Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
én úgy gondoltam elsősorban hogy defensbe fiatalokat draftról , akik hosszútávon meghatározók lehetnek és egy jobb recivert FA-ról lehetne hozni .Petikievak01
Ha jobb receivert akarunk, adunk Maclinnek vagy Coopernek szerződést. Egy másik veteránt idehozni nem sok értelme lenne. Ha érkezik WR, az a draftról fog jönni szerintem.

több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
én úgy gondoltam elsősorban hogy defensbe fiatalokat draftról , akik hosszútávon meghatározók lehetnek és egy jobb recivert FA-ról lehetne hozni .

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem kellenek ide sztárok. Ide oylan játékosok kellenek, akik a belüket is kiteszik. Most egy új DRC, vagy Aso, vagy stb. nem kell csak mert nagy a neve. 😀

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
tudom hogy sok van még hátra a szezonból 😀 De azért előre gondolva , hogy állunk cap spaceben ? Megengedhetünk magunknak FAról egy star igazolást? Ha jól tudom nagyon hosszabítgatni nem kell nekünk , max maclin bár így hogy lesérült nem hiszem hogy maradna.Petikievak01
Nem egyet hanem legalább 2-3 sztárt is igazolhatnánk 😀 De nekünk olyanokra nincs szükségünk. Jó draft kell meg 4-5 hasznos játékos, és meg is vagyunk.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
tudom hogy sok van még hátra a szezonból 😀 De azért előre gondolva , hogy állunk cap spaceben ? Megengedhetünk magunknak FAról egy star igazolást? Ha jól tudom nagyon hosszabítgatni nem kell nekünk , max maclin bár így hogy lesérült nem hiszem hogy maradna.Petikievak01
Úgy emlékszem, Maclin és Cooper szerződése is lejár, valamelyiket jó volna megtartani

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
tudom hogy sok van még hátra a szezonból 😀 De azért előre gondolva , hogy állunk cap spaceben ? Megengedhetünk magunknak FAról egy star igazolást? Ha jól tudom nagyon hosszabítgatni nem kell nekünk , max maclin bár így hogy lesérült nem hiszem hogy maradna.Petikievak01
Mehet a könyvjelzőkbe:  eaglescap.com/



