Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Hogy Folest miért nem tartom/tartjuk franchise QB-nak már kissé elcsépelt, most nem mennék bele.
Azért én mégis megkérdezem, hogy ennyi idő alatt meg lehet ítélni, hogy valaki Franchise QB vagy sem? (tényleg érdekel) Nem vagyok Foles imádó, de szimpatizálok vele és szurkolok neki, hogy minél jobban játsszon. A jövő évi teljesítményét mindenképp megvárnám. Meglepne ha nem ő lenne az első számú a következő szezonra, bár ki tudja mi jár Chip fejében, még az is lehet, hogy ha a NO ellen csúnyát betlizik, egyből meggondolja magát az edzői stáb. Tényleg kényes kérdés. Mondjuk abba bele se merek gondolni ha egy viszonylag jó kezű fiatal futógép irányítónk lenne, micsoda lehetőségeket rejtene magában.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként valaki tud valami videót adni a Victory Ceremonyról ha volt ilyen külön esemény a meccs után, Én még nem találtam. Köszönöm!!!
több mint 10 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Black Monday:
Redskins Shanahan
Browns Chudzinksi
Vikings Frazier
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
...Highlander
igen is van mákfaktor. Az elmúlt években amit elvett tőlünk mr. mák, azt idén kamatostul visszaadja.

A foles témát meg nem feszegetném, ha véletlen SB-t nyerünk akkor évekig boldogít majd minket (mint flacco a baltimoret), ha nem akkor jön más. De ilyen esetben 100%-ig biztos vagyok benne hogy új QB jön, egy olyan aki képes hátán vinni a csapatot.
Hogy Folest miért nem tartom/tartjuk franchise QB-nak már kissé elcsépelt, most nem mennék bele.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
A szezon közben írták többen is a Saints topikban, hogy a NO-t legjobban úgy lehet megverni, ha uraljuk a los-t mindkét oldalon. (bár ez kb. a legtöbb csapatra igaz szerintem 😊 )
Láthattunk már ebben az idényben mindkét csapatrészünktől elit teljesítményt, szóval ki van adva a feladat a srácoknak. 😊

sokszor az az érzésem mintha Kelly nem merne bevállalni 1-1 játékot, vagy bizonytalan lenne, vagy nem akarja. kajak nem vágom... valaki aki jobban ért hozzá, felvilágosíthatna. persze így TV előtt ülve mezei szurkolóként kurva egyszerű okoskodnom de akkor is szúrja a szemem.Highlander
Hogy milyen gyorsan változhat az irányítók megítélése, arra szerintem tökéletes példa Mark Sanchez, aki első két évében konfdöntőig ment a Jets-cel, ma meg már azt is letagadja mindenki, hogy valaha életképes játékosnak tartotta...baggio
Na látod, én sosem tartottam életképes játékosnak... :p 😀

több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Eleve kevés játékból dolgozik az O, melyeket sokféleképp variálnak, ennél az elgondolásnál különös módon vigyázni kell, hogy mennyit fednek fel
Értem, köszönöm. Mondjuk ez logikusnak is tűnik, bár gondolom az idő múlásával színesedhet majd a playbook, feltételezem hogy ez annak is betudható h ez az első éve Kellynek. Remélem nem beszélek túl nagy marhaságot 😀
Foles-hoz meg még annyi, hogy Chip bizalma is döntő lehet az ő jövőjét illetően, mert láthatóan egy mobilisabb QB-val képzelte el eleinte az O#-t meg alapból a rendszeréhez is jobban illene egy scrambling irányító és Vick sérülése után kellett alkalmazkodni Little Nicky-hez. Bennem a gyanú is él Mariota egyetemen maradásával kapcs (Chip-Oregon-Mariota, if you know what I mean). Bár nem tudom h ennek lehet e valamilyen valóságalapja. Ha két év múlva elhoznánk egy új QB-t kezdhetnénk megint a beépítést az elejétől. Bár ezek csak kósza gondolatok.
Ami még böki a csőrömet egy picit az a bizonyos mákfaktor emlegetése. Értem én h voltak szerencsés pillanataink, de ez a profi sport velejárója, ugyanúgy mint a balszerencse. Ami egyértelműen máknak tudható be (vagy nem, mert lehet szakmai bravúr) a részemről az a sérülések elkerülése (Preseason-t leszámítva persze....) Gondolom még pár bírói döntés is él egyesek emlékében ami a javunkat szolgálta, de arról már sokan elfeledkeznek, hogy volt nem egy ellenünk is. Mondjuk az már kit érdekel, mi vagyunk a csúnya rossz sasok akiket köpködni kell 😀 😀 persze no offense, csak kicsit furcsállom ezt a mákozást amikor egy San Diego meg Packers jutott be a PO-ba. de nyílván szíve joga mindenkinek úgy ítélni a dolgokat ahogy akarja.
még1: az meg nehogy már mák legyen, hogy a D#hoz le egy meccset nekünk mert akkor van egy pár mákos csapat a ligában ennyi erővel 😀 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
sokszor az az érzésem mintha Kelly nem merne bevállalni 1-1 játékot, vagy bizonytalan lenne, vagy nem akarja. kajak nem vágom... valaki aki jobban ért hozzá, felvilágosíthatna. persze így TV előtt ülve mezei szurkolóként kurva egyszerű okoskodnom de akkor is szúrja a szemem.Highlander
Eleve kevés játékból dolgozik az O, melyeket sokféleképp variálnak, ennél az elgondolásnál különös módon vigyázni kell, hogy mennyit "fednek fel" az ellenfél védelemének a playhívási tendenciákból, mennyire "nyitják ki" a playbookot.

