Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
A kedvenc 4-3-as rookie DE-m, Demarcus Lawrence (34. pick, Cowboys) lábtörés miatt kidőlt 8-10 hétre. Ezen időszakban nem fogunk játszani ellenük, de így tovább gyengült az eddig sem túl erős D#-ük.Bébé
ja, hogy van d# dallasban? lemaradtam valamiről? 😀 (ami nincs nem gyengülhet 😛)ano92
Azért a mi tavalyi fostalicska vedelmunk után bem biztos h kéne arcoskodni 😀Eazzy
Kapott pontokban nem voltunk rosszak , már pedig ezt a játékot arra játsszák . Szóval szerintem nem volt olyan rossz a védelmünk.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
A kedvenc 4-3-as rookie DE-m, Demarcus Lawrence (34. pick, Cowboys) lábtörés miatt kidőlt 8-10 hétre. Ezen időszakban nem fogunk játszani ellenük, de így tovább gyengült az eddig sem túl erős D#-ük.Bébé
ja, hogy van d# dallasban? lemaradtam valamiről? 😀 (ami nincs nem gyengülhet 😛)ano92
Azért a mi tavalyi fostalicska vedelmunk után bem biztos h kéne arcoskodni 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
A kedvenc 4-3-as rookie DE-m, Demarcus Lawrence (34. pick, Cowboys) lábtörés miatt kidőlt 8-10 hétre. Ezen időszakban nem fogunk játszani ellenük, de így tovább gyengült az eddig sem túl erős D#-ük.Bébé
ja, hogy van d# dallasban? lemaradtam valamiről? 😀 (ami nincs nem gyengülhet 😛)

több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A kedvenc 4-3-as rookie DE-m, Demarcus Lawrence (34. pick, Cowboys) lábtörés miatt kidőlt 8-10 hétre. Ezen időszakban nem fogunk játszani ellenük, de így tovább gyengült az eddig sem túl erős D#-ük.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
DeSean: Redskins fanok támogatóbbak, mint a Philly fanok 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/7/29/5948205/desean-jackson-washington-redskins-supportive-philadelphia-eagles-fans
A képért és a kommentekért érdemes rákattintani a linkre. 😀Bébé
Remélem nem kezd el nagy pofával az eaglesről meg a szurkolókról csúnyákat mondani, mert az bizony nem kicsit csalódás lenne. Ez kb. még az éppen belefér szitu.Shawn84
Tényeket közölt...mindenki ismeri a csapat szurkolóit (vagy nagyon szeretnek vagy nagyon gyűlölnek )
Na meg ugye meg kell szerettetnie magát az eddigi "ellenséggel" . 😀

ez a kép zseniális : |  pbs.twimg.com/media/Ba_NyYQCIAA8u8M.jpg:large | Greengo
Ez a tény valahogy elkerülhette a figyelmét 😀 Hiába ő még ilyet Phillyben nem látott 😛
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 593 — Eagles fan
DeSean: Redskins fanok támogatóbbak, mint a Philly fanok 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/7/29/5948205/desean-jackson-washington-redskins-supportive-philadelphia-eagles-fans
A képért és a kommentekért érdemes rákattintani a linkre. 😀Bébé
Remélem nem kezd el nagy pofával az eaglesről meg a szurkolókról csúnyákat mondani, mert az bizony nem kicsit csalódás lenne. Ez kb. még az éppen belefér szitu.Shawn84
Tényeket közölt...mindenki ismeri a csapat szurkolóit (vagy nagyon szeretnek vagy nagyon gyűlölnek )
Na meg ugye meg kell szerettetnie magát az eddigi "ellenséggel" . 😀