E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
tudom hogy sok van még hátra a szezonból 😀 De azért előre gondolva , hogy állunk cap spaceben ? Megengedhetünk magunknak FAról egy star igazolást? Ha jól tudom nagyon hosszabítgatni nem kell nekünk , max maclin bár így hogy lesérült nem hiszem hogy maradna.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem egészen igaz ez így. A QB olvassa (kell) a védőket. És dönt, hogy a behívott playhez akar-e motiont (segít olvasni) vagy nem, és melyiket.
De arról is dönthet, hogy mi legyen a blokkséma váltás (alapból megvan a séma, nem is hívják át gyakran, csak a center elmondja a társainak, mert tuti ami ziher), ha meg kell változtatni. Ezt jelzi a centernek, aki kiossza a blokkokat, ha nem egyértelmű. Bár rutinos QBk eleve tutira behívják azt is, a rookie néha olyat, amit nem lehet úgy, de a center javítja.
Ráadásul a QB felelőssége, hogy akar-e extra blokkolót (FB-HB-TE) aki eredetileg valami utat futott volna. Ezt az edzők nem szeretik, ha túl gyakori, azt főleg nem, mert ezek komolyan megrajzolt playek, nem lehet csak úgy belehívogatni ebben a formában, mert akkor nem működik. Természetesen a rutin itt is rengeteget számít.ulpianus
Tudom. 😊
De nem az van, hogy Foles nem magyaráz meg hívogat, hanem h Kelce többet. És ez azért van mert az Oline pass-protectionjét az Ő feladata hívni.
Plusz szerintem nálunk azért se hív át sok playt Foles, mert a rendszer olyan h egy play közben választhat 3-4 opció közül, szóval akkor megoldja meg minden.
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kelce-t figyeljétek snapeknél amúgy, sokkal többet magyaráz, mint Foles. Néha az az érzésem, hogy félguggolásban, alacsonyan lévő fejjel is többet vesz észre a védelem játékából, mint a so called franchise irányítónk.Eazzy
Mivel Kelce hívja a pass-protection a falban, ezért jó hogy többet magyaráz. Ez az Ő feladata, Ne szóljuk már le Folest azért, mert nem csinálja azt ami nem is az Ő feladata.Bébé
Nem egészen igaz ez így. A QB olvassa (kell) a védőket. És dönt, hogy a behívott playhez akar-e motiont (segít olvasni) vagy nem, és melyiket.
De arról is dönthet, hogy mi legyen a blokkséma váltás (alapból megvan a séma, nem is hívják át gyakran, csak a center elmondja a társainak, mert tuti ami ziher), ha meg kell változtatni. Ezt jelzi a centernek, aki kiossza a blokkokat, ha nem egyértelmű. Bár rutinos QBk eleve tutira behívják azt is, a rookie néha olyat, amit nem lehet úgy, de a center javítja.
Ráadásul a QB felelőssége, hogy akar-e extra blokkolót (FB-HB-TE) aki eredetileg valami utat futott volna. Ezt az edzők nem szeretik, ha túl gyakori, azt főleg nem, mert ezek komolyan megrajzolt playek, nem lehet csak úgy belehívogatni ebben a formában, mert akkor nem működik. Természetesen a rutin itt is rengeteget számít.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Kelce-t figyeljétek snapeknél amúgy, sokkal többet magyaráz, mint Foles. Néha az az érzésem, hogy félguggolásban, alacsonyan lévő fejjel is többet vesz észre a védelem játékából, mint a so called franchise irányítónk.Eazzy
Mivel Kelce hívja a pass-protection a falban, ezért jó hogy többet magyaráz. Ez az Ő feladata, Ne szóljuk már le Folest azért, mert nem csinálja azt ami nem is az Ő feladata.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
ha már "szerencse" meg hova pattan hova nem 😊 :Tud valaki egy turnover mutatót mondani?meg hogy hányadikak vagyunk ebben a ligában? mert emlékeim szerint nem sok labdát adtunk el, szerezni meg azért sikerült párat, és ez nagyban hozzájárulhat hogy meddig jut egy csapatsümegphillyfan
A 49ers-el holtversenyben - 12es diffivel - a 2.-ak vagytok az NFC-ben (a seahawks után és a carolina előtt). A turnover mutató az egyik legfontosabb "potenciál mérő" a csapatra nézve (labdabizonság és a D-ben rejlő "plusszmérő" ) 😀.
Hmmm... szerencse vagy sem? Ha mindig a legjobb (legnagyobb potenciál) nyerné a bajnokságot, akkor 12 évig a Pats nyert volna, most meg a Broncos nyerne... jobb ez így! Izgalmas, fordulatos; van miért nézni még egy unalmasnak induló találkozót is. Még akkor is, ha néha alul marad a csapatunk.
Mert a mákos W még mindig ezerszer jobb, mint egy drámai L - legalábbis szerintem. 😉

Buék!
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
tavalyi év után én a 10.-el is kiegyztem volna 😊 más téma:Szerintetek látjuk Vicket a playoffban valami Kelly féle "varázslat play-ben?vagy ehhez túl nagy a tét?sümegphillyfan
Ha Foles egészséges, szerintem biztosan nem. Eddig sem erőltettük, ha valami trükkös hívás volt, akkor Smith állt a center mögöttmustaine
Pedig lenne benne fantázia (meglepetés faktor)...ha csak pár drive erejére jönne egy teljesen más játékkal a PO-ban. Nem hinném, hogy megtörné Foles lendületét (pláne ha csapatként tudunk gondolkodni), viszont az ellenfelet összezavarná, ....de erre tényleg kicsi az esély .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
ha már "szerencse" meg hova pattan hova nem 😊 :Tud valaki egy turnover mutatót mondani?meg hogy hányadikak vagyunk ebben a ligában? mert emlékeim szerint nem sok labdát adtunk el, szerezni meg azért sikerült párat, és ez nagyban hozzájárulhat hogy meddig jut egy csapatsümegphillyfan
plusz 12-vel állunk amivel 5-10. hely környékén vagyunk holtversenyben

