Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Herremans > Mathis

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000308570/article/2013-allpro-teams 3 First-team All-Pro játékosunk van . Mccoy , Peters , MathisPetikievak01
Petersnek tényleg ennyire jó szezonja van, hogy Pro Bowl (sérülés után, szóval talán nem automatikus katt) és All-Pro csapatba is bekerült? 😀
Mármint jah nem volt szar, de számomra nem volt olyan kiugró a teljesítménye, hogy Top5 OT legyen az idei teljesítménye alapján. Igaz 2011-ben elég magasra rakta nálam a lécet, hiszen akkor simán Ő volt a legjobb tackle az egész ligában.
Meg nézem PFF-nél is Top5-ben van, szal nagy eséllyel akkor csak nekem nem tűnt fel ez a dolog. 😀

Mathisnek örülök, a PFF-hype megtette hatását. 😛 😀
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Szerintem Avant egy korrekt slot WR, az előszezonból talán még emlékszik valaki, amikor a fű alól szedte össze a labdát a Jacksonville ellen (vagy a sok egykezes az évek alatt...). A sebessége jócskán megkopott. Egy tipikus possession receiver, aki elkapás után kevés yardot szerez, de Damarisnál így is ezerszer jobb.

Nem hiszem, hogy el tudjuk tradelni, főleg az idei teljesítménye miatt nem, de fogunk hozni valakit mellé vagy Maehl/Damaris rosterhelyére pl. Aztán kövi szezon után legkésőbb búcsút intünk neki, mert tuti nem kap itt új szerződést.mustaine
én sem értem miért akarják egyesek lecserélni. mondjuk a fizuja nem túl alacsony de szerintem megérdemli.
a sebessége viszont nem kopott meg, mert mindig is lassú volt 😀 De nem is ezért van itt, 3. és avant még mindig biztos célpont!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qa1c0lqw9km7h7jiwab3
2013 All-Pro teams
The annual All-Pro team was announced by The Associated Press on Friday. Find out which players made the prestigious list.
3 First-team All-Pro játékosunk van . Mccoy , Peters , Mathis

több mint 10 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
huhúúúúúúú már csak egyet alszunk!!!Attis
Egész héten abban a tudatban voltam, hogy vasárnapról hétfőre virradó éjszaka játszunk, már lélekben készültem, hogy olyan leszek hétfőn a melóban mint a mosott szar. Nem is értettem, hogy ezt milyen vicces célból írtad, de azért ránéztem és nagyon megörültem 😀picksix
örülök h segíthettem 😀
több mint 10 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
huhúúúúúúú már csak egyet alszunk!!!Attis
Egész héten abban a tudatban voltam, hogy vasárnapról hétfőre virradó éjszaka játszunk, már lélekben készültem, hogy olyan leszek hétfőn a melóban mint a mosott szar. Nem is értettem, hogy ezt milyen vicces célból írtad, de azért ránéztem és nagyon megörültem 😀picksix
Basszus de igazad van én is azt néztem hogy kelleni fog a hétfői szabi erre most nézem hogy szombatról vasárnapra éjjel lesz a meccs
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ezzel teljesen egyetértek. Az én kedvenc pickem egy 3-4. körös Brandon Colman pick (Rutgers) hatalmas potenciál van a srácban és 3-4. körben jobb pick nem létezik szerintem, ha ő elérhető és addig nincs WR pick akkor őt szeretnémMirrMurr
A 2. kör elején elviszi a Pats 😊Rataxes
Szerintem 3. körös lesz, de annyira kedvelem, hogy egye b.ssza, ha elviszik a 2. körben. (mert mi Terrence Brooks-t vagy Kyle Fuller-t húzzuk a 2. körben)MirrMurr
Elég sok, elég jó és sokféle elkapó lesz idén. Szerintem a későbbi körökben is simán találhatunk használható játékost slot pozícióba.Shawn84
Cody Hoffman?MirrMurr
Lehet, de nálam a Bayloros elkapók az elsők, már csak érzelmi okokból is. Tevin Reese? De amúgy Jordan Matthews a kedvencem. De Donte Moncrief és DeVante Parker is jóféle.Shawn84
Ha közülük érkezne valaki, nem lennék szomorúMirrMurr
csak mondjuk közülük max Reeset lehetne slotba tenni, Matthews és Moncief egyértelműen szélső elkapók (Parker meg nem jön ki 😊 )
Mondjuk így DJaxet belehetne tolni slotba, érdekes lenne két 6'5"-ös állat közé DJax papa, kisebbségi komplexusa mondjuk nem lesz az biztos... 😀