Foles-t én most Schaubhoz hasonlítanám a tekintetben, hogy lehet benne pár jó év, aztán úgy is jön majd egy szezon, amikor semmi nem jön össze, és a szurkolók rögtön követelik majd az új franchise qb draftolását. Hogy milyen gyorsan változhat az irányítók megítélése, arra szerintem tökéletes példa Mark Sanchez, aki első két évében konfdöntőig ment a Jets-cel, ma meg már azt is letagadja mindenki, hogy valaha életképes játékosnak tartotta...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
tessék azt a nyamvadt labdát a tőle 1,5-3 yardra álló tök üres embernek odadobnia. Nem hiszem el, hogy ezt nem akarja megcsinálni. Rengeteg ilyen lehetőséget szalaszt el és legközelebb ezen fognak meccsek elmenni, pedig ezekből simán lehetnének nagy játékok.
Na ez meg a másik. Kicsit érthetetlen a dolog, és ezt már meccsek óta fel lehet fedezni. Nem létezik h ne elemeznék ki ezeket a szitukat. Hányszor meg hányszor van ott egy társ tök üresen és mégis teljesen mást választ amiből sokszor nem jövünk ki jól.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ne megemésztve a dolgokat, először is azt hittem többen reagáltok a Sopoagára nem jött be 😛 Azért örülök, hogy betehettem 😀

Megint csak azt tudom mondani: ami nem öl meg az megerősít, és ezt tartom is, ennek mentén haladhatunk tovább, amellett, hogy nem kéne halálközeli állapotokba hozni magukat olyan gyakran és főleg a szurkolókat nem 😀

A védelem az első félidei hülyeségek után igyekezet jobban koncentrálni, még ha több pontot is kaptunk egyértelmű hogy nagyot léptek előre a második félidőben. A Dez TD is a végén hülye hívás eredménye volt amellett, hogy Chungnak nem lett volna muszáj lecsúsznia róla. Nyilván a NO ellen ezek még kevésbé férnek bele sanszos, hogy Brees úgy oktatja majd őket ahogy bírja de talán ha koncentrál a sec még jobban Wolff is visszatér akkor lehet esély. Meg persze mindig a mi kezünnkbe pattan csúszik stb 😛


Végül Foles, Foles és Foles: mindent leírtatok amit én már mondok kb 3 hónapja (meg másfél idény óta 😛) még Brees statjait is betettem vmikor szezon közbe és valóban a SD-ban még ő sem volt olyan nagy király.
Tényleg szvsz csak néhány lépés hiányzik neki, hogy elit irányító legyen ami aztán lehet soha nem lesz de az esélye megvan amennyire én látom, bár annyira nyilván nem értek hozzá mint pl Baggio 😉