javítom magam 3. vagyunk holtversenyben a 49-l és a Coltsal 😛 a Hawks és a Chiefs jobbdande
Egyre közelebb vagy a valósághoz...
4. holtversenyben a 49-l, (1.Hawks, 2.Chiefs,3.Colts jobb) 😀tûzoltó
nem tudom, de nálam a 12 és 12 az ugyan annyi 😉 peterK2005 táblázatából vettem de mindegy a lényeg valóban, hogy nagyot javultunk ebben is 😀
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
tavalyi év után én a 10.-el is kiegyztem volna 😊 más téma:Szerintetek látjuk Vicket a playoffban valami Kelly féle "varázslat play-ben?vagy ehhez túl nagy a tét?sümegphillyfan
Ha Foles egészséges, szerintem biztosan nem. Eddig sem erőltettük, ha valami trükkös hívás volt, akkor Smith állt a center mögött

több mint 10 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
tavalyi év után én a 10.-el is kiegyztem volna 😊 más téma:Szerintetek látjuk Vicket a playoffban valami Kelly féle "varázslat play-ben?vagy ehhez túl nagy a tét?
több mint 10 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
ha már "szerencse" meg hova pattan hova nem 😊 :Tud valaki egy turnover mutatót mondani?meg hogy hányadikak vagyunk ebben a ligában? mert emlékeim szerint nem sok labdát adtunk el, szerezni meg azért sikerült párat, és ez nagyban hozzájárulhat hogy meddig jut egy csapatsümegphillyfan
plusz 12-vel állunk amivel 5-10. hely környékén vagyunk holtversenyben

javítom magam 3. vagyunk holtversenyben a 49-l és a Coltsal 😛 a Hawks és a Chiefs jobbdande
Egyre közelebb vagy a valósághoz...
4. holtversenyben a 49-l, (1.Hawks, 2.Chiefs,3.Colts jobb) 😀
több mint 10 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
ha már "szerencse" meg hova pattan hova nem 😊 :Tud valaki egy turnover mutatót mondani?meg hogy hányadikak vagyunk ebben a ligában? mert emlékeim szerint nem sok labdát adtunk el, szerezni meg azért sikerült párat, és ez nagyban hozzájárulhat hogy meddig jut egy csapatsümegphillyfan
plusz 12-vel állunk amivel 5-10. hely környékén vagyunk holtversenybendande
ha már "szerencse" meg hova pattan hova nem 😊 :Tud valaki egy turnover mutatót mondani?meg hogy hányadikak vagyunk ebben a ligában? mert emlékeim szerint nem sok labdát adtunk el, szerezni meg azért sikerült párat, és ez nagyban hozzájárulhat hogy meddig jut egy csapatsümegphillyfan
plusz 12-vel állunk amivel 5-10. hely környékén vagyunk holtversenybendande
köszi
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
ha már "szerencse" meg hova pattan hova nem 😊 :Tud valaki egy turnover mutatót mondani?meg hogy hányadikak vagyunk ebben a ligában? mert emlékeim szerint nem sok labdát adtunk el, szerezni meg azért sikerült párat, és ez nagyban hozzájárulhat hogy meddig jut egy csapatsümegphillyfan
plusz 12-vel állunk amivel 5-10. hely környékén vagyunk holtversenyben

javítom magam 3. vagyunk holtversenyben a 49-l és a Coltsal 😛 a Hawks és a Chiefs jobb
több mint 10 éve
sümegphillyfan Philadelphia Eagles 96
ha már "szerencse" meg hova pattan hova nem 😊 :Tud valaki egy turnover mutatót mondani?meg hogy hányadikak vagyunk ebben a ligában? mert emlékeim szerint nem sok labdát adtunk el, szerezni meg azért sikerült párat, és ez nagyban hozzájárulhat hogy meddig jut egy csapat
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Nem értettem félre, csak nem értek egyet. A Cowboys is keményen dolgozik, a Lions is keményen dolgozik, Mari néni is keményen dolgozik, a szerencse viszont van hogy nem jön ki.

a lottó ötöshöz is meg kell venned a szelvényt zsoeo
Megvettem, sokszor. 😕

Én sosem szeretem felidézni ezt a faktortgyeek
...és csak azért reagáltam, mert másmilyen a szerencséről alkotott koncepcióm.

