Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ugyan, lehet ott is cigánykodni a szerződéssel 😀dd

több mint 10 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Nem is értem, a redskins hogy gondolja, mikor nincs rá pénzük egyáltalán.Shawn84
??
miért?
valamit elnéztélsapka
Ezt néztem.  www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/
6,773,369 $ az nem sok.Shawn84
Nfl.com-on is 7m-t mondanak ,eléggé esélytelennek látom tekintve hogy a draft sincs még itt.Petikievak01
Jaja, onnan sem üveggyöngyért jönnek a srácok, hiába van már limit.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Nem is értem, a redskins hogy gondolja, mikor nincs rá pénzük egyáltalán.Shawn84
??
miért?
valamit elnéztélsapka
Ezt néztem.  www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/
6,773,369 $ az nem sok.Shawn84
Nfl.com-on is 7m-t mondanak ,eléggé esélytelennek látom tekintve hogy a draft sincs még itt.

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Nem is értem, a redskins hogy gondolja, mikor nincs rá pénzük egyáltalán.Shawn84
??
miért?
valamit elnéztélsapka
Ezt néztem.  www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/
6,773,369 $ az nem sok.Shawn84
van egy-két korábbi kezdő most csere esélyes játékos akik 5-6 M-okat tesznek el, és még nem lettek kitakarítva
szóval lehetőség biztos megvan az évi 10-re, úgy hogy a csapat nem gyengül szinte semmit
bár én nem szeretném, sosem kedveltem, és biztosan van köze a Cripshez, Kellyék biztosan nem tévednek, ha meghúztak egy ilyet

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Nem is értem, a redskins hogy gondolja, mikor nincs rá pénzük egyáltalán.Shawn84
??
miért?
valamit elnéztélsapka
Ezt néztem.  www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/
6,773,369 $ az nem sok.
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 583 — sapka
Nem is értem, a redskins hogy gondolja, mikor nincs rá pénzük egyáltalán.Shawn84
??
miért?
valamit elnéztél

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Andy Reid (Big Red) tartott rá igényt. Beszéltek telefonon vele és az ügynökével. Csak felment az ára D-Jaxnek túlságosan. John Dorsey (GM) mondta, hogy nem ad annyit, mert nincs rá keret és/vagy nem éri meg. Ezért írták reggelre, hogy a Chiefs kiszállt az árversenyből.ulpianus
Na igen, nem hiszem, hogy D-Jax nagyon hajlandó lenne az idei fizujából engedni. 10 milliót biztos elkér éves szinten. Nem is értem, a redskins hogy gondolja, mikor nincs rá pénzük egyáltalán.
Én a Raidersbe várom, és ott is látnám legszívesebben. Imádnák ott is, ráadásul szinte haza költözne.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Andy Reid (Big Red) tartott rá igényt. Beszéltek telefonon vele és az ügynökével. Csak felment az ára D-Jaxnek túlságosan. John Dorsey (GM) mondta, hogy nem ad annyit, mert nincs rá keret és/vagy nem éri meg. Ezért írták reggelre, hogy a Chiefs kiszállt az árversenyből.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
DeSean holnap a fővárosba utazik.

BigReid pedig elméletileg nem tart rá igényt.

Top10 WR a drafton:
 www.philly.com/philly/blogs/sports/eagles/DeSean-related-A-review-of-the-Top-10-WRs-in-the-upcoming-draft.html
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Sanchez-eé semmi bajom őszintén. Backup Qb-ról beszélünk a mi esetünkben, ha minden jól megy pályára se fog lépni. Ha meg beüt a krach, akkor kit játszatnátok inkább a liga 2. számú QB-i közül? Biztos vannak páran, de ha 5nél többet tud mondani valaki, akkor meglepődök. A 4 milla nem kevés, de amúgy meg telibe fosom, cap space-ünk rengeteg van, a backup Qb poszton meg rengeteg múlhat egy sérülés, vagy agyrázkódás esetén. Nem sok downside-ot látok ezen kívül, attól nem tartok hogy itt beindítja a party őrületet, mert Kelly sztem egyből hajítaná is ki a csapatból, láthatjuk hogy nem az a fosós fajta.

