Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Miért van minden eaglesös oda érte? akkora nagy buktát nyomott felmérőkön mint a ház.Shawn84
Anquan Boldin (WR) combine számai:
40 yard: 4,71 sec (10 yard 1,61 sec)
20 yard shuttle: 4,33 sec
3-cone: 7,35 sec
Ezek elég szar számok egy elkapótól és az ugrásai is csak átlagosnak mondhatóak.
Ehhez képest egy elég jó kis NFL karriert hozott össze.

Félre ne érts alig láttam vmit DAT játékából és egyáltalán nem mondom azt, hogy hűűű húzzuk be, de azért mert a felmérőkön csak 4,5-öt tudott futni meg az ugrásai sem voltak jók még nem kell leírni.
Arról nem is beszélve, hogy sehol nem láttam, hogy vmelyik Eagles fan is 5. kör előtt be akarná húzni.

Valamint nem tudom, hogy rémlik-e, de egy bizonyos Daniel Te'o Nesheim elég jó combine-t nyomott. Mégis ritka szarul játszik.Bébé
Nála mindenki tudta hogy reach lesz 3. körben. Én azért mondom ezt mert DAT kicsi, sovány és egyetlen dolog miatt érheti meg bárkinek is behúzni, az pedig a sebessége. De mint láttuk eddig nem igazán volt gyors. Emellett van 4 elég jó futónk, akik közül 3 mondjuk jól is kap el. Szóval kérdem én. Mi értelme lenne érte bármilyen picket is feláldozni, mikor lehetne mélyíteni falat, LB sor, secondaryt bármit hátul. Egyébként Boldin most sem gyors, csak erős, jól fut routokat és jók a kezei. tehát ezek a számok nála pont nem számítanak, mert másban van az erőssége. DATnál ez nincs így. Nála pont ezek a számok a lényegesebbek.Shawn84
4 futónk most van...a draftig még változhat ez a szám!😛
Amúgy direkt lett rossz az eredménye, hogy más csapatot ne érdekelje...
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Miért van minden eaglesös oda érte? akkora nagy buktát nyomott felmérőkön mint a ház.Shawn84
Anquan Boldin (WR) combine számai:
40 yard: 4,71 sec (10 yard 1,61 sec)
20 yard shuttle: 4,33 sec
3-cone: 7,35 sec
Ezek elég szar számok egy elkapótól és az ugrásai is csak átlagosnak mondhatóak.
Ehhez képest egy elég jó kis NFL karriert hozott össze.

Félre ne érts alig láttam vmit DAT játékából és egyáltalán nem mondom azt, hogy hűűű húzzuk be, de azért mert a felmérőkön csak 4,5-öt tudott futni meg az ugrásai sem voltak jók még nem kell leírni.
Arról nem is beszélve, hogy sehol nem láttam, hogy vmelyik Eagles fan is 5. kör előtt be akarná húzni.

Valamint nem tudom, hogy rémlik-e, de egy bizonyos Daniel Te'o Nesheim elég jó combine-t nyomott. Mégis ritka szarul játszik.Bébé
Nála mindenki tudta hogy reach lesz 3. körben. Én azért mondom ezt mert DAT kicsi, sovány és egyetlen dolog miatt érheti meg bárkinek is behúzni, az pedig a sebessége. De mint láttuk eddig nem igazán volt gyors. Emellett van 4 elég jó futónk, akik közül 3 mondjuk jól is kap el. Szóval kérdem én. Mi értelme lenne érte bármilyen picket is feláldozni, mikor lehetne mélyíteni falat, LB sor, secondaryt bármit hátul. Egyébként Boldin most sem gyors, csak erős, jól fut routokat és jók a kezei. tehát ezek a számok nála pont nem számítanak, mert másban van az erőssége. DATnál ez nincs így. Nála pont ezek a számok a lényegesebbek.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Miért van minden eaglesös oda érte? akkora nagy buktát nyomott felmérőkön mint a ház.Shawn84
Anquan Boldin (WR) combine számai:
40 yard: 4,71 sec (10 yard 1,61 sec)
20 yard shuttle: 4,33 sec
3-cone: 7,35 sec
Ezek elég szar számok egy elkapótól és az ugrásai is csak átlagosnak mondhatóak.
Ehhez képest egy elég jó kis NFL karriert hozott össze.

Félre ne érts alig láttam vmit DAT játékából és egyáltalán nem mondom azt, hogy hűűű húzzuk be, de azért mert a felmérőkön csak 4,5-öt tudott futni meg az ugrásai sem voltak jók még nem kell leírni.
Arról nem is beszélve, hogy sehol nem láttam, hogy vmelyik Eagles fan is 5. kör előtt be akarná húzni.

