Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Legutóbb jól kommentáltak. Meg kell becsülni azt ami van..., vagy előfizetni gamepassra ha nem tetszik.ano92
Pont ezért tart ott a közvetítés színvonala ahol 9 éve is tartott. 😛 😀

DeSean remélem duplán odateszi magát a Dallas ellen és megmutatja, hogy ott lenne a helye a legjobbak között.Bébé
😀 igazából, ha én lennék a sporttv igazgatója, én sem fejlesztenék. Minek? annak a kb 1000 embernek akit érdekel is a sportág itthon. Abból is 300 aztmondja Ricsiéket biztos nem nézem. Fölösleges kockázat invesztálni az egészbe többet 😀ano92
Az ok-okozati viszonyt szerintem gondold át 😀mustaine
ördögi kör 😀

Amíg kis iskolás szinten megy a közvetítés addig sokan nem nézik, amíg nem nézik sokan addig nem lesz jobb 😀

Én amúgy nézek sporttvt, megnézem a meccseket amiket tolnak, meg a sasokat is ottnézem ha van. Szép a kép, a többi meg nem érdekel 😊

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Legutóbb jól kommentáltak. Meg kell becsülni azt ami van..., vagy előfizetni gamepassra ha nem tetszik.ano92
Pont ezért tart ott a közvetítés színvonala ahol 9 éve is tartott. 😛 😀

DeSean remélem duplán odateszi magát a Dallas ellen és megmutatja, hogy ott lenne a helye a legjobbak között.Bébé
😀 igazából, ha én lennék a sporttv igazgatója, én sem fejlesztenék. Minek? annak a kb 1000 embernek akit érdekel is a sportág itthon. Abból is 300 aztmondja Ricsiéket biztos nem nézem. Fölösleges kockázat invesztálni az egészbe többet 😀ano92
Az ok-okozati viszonyt szerintem gondold át 😀

több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Legutóbb jól kommentáltak. Meg kell becsülni azt ami van..., vagy előfizetni gamepassra ha nem tetszik.ano92
Pont ezért tart ott a közvetítés színvonala ahol 9 éve is tartott. 😛 😀

DeSean remélem duplán odateszi magát a Dallas ellen és megmutatja, hogy ott lenne a helye a legjobbak között.Bébé
😀 igazából, ha én lennék a sporttv igazgatója, én sem fejlesztenék. Minek? annak a kb 1000 embernek akit érdekel is a sportág itthon. Abból is 300 aztmondja Ricsiéket biztos nem nézem. Fölösleges kockázat invesztálni az egészbe többet 😀

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Legutóbb jól kommentáltak. Meg kell becsülni azt ami van..., vagy előfizetni gamepassra ha nem tetszik.ano92
Pont ezért tart ott a közvetítés színvonala ahol 9 éve is tartott. 😛 😀

DeSean remélem duplán odateszi magát a Dallas ellen és megmutatja, hogy ott lenne a helye a legjobbak között.
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Oksi köszi bár Ricsiéket nagyon nem akarom hallgatni 😊 (tudom a telhetetlen)zsoeo
Legutóbb jól kommentáltak. Meg kell becsülni azt ami van..., vagy előfizetni gamepassra ha nem tetszik.

több mint 10 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
OFF:
Sziasztok már egész héten lázban vagyok a hétfő hajnali meccs miatt... Nincs Gamepass-om viszont ezt a meccset illetve az utolsó fordulót nem nagyon akarom gagyi stream-mel kis képen követni mert lesznek a mi meccsünkön kívül is izgalmas game-ek. Egy szó mint száz Gamepass-trial egy hétre még volt, de úgy látom hogy már nincs vagy csak én vagyok béna 😕 ...
Illetve mi a tapasztalatotok még sosem fizettem elő és nem is nyomtam ezt a trial-t azt láttam hogy meg kell adni minden adatot (bankszámla stbstb) és utána lemondani egy héten belül mert ha nem teszed vonja le a manit...
Szóval nagy tudású Gamepass-os segítségére lenne szükségem, akár privátban is