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Reméljük február 4 ig folyamatosan lesz hetenként legalább egy át nem aludt éjszakánk 😀 muszáj lenne idén kihasználni, hogy majd minden a kezünkre játszik nem lesz mindig így.

Mondjuk Kelly azért éles meccsek tekintetében tapasztalt róka, ha nyilván egy NFL PO meccs más tészta mint egy NCAA Bowl meccs. Ám a tét nagysága, megléte hasonló. Sőt ott a végkifejletet tekintve minden "alapszakasz" meccs téttel bír mert egy vereség és elúszhatott az esély a végső Nagydöntős sikerre. Úgyhogy ilyen szempontból Kelly nem rutintalan bízok benne, és a csapatban és abban Aki hiszem eddig megengedte, hogy eljusson a csapat😀 Ha eddig jutottunk akkor meg eddig jutottunk, life is go on 😀.dande
Payton-ék pedig nyeretlen kétévesek, c'mon man.😀gordon
Ki mondta hogy azok, eszembe sem volt erre gondolni, nem is ez volt a mondandóm lényege, de ha akarod beleolvashatod ezt, mindegy. Az angolért meg bocs.dande
dande
vicceltem csak, na😊 egyébként is nektek drukkolok
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
aztakurva, mintha magamat látnám, csak fehérben meg soványabban 😀dd


több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük február 4 ig folyamatosan lesz hetenként legalább egy át nem aludt éjszakánk 😀 muszáj lenne idén kihasználni, hogy majd minden a kezünkre játszik nem lesz mindig így.

Mondjuk Kelly azért éles meccsek tekintetében tapasztalt róka, ha nyilván egy NFL PO meccs más tészta mint egy NCAA Bowl meccs. Ám a tét nagysága, megléte hasonló. Sőt ott a végkifejletet tekintve minden "alapszakasz" meccs téttel bír mert egy vereség és elúszhatott az esély a végső Nagydöntős sikerre. Úgyhogy ilyen szempontból Kelly nem rutintalan bízok benne, és a csapatban és abban Aki hiszem eddig megengedte, hogy eljusson a csapat😀 Ha eddig jutottunk akkor meg eddig jutottunk, life is go on 😀.dande
Payton-ék pedig nyeretlen kétévesek, c'mon man.😀gordon
Ki mondta hogy azok, eszembe sem volt erre gondolni, nem is ez volt a mondandóm lényege, de ha akarod beleolvashatod ezt, mindegy. Az angolért meg bocs.dande
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Reméljük február 4 ig folyamatosan lesz hetenként legalább egy át nem aludt éjszakánk 😀 muszáj lenne idén kihasználni, hogy majd minden a kezünkre játszik nem lesz mindig így.

Mondjuk Kelly azért éles meccsek tekintetében tapasztalt róka, ha nyilván egy NFL PO meccs más tészta mint egy NCAA Bowl meccs. Ám a tét nagysága, megléte hasonló. Sőt ott a végkifejletet tekintve minden "alapszakasz" meccs téttel bír mert egy vereség és elúszhatott az esély a végső Nagydöntős sikerre. Úgyhogy ilyen szempontból Kelly nem rutintalan bízok benne, és a csapatban és abban Aki hiszem eddig megengedte, hogy eljusson a csapat😀 Ha eddig jutottunk akkor meg eddig jutottunk, life is go on 😀.dande
Payton-ék pedig nyeretlen kétévesek, c'mon man.😀gordon
3* 😀

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Ennyi 😀
"Quarterback Nick Foles led the league in Accuracy Percentage under pressure at 69.4%."