Az egyik lépés: ha valaki ismeri a címét tudna kommunikálni vele igenis írja már meg neki: tessék azt a nyamvadt labdát a tőle 1,5-3 yardra álló tök üres embernek odadobnia. Nem hiszem el, hogy ezt nem akarja megcsinálni. Rengeteg ilyen lehetőséget szalaszt el és legközelebb ezen fognak meccsek elmenni, pedig ezekből simán lehetnének nagy játékok. Ha ezek jöttek volna hamarabb megvan a meccs. Kívülről persze könnyű mondani, de akkor is. LÉCI ÍRJA MEG EZT NEKI VALAKI HA TUDJA 😀

A második lépés: állandósítani kell ezt a mostani formáját még két három idényen keresztül, hogy valóban elismert legyen. Ez sikerül-e nem tudom, nagyon bízom benne, hogy igen. Brá esélyes arra, hogy ugyan olyan el nem ismert zseni legyen mint Romo vagy Eli. Hiába a mi csoportunkban ez már csak így szokás.

A NO-t verhetjük, aztán remélem a Párducokhoz megyünk nekik is visszavághatunk, majd bízom benne fogadhatjuk a GB-t és megmutathatjuk hogy Rogers-l is meg tudjuk verni őket végül......... felébredek és kiderül hogy kikaptunk 30 ponttal a NO-tól 😀

Bocs a hosszúságért lehet egyet nem érteni 😀
több mint 10 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
na akkor a meglátások:
1. baromira örülök, hogy nyertünk, de én picit többet vártam volna az O#-től, rohadtul nem értem ezeket a random 3&out-okat amikor lehengerlő drive-ot is tudunk vezetni és sokszor hiába tudjuk hogy mi az ellenfél gyengesége, merőben az ellenkezőjét tesszük annak amit kéne. sokszor az az érzésem mintha Kelly nem merne bevállalni 1-1 játékot, vagy bizonytalan lenne, vagy nem akarja. kajak nem vágom... valaki aki jobban ért hozzá, felvilágosíthatna. persze így TV előtt ülve mezei szurkolóként kurva egyszerű okoskodnom de akkor is szúrja a szemem.
2. Azt végképp nem értem, hogy miért ne érdemeltük volna meg a győzelmet. Oké, magunkhoz képest gyengébb napot fogtunk ki. aláírom. de ez a Cowboys meg kihozta magából a maximumot, ráadásul így is eladta háromszor a lasztit, az egyiket a meccs legvégén amikor a győzelemért mehettek volna. mégis mit várnak? Még azt sem lehet mondani hogy az a random óraégetés (40->25) velünk lett volna mert TD-t kaptunk végül a drive-ból. Futást szintúgy nem tudták megfogni.
3. Ez a produkció a Szentek ellen édeskevés lesz, ha megmarad ez a 3&out parádé, nagyon csúnya lesz a vége. Sztem az lehet az egyetlen esélyünk ha folyamat tudjuk a pontokat pakolni a táblára, mert ezt a sec-et Brees szétszedi szóval sokkal okosabb és tökösebb playhívás kell ha akarunk valamit, legalábbis én így gondolom.
4. Foles-t én nem ekézném, lehet itt összevetni PM-mel DB-vel meg TB-vel de értelmetlen. Future Hall of fame iránytókról beszélünk, Foles meg egy másodéves backup QB. Ennél többet ő nem tehetett volna a szezonban a csapatért, az meg hogy vigyáz a labdára ne legyen már probléma. Sztem mindenki emlékszik, hogy milyen az amikor minden szart eldobál a QB-nk és lóbálja a labdát mintha kiskosár lenne. Alapból van annyi fegyver ebben a támadósorban, hogy ne kelljen folyamat atomhosszú passzjátékokat hívni. Jövőre sokkal nehezebb lesz Foles.nak, ott majd kiderül, hogy mit tudhat igazából.
5. Én azt mondom, hogy maximálisan elégedettek lehetünk, innentől kezdve minden perc ajándék. az SB esélyt egyelőre viccnek tartom, annak ellenére h PO-ban minden lehet. Én egy sima vereséget várok a Saints ellen de remélem "pofára esek".
Más: A rekordok végül h alakultak? Van vkinek erről statja?

