Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jason Phillips rosterhelyére érkezett. Én örülök neki, kár, hogy ez azt jelenti, hogy Fluellen vagy Josey 99%, hogy nem kerül rosterre. Ja Bébé itt a várva-várt trade 😀 bár a szart szarért még várat magára. Nem tudom, hogy megérte-e erre ellőni a hetedik kört, (bár ez a kondicionális téma gondolom teljesítményfüggő) mert a Panthers úgyis kirakta volna keretszűkítéskor.

Utóbbi pár év 7. körösei:
Beau Allen (2014)
Joe Kruger, Jordan Poyer, David King (2013)
Bryce Brown (2012)
Greg Lloyd, Stanley Havili (2011)
Jamar Chaney, Kurt Coleman, Jeff Owens (2010)

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

felkészül LMJ

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
The Philadelphia Eagles acquired running back and returner Kenjon Barner from the Carolina Panthers for a conditional seventh-round draft choice in 2015.

több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.bleedinggreennation.com/2014/8/19/6045269/eagles-injury-report-josh-huff-ac-sprain-chris-polk-hamstring

huff-ot legalább nem kell műteni, de nincs még adat, hogy mennyit kell kihagynia...smith is sérült egy ideje, így már nem is olyan sok az a 6 wr
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Dorenbos

több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Elméletileg idéntől már 10 főt lehet PS-be rakni.Bébé
Jövő héten születik (vélhetően) döntés erről...
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Lesz még gondunk bőven Heneryvel, sztem sokan alábecsüluk a rugók jelentőségét a ligában, pedig rengeteg pont múlik rajtuk. Henery szerintem borzalmasan gyenge és fog rajta elmenni nem 1 meccs. Ez a 2nd kicker nem lenne rossz dolog, én rááldoznék egy roster helyet, többet érne mint Marsh vagy Carmichael bohóckodása.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Elmélkedés a kicker témáról:
 www.philly.com/philly/blogs/sports/eagles/Meet-Dustin-Hopkins-a-possible-solution-to-the-Eagles--kicker-concerns.html
Úgy érzem, fogunk mi még anyázni nem egyszer a következő szezon során. Ti miben/kiben látjátok a megoldást?Highlander
Vigyázz, Höri bannolni fog! 😀

2012-ben látszott, hogy Henery elveszítette Reid bizalmát (sokszor nekiment 45+ yardos FG-knél is a negyediknek), Chip-ét pedig nem hiszem, hogy sikerült kiérdemelnie a tavalyi szezonjával.

Kicsit meglepődnék, ha szezon előtt pár héttel lecserélnénk (nem mintha a playbook megtanulásának nehézséget okozna egy kickernek), de nem bánnám.
De igazából úgy vagyok vele, hogy ha marad Henery, akkor marad, ha megy akkor megy. Nem különösebben hatna meg egyik szitu sem.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Elmélkedés a kicker témáról:
 www.philly.com/philly/blogs/sports/eagles/Meet-Dustin-Hopkins-a-possible-solution-to-the-Eagles--kicker-concerns.html
Úgy érzem, fogunk mi még anyázni nem egyszer a következő szezon során. Ti miben/kiben látjátok a megoldást?

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Elméletileg idéntől már 10 főt lehet PS-be rakni.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék, egy komment Sanhez trade témában 😛 😀


Howie Roseman: "Hi, Texans GM Rick Smith."

Rick Smith: "Hi Howie. Listen, we all know we were idiots for sticking with Ryan Fitzpatrick as our No. 1. We should have traded up for Teddy. That said, we need a quarterback and read on NFL.com that you were open to listening to offers about Sanchez."

Howie Roseman: "Sal Pal doesn’t understand Chip Kelly’s sarcasm toward stupid questions, but I hear you have a wide receiver issue."

Rick Smith: "Yes, we only have Hopkins and Johnson and a ball of old silly string."

Howie Roseman: "Have you heard about this kid, Momah? Talk about season ticket package sales like crazy! The fans can’t get enough."

Rick Smith: "We’ll give you a third."

Howie Roseman: "Done."

😀 😀 😀

Huff-nál pedig állítólag nincs szalagszakadás, ami már jó.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
R.Cooper nyilatkozta tegnap azt, hogy látta Huff sérülését és nagyon sajnálja.
Ma Maclin mondta, hogy Huff bármiben számíthat rá.