Nagyon remélem, hogy a Saints védelem nem fog a meccs nagy részében emberezni, mert azzal rendre meggyűlik a bajunk.
Rob Ryant megint le kéne alázni. 😀

Igaz itt szarabb, de még ez is jó 😀
 www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Foles-and-Brees-The-Best-Vs-The-Blitz/00e68ba3-b5c3-4b9c-a019-36c481eab264
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Reméljük február 4 ig folyamatosan lesz hetenként legalább egy át nem aludt éjszakánk 😀 muszáj lenne idén kihasználni, hogy majd minden a kezünkre játszik nem lesz mindig így.

Mondjuk Kelly azért éles meccsek tekintetében tapasztalt róka, ha nyilván egy NFL PO meccs más tészta mint egy NCAA Bowl meccs. Ám a tét nagysága, megléte hasonló. Sőt ott a végkifejletet tekintve minden "alapszakasz" meccs téttel bír mert egy vereség és elúszhatott az esély a végső Nagydöntős sikerre. Úgyhogy ilyen szempontból Kelly nem rutintalan bízok benne, és a csapatban és abban Aki hiszem eddig megengedte, hogy eljusson a csapat😀 Ha eddig jutottunk akkor meg eddig jutottunk, life is go on 😀.dande
Payton-ék pedig nyeretlen kétévesek, c'mon man.😀
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
life is go on 😀.dande
Miért próbálsz angolul írni, ha nem tudsz? 😀 Én se írok tádzsikul 😀

Life goes on!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük február 4 ig folyamatosan lesz hetenként legalább egy át nem aludt éjszakánk 😀 muszáj lenne idén kihasználni, hogy majd minden a kezünkre játszik nem lesz mindig így.

Mondjuk Kelly azért éles meccsek tekintetében tapasztalt róka, ha nyilván egy NFL PO meccs más tészta mint egy NCAA Bowl meccs. Ám a tét nagysága, megléte hasonló. Sőt ott a végkifejletet tekintve minden "alapszakasz" meccs téttel bír mert egy vereség és elúszhatott az esély a végső Nagydöntős sikerre. Úgyhogy ilyen szempontból Kelly nem rutintalan bízok benne, és a csapatban és abban Aki hiszem eddig megengedte, hogy eljusson a csapat😀 Ha eddig jutottunk akkor meg eddig jutottunk, life is go on 😀.
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
huhúúúúúúú már csak egyet alszunk!!!Attis
Egész héten abban a tudatban voltam, hogy vasárnapról hétfőre virradó éjszaka játszunk, már lélekben készültem, hogy olyan leszek hétfőn a melóban mint a mosott szar. Nem is értettem, hogy ezt milyen vicces célból írtad, de azért ránéztem és nagyon megörültem 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 10 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
huhúúúúúúú már csak egyet alszunk!!!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Váó 19. vagyok eddig a tippjátékba. Csak tíz pont mínusszal az éltől ez legalább akkora csoda minthogy SB-t nyernénk. Remélem ez utóbbi is összejön 😀 😛dande
Csak egyszer fordulna elő hogy nem felejtem el az ilyeneket valamikor szezon közben, és akkor nem sz*rnék rá a hátralévő időszakban 😊Rataxes
Mondjuk elfelejteni nekem elég nehéz ha állandóan ott virít a piros 😛 Amúgy nem nagyon értem: mert az egy dolog, hogy én a 60-ból 33-t értem el az Alapszakasz tipposzlopban (ez nyilván sokat nyom összességében a pakliban) de többi 700 x játékos aki ott tippelt mi a tökömet csinált? Azért ennyire elszúrni 😀

Mindegy ahogy a klasszikus mondaná, és ez legyen igaz a csapatra is a továbbiakban:
"Az élethez kell egy kis Szerencs(i)" ) 😀
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
AMúgy ja. Egy teljesen átlagos elkapó. Igazából nem utálom, de nem is szeretem. Olyan semmis. Sok elkapó képes arra amire Avant.