Djax-hez még érdemes elolvasni Lurie nyilatkozatát még keddről:  www.phillymag.com/birds247/2014/03/25/lurie-kelly-roseman-plan/

Lényegében annyi, hogy nagyon specifikus terve van Kelly-nek és Roseman-nek, hogy milyen játékosokra, erősségekre, gyengeségekre, és karekterekre van szükségük. Úgy tűnik ebbe nem fért bele Djax. Mindig is kedvelt lesz a szívemben (semmi Hernandez dolgot feltételezve), de elsődleges a csapat, valamiért úgy érzem hogy idén fog még egy szintet lépni az O. Őszintén szólva alig várom!

Egy kis közvéleménykutatás srácok, ti kit látnátok leginkább a csapatnál (feltételezve természetesen hogy nem ugyanott kellnek el a játékosok, van akiért feltrade kellene és ezt is beleszámolva, de van aki 2. kör közepén is elérhetőnek tűnik és akkor 1.ben lehetne D-t húzni):

Evans (1/10-15)
Lee (15-25)
Cooks (1/20-32)
Beckham (1/20-2/10)
Benjamin (1/20-2/10)
Allen Robinson (1/25-2/25)
Moncrief (2/10-2/32)
más (nem Michael Sam, és nem is az élőhalottak a GoT-ból 😀)

Nehéz ezeket megmondani, anélkül hogy látnánk ki lenne bent 1/22 és 2/22-re, de én jelenleg Lee, Cooks és Robinson (2. körben vmikor) között gondolkoznék leginkább, bár mindegyik másért 😊Cooltiszo
Benjamin, Matthews, és ha Kelly desean 2.0-t akar akkor Cooks. De ebben nagyon nem vagyok biztos, sőt szerintem neki nagy drab elkapó kell majd.
több mint 10 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Sanchez-eé semmi bajom őszintén. Backup Qb-ról beszélünk a mi esetünkben, ha minden jól megy pályára se fog lépni. Ha meg beüt a krach, akkor kit játszatnátok inkább a liga 2. számú QB-i közül? Biztos vannak páran, de ha 5nél többet tud mondani valaki, akkor meglepődök. A 4 milla nem kevés, de amúgy meg telibe fosom, cap space-ünk rengeteg van, a backup Qb poszton meg rengeteg múlhat egy sérülés, vagy agyrázkódás esetén. Nem sok downside-ot látok ezen kívül, attól nem tartok hogy itt beindítja a party őrületet, mert Kelly sztem egyből hajítaná is ki a csapatból, láthatjuk hogy nem az a fosós fajta.

Djax-hez még érdemes elolvasni Lurie nyilatkozatát még keddről:  www.phillymag.com/birds247/2014/03/25/lurie-kelly-roseman-plan/

Lényegében annyi, hogy nagyon specifikus terve van Kelly-nek és Roseman-nek, hogy milyen játékosokra, erősségekre, gyengeségekre, és karekterekre van szükségük. Úgy tűnik ebbe nem fért bele Djax. Mindig is kedvelt lesz a szívemben (semmi Hernandez dolgot feltételezve), de elsődleges a csapat, valamiért úgy érzem hogy idén fog még egy szintet lépni az O. Őszintén szólva alig várom!

Egy kis közvéleménykutatás srácok, ti kit látnátok leginkább a csapatnál (feltételezve természetesen hogy nem ugyanott kellnek el a játékosok, van akiért feltrade kellene és ezt is beleszámolva, de van aki 2. kör közepén is elérhetőnek tűnik és akkor 1.ben lehetne D-t húzni):

Evans (1/10-15)
Lee (15-25)
Cooks (1/20-32)
Beckham (1/20-2/10)
Benjamin (1/20-2/10)
Allen Robinson (1/25-2/25)
Moncrief (2/10-2/32)
más (nem Michael Sam, és nem is az élőhalottak a GoT-ból 😀)

Nehéz ezeket megmondani, anélkül hogy látnánk ki lenne bent 1/22 és 2/22-re, de én jelenleg Lee, Cooks és Robinson (2. körben vmikor) között gondolkoznék leginkább, bár mindegyik másért 😊
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Mi meg jól kiröhögjük hogy a mi kiröhögött csere QB-nk náluk kezdő volt évekig 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
a 2012-es szezonja után illik utálni. pedig előtte azért szépen elment afc döntőig, és bár elit akkor sem volt, a game menegernél is többet tett bele.

gondolom, ha most egy jets fan idejön, a hasát fogja a röhögéstől, ahogy győzködjük magunkatxD
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
nem tudom amúgy, mi baj van Szancsoval. Olcsóbb mint Vick. Nem egy überszar QB. Van NFL tapasztalata, és ha véletlen lesérül Foles akkor nem egy hátsó körös újonccal vagy Barkley val kell bukni a meccseket. Perfect move. És amúgy is elit fal mögött, elit elkapókkal elit futóval még sosem játszott xDano92
Ez egyébként teljesen jogos XD hátha a friss philadelphiai levegő is jót tesz majd neki

