, hogy kimaradunk ebből a hülyeségből. 😀 (nem az adományozásra gondolok)

Többek között kihívta Westbrookot is.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Maclin és R.Cooper nem edzettek ma. Valószínűleg nem is fognak játszani holnap.
Kezdő WR sor így fog kinézni: Benn/Maehl, Momah és B.Smith slotban

Polk, Tucker és Fluellen is sérült még mindig, így Damaris kapot az utóbbi két napban pár RB-snap-et.
3 egészséges futónk van rosteren: Shady, Sproles és Josey. Minden bizonnyal Josey-t nagyon sokat fogjuk látni a pályán.

Knott rosterre kerülés esélye jelenleg eléggé a béka segge alatt van. Augusztus elseje óta nem edz és az első 4 meccsre el van tiltva.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
egy kis olvasnivaló
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/11348255/how-philadelphia-eagles-coach-chip-kelly-converted-lesean-mccoy-believer-espn-magazine
+
 grantland.com/features/chip-kelly-philadelphia-eagles-nfl-influence/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
The Best 😊
"I never thought I'd play more than a year," Dorenbos said recently at training camp, inside the NovaCare Complex. "This is year 12, which is sick, it's just sick."
"I look at it as there's 53 guys on the team, but I really look at it as there's 52 and then me, because these guys are unbelievable athletes and I'm kind of the short, pudgy, white guy that's not very fast and is just hanging on, you know? So it's cool to be a part of that, it's cool to associate with guys from different parts of the country . . . It's just unbelievable what people have overcome to get here."Bébé
Vajon egy longsnapper lehet HoF 😛 😀?