Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
ami nem tetszett, hogy szereztünk egy halom labdát, és nem váltotta az offense pontokra. ezen kell javítani, a denver ellen a döntőben ez kevés lesz!!!eaglesmcnabb
Negatívumok:
-szar playhívások helyenként
-teljesen felesleges büntikkel folyamatosan szopatjuk magunkat, kulcs szituációkban
-pass protection az kb minden 2. játéknál van csak
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 438 — TODDHERREMANS79
ami nem tetszett, hogy szereztünk egy halom labdát, és nem váltotta az offense pontokra. ezen kell javítani, a denver ellen a döntőben ez kevés lesz!!!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Foles annyi TD-t dobott mint amennyi INT et idén Eli Manning.

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Most értékelésnek csak ennyit, ahol megfordult a szezon nem kérdés 😀 😛

 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24156797/the-biggest-only-trade-of-the-day-eagles-send-sopoaga-to-patriotsdande
JAAAAJJJJJJ ezt Vikingek után akartam benyögni, csak nem volt aktuális .Ddd

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
@ano gyűrű nem lesz, ezen nem segít a pia, de itt van kérpótlásul ez...



valaki felrakhatná orton fejét a képre...gyeek
azta k*rva mennyi csöcs, így felkelve. Köszönöm 😀

több mint 10 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Azt hiszem ez a meccs, még ha nem is volt a legjobb meccse a csapatnak (na persze a legizgalmasabb nekem az tuti) de szvsz pontosan olyan volt, mint az egész alapszakasz, kicsit nyögve nyelős, de a vége győzelem lett. Azt hiszem CK első szezonjára nem lehet panaszkodni, azt pedig hiszem, hogy ez már csak jobb lesz, és jönnek majd az új játékosok, a rendszer még jobban kiforrja magát és akármi is legyen ennek a PO-nak a vége (nekem itt már minden perc ajándék) jövőre és az elkövetkezendő években meghatározó csapata leszük az NFL-nek. Annak különösen örülök, hogy a csapat irányítója Foles (és a Foles haterek savazhatnak akkor is ő vezeti a csapatot és igen is van benne potenciál és lesz ő még ettől sokkal jobb), és azt hiszem, hogy vele hosszú időre megoldódhat a kezdő irányító kérdés. Azt már nem is említem, hogy a személyes kedvenceim mennyire odatették magukat a csapatban, mint Cox, Kendricks, Boykin, Shady, Brown, Sunshine vagy TODD.

Minden esetre köszönöm ezt a szezont a csapatnak, az itteni szurkolótársaknak és a PO-ban is Fly Eagles! 😊
több mint 10 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
ezt a nem érdemeltük meg dumát annyira nem értem egyébként. igen, sok csere volt a dallasban, de ezen az egy meccsen múlt az életük. nem tudom romo mennyivel lett volna jobb mint orton (az utolsó két percben semmivel 😊 ) élet-halál meccs idegenben behúzva, ezen nincs mit magyarázni. viszont a saints brutál lesz jövő héten.
több mint 10 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Sziasztok! Most néztem meg az eredményt vonaton, utazva melóba... szoros... nagyon örülök a győzelemnek. Idén nem nagyon követtem a többi csapatot, milyen most a Saints? NFL.com-on néztem egy gyors statot a meccsről... Kendricks tényleg olyan jó volt vagy mákos lett a statisztika? 12 tkl, 1 fumbli és 1 inti... mondjuk ez azért nem egy csak szerencse meccs statisztika... de nem néztem a mérkőzést, majd ma d.u. Boykinnak is örülök, remek pick! 😊 Remek volt 2013 utolsó hétfőjét Eagles győzelemmel kezdeni! 😊Gege55
hatalmasat játszott
több mint 10 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok! Most néztem meg az eredményt vonaton, utazva melóba... szoros... nagyon örülök a győzelemnek. Idén nem nagyon követtem a többi csapatot, milyen most a Saints? NFL.com-on néztem egy gyors statot a meccsről... Kendricks tényleg olyan jó volt vagy mákos lett a statisztika? 12 tkl, 1 fumbli és 1 inti... mondjuk ez azért nem egy csak szerencse meccs statisztika... de nem néztem a mérkőzést, majd ma d.u. Boykinnak is örülök, remek pick! 😊 Remek volt 2013 utolsó hétfőjét Eagles győzelemmel kezdeni! 😊
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most értékelésnek csak ennyit, ahol megfordult a szezon nem kérdés 😀 😛

 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24156797/the-biggest-only-trade-of-the-day-eagles-send-sopoaga-to-patriots
több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
NFC EAST CHAMPIONS!