ON:
Orton fog kezdeni és az öregembert csak cserének igazolták le? (egy meccsre 😀) Azért probowl-ra lehetett volna még egy két embert szavazni... pl O# falból vagy Riley esetleg TE poszton...
Már csak egy és fél nap 😊zsoeo
Egyszerűbb a Sport TV-t nézni mint ezzel foglalkozni, mert hamar behúz a csőbe.Shawn84
Oksi köszi bár Ricsiéket nagyon nem akarom hallgatni 😊 (tudom a telhetetlen)
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Egyszerűbb a Sport TV-t nézni mint ezzel foglalkozni, mert hamar behúz a csőbe.Shawn84
Sógorommal együtt fogom nézni a meccseket, szal így marad a SportTv és sajnos az eredménykövető is ugrik. 😕
Mind1 a lényeg, hogy nyerjünk. Jah és természetesen legyen meg az összes rekord. 😀
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
OFF:
Sziasztok már egész héten lázban vagyok a hétfő hajnali meccs miatt... Nincs Gamepass-om viszont ezt a meccset illetve az utolsó fordulót nem nagyon akarom gagyi stream-mel kis képen követni mert lesznek a mi meccsünkön kívül is izgalmas game-ek. Egy szó mint száz Gamepass-trial egy hétre még volt, de úgy látom hogy már nincs vagy csak én vagyok béna 😕 ...
Illetve mi a tapasztalatotok még sosem fizettem elő és nem is nyomtam ezt a trial-t azt láttam hogy meg kell adni minden adatot (bankszámla stbstb) és utána lemondani egy héten belül mert ha nem teszed vonja le a manit...
Szóval nagy tudású Gamepass-os segítségére lenne szükségem, akár privátban is

ON:
Orton fog kezdeni és az öregembert csak cserének igazolták le? (egy meccsre 😀) Azért probowl-ra lehetett volna még egy két embert szavazni... pl O# falból vagy Riley esetleg TE poszton...
Már csak egy és fél nap 😊zsoeo
Egyszerűbb a Sport TV-t nézni mint ezzel foglalkozni, mert hamar behúz a csőbe.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Azért probowl-ra lehetett volna még egy két embert szavazni... pl O# falból vagy Riley esetleg TE poszton...
Már csak egy és fél nap 😊zsoeo
Nyilvánvalóan pro bowl szint az egész támadófal 😛 De Riley meg a tight endek azért nem hoztak olyan számokat egyénileg 😊Rataxes
Amelyik all star meccsre Todd Herremans nem kap meghívást, azt nem tudom komolyan venni 😀

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Azért probowl-ra lehetett volna még egy két embert szavazni... pl O# falból vagy Riley esetleg TE poszton...
Már csak egy és fél nap 😊zsoeo
Nyilvánvalóan pro bowl szint az egész támadófal 😛 De Riley meg a tight endek azért nem hoztak olyan számokat egyénileg 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
OFF:
Sziasztok már egész héten lázban vagyok a hétfő hajnali meccs miatt... Nincs Gamepass-om viszont ezt a meccset illetve az utolsó fordulót nem nagyon akarom gagyi stream-mel kis képen követni mert lesznek a mi meccsünkön kívül is izgalmas game-ek. Egy szó mint száz Gamepass-trial egy hétre még volt, de úgy látom hogy már nincs vagy csak én vagyok béna 😕 ...
Illetve mi a tapasztalatotok még sosem fizettem elő és nem is nyomtam ezt a trial-t azt láttam hogy meg kell adni minden adatot (bankszámla stbstb) és utána lemondani egy héten belül mert ha nem teszed vonja le a manit...
Szóval nagy tudású Gamepass-os segítségére lenne szükségem, akár privátban is