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem tudom amúgy, mi baj van Szancsoval. Olcsóbb mint Vick. Nem egy überszar QB. Van NFL tapasztalata, és ha véletlen lesérül Foles akkor nem egy hátsó körös újonccal vagy Barkley val kell bukni a meccseket. Perfect move. És amúgy is elit fal mögött, elit elkapókkal elit futóval még sosem játszott xD

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Egyelőre semmi érdemleges, de ha lesz úgyis beírja ide valaki 15 percen belül 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
D-Jax ügyről nincs újabb info?
több mint 10 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Pac-12 (anno Pac-10) konferenciában azért feltérképezhették rendesen Sanchez képességeit. Lehet több van abban a srácban, mint amit Jetsben fel tudott mutatni.Mondjuk Foles is a Pac-12-ben játszott, ez is lehet az egyik oka annak, hogy Kelly megbízott benne, tisztában volt az erényeivel és hiányosságaival egyaránt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Sanchez sajtótájékoztatója:
 www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Press_Pass_Sanchez_Introduced/bb6b8af4-872d-4f13-9da6-af08eb03c921
Értelmes, jó fej embernek tűnik. De remélem a pályán majd keveset fogjuk látni. 😛
Amúgy kíváncsi vagyok, hogy Chip mit hoz ki belőle. Preseasonban majd villoghat. 😀
több mint 10 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Nagyon kíváncsi leszek,hogy milyen WR-t és hol fogunk hozni. Egyáltalán nem tűnik biztosnak az első körös wr, 2.-3.ban is találhatunk eszméletlen tehetséges srácokat. Abban szintén nem vagyok biztos hogy Djax szerű "burner"-t fogunk hozni, én simán elképzelhetőnek tartok egy Allen Robinson féle jó felépítésű is.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nem tudom, a Black Mamba mit fog elérni az NFLben, de ha annyit, mint LMJ vagy Kenjon Barner eddig, akkor felesleges picket adni érte. Mindenesetre én örülnék, ha hozzánk kerülne, mert ha van coach aki ki tudja belőle hozni a legjobbat, akkor Kelly az.

több mint 10 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ha Jacksont akarjuk majd pótolni, akkor valószínűleg ott lesz Cooks amikor mi húzunk, hacsak valaki nem szerelemesedik bele. Tömörebb testfelépítésű mint DeSean és nem is annyira sérülékeny. Hasonló hátrányok vannak vele is, emberezésben nem lehetetlen eltüntetni, meg kell küzdenie a mérete miatti hátrányokkal is (nem elég magas, rövidebb kar stb.). Nem jó blokkoló, de ez tanítható, Jacksonnál is láttuk.
Később ott lesz Paul Richardson. Ő inkább project lenne, mint Cooks. Nagyon vékony (Dri Archer 2 fonttal könnyebb csak nála) és emiatt sérülékeny is, ebben mindenképpen hasonlít a 6 évvel ezelőtti Jacksonhoz. Elég jó route futó, be tudja csapni a cornereket, veszélyes a mély útvonalaknál. Jacksonnál magasabb, hosszabbak a végtagjai, ha beleerősödik a mezőnybe komplettebb elkapó lehet nála. Nem elég biztos a keze, néha bravúros elkapásokat csinál, máskor meg egyszerűbb labdákat hibáz el.

Nem vagyok benne biztos amúgy, hogy Jackson akarjuk majd pótolni. Érdekes lesz, hogy ebbe az irányba, vagy inkább Kelvin Benjamin, Allen Robinson, Jordan Matthews stb. irányba mozdulunk.

DAT-ról az a véleményem, ha valahol tudnák használni, akkor az itt van nálunk. Viszont nem egy all-down játékos, a Ducksban sem volt az. 5-10 labdaérintésből )visszahordásokkal együtt) csinál robbanékony játékokat, ezt nem kérdőjelezném meg egy combine futás alapján. Aki egyébként szereti a számokat és ez határozza meg neki egy játékos értékét: a Oregon pro dayen 4.4 alatt futott. A korlátozott játéka miatt nem adnák érte első két napos picket, mert ezt nem igazán engedhetjük meg magunknak. Ha ott menne el, ahova a listákban írják, akkor megérné, de valószínűleg lesz olyan aki megengedheti magának, hogy korábban kihúzza.