ez a kép zseniális : | |


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
DeSean: Redskins fanok támogatóbbak, mint a Philly fanok 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/7/29/5948205/desean-jackson-washington-redskins-supportive-philadelphia-eagles-fans
A képért és a kommentekért érdemes rákattintani a linkre. 😀Bébé
Remélem nem kezd el nagy pofával az eaglesről meg a szurkolókról csúnyákat mondani, mert az bizony nem kicsit csalódás lenne. Ez kb. még az éppen belefér szitu.
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
DeSean: Redskins fanok támogatóbbak, mint a Philly fanok 😀
 www.bleedinggreennation.com/2014/7/29/5948205/desean-jackson-washington-redskins-supportive-philadelphia-eagles-fans
A képért és a kommentekért érdemes rákattintani a linkre. 😀
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mustaine belehúzott az edzések fordításába, (nagyon nagy örömünkre!!) és már egyből a blogra toljuk ki őket. A tegnapi edzés összefoglalóját itt találjátok:  philly.blog.hu/2014/07/29/edzes_osszefoglalo_07_28_by_mustaine

Lájkokat az illetékesnek természetesen!!
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
😀
Üdv a fórumon!
Qrvára rosszul vagy informálva...
Remélem valaki majd felhomályosít ..... 😀Greengo
Hát igazából megköszönném ha kapnék rá választ,hogy milyen oka volt😊McFumbles
Kicsit még fel kellett dolgoznom a hozzászólásodat. ...bocs. 😀
Az igazság odaát van, de inkább az lehet a háttérben , hogy nem fért be az arca már az öltözőbe és Kellyék a klub érdekeit előtérbe helyezve hozták meg a "jó" döntést. Azaz kivágták DeSeant. Ami szerintem is a klub történelmének egyik legrosszabb húzása...(kb. Dawkins elengedésével egyenértékű). A drog témát nem tudom honnan szedted, de teljesen mellé...Bandázásról volt pár pletykaszintű hír, de azok sem megalapozott hírek voltak. Szval sokkal inkább szólt ez a történet arról, hogy DeSean megnyilvánulásait nem nagyon bírták elviselni házon belül és Kellyéknek most nem egy arcoskodó figura kell hanem , hogy mindenki legyen csapatember.
Az elkapókról annyit, hogy azóta érkezett még Matthews és Huff . Mindkettőjükben megvan a potenciál ahhoz, hogy ezen a szinten is jól teljesítsenek és ha hozzávesszük a Maclin ; Cooper ; Celek ; Ertz sort akkor elég ütős kis brigád kerekedhet ki itt a jövőben.Greengo
Annyival egészíteném ki a dolgot, hogy ha Kellynek tényleg egy fizikai kvalitásokban másabb elkapó kellett, akkor most olyat választhatott akit maradéktalanul megfelelőnek tart arra a szerepre amit ő a Nr. 1 elkapónak szán. Huff egy az egyben Avant helyét hivatott átvenni 1-2 éven belül, és egy olyan elkapónál, aki évekig ezt játszotta Kelly offensében, nem sok jobbat lehetne találni.
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Chip - fk blog



több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Hazaértem én is a nyaralásból, úgyhogy akik nem szeretnek azokat előre sajnálom de kezdünk aktívkodni megint 😀
több mint 9 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nah vége a nyaralásnak, próbálok ismét aktívabb lenni. 😀
Utóbbi 1 hónapban szinte semmit nem olvastam az Eagles-el kapcsolatban, remélem sok mindenről nem maradtam le. 😀

Köszi
mustaine
, hogy átvetted a TC beszámolókat, nem bánnám, ha a jövőben is így lenne. 😊


Talán még nem volt beírva (nem futottam bele), hogy Lane Johnson a 2. csapattal fog edzeni, valamint Marcus Smith (is) felkerült az első számú cserékhez. TC-ben így rendre Lane-el fog találkozni. Reméljük jót fog ez tenni neki. Mindenesetre, ha Lanet sikerül megverni (jó)párszor, akkor az reménykeltő.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Ha ilyeneket ír, még megkedvelik 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 www.sbnation.com/lookit/2014/7/28/5945623/philadelphia-eagles-fans-better-new-york-jets-fans-mark-sanchez

hahahahahahahahahahahahahaha 😀 komoly, majd az első intije után rájön, hogy inkább ne hagyta volna el soha a newyorki "keménymagot" 😀

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
mindenki szeretne felférni az 53as járatra....

