Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
sosem lehet elég korán mondani 😛 GAMEDAY 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sztem jó lesz, Henery pápá 😀
több mint 9 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
a giants ellen 45-ről és 31-ről volt eredményes
zsojti
és szerzett egy fumblet 😕)Höri
 www.nfl.com/gamecenter/2014081607/2014/PRE2/giants@colts?icampaign=GC_schedule_rr#menu=gamepass%7CcontentId%3A0ap3000000378812&tab=videos
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a giants ellen 45-ről és 31-ről volt eredményes
zsojti
és szerzett egy fumblet 😕)

több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
a jets ellen 3 KO-ból 2 TB
a giants ellen 45-ről és 31-ről volt eredményes

két jó meccsel és henery további inkonzisztens játékával nem lehetetlen neki a roster szerintem (henery az kívül, hogy szar 😊, de következetesen, nem látom, hogy bármit is fejlődne...)
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Cody Parkey was always nothing more than a camp leg for the Colts. Basically, teams bring in kickers for camp so that their real kickers won't tire their leg out - especially Adam Vinatieri, the league's oldest player. Parkey was signed by the Colts as an undrafted free agent out of Auburn and made his first two career NFL field goals last week against the Giants. He had a very impressive camp and looked good, especially showing off his strong leg. Last week, he even recovered a fumble on a kickoff, something not many kickers can say. But all along, everyone knew Parkey was only around for camp and preseason. Being a kicker in the NFL is tough, as there are only 32 spots available, but hopefully Parkey will have shown teams needing a kicker enough to impress them and give him a shot. From here on out, it seems like it'll be business as normal for the Colts for the final two preseason games, with Pat McAfee handling the kickoff and punting duties (and maybe even a field goal try?) with Adam Vinatieri handling the field goals. And make no mistake about Vinatieri - even though he's the oldest player in the NFL, he's still got it and today he nailed a 62-yarder in practice. He's still got it.

ezt találtam a mai elküldését firtató cikkben
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Tavaly az egyetemen (Auburn) 69 touchback-et rúgott.
FG 15/21
40-49: 5/6
50+ : 1/4
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Itt a vintage Roseman-Grigson trade. 😊

Eagles and Colts wheeling and dealing: Colts trade K Cody Parkey to Philly for RB David Fluellen, per Indy official.vassadi
Nah itt az igazi szart szarért trade idén is. 😀
Fuckyeah! 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Itt a vintage Roseman-Grigson trade. 😊

Eagles and Colts wheeling and dealing: Colts trade K Cody Parkey to Philly for RB David Fluellen, per Indy official.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Heneryt tuti nem rakjuk ki, két kicker meg felesleges.
Damaris a Pats ellen nem volt olyan rossz, de a presezlonyban tavaly se vót szar, aztán meg a pályán se láttuk.

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Remélem azért nincs akkora gond Huffal. Nagyon várom , hogy bemutatkozhasson éles meccsen is. Visszahordónak elmenne Johnson is, de ebből nekem az jön le, hogy nem számolunk vele az 53-as keretben. (pedig eddig nem volt rossz).
Greengo
Damaris?
Tavaly semmit nem csinált és az idei TC-ből se érkeznek olyan hírek róla, hogy annyira jól menne neki.
több mint 9 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
akkor most az üres helyre egy kicker-t ha kérhetem...bár akkor henery helyére is jöhetne még valaki 😊 szóval dupla öröm...
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kár, pedig jól tolta.

több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
OOOOOOOOOOOO 😥 kár

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
The Eagles announced Wednesday that rookie running back David Fluellen has been released. The 22-year-old Fluellen signed with the team as a rookie free agent after a decorated collegiate career at Toledo.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ahogy olvastam egyértelműen visszahordónak érkezik, ez sajnos azt jelenti, hogy Huffal komolyabb gond van................ ha ot jól teljesít maradni fog.

Kickert meg remélem még találunk. Illetve nem tudom rúgóknál van-e ilyen, de lehet hoznám Akerst a CoachS-ba mentornak Henery mellé, talán tudna neki segíteni.dande
Remélem azért nincs akkora gond Huffal. Nagyon várom , hogy bemutatkozhasson éles meccsen is. Visszahordónak elmenne Johnson is, de ebből nekem az jön le, hogy nem számolunk vele az 53-as keretben. (pedig eddig nem volt rossz).