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
a futás szerintem a számok ellenére nem ment igazán.Szinte minden futás vagy 0 yard, vagy 10+ yard volt, amikor kellett akkor általában az előző.
Foles meg nem több mint egy game manager, sokat vár, lehet mondani hogy szar volt a pass prot, de sokszor annyit várt hogy az valami elképesztő. Nem meri bevállalni a rizikósabb passzokat, pedig pl. amikor Avantra dobálta rendre sikerültek. Sokszor nem értem.
Máskor meg ha nem volt célpont megpróbált futni 4-5 yardot (többnyire sikerrel), most még az sem, pedig sokszor nyílt meg előtte a terület.
előre látom hogy megnyerjük a SB-t, és Manzielt elfelejthetjük 😕eaglesmcnabb
dehát ha nem merte bevállalni a rizikósabb passzokat, akkor miért adott avantnak is kettő olyat hogy majd beszartam? Egyértelmű, hogy nem 2. szezonjában lesz egy PM, de szerintem ő sem úgy kezdte, mint amilyen most.

Szerintem rendben voltak a futások, szereztünk úgy nem egy pontot, hogy előtte volt egy nagy futás. Amikor vezettünk, akkor nem ment, de akkor ezek az alibi szarok voltak hívva. Amikor meg kellett a végén, megfutottuk széleket, és akkor megint rendben volt minden.


Szerintem az a legnagyobb baj, hogy sosem leszünk elégedettek, lehet itt passzolnia Folesnak meccsenként 500 yardot meg 6 td-t az sem lesz elég, mert van a meccsen olyan pillanat amikor lószart nem tud kezdeni. Ez benne van ilyen tempónál, hogy legyen egy két olyan play ami kuka.

Amúgy meg had várjon sokat, az a jó, van ideje az elkapóknak elszabadulni. De inkább egy incomplete passz az egész meccsen tartó vezetésnél mint egy kockázatos dobás amit leszednek. Valszeg PO ban hátrányban majd dobálni fogja a kockázatosakat is.


szerk.: amiket avantnak küldött, most szerez tapasztalatot, hogy mit tud élesben, mit lehet neki és mit nem. És ilyenekből jövőre sokkal több is lesz, mert érezni fogja, hogy hm, ha így dobom ez bejöhet, bumm. Mint a gyerek mikor tanul járni.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
a futás szerintem a számok ellenére nem ment igazán.Szinte minden futás vagy 0 yard, vagy 10+ yard volt, amikor kellett akkor általában az előző.
Foles meg nem több mint egy game manager, sokat vár, lehet mondani hogy szar volt a pass prot, de sokszor annyit várt hogy az valami elképesztő. Nem meri bevállalni a rizikósabb passzokat, pedig pl. amikor Avantra dobálta rendre sikerültek. Sokszor nem értem.
Máskor meg ha nem volt célpont megpróbált futni 4-5 yardot (többnyire sikerrel), most még az sem, pedig sokszor nyílt meg előtte a terület.
előre látom hogy megnyerjük a SB-t, és Manzielt elfelejthetjük 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
nem vicc ez. Szerintem is esélyesebbek vagyunk mint a Saints. Akárkit megbaszunk 😀 NEKÜNK VAN A LEGNAGYOBB KUKINK A LIGÁBAN! MI VAGYUNK A HELYI SHERIFEK!

több mint 10 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
A fogadóirodáknál esélyesebbek vagyunk, mondjuk ez szerintem vicc 😀mustaine
a dallas ellen is bejött nekik. én elhiszem😊
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A fogadóirodáknál esélyesebbek vagyunk, mondjuk ez szerintem vicc 😀

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Szarok voltunk de a lényeg a w és a PO.
Lehet elemezni mi volt a gond szerintem túl könnyűnek gondolták a srácok tudat alatt a meccset.

Jól játszott Orton tényleg hihetetlen miért ilyen szerencsétlen ez a dallas...
De mi vagyunk bent jöhet a jutalomjáték.

Saints ellen 50% esély vagy nyerünk vagy nem.

több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Összességében egyébként rengeteg mákunk volt a szezonban. Végre átkerültünk a fsz másik oldalára. Amúgy a játékhívás nekem sem tetszett, viszont az pozitív,hogy Foles vigyázott a labdára a fumblit kivévemustaine
Jöttek mint a gyorsvonat, sokszor nem tudták megvédeni, ezen is jó lesz javítani kövi meccsregreenboy
Ennek ellenére olyan 5-7 lépéses passzjátékokat hívtak a jól működő futás helyett, aminek intentional grounding, incomplete pass, sack vagy fumble lett a végemustaine
Csak csináljátok ezt jövő héten is.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Összességében egyébként rengeteg mákunk volt a szezonban. Végre átkerültünk a fsz másik oldalára. Amúgy a játékhívás nekem sem tetszett, viszont az pozitív,hogy Foles vigyázott a labdára a fumblit kivévemustaine
Jöttek mint a gyorsvonat, sokszor nem tudták megvédeni, ezen is jó lesz javítani kövi meccsregreenboy
Ennek ellenére olyan 5-7 lépéses passzjátékokat hívtak a jól működő futás helyett, aminek intentional grounding, incomplete pass, sack vagy fumble lett a vége