több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egyszerűen semmiképpen nem áldoznék picket futóra idén.Shawn84
Ki tudja lehet még egy Bryce-trade is lesz itten draft előtt. 😀

DAT Pro Daye:
 bleacherreport.com/articles/1991978-oregon-pro-day-2014-recap-and-review-for-deanthony-thomas-and-top-ducks
Azért az itteni 40 yardos idejéhez kb 1 tizedet hozzá kell adni, mert a pálya is gyorsabb. (mindenki jobbat fut a pro day-en, mint a combine-on)
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Én azért mondom ezt mert DAT kicsi, sovány és egyetlen dolog miatt érheti meg bárkinek is behúzni, az pedig a sebessége. De mint láttuk eddig nem igazán volt gyors. Emellett van 4 elég jó futónk, akik közül 3 mondjuk jól is kap el. Szóval kérdem én. Mi értelme lenne érte bármilyen picket is feláldozni, mikor lehetne mélyíteni falat, LB sor, secondaryt bármit hátul. Egyébként Boldin most sem gyors, csak erős, jól fut routokat és jók a kezei. tehát ezek a számok nála pont nem számítanak, mert másban van az erőssége. DATnál ez nincs így. Nála pont ezek a számok a lényegesebbek.Shawn84
Nah így már jobban tetszik, minthogy azzal lerendezni, hogy szar combine-t tolt. 😊

Amúgy nyilván nem futónak jönnek, hanem kis-Sprolesnak. Chip eléggé jól tudta használni college-ban.
Bryce, Polk fura lenne slotban. DAT-et meg lehetne próbálni ott is. Főleg így DeSean cut után. 😀

Alig láttam róla videót, de feltehetően nem abból áll a játéka h megkapja a labdát és nyílegyenesen fut. Gondolom jók az irányváltásai, kis helyen gyors. Ezért is lett volna jó, ha combine-on fut 3-conet meg 20 yard shuttle-t. Shady se gyors. Többször volt az, hogy hátulról utolérte a DB. De mégis az NFL egyik legjobb RB-je. Ahogy a WR-eknél se abból áll a játék, hogy 40 yardon milyen gyors vagy (DHB), úgy az RB-ket se lehet annyival elintézni, hogy aránylag lassú 40 yardot futott.
De majd ha lesz több időm, akkor nézek róla pár vidit, hogy adnék-e érte 5. kör környékét.😀Bébé
Itt igazából a prioritással van gondom nem DAT személyével. Persze Seastrunknak jobban örülnék 😛 Egyszerűen semmiképpen nem áldoznék picket futóra idén.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Én azért mondom ezt mert DAT kicsi, sovány és egyetlen dolog miatt érheti meg bárkinek is behúzni, az pedig a sebessége. De mint láttuk eddig nem igazán volt gyors. Emellett van 4 elég jó futónk, akik közül 3 mondjuk jól is kap el. Szóval kérdem én. Mi értelme lenne érte bármilyen picket is feláldozni, mikor lehetne mélyíteni falat, LB sor, secondaryt bármit hátul. Egyébként Boldin most sem gyors, csak erős, jól fut routokat és jók a kezei. tehát ezek a számok nála pont nem számítanak, mert másban van az erőssége. DATnál ez nincs így. Nála pont ezek a számok a lényegesebbek.Shawn84
Nah így már jobban tetszik, minthogy azzal lerendezni, hogy szar combine-t tolt. 😊

Amúgy nyilván nem futónak jönnek, hanem kis-Sprolesnak. Chip eléggé jól tudta használni college-ban.
Bryce, Polk fura lenne slotban. DAT-et meg lehetne próbálni ott is. Főleg így DeSean cut után. 😀

Alig láttam róla videót, de feltehetően nem abból áll a játéka h megkapja a labdát és nyílegyenesen fut. Gondolom jók az irányváltásai, kis helyen gyors. Ezért is lett volna jó, ha combine-on fut 3-conet meg 20 yard shuttle-t. Shady se gyors. Többször volt az, hogy hátulról utolérte a DB. De mégis az NFL egyik legjobb RB-je. Ahogy a WR-eknél se abból áll a játék, hogy 40 yardon milyen gyors vagy (DHB), úgy az RB-ket se lehet annyival elintézni, hogy aránylag lassú 40 yardot futott.
De majd ha lesz több időm, akkor nézek róla pár vidit, hogy adnék-e érte 5. kör környékét.😀