Úgy néz ki szegény elég komoly sérülést szedett össze. :S
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Polk, Knott, Braman, Brad Smith, Jaylen Watkins nem edzenek.

Nolan, Shady, R. Cooper és Maclin (limitálva) igen.
több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
PS-be Tobin , eléggé meredeken hangzik , őt tuti elvinnék onnan , hülyeség lenne berakni oda, jelenleg nálunk egy megbízható csere , sok csapatban lazán elmenne kezdőnek. Persze lehet csak én látom rosszul.

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Még azon gondolkodtam egyébként, hogy Howie nagyon eltűnt a "szemünk elől". Tudom ez nem feltétlen az ő időszaka, de valahogy úgy rémlik az korábban többet volt nyilvánosság előtt. Nem tudom van-e ennek jelentősége????

Majd lehet a fel-fel merülő Sancho trade kapcsán (persze pletyka amin nagyot röhögnék ha megvalósulna, és mindent értenék miért hozzuk őt ilyen "király játékot" mutató helyzetbe) előkerül 😛dande
Remélem azért idén is tol legalább egy szart-szarért trade-et. 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még azon gondolkodtam egyébként, hogy Howie nagyon eltűnt a "szemünk elől". Tudom ez nem feltétlen az ő időszaka, de valahogy úgy rémlik az korábban többet volt nyilvánosság előtt. Nem tudom van-e ennek jelentősége????

Majd lehet a fel-fel merülő Sancho trade kapcsán (persze pletyka amin nagyot röhögnék ha megvalósulna, és mindent értenék miért hozzuk őt ilyen "király játékot" mutató helyzetbe) előkerül 😛
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nálam 25-25re jön ki a D és az O.

sorban.

O#: Tucker PS. Nálam 6 WR van. 10 OL. oda mindig kell ember és nálad guard csere nem nagyon van ahogy nézem. Vandervelde és Kelly szerintem odafér.

D# Dl. itt én 7 emberrel számolok, Bair szerintem ott lesz.
ILB: Matthews kuka lesz, helyette Acho lesz keretben.
S: It én 4 emberrel számolok, és Maragos ST játéka miatt Reynolds PS.

PS-be Tucker, Kinne, Bamiro, Reynolds, Krueger, és egy WR helye biztos szerintem.Shawn84
Azért egy részletesebbet írhatnál, mert kíváncsi vagyok, hogy összességében kiket raknál be. 😊

Acho tavaly elég jó PS-t tolt és úgy nem került be, mivel Casey OLB-t és ILB-t is tud játszani (minőségről ne beszéljünk 😛 ) valamint az ST-nkben Top3.

Pats ellen Casey 22 snap-et kapott (legtöbb), míg Acho csak 4-et. Ha az utóbbi 2 meccsen nem lesz isten az ST-ben és a D#-ben, akkor szerintem nem fog felférni az 53-ra.

Chip szerintem nem fog 10 OL-t vinni az 53-ba. Főleg, hogy szinte mindegyik OT-nk tud OG-t is játszani és fordítva.

3 centerrel nem fogunk nekivágni ez holtsicher. Vandervelde ugye sérüléssel küzd és nem mehet PS-be és Molk se lehet PS tag.

Igen Lane eltiltása kicsit megkavarhatja a lapokat, de szerintem van annyira univerzális falunk, hogy megoldja a dolgokat 8 ember. Első 4 meccsen beöltözhet 7. Ha 2 emberünk lesérülne, még akkor is simán tudnánk variálni a falakat Herremansnak hála (kivéve ha 2 center, akkor azért az úgy nem lenne vicces, de azt is biztos meg tudnánk oldani). Ha pedig 3 támadófalember sérülne le egy meccsen, hát akkor ..... 😀 Max megy Celek RT-nek 😀
A PS-be pedig be tudjuk rakni Tobint, Gardnert és Bamirot szóval következő meccsen pedig fel lehetne hozni valakit. Nem hiszem, hogy mindhármat elkapkodnák a PS-ünkből.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon várom már a Pitt elleni meccset, örülök, hogy egy nappal korábban lesz és közben nem kell más meccseket is követni ami érdekelne. Talán ez lesz a legfontosabb papírforma szerint, bár Chipnél sohasem lehessen tudni. Kíváncsi vagyok a másik oldalon mennyire veszik majd komolyan és Foles tud e bármit kezdeni az újra erősnek és keménynek tűnő Steel D-vel. Ideje nem nagyon lesz totojázni mert Shaz lecsapja, és valahogy nem vágyom egész évben Sanchót nézni 😛 akár menyire is biztató formát mutat. Bízom benne jól meccs lesz majd és a flag focit is félre teszik a sporik.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nézegettem az 53as rostert. Szerintem elég jó helyzetben vagyunk.