Nem tudom, hogy megérte-e erre ellőni a hetedik kört, (bár ez a kondicionális téma gondolom teljesítményfüggő) mert a Panthers úgyis kirakta volna keretszűkítéskor.mustaine
Valószínűleg ahhoz a feltételhez van kötve az ellenérték, hogy Barnernek ott kell lennie a végleges keretben. Ha nem lesz ott az 53-as rosteren, akkor marad a pick nálatok.vassadi
Még jobb: ahhoz, hogy a Panthers megkapja a picket, Barnernek legalább négy alapszakasz-meccsen ott kell lennie a 46 fős aktív keretben.vassadi
Ehhez viszont

a) meg kell előznie Polkot a DC-n
b) bizonyítania kell, hogy jobb returner, mint Brad Smith, Boykin vagy Huff (ha játszik egyáltalán idén...)mustaine

Polk eléggé rottyon van. Nem nagyon tud egészséges maradni....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nem tudom, hogy megérte-e erre ellőni a hetedik kört, (bár ez a kondicionális téma gondolom teljesítményfüggő) mert a Panthers úgyis kirakta volna keretszűkítéskor.mustaine
Valószínűleg ahhoz a feltételhez van kötve az ellenérték, hogy Barnernek ott kell lennie a végleges keretben. Ha nem lesz ott az 53-as rosteren, akkor marad a pick nálatok.vassadi
Még jobb: ahhoz, hogy a Panthers megkapja a picket, Barnernek legalább négy alapszakasz-meccsen ott kell lennie a 46 fős aktív keretben.vassadi
Ehhez viszont

a) meg kell előznie Polkot a DC-n
b) bizonyítania kell, hogy jobb returner, mint Brad Smith, Boykin vagy Huff (ha játszik egyáltalán idén...)

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
 www.philadelphiaeagles.com/videos/videos/Eagles-Take-The-ALS-Ice-Bucket-Challenge/c4934a0b-2a0d-4f04-901b-849909d6aba7
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nem tudom, hogy megérte-e erre ellőni a hetedik kört, (bár ez a kondicionális téma gondolom teljesítményfüggő) mert a Panthers úgyis kirakta volna keretszűkítéskor.mustaine
Valószínűleg ahhoz a feltételhez van kötve az ellenérték, hogy Barnernek ott kell lennie a végleges keretben. Ha nem lesz ott az 53-as rosteren, akkor marad a pick nálatok.vassadi
Még jobb: ahhoz, hogy a Panthers megkapja a picket, Barnernek legalább négy alapszakasz-meccsen ott kell lennie a 46 fős aktív keretben.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy olvastam egyértelműen visszahordónak érkezik, ez sajnos azt jelenti, hogy Huffal komolyabb gond van................ ha ot jól teljesít maradni fog.

Kickert meg remélem még találunk. Illetve nem tudom rúgóknál van-e ilyen, de lehet hoznám Akerst a CoachS-ba mentornak Henery mellé, talán tudna neki segíteni.dande
Akers megtanítaná mellérúgni bárhonnan?

Amúgy ha Barner illik igazán valahová akkor az az Eagles szerintem. Kedvelem mint játékost szurkolok neki.Bazzani
Azért Akers az utolsó két idényét leszámítva nem akármilyen rúgónak számított a ligában, én személy szerint nagyon szerettem. Nem tudom lelkileg most milyen állapotban van, de talán a lényeget nem felejtette el. Mindegy ez csak egy gondolat volt, kicsit a nosztalgia miatt is.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Jólesz az a Henery. Legalább szorossá teszi majd a meccseket 😀

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ahogy olvastam egyértelműen visszahordónak érkezik, ez sajnos azt jelenti, hogy Huffal komolyabb gond van................ ha ot jól teljesít maradni fog.

Kickert meg remélem még találunk. Illetve nem tudom rúgóknál van-e ilyen, de lehet hoznám Akerst a CoachS-ba mentornak Henery mellé, talán tudna neki segíteni.dande
Akers megtanítaná mellérúgni bárhonnan?

Amúgy ha Barner illik igazán valahová akkor az az Eagles szerintem. Kedvelem mint játékost szurkolok neki.

több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Nem tudom, hogy megérte-e erre ellőni a hetedik kört, (bár ez a kondicionális téma gondolom teljesítményfüggő) mert a Panthers úgyis kirakta volna keretszűkítéskor.mustaine
Valószínűleg ahhoz a feltételhez van kötve az ellenérték, hogy Barnernek ott kell lennie a végleges keretben. Ha nem lesz ott az 53-as rosteren, akkor marad a pick nálatok.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy olvastam egyértelműen visszahordónak érkezik, ez sajnos azt jelenti, hogy Huffal komolyabb gond van................ ha ot jól teljesít maradni fog.

Kickert meg remélem még találunk. Illetve nem tudom rúgóknál van-e ilyen, de lehet hoznám Akerst a CoachS-ba mentornak Henery mellé, talán tudna neki segíteni.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jobban örültem volna egy játékos-játékos trade-nek, de csodálom, hogy Roseman eddig tudott várni az idei 2. tradejével. 😀
Gondolom Huff (és Polk) sérülése is szerepet játszik benne. Feltehetően Sprolest nem akarjuk összetöretni KR-ként.
Elég jól kell teljesítenie, hogy 2 meccs alatt kiszorítson valakit.

Igaz Polk már edzeni fog szombaton, Tucker pedig mehet PS-be, szóval ha returnerként valami nagyot alkot, akkor lehet reális esélye az 53-ra.
És ha minden igaz Barner is mehet még PS-be.

Valamint kicker után is nézünk. Gondolom erre a 2 hétre kap valakit maga mellé Henery.