Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Shady nagyon-nagyon el akarja érni a 2000 yardot:
 www.bleedinggreennation.com/2014/8/11/5992853/lesean-mccoy-peds-video-bounce-advertisement

Jason Peters álma pedig a HoF. Ha még lesz két elit éve, akkor lesz rá reális esélye.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Vandervelde-nek megműtötték a hátát.
Nincsen pontos felépülési idő, de nagy eséllyel a TC-t és a preseason többi részét ki kell hagynia.
2 lehetősége van a csapatnak. Vagy aktív rosterre teszi vagy IR.
Molk rosterre kerülési esélyei eléggé megnőttek. Josh Andrews-al kell megküzdeni a cserecenter posztért.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Pls, gondoljunk már a telefonosokra néha. A hat évvel korábbi részeket minek már beidézni?Eazzy
Bocs, de nekem soha nincs eszembe, és nem is nagyon lesz mivel nem okos telefonozok.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Pls, gondoljunk már a telefonosokra néha. A hat évvel korábbi részeket minek már beidézni?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sziasztok!
Egyik barátom megy ki US-be és szívesen hoz nekem mezt, de egyelőre (nflshop.com & FF) nem találtam olyat, amilyet szeretnék. Milyen egyéb oldalakon keressem még szerintetek? 22-es fehér Boykin mez kellene, ami nem fos minőségű.
Mondjuk olyan, mint ez, csak 22-esben:
 www.fanatics.com/NFL_Philadelphia_Eagles_Jerseys/Nike_LeSean_McCoy_Philadelphia_Eagles_Limited_Jersey_-_White
Végül is nagy duzzogva jó lesz McCoy is 😊
Előre is köszi!karmigran
A kínai általában még mindig jó minőségű, és jóval olcsóbb.Shawn84
Köszönöm a gyors választ!
Tudsz esetleg olyan oldalt mutatni, ami bevált (nem b#sznak át nagyon és jó minőségű)?karmigran
Én nem. haverom ebben a mágus, ő szokott hozatni mindig másoknak is. Ha gondolod rákérdezhetek, hogy tud e meg mennyiért.Shawn84
Hálás lennék, köszönöm előre is! 😊karmigran
Oké, majd megírom PM-ben.
több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sziasztok!
Egyik barátom megy ki US-be és szívesen hoz nekem mezt, de egyelőre (nflshop.com & FF) nem találtam olyat, amilyet szeretnék. Milyen egyéb oldalakon keressem még szerintetek? 22-es fehér Boykin mez kellene, ami nem fos minőségű.
Mondjuk olyan, mint ez, csak 22-esben:
 www.fanatics.com/NFL_Philadelphia_Eagles_Jerseys/Nike_LeSean_McCoy_Philadelphia_Eagles_Limited_Jersey_-_White
Végül is nagy duzzogva jó lesz McCoy is 😊
Előre is köszi!karmigran
A kínai általában még mindig jó minőségű, és jóval olcsóbb.Shawn84
Köszönöm a gyors választ!
Tudsz esetleg olyan oldalt mutatni, ami bevált (nem b#sznak át nagyon és jó minőségű)?karmigran
Én nem. haverom ebben a mágus, ő szokott hozatni mindig másoknak is. Ha gondolod rákérdezhetek, hogy tud e meg mennyiért.Shawn84
Hálás lennék, köszönöm előre is! 😊
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sziasztok!
Egyik barátom megy ki US-be és szívesen hoz nekem mezt, de egyelőre (nflshop.com & FF) nem találtam olyat, amilyet szeretnék. Milyen egyéb oldalakon keressem még szerintetek? 22-es fehér Boykin mez kellene, ami nem fos minőségű.
Mondjuk olyan, mint ez, csak 22-esben:
 www.fanatics.com/NFL_Philadelphia_Eagles_Jerseys/Nike_LeSean_McCoy_Philadelphia_Eagles_Limited_Jersey_-_White
Végül is nagy duzzogva jó lesz McCoy is 😊
Előre is köszi!karmigran
A kínai általában még mindig jó minőségű, és jóval olcsóbb.Shawn84
Köszönöm a gyors választ!
Tudsz esetleg olyan oldalt mutatni, ami bevált (nem b#sznak át nagyon és jó minőségű)?karmigran
Én nem. haverom ebben a mágus, ő szokott hozatni mindig másoknak is. Ha gondolod rákérdezhetek, hogy tud e meg mennyiért.
több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sziasztok!
Egyik barátom megy ki US-be és szívesen hoz nekem mezt, de egyelőre (nflshop.com & FF) nem találtam olyat, amilyet szeretnék. Milyen egyéb oldalakon keressem még szerintetek? 22-es fehér Boykin mez kellene, ami nem fos minőségű.
Mondjuk olyan, mint ez, csak 22-esben:
 www.fanatics.com/NFL_Philadelphia_Eagles_Jerseys/Nike_LeSean_McCoy_Philadelphia_Eagles_Limited_Jersey_-_White
Végül is nagy duzzogva jó lesz McCoy is 😊
Előre is köszi!karmigran
A kínai általában még mindig jó minőségű, és jóval olcsóbb.Shawn84
Köszönöm a gyors választ!
Tudsz esetleg olyan oldalt mutatni, ami bevált (nem b#sznak át nagyon és jó minőségű)?
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sziasztok!
Egyik barátom megy ki US-be és szívesen hoz nekem mezt, de egyelőre (nflshop.com & FF) nem találtam olyat, amilyet szeretnék. Milyen egyéb oldalakon keressem még szerintetek? 22-es fehér Boykin mez kellene, ami nem fos minőségű.
Mondjuk olyan, mint ez, csak 22-esben:
 www.fanatics.com/NFL_Philadelphia_Eagles_Jerseys/Nike_LeSean_McCoy_Philadelphia_Eagles_Limited_Jersey_-_White
Végül is nagy duzzogva jó lesz McCoy is 😊
Előre is köszi!karmigran
A kínai általában még mindig jó minőségű, és jóval olcsóbb.
több mint 9 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Sziasztok!
Egyik barátom megy ki US-be és szívesen hoz nekem mezt, de egyelőre (nflshop.com & FF) nem találtam olyat, amilyet szeretnék. Milyen egyéb oldalakon keressem még szerintetek? 22-es fehér Boykin mez kellene, ami nem fos minőségű.
Mondjuk olyan, mint ez, csak 22-esben:
 www.fanatics.com/NFL_Philadelphia_Eagles_Jerseys/Nike_LeSean_McCoy_Philadelphia_Eagles_Limited_Jersey_-_White
Végül is nagy duzzogva jó lesz McCoy is 😊
Előre is köszi!
több mint 9 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
3.ra kíváncsi vagyok. 😀
Az elsőn Mark Wahlberg van.Bébé
Ez a Mark-os beszólás de nehezen esett le nekem 😀 De megvan! 😉

