Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Eagles will not provide comment from Roseman, Kelly or Lurie on DeSean Jackson's release.
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
DeSean Jackson's reaction to being cut by the Eagles today
iktriad
Még pár hasonlót ...lécci. ( ja és másold be viccek topicba is..hátha ott is röhögnek. )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Sidney Rice
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 148 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DeSean Jackson's reaction to being cut by the Eagles today
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ki most a legjobb FA WR?Shawn84
Holmes, Miles Austin pl.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ki most a legjobb FA WR?Shawn84
Avant 😀
több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ki most a legjobb FA WR?Shawn84
DJax.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
2.sort bontom banatomban.
Wr draft ugrik pryor?Janek
Tolunk tudtok egy Pryort szerezni sztem 7. korert is 😊

Ha tenyleg ilyen bandaugybe keveredett megertem az FOt mondjuk. Es ha ez tenyleg olyan komoly akkor nem nagyon talal majd csapatot sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Egyértelmű volt, hogy Sanchez érkezésével Jackson feleslegessé vált WR poszton 😥


Valószínűleg ugrik a védelem megerősítése az első körökben. Így azért nem erős a WR sor: Cooper, sérülésből felépülő Maclin, slotban senki.
Még Mathist cutoljuk és készen is áll a csapat. 😕


több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ki most a legjobb FA WR?
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Jason Kelce ‏@Jkelce 7m
We just made an extremely unpopular decision, but I couldn't be more excited and happy with where this organization is going!! #FlyEaglesFly

ez mondjuk beszédeskristof
Hát jah ez elég korrekt.
De félnék Kelce helyében. 😀

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
2.sort bontom banatomban.
Wr draft ugrik pryor?Janek
Pryor még csúszhat...és a második körben is lehet találni jó elkapót(DeSean is második körös volt)....kérdés, hogy ugyanilyen szinten találunk é ?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jason Kelce ‏@Jkelce 7m
We just made an extremely unpopular decision, but I couldn't be more excited and happy with where this organization is going!! #FlyEaglesFly

ez mondjuk beszédes
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 www.crossingbroad.com/2014/03/report-lapd-has-linked-two-murders-to-gang-associates-of-desean-jackson.html

nem tudom mennyire valid, de ha igen, érthető.lol
hát lol, ez lol 😀 akkor simaügy, pats rögtön cutolta Hernit, same shit. DJaxnek meg csak gratulálni tudok.

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 428 — LIGHTS OUT!
Ano, ti meg itt mit műveltek ... az összes jó nő aki szerette el fog vele menni 😕

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Csak ebben az lesz a szar, ha ezután még lehúz 5 átlagon felüli szezont az NFL-ben és az öltözőre se lesz rossz hatással, akkor egy kicsit fájni fog az elküldése.
(Az hogy milyen ember DeSean leszarom. Nem kell vele egy asztalnál üljek vagy bármi ilyesmi.)

Mindenesetre szerzett pár szép emléket nekünk és nagyon remélem, hogy nem vmi NFC (East) csapatba fog menni.Bébé
HÁT, nem te érzed, hanem a társak az öltözőben. Ha versenysportoltál máűr csapatban , akkor tudod hogy egyáltalán nem mindegy hogy mész fel a pályára. Egy buzi lehúzza a kedvedet, vagy valaki úgy felboostol hogy a napig is felugranál akár.

több mint 10 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
 www.crossingbroad.com/2014/03/report-lapd-has-linked-two-murders-to-gang-associates-of-desean-jackson.html

nem tudom mennyire valid, de ha igen, érthető.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Csak ebben az lesz a szar, ha ezután még lehúz 5 átlagon felüli szezont az NFL-ben és az öltözőre se lesz rossz hatással, akkor egy kicsit fájni fog az elküldése.
(Az hogy milyen ember DeSean leszarom. Nem kell vele egy asztalnál üljek vagy bármi ilyesmi.)

Mindenesetre szerzett pár szép emléket nekünk és nagyon remélem, hogy nem vmi NFC (East) csapatba fog menni.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kíváncsi vagyok most már azért a miértjére. Így hogy pont került az ügy végére remélem minden tisztázódni fog hamarosan.marci88
bandázik. ennyi. bőven elég indokano92
Nigger.
Riley elintézte. 😀Stez
Lehet napocskát féltették csak. DJax bandája rámozdult volna, így meg pakolhatják a putrit másik városba 😀

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
2.sort bontom banatomban.
Wr draft ugrik pryor?

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kíváncsi vagyok most már azért a miértjére. Így hogy pont került az ügy végére remélem minden tisztázódni fog hamarosan.marci88
bandázik. ennyi. bőven elég indokano92
Nigger.
Riley elintézte. 😀

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Kíváncsi vagyok most már azért a miértjére. Így hogy pont került az ügy végére remélem minden tisztázódni fog hamarosan.marci88
bandázik. ennyi. bőven elég indok

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Hányingerem van és a könnyeimmel küzködök. Mindenki bekaphatja!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
marci88 Philadelphia Eagles 1 097 — Hell Killers
Kíváncsi vagyok most már azért a miértjére. Így hogy pont került az ügy végére remélem minden tisztázódni fog hamarosan.
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2014/03/eagles_desean_jackson_off-the-field_troubles.html#incart_graystrip#incart_orangestrip