(MADDENBEN SOKAT DROPPOL!!)ano92
Még ne igyál! Majd szombaton. 😉
Azt a Maddent tényleg dobd ki.... 😀
Értem, hogy neked átlagos...mert amióta követ(het)ed a csapatot tényleg megkopott és átlagossá vált, de régebben nagyon bomba biztos keze volt és minden kritikus harmadik kísérletnél számított rá a csapat. Idén is volt nem egy szép mozdulata, de sztem ez kevés lesz a rosteren maradáshoz...de majd meglátjuk. Addig még remélhetőleg játszik pár fontos meccsen. 😊Greengo
Jó, most ilyen "fénykorában" már követtem nagyrészt a csapatot. De mély nyomokat hagy az emberben a madden 😀

Volt amikor szerettem Avantot amúgy. Meg most sem utálom, csak úgy van. Elfér azt jóvan. De ha meg csinál egy egykezes elkapást, vagy a pokol bugyrából szedi össze a labdát akkor természetesen istenítem meg ordítok 😀

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Váó 19. vagyok eddig a tippjátékba. Csak tíz pont mínusszal az éltől ez legalább akkora csoda minthogy SB-t nyernénk. Remélem ez utóbbi is összejön 😀 😛dande
Csak egyszer fordulna elő hogy nem felejtem el az ilyeneket valamikor szezon közben, és akkor nem sz*rnék rá a hátralévő időszakban 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.philadelphiaeagles.com/team/roster/Jason-Avant/75ac0fa4-8509-49b9-bd2d-5b2aecd97be7 a bemutatkozását is érdemes megnézni, hatalmas forma 😀

Ja, és egyébként nem véletlen: Including playoffs, Avant has converted 80 of his 93 career 3rd-down
catches for 1st downs.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Nem véletlenül született ez a szám:


Az sem véletlen, hogy megszületett a 3rd& Avant kifejezés nálunk. Azért adjuk meg Ano neki a tiszteletet, főleg hogy egyébként is egy kiváló személyiségről van szó.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
amúgy, ha ennyire szarjuk Folest. Eltrade és egy Bridgewater, vagy Jhonny Football? 😀 Manzielt szívesen nézném Eagles mezben.ano92
Nem látok rá semmi esélyt, de ha már így alakulna akkor már inkább Bortles 😊
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
AMúgy ja. Egy teljesen átlagos elkapó. Igazából nem utálom, de nem is szeretem. Olyan semmis. Sok elkapó képes arra amire Avant.

(MADDENBEN SOKAT DROPPOL!!)ano92
Még ne igyál! Majd szombaton. 😉
Azt a Maddent tényleg dobd ki.... 😀
Értem, hogy neked átlagos...mert amióta követ(het)ed a csapatot tényleg megkopott és átlagossá vált, de régebben nagyon bomba biztos keze volt és minden kritikus harmadik kísérletnél számított rá a csapat. Idén is volt nem egy szép mozdulata, de sztem ez kevés lesz a rosteren maradáshoz...de majd meglátjuk. Addig még remélhetőleg játszik pár fontos meccsen. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
amúgy, ha ennyire szarjuk Folest. Eltrade és egy Bridgewater, vagy Jhonny Football?
Kétlem hogy lenne bármennyi realitása ennek. Max ha nagyon besül Foles a PO-ban... De nehezen tudom azt is elképzelni, hogy egy meccs alapján ítélne a szakmai stáb (max mi halandó szurkolók akik szart sem értünk a szakmához 😀 ) . Inkább a secondary-t kéne erősíteni, sztem nem érné meg a dolog, jövőre úgyis okosabbak leszünk Foles témában. Nehéz schedule, ráadásul felkészültebbek lesznek az ellenfelek is belőle... Vízválasztó lesz a kövi szezon QB posztot tekintve, szerintem.
Ha meg Foles nem váltaná be a hozzá fűzött reményeket akkor úgyis jön Mariota 😀 😀