miért volt mindkét fórumon a meccs után ennyiszer hangsúlyozva hogy a szerencse faktor miatt nyertünkzsoeo
Én egy olyan hsz-t se láttam, hogy a szerencse miatt nyert az Eagles. Cowboys topikban tuti nem volt ilyen, és szerintem ide se jött ilyen kijelentéssel szurkolótársam. Amúgy ahogy Eazzy írja, összesen kb 2-3 alkalommal került elő a szerencse ez után a meccs után és sokkal inkább a szezonra, mintsem a vasárnapi meccsre értve. Persze ezek se tőlem, a lent kifejtett okokból.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem abban megegyezhetünk, hogy az átlagnál jóval mákosabb (vagy ha viszonyítás kérdése, akkor az előző 2 szezon végtelen mértékű szopása miatt tűnhet így) szezonunk van, kezdve például ott, hogy nincs sérült, addig, hogy szinte minden labda nekünk kedvezően pattant. DeSeannak volt egy olyan hosszú tdje, (Packers ellen talán) ahol csak úgy odapattant hozzá a laszti ami az előző években int lett volna, de olyanra sem emlékszem az elmúlt 2 évből, amikor egy FF pont a corner kezébe pottyant volna. Hozzáteszem, Nándi meg DRC azokat sanszos, hogy elejtették volna. Szóval azért skillben jobbak vagyunk, de a legnagyobb mákfaktor, hogy nincs sérült szvssz.

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként kicsit beleolvasva a Dallas topikba, nekem az jön le, hogy ők a szerencsét nem első sorban erre a meccsre értik, hanem úgy a szezonunkra. De majd megcáfolnak ha erre járnak, ha nem így van.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
a szerencsés dologra reagálok mert úgy tűnik sikerült felreértelmezni
a lottó ötöshöz is meg kell venned a szelvényt hogy szerencséd legyen de tudom hogy ezt sarkítva írtad
Mivel sportolok vagy 20éve (igaz a másik focit amit nem akarok összehasonlítani ezzel semmiképp) de sport oldalról nézve mindig is utaltam ha azt mondták mákkal nyertünk vagy kaptunk ki
Pár példa fociban te vagy a csatár és 'mákkal' hozzád pattan a labda 5méterre a kaputól és beküldöd szerencse? Nem mert ha nem követed a támadást nem hajtasz és nem érsz oda akkor hiába pattan oda a laszti
Kézilabda passzív játék ráküldöd lesz ami lesz alapon megpattan és gól megint lehet mondani hogy mákkal ment be de akkor is el kell vállalnod a lövést és nem tökölni (úgymond meg kell adni az esélyt a szerencsének)
Számomra mák RB előtt ott a hely TDig vihetne de pl elcsúszik a talaj miatt..
Lenne még egy csomó példám erre és akkor talán jobban megértenéd mire gondolok
Semmiképp nem lebecsülve a Dallast ahogy írtam az eredménykövetőben is ennyire jól már nagyon rég játszottatok de szerintem ez volt a max amit ki tudtatok hozni erőn felül és ezért gratula csak nem értem miért volt mindkét fórumon a meccs után ennyiszer hangsúlyozva hogy a szerencse faktor miatt nyertünk
már így is többet írtam mint akartam úgyhogy boldog új évet
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Orton nagyon jó csereirányító. Pedzegetik, hogy a salary cap miatt jövőre elengedjük (995e$ saving), de annyira beleillik a rendszerbe, mint Flynn a Pacskerszébe. Romo-val nincs egy szinten, de 1-1 nagy meccs bármikor benne van.

Ha már irányítók; Bozont nagyon beleillik ebbe az Eagles O-ba. Ha Vick tényleg komolyan mondta, amit mondott a csereQB posztról, akkor ez belülről még nyilvánvalóbb, mint kívülről. Mondhat bárki bármit: a teljesítménymutatók az objektív rating miatt lettek kialakítva úgy ahogyan ki lettek alakítva. Rossz meccse minden irányítónak van és "nem köré épített" csapattal még P. Manning, vagy Brady se lenne ott, ahol most van (evidens, hogy az irányítóm köré építem a O rendszerem, nemde?). Jövőre - szerintem - Foles lesz az a még jobb QB...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A párommal Bozontnak szurkolunk a PO-ban (sajnos egyikünk csapata sem került be)! Remélem, hogy nagy menetelés lesz! Go Eagles!