Valamint nem tudom, hogy rémlik-e, de egy bizonyos Daniel Te'o Nesheim elég jó combine-t nyomott. Mégis ritka szarul játszik.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
jóóóvaannn naa. Srácok, most komolyan. Szancsika nem szar. Legalábbis biztos nem mondott volna rá áment Kelly sem ha egy eszeveszett fostaliga lenne, főleg nem ennyi fizuért. 😀 Aztán lehet csak én védem ennyire a kedvenc QB-mat, aki mostmár a kedvenc csapatomat erősíti.ano92
Szóval, Rád való tekintettel hoztuk?
Akkor én a "fekete Mambát" kérem...tûzoltó
Miért van minden eaglesös oda érte? akkora nagy buktát nyomott felmérőkön mint a ház.
több mint 10 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360


Ráadásul még a film is veszít az aktualitásából.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1/22-re jöhet Brandin Cooks akár 😊mustaine
Adom.
Nem olvastam vissza (főleg, mert bevagyok kicsit baszva :p ), de most lehet prioritást kéne élveznie egy 1.körös WR húzásnak.
Bár jogos lenne akár 2.,3. körben is, szerencsére az elmúlt évek legmélyebb WR classa áll rendelkezésre.

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
1/22-re jöhet Brandin Cooks akár 😊

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Komoylan mondom örülnék ha visszavonulna és elkezdene rapelni.
Igaz nem nyerhetne SB-t de legalább nem kéne más mezben nézni. Nagyon remélem hogy szimpi csapatba kerül. és nem NFCsbe...eaglesmcnabb
Ha kerül egyáltalán. A cikk szerint már 2011-ben az LAPD nyomozója megkereste a csapatot, akik akkor nem törődtek vele. Ezek szerint már Chip érkezésekor ismert volt a kapcsolata a gyilkosság gyanúsítottjaival, egy évig mégis imaradhatott.
Lehetséges,hogy ez még nem a vége a hírfolyamnak, és kerül felszínre más is.

A Patriots-hernandez eset óta minden csapat érzékeny ezekre az ügyekre.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Komoylan mondom örülnék ha visszavonulna és elkezdene rapelni.
Igaz nem nyerhetne SB-t de legalább nem kéne más mezben nézni. Nagyon remélem hogy szimpi csapatba kerül. és nem NFCsbe...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Hát nehéz erre mit írni. Érezhető volt már egy ideje, hogy ez lesz a vége. Egyedül az instagram-os fotójánál volt egy kis remény, de utána a Roseman és Kelly nyilatkozatok gyorsan. Mégis váratlan és szomorú ez a hír, akkor is ha el tudom fogadni.

Korszakos egyénisége volt a csapatunknak, nehéz mit írni. Új korszak van, új mentalitás. Mélyebb elemzést majd talán alvás után.
több mint 10 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Borzasztó lesz másik csapat mezében látni 😕
több mint 10 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
53 % helyesnek tartja a kivágást, 47% pedig nem...

 www.bleedinggreennation.com/2014/3/28/5558620/philadelphia-eagles-release-desean-jackson-right-move-poll
több mint 10 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
jóóóvaannn naa. Srácok, most komolyan. Szancsika nem szar. Legalábbis biztos nem mondott volna rá áment Kelly sem ha egy eszeveszett fostaliga lenne, főleg nem ennyi fizuért. 😀 Aztán lehet csak én védem ennyire a kedvenc QB-mat, aki mostmár a kedvenc csapatomat erősíti.ano92
Szóval, Rád való tekintettel hoztuk?
Akkor én a "fekete Mambát" kérem...
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Az események fényében egyébként egy ilyen draftot sikerült összekalapálni, ami nyilván távol áll a realitástól, de hasonló esetleg nem lenne rossz:

22 WR JORDAN MATTHEWS VANDERBILT
54 CB KEITH MCGILL UTAH
86 OLB TELVIN SMITH FLORIDA STATE
122 S C.J.BARNETT OHIO STATE
162 C TYLER LARSEN UTAH STATE
237 WR AUSTIN FRANKLIN NEW MEXICO STATEdande
Azért én S-t hamarabb várnék mint 4. kör. Ez a jelenlegi játékosanyag még mindig nem meggyőző arra a posztra.