O# - 23
QB: Foles, Sanchez, Barkley
RB: Shady, Sproles, Polk, Tucker
TE: Celek, Ertz, James Casey
WR: R.Cooper, Maclin, J.Matthews, Huff, Brad Smith
OL: Peters, Mathis, Kelce, Herremans, Lane, Barbre, Molk, Tobin

D# - 25
DL: Thornton, Logan, Cox, V.Curry, Beau, Hart
OLB: T.Cole, Barwin, Marcus Smith, B.Graham, Braman
ILB: Ryans, Kendricks, Goode, Casey Matthews
CB: Cary, Fletcher, Boykin, Nolan, Jaylen Watkins
S: M. Jenkins, N.Allen, Wolff, Maragos, Ed Reynolds

Elég jó/bő keret így is és még 2 ember befér.

PS-be is bőven rakhatunk embereket mindkét falból és a WR sorból is.Bébé
Nálam 25-25re jön ki a D és az O.

sorban.

O#: Tucker PS. Nálam 6 WR van. 10 OL. oda mindig kell ember és nálad guard csere nem nagyon van ahogy nézem. Vandervelde és Kelly szerintem odafér.

D# Dl. itt én 7 emberrel számolok, Bair szerintem ott lesz.
ILB: Matthews kuka lesz, helyette Acho lesz keretben.
S: It én 4 emberrel számolok, és Maragos ST játéka miatt Reynolds PS.

PS-be Tucker, Kinne, Bamiro, Reynolds, Krueger, és egy WR helye biztos szerintem.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nézegettem az 53as rostert. Szerintem elég jó helyzetben vagyunk.

O# - 23
QB: Foles, Sanchez, Barkley
RB: Shady, Sproles, Polk, Tucker
TE: Celek, Ertz, James Casey
WR: R.Cooper, Maclin, J.Matthews, Huff, Brad Smith
OL: Peters, Mathis, Kelce, Herremans, Lane, Barbre, Molk, Tobin

D# - 25
DL: Thornton, Logan, Cox, V.Curry, Beau, Hart
OLB: T.Cole, Barwin, Marcus Smith, B.Graham, Braman
ILB: Ryans, Kendricks, Goode, Casey Matthews
CB: Cary, Fletcher, Boykin, Nolan, Jaylen Watkins
S: M. Jenkins, N.Allen, Wolff, Maragos, Ed Reynolds

Elég jó/bő keret így is és még 2 ember befér.
PS-be is bőven rakhatunk embereket mindkét falból és a WR sorból is.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Inside Zone-ról egy írás:
 www.trojanfootballanalysis.com/pdfdocs/oregonruns.pdf
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kérdezném, hogy ezzel kapcsolatban valaki tud infót?  www.facebook.com/philadelphiaeagles/photos/a.136107969760318.10955.120163518021430/726852100685899/?type=1&theater Ez valami komoly vagy csak a megfogalmazás kétértelmű?Shawn84
Szerintem az összes Eagles-ös twitter ezzel lenne tele, ha coach-ként jött volna vissza. 😀

Hát ez így van:
Chip on M. Smith: " I think he played 70 snaps ...if you're going to play that many plays, we're going to need more production out of you."

Nolan újra 100%-osan edz.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Kérdezném, hogy ezzel kapcsolatban valaki tud infót?  www.facebook.com/philadelphiaeagles/photos/a.136107969760318.10955.120163518021430/726852100685899/?type=1&theater Ez valami komoly vagy csak a megfogalmazás kétértelmű?
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
PFF számok:
 www.bleedinggreennation.com/2014/8/17/6023933/patriots-vs-eagles-preseason-week-2-pff-grades-offense-defense-review
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Azért Currytől nem kell amúgy hasra esni. Ne feledjük, hogy kapott tavaly az alapszakaszban is azért játéklehetőséget és ott is voltak nagyon szép megmozdulásai. Úgyhogy 2.-3. számú oline manek ellen ps-ben az a minimum hogy jól játszik.