ON:
Orton fog kezdeni és az öregembert csak cserének igazolták le? (egy meccsre 😀) Azért probowl-ra lehetett volna még egy két embert szavazni... pl O# falból vagy Riley esetleg TE poszton...
Már csak egy és fél nap 😊
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
A csapatunk jelenleg 2429 futott yardot hozott össze.
Fardfranchise-rekord, futott yard egy szezonban 2607 yard( 1949).
A srácoknak (legalább) 179 yardot kell teljesíteni vasárnap este, az új rekordhoz!tûzoltó
A passzolt rekordhoz is azt hiszem elég 300 yardot dobni.Bébé
Elnézve a védelmünket, ha csak valami csoda nem történik velünk, akkor pipa-pipa.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A csapatunk jelenleg 2429 futott yardot hozott össze.
Fardfranchise-rekord, futott yard egy szezonban 2607 yard( 1949).
A srácoknak (legalább) 179 yardot kell teljesíteni vasárnap este, az új rekordhoz!tûzoltó
A passzolt rekordhoz is azt hiszem elég 300 yardot dobni.
több mint 10 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
A csapatunk jelenleg 2429 futott yardot hozott össze.
Fardfranchise-rekord, futott yard egy szezonban 2607 yard( 1949).
A srácoknak (legalább) 179 yardot kell teljesíteni vasárnap este, az új rekordhoz!
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
"Cserék" is be lettek jelentve:
Foles elsőszámú, DeSean és Mathis pedig másodikszámú csere.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amúgy Lane-en kívül az egész O-line megérdemelné 😀

több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Kihírdették a pro bowl kereteket, tőlünk Shady és Peters kapott meghívást egyelőre. Azért DeSeant vagy Kelcet picit hiányolom. Teljesen mindegy egyébként, mert egyéb elfoglaltság miatt nem tudnak részt venni sajnos 😊

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Injury report:
Colt Anderson és Vandervelde out.
Mathis visszatért.
Wolff játéka pedig kérdéses. De a tegnapi nyilatkozata alapján nagy eséllyel nem fog játszani.
Szal Chung remélem lehoz egy átlagos meccset. Legalább neki van nagy-meccs tapasztalata.

Ware kihagyta a mai edzést és az Ő játéka is kérdésessé vált.
Romo és Lee ugye out.
Dez játszani fog.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nem tunik olyan egyszerunek :S sot kifejezetten nehez.kzol
hát ez ilyen, ha az ember megnyeri a csoportot 😛
Simán benne lennék, ha jövőre is 😛 10-6 és PO lenne.
Mert idén azért benne volt, hogy nem játszottunk vmi erős ellenfelekkel, sőt még sérülések is jócskán voltak náluk.
több mint 10 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
2014-s menetrend:

Home Dallas, NY Giants, Washington, St. Louis, Seattle, Jacksonville, Tennessee, NFC South*
Away Dallas, NY Giants, Washington, Arizona, San Francisco, Houston, Indianapolis, NFC North*
* Team from that division that finishes in the same spot in the 2013 standings.

Annak azért örülök, hogy a Seattle-l és talán a Carolinával itthon játszunk.dande
Nem tunik olyan egyszerunek :S sot kifejezetten nehez.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
2014-s menetrend:

Home Dallas, NY Giants, Washington, St. Louis, Seattle, Jacksonville, Tennessee, NFC South*
Away Dallas, NY Giants, Washington, Arizona, San Francisco, Houston, Indianapolis, NFC North*
* Team from that division that finishes in the same spot in the 2013 standings.

Annak azért örülök, hogy a Seattle-l és talán a Carolinával itthon játszunk.
több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Az a jó, hogy ha így kikapunk, akkor legalább nem lesz keserű a szájíz, hogy nem jutottunk be meg hasonlók.
Az a baj, hogy annyira a kezünkre játszik minden, hogy szerintem el ki fogunk kapni. 😀
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Romo IR. Nyerni kell, nincs mese.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/syylvurr8evb3rzlmjwf
Cowboys' Tony Romo will be on IR; Kyle Orton to start
Dallas Cowboys quarterback Tony Romo had back surgery and will be placed on injured reserve, coach Jason Garrett said Friday. Kyle Orton will be at the helm for the team's win-and-in game Sunday.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Romot ma megműtötték, így nem játszik ellenünk.

több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Azt nézve hogy kiket lehetett volna még akár posztra is húzni...
eleve G-t nem húzok 1/23 ra pl utána ment ki C.Jordan vagy Wilkerson..Janek
26 éveset meg főleg nem 😀mustaine
de bejött.