Shadyn a bajnoki öv durva! Remélem látjátok! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
@ano gyűrű nem lesz, ezen nem segít a pia, de itt van kérpótlásul ez...



valaki felrakhatná orton fejét a képre...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Mákos volt, de megvan 😀, a Dallas jól küzdött...
több mint 10 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Kb. ilyesmire számítottam, szépen összeszedte magát a Cowboys D. Elsősorban a védelem érdeme a mai meccs, a Dez TD-nél hívott teljesen felesleges Cover-0-n kívül (ahol Chung "fogta" Bryantet 😀 ) nem volt igazán rossz játék a secondarytól. Pedig nem volt konzisztens passrush, ezért pár hosszabb passzt be is szedtek, de ez benne volt, Witten amúgy is mindig szívat minket. Viszont több szép és fontos levédekezett passz is volt, fontos pillanatokban. Boykin hatalmas húzás volt, sorra hozza a fontos játékokat nagy meccseken.
A Saints D ellen ennél jóval több kell majd támadásban. Az OL kb. minden második meccsen játszik nagyon jól, és most megint egy gyengébb meccsük volt, szóval jöhet a jobb forma.


több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nem érdemeltük meg. Javulni kell.
A Dallas előtt pedig le a kalappal, ennyi sérülttel rendesen megnehezítették a dolgunkat.

több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1/4-ről, csoportgyőzelem és playoff, jót tett a váltás mondhatni.
Ez a mai mondjuk katasztrófa volt, nem érdemeltük meg, de nem érdekel, bent vagyunk, ott meg bármi lehet.

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
na értékeljünk:

Öröm, csöcs, lazulás,lazulás, csöcs, lazulás, csöcs, idegeskedés, KIBASZOTT NAGY BOYKIN INT!, vége PO, SB, ÖRÖM MÉG TÖBB CSÖCS

több mint 10 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem pont nem. Sőt, simán elképzelem, hogy az elején 7-10 ponttal ellép a Boys. Főleg, ha kissé meglepnek minket, és hagyják, hogy Orton passzolgatva kezdje a meccset és Dez agybafőbe verje a védelmet. Igazság szerint nem tudjuk, kb. mi lehet nagyjából sem a Boys gameplan, futnak egy nagyon jó RB-kel, aki a liga elitjébe tartozik 5 yard feletti futásátlagával, de közben tudják, elmúlt meccseken ellenünk futni nem lehetett; vagy engedik dobálni azt a QB-t, akire készülni se lehet igazán.
Másik nagy kérdés nálam, a blitzek szerepe. Menjünk ezerrel blitzelni, mint Romo ellen kéne, aki két hit után megszeppen, vagy inkább ne hagyjunk üres elkapókat és hibázzan Orton. Vagy siettessük, mert a meccs rutin miatt gyorsan hozhat szar döntést?
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
mindegy,hogy csak nyerjünk

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van szerintem is most az eleje meghatározó lesz vagy belefutunk egy Vikes meccsbe vagy simábban nyerünk, de mindegy is a Chargers bent van úgyhogy a dolog lényegi része eldőlt 😀 😛
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Saints lesz az ellenfél, amennyiben bejutunk.

több mint 10 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Általában a legtöbb meccs az utolsó negyedben vagy az utolsó playen dől el, viszont van egy olyan érzésem, hogy itt az első pár drive fogja meghatározni a meccset, ha meg tudunk lépni akkor talán simábban meg lesz a meccs ha hátrányba kerülünk akkor elhiheti a Girls hogy van esélyük... már csak egy óra
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Én csak holnap nézem meg, mert dolgom van korán, de:

#DallasSUCKS
#BEATtheCowboys

#FLYEAGLESFLY

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
extázisban vagyok, a meccsel álmodtam. meg kéne ragadni a lehetőséget, mert a sérülések hiánya mellett is több szempont szerencsésen alakult. nem voltak szoros zakók, állítólag a zebrák sem voltak ellenünk időnként (...). és az elmúlt két szezon után egyszerűen jár a PO.

fly eagles!
több mint 10 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
"Jay Glazer (FOX) információi szerint ezeket az edzőket biztosan kirúgják a forduló után: Leslie Frazier, Jim Schwartz és Mike Shanahan. Tom Coughlin marad."
Eaglesmcnabb buli van. 😀 Kit érdekel a hajnali meccs 😀Bébé
Coughlin megnyert 2 Super Bowlt a Giantsnek, nem csodálnám ha beleférne neki még 2 ehhez hasonló idény, de nem is ezt akartam írni.

Szorítok nagyon, egyáltalán nem lesz sima, a Cowboyok tuti 1000 fokon fognak égni és Orton is meg akarja mutatni nagyon magát. A Vikes elleni meccs lebegett egész héten a szemem előtt, nem volt az olyan régen, hogy azt mondjam túl vagyunk az ott mutatott játékunkon és nem jön vissza, szóval szerintem rendesen benne van a pakliban, hogy megégünk. Örülök, hogy itt vagyunk és örülök, hogy CK lett az edzőnk és ha nem jön össze akkor sem dőlök kardomba. GO EAGLES!!!

easy easy
kill kill
Lane Lane