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
jóóóvaannn naa. Srácok, most komolyan. Szancsika nem szar. Legalábbis biztos nem mondott volna rá áment Kelly sem ha egy eszeveszett fostaliga lenne, főleg nem ennyi fizuért. 😀 Aztán lehet csak én védem ennyire a kedvenc QB-mat, aki mostmár a kedvenc csapatomat erősíti.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért akár mi is lesz

ezt:


és ezt:

 www.youtube.com/watch?v=FC0eoDFIK2s

soha nem feledjük 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Szerintem egyszerű az ok, úgy volt marad desean aztán jött sancho és kellett a zseton rá.
Egyébként Sancho esete is mutatja, hogy nem kell csüggednie az újonc játékosoknak, se folesnak se senki másnak az alacsony fizu miatt, évek alázatos munkájával később elérhetők az évi 4 millás szerződések simán 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már itt tartunk, ugye Sanchóról mihamarabb kiderül, hogy mexicói bandákkal tart kapcsolatot léciiiiiiiii 😛
több mint 10 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Egy kinti szurkoló írta:
Ha egy hónappal ezelőtt azt mondja valaki, hogy kivágjuk Deseant és aláírjuk Sancheznek, akkor azt mondom az illető tudatmódosító szer hatása alatt van!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az események fényében egyébként egy ilyen draftot sikerült összekalapálni, ami nyilván távol áll a realitástól, de hasonló esetleg nem lenne rossz:

22 WR JORDAN MATTHEWS VANDERBILT
54 CB KEITH MCGILL UTAH
86 OLB TELVIN SMITH FLORIDA STATE
122 S C.J.BARNETT OHIO STATE
162 C TYLER LARSEN UTAH STATE
237 WR AUSTIN FRANKLIN NEW MEXICO STATE
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Vélhetően nem csak mi szurkolók tudjuk, hogy milyen jó játékos, és mennyi Eagles fan szereti..., tehát igen komoly oka kell, hogy legyen a kivágásának! Ráadásul, úgy szabadultunk meg tőle, hogy semmit nem kaptunk érte!(Hol van már a nevetséges 3. kör...?)
Miért nem tudtuk, úgy lejátszani, hogy kapjunk valamit érte?tûzoltó
Szerintem ilyen infókkal a háta mögött nehéz lett volna elpasszolnunk másik csapatnak. Gondolom azért rákérdeztek páran az okára, hogy mégis miért akarunk megválni tőle azt meg nyilván nem mondhatta Roseman, hogy ne kérdezz csak adjad a 3. kört.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vélhetően nem csak mi szurkolók tudjuk, hogy milyen jó játékos, és mennyi Eagles fan szereti..., tehát igen komoly oka kell, hogy legyen a kivágásának! Ráadásul, úgy szabadultunk meg tőle, hogy semmit nem kaptunk érte!(Hol van már a nevetséges 3. kör...?)
Miért nem tudtuk, úgy lejátszani, hogy kapjunk valamit érte?tûzoltó
Mert nyilván sehol sem??? hülyék és sejtették, hogy valami komoly dolog van mögötte. Persze éljen az ember az ártatlanság vélelmével de tartok tőle ha kap is valahol szerződést nem fog sokáig tartani.... én max egy éves opciós valamit kötnék vele aztán meglátjuk. Fáj nekem is de nem nagyon van mit tenni. Mondom Shadyre lennék nagyon kíváncsi, esetleg még Avantra és Reidre mit mond.
több mint 10 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Vélhetően nem csak mi szurkolók tudjuk, hogy milyen jó játékos, és mennyi Eagles fan szereti..., tehát igen komoly oka kell, hogy legyen a kivágásának! Ráadásul, úgy szabadultunk meg tőle, hogy semmit nem kaptunk érte!(Hol van már a nevetséges 3. kör...?)
Miért nem tudtuk, úgy lejátszani, hogy kapjunk valamit érte?
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
kínomban én is írtam pár faszságot a témával kapcsolatban. De az a nagy büdös helyzet hogy bármi is legyen, nekem nagy űr fog tátongani Desean után. Hiányozni fog a gólvonalon földhöz vágott labdájával, a giants elleni visszahordással, és a tehenészek elleni bedőléssel együtt. Talán az ő stílusa állt hozzám a legközelebb, ha játszanék rá akarnék hasonlítani.
Nem mondom hogy ő volt a legjobb, vagy a legszimpibb játékosunk, de kétségkívül a legnagyobb playmaker. . Szinte az összes divízió ellenfelünk utálta, és ez nem lehet véletlen. Remélem normális csapatba kerül. A legjobb az lenne ha barnákhoz kerülne, Manzielnek arany élete lenne, és Deseannak is Gordon mellett.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
a sírás határán állok, miért kell a kedvenc játékosomat kidobni 😥