Nincs legitim no1 elkapónk ez tény.
Én is a frissen draftolt titántól várom,hogy vezér legyen.
Maclin is lehet ha nem sérül le.... de eddig mindig lesérült.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Már megint balhé volt az edzésen, ezúttal Maclin és Fletcher voltak a szereplők.

több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 593 — Eagles fan
Meg azt is megmondom, hogy minden rosterre kerülő játékosnak lesz minimum 10 elkapása. És Sprolesnak is 30 körül lesz. Most sokkal inkább ncaa Kelly offenset várok. Kb mint amit a Baylor nyomott tavaly Pettyvel.Shawn84
A helyedben máris cserélném az avatarom erre :

xD


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kész elkapónak Maclin? Az erős túlzás, de. J- Matt lesz idén a legkorrektebb azt most megmondom.Shawn84
Sanchez lesz a legütősebb elkapónk, majd mikor 3 qb-val állunk fel és azt sem fogja tudni az ellenfél hogy most ki kinek fog passzolni 😀 És akkor Shady dob egy 80 yardos TD passzt Sancheznek 😀

több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Meg azt is megmondom, hogy minden rosterre kerülő játékosnak lesz minimum 10 elkapása. És Sprolesnak is 30 körül lesz. Most sokkal inkább ncaa Kelly offenset várok. Kb mint amit a Baylor nyomott tavaly Pettyvel.
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kész elkapónak Maclin? Az erős túlzás, de. J- Matt lesz idén a legkorrektebb azt most megmondom.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 593 — Eagles fan
Kész elnak Maclin? Az erős túlzás, de. J- Matt lesz idén a legkorrektebb azt most megmondom.Shawn84
Sztem meg Huff...csakhogy legyen miről vitázni. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kész elnak Maclin? Az erős túlzás, de. J- Matt lesz idén a legkorrektebb azt most megmondom.
több mint 9 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 593 — Eagles fan
😀
Üdv a fórumon!
Qrvára rosszul vagy informálva...
Remélem valaki majd felhomályosít ..... 😀Greengo
Hát igazából megköszönném ha kapnék rá választ,hogy milyen oka volt😊McFumbles
Kicsit még fel kellett dolgoznom a hozzászólásodat. ...bocs. 😀
Az igazság odaát van, de inkább az lehet a háttérben , hogy nem fért be az arca már az öltözőbe és Kellyék a klub érdekeit előtérbe helyezve hozták meg a "jó" döntést. Azaz kivágták DeSeant. Ami szerintem is a klub történelmének egyik legrosszabb húzása...(kb. Dawkins elengedésével egyenértékű). A drog témát nem tudom honnan szedted, de teljesen mellé...Bandázásról volt pár pletykaszintű hír, de azok sem megalapozott hírek voltak. Szval sokkal inkább szólt ez a történet arról, hogy DeSean megnyilvánulásait nem nagyon bírták elviselni házon belül és Kellyéknek most nem egy arcoskodó figura kell hanem , hogy mindenki legyen csapatember.
Az elkapókról annyit, hogy azóta érkezett még Matthews és Huff . Mindkettőjükben megvan a potenciál ahhoz, hogy ezen a szinten is jól teljesítsenek és ha hozzávesszük a Maclin ; Cooper ; Celek ; Ertz sort akkor elég ütős kis brigád kerekedhet ki itt a jövőben.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 9 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
senki se tudja, nem illett Kelly rendszerébe (by Kelly), bandázott, stb. 😀 már akkor sem érdekelt nagyon hogy miért ment el. Azt tudom, hogy kurva szarul csinálta a front office. Behirsztelni hogy eladó, majd közölni hogy ha nem veszik meg ki lesz vágva, 3 hétig huzavona. Még egy rátolás cut előtt, hogy óóó mégis megtartjuk, majd 2 nap múlva cut. Bumm szart hugyt nem kaptunk érte. De nem baj, mindenen túl kell tenni magunkat.ano92
Na kiváncsi leszek a Preseasonra. Köszönöm a választ!