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
3.ra kíváncsi vagyok. 😀
Az elsőn Mark Wahlberg van.Bébé
Jaja.

1: Vince Papale
2: Chuck Bednarik
3: Nagy figura volt DT Hollis Thomas
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
3.ra kíváncsi vagyok. 😀
Az elsőn Mark Wahlberg van.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A másodikon | Bednarik | 😊

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ki ismeri fel őket?




Itt a jobb oldali srác a lényeges 😀
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
PFF elemzés a Bears meccsről:
 www.bleedinggreennation.com/2014/8/10/5986369/bears-vs-eagles-preseason-week-1-pff-grades-backup-offensive-lineBébé
pf....

Nick Foles -1.4
Casey Matthews -1.3

Ennyi, a számok nem hazudnak, CM fényévekkel jobb mint Foles 😀

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
PFF elemzés a Bears meccsről:
 www.bleedinggreennation.com/2014/8/10/5986369/bears-vs-eagles-preseason-week-1-pff-grades-backup-offensive-line
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ma a nyilvánosság előtt tartja edzését a csapat, méghozzá a már említett, történelmileg nagyon fontos helyszínen, a Franklin Fielden, 18:15-kor. A helyszínről jelentkezik többek közt a Philadelphia-i sport rádió a 94 WIP is. Az adás élőben itt hallgatható:  player.radio.com/listen/station/sportsradio-94wip/
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Shady jó erőben van:  vine.co/v/MV1tqIAdIYZShawn84
Nem vagyok szakértő, de szerintem manipulálva van 😀 mindenesetre vicces

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Shady jó erőben van:
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Mindig elmosolyodok, amikor bármilyen sportágról is legyen szó, valaki képes komoly következtetéseket levonni barátságos meccsekől. Teljesen irrelevánsok, srácok. Az 53-as rosterre kerülésért versenyeznek a perememberek, a kezdők pont leszarják ezeket.Hulkeinstein
plusz a csapatok olyan vanilla offense-t nyomatnak, amit egyszerűen bántó nézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 556 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kurvjaó 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/8/9/5985605/overreaction-saturday-mark-sanchez-should-start-over-nick-folesBébé
Nem értek ángolul de remélem nem komolyan írják 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Valaki kérdezte délelőtt: Les Bowen ‏@LesBowen 3 ó
The Eagles were delayed out of Chicago because their charter got stuck in Atlanta by bad weather. They landed at PHL around 5:30 AM.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Snap számok a meccsről:  www.bleedinggreennation.com/2014/8/9/5985825/philadelphia-eagles-snap-counts-preseason-week-1-chicago-bears-position-battle
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Mindig elmosolyodok, amikor bármilyen sportágról is legyen szó, valaki képes komoly következtetéseket levonni barátságos meccsekől. Teljesen irrelevánsok, srácok. Az 53-as rosterre kerülésért versenyeznek a perememberek, a kezdők pont leszarják ezeket.