több mint 10 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
ha már brees. megnéztem a stat-jait még a chargers időkből. ha foles most olyan számokat produkálna, üvöltve zavarnánk el.

nicky PO-ba vezette a csapatot, ez mindent elmond. részemről innentől bármit csinálhat, szeptemberig fenntartás nélkül él a bizalom, rászolgált. (bármit… nem tudom elképzelni, hogy ne legyen meg a gyűrű idén😀)
több mint 10 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Összességében egyébként rengeteg mákunk volt a szezonban. Végre átkerültünk a fsz másik oldalára. Amúgy a játékhívás nekem sem tetszett, viszont az pozitív,hogy Foles vigyázott a labdára a fumblit kivévemustaine
Jöttek mint a gyorsvonat, sokszor nem tudták megvédeni, ezen is jó lesz javítani kövi meccsre
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Kíváncsi vagyok az első Dallas meccs után ki mit reagált volna arra a hozzászólásra, ha valaki azt mondja, hogy "Foles fogja a Cowboys elleni visszavágón a rájátszásba vezetni a csapatot!" 😊 Vagy már Kelly kinevezésénél, hogy Chip első évében, egy abszolút zsebirányítóval (akit ráadásul nem is ő draftolt) fog PO-zni...

Foles képességei azért limitáltak, ezt be kell látni, nagyobb színpadon soha nem fog brillírozni és 7 TD-t dobálni, és nyilván ordas szerencse is kellett hozzá, de a csapat ezzel a 10-6-tal és WC-vel jócskán erőn felül teljesít(ett), szerintem ebből a perspektívából érdemes csak vizsgálni a dolgokat.baggio
Átmeneti csapatépítő szezonnak elmegy 😛
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Kíváncsi vagyok az első Dallas meccs után ki mit reagált volna arra a hozzászólásra, ha valaki azt mondja, hogy "Foles fogja a Cowboys elleni visszavágón a rájátszásba vezetni a csapatot!" 😊 Vagy már Kelly kinevezésénél, hogy Chip első évében, egy abszolút zsebirányítóval (akit ráadásul nem is ő draftolt) fog PO-zni...

Foles képességei azért limitáltak, ezt be kell látni, nagyobb színpadon soha nem fog brillírozni és 7 TD-t dobálni, és nyilván ordas szerencse is kellett hozzá, de a csapat ezzel a 10-6-tal és WC-vel jócskán erőn felül teljesít(ett), szerintem ebből a perspektívából érdemes csak vizsgálni a dolgokat.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
LnB Philadelphia Eagles 79
Rettentően örülök a győzelemnek, érdemes volt felkelni ezért a meccsért. Viszont Brees ezt a védelmet cafatokra fogja szedni. Én nem teljesen értek egyet azzal a gondolattal, hogy a PO-ban bármi lehet. Ha megverjük a Saints-et akkor én is el fogom hinni 😀

https://www.youtube.com/watch?v=VDTKfhGYwrU
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Összességében egyébként rengeteg mákunk volt a szezonban. Végre átkerültünk a fsz másik oldalára. Amúgy a játékhívás nekem sem tetszett, viszont az pozitív,hogy Foles vigyázott a labdára a fumblit kivéve

több mint 10 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
hat Jones puntja utan azèrt voltak fèlelmeim a meccsel kapcsolatban ( megjegyzem a chi gb meccsen ugyanolyanra dobtak zaszlot, mint ami Foles esetèben is volt), akkor se most se èrtem mièrt nem futas jött 3-nak...

Èrdekes volt latni Foles jàtèkàt egy ilyen sorsdöntö meccsen, voltak hibàk, de az első ki-ki meccsen azert ez nem meglepő, plusz ott az első Dallas meccs is...

Szerencsès győzelem volt, amit a D nyert meg a csapatnak!( es kelly